Tragač traži...

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Avatar
In_obscuro
Postovi: 103
Pridružen/a: 12 tra 2017 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Tragač traži...

Post Postao/la In_obscuro » 06 srp 2018 11:06

Dakle, evo i mene na ovom valu oglašavanja.

Imam 32 godine, živim u Zagrebu. Volim prirodu, glazbu, dosta sam godina provodila posjećujući razne dark-đir festivale i koncerte, no nastupilo je neko zatišje zadnjih par godina. Danas slobodno vrijeme uglavnom provodim s dragim prijateljima na kavi, u šetnji, volim otići u grad, pogledati neki zanimljivi film, voziti se na biciklu i izležavati se na onim ležaljkama na Jarunu dok gledam kako labudovi plove jezercem. Tu i tamo me lupi inspiracija pa kemijam neku svoju elektronsku glazbu.

Sklona sam filozofiranju i filozofiji, ponajviše istočnjačkoj te prakticiram duhovni aspekt yoge. Vegetarijanka sam, ali nisam primjer zdravog života jer previše volim slatkiše i onaj soar cream-onion čips :kokice: Volim kavu i nekad pivce za živce. Zamijenila sam kebabdžinicu s vege fast foodom. Vuk dlaku mijenja, ali ne i ljubav prema klopi :pivo: :D

Društvenjak za stolom, volim kartati Belu ili igre tipa Tabu, Alias, Scrabble i slične verbalno-mentalne zabave.

Otvorena sam prema ljudima, nastojim ne činiti drugima što ne želim da oni čine meni, volim otvorene i zafrkantske tipove ljudi više nego asocijalne, mračne i šutljive tipove (iako me baš takve osobe često privuku, dammit).
Sama sam miks zafrkanta i melankolika, spoj nespojivog, ali funkcionira, što reći... :veryhappydance: Znam zapasti u metafizičko crnilo bitka i ne-bitka i tada je najbolje izvući me na kavu i prokontemplirati sa mnom o smislu postojanja. Ili mi ispričati neki crni vic na koji ću se odvaliti..

U slobodno vrijeme pišem, uska specijalizacija mi je refleksivna poezija i dajem ju na uvid kad se s nekim bolje upoznam.

Od osobina najbitnije su mi iskrenost, otvorenost za komunikaciju i dobrota.

Rado bih upoznala nekog s istim vrijednosnim postavkama i interesima pa ako takva duša postoji ovdje, neka me slobodno kontaktira u inbox. :wabbit:
Freedom awaits, open the gates

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Tragač traži...

Post Postao/la jpeg » 06 srp 2018 12:57

Nac ces, vjerujem!
Nego, znaci stavili su vam lezaljke uz more?

Avatar
In_obscuro
Postovi: 103
Pridružen/a: 12 tra 2017 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Tragač traži...

Post Postao/la In_obscuro » 06 srp 2018 13:02

One polu-ležaljke u koje se možeš fino zavaliti pa ti poslije bude muka kad trebaš ustati. Mislim da ih većina birceva sada ima s te strane gdje je skate park.
Freedom awaits, open the gates

lane stein
Postovi: 385
Pridružen/a: 14 sij 2016 01:43
Spol/rod: žensko

Re: Tragač traži...

Post Postao/la lane stein » 26 srp 2018 21:23

^hahahahaha

Avatar
In_obscuro
Postovi: 103
Pridružen/a: 12 tra 2017 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Tragač traži...

Post Postao/la In_obscuro » 20 kol 2018 12:50

Tragač našao, oglas neaktivan. :feelingfree:
Freedom awaits, open the gates

Odgovorite