Ponovni pokusaj

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Avatar
Atena
Postovi: 8
Pridružen/a: 19 lip 2016 20:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Ponovni pokusaj

Post Postao/la Atena » 14 kol 2018 22:24

Kažu treća sreća ali ja evo nakon nekog vremena pokušavam po drugi put.

Pomalo povučena lezba ( dok se ne opusti u poznatom društvu) u prvoj polovici tridesetih iz manje sredine koja nije previše navikla na druženja uživo ( barem ne na početku ) ali koja voli tipkanja, s nestandardnim muzičkim ukusom za jednu lezbu ( narodnjaci, manje cajke, više ona starija narodna muzika ( Dragana Mirkovic, Brena, Ana Bekuta i sl. ali može i ponešto od ovogo novijeg ) i domaći zabavnjaci 80-ih, 90ih u paketu s latino pjesmama. Te sa zaostalim ukusom na kraju 90ih i početku 2000-ih u tv industriji ( Buffy, Friends, Ally McBeal) ili Lost Girl i naravno ono na čemu je mislim odrasla cijela moja generacija, meksičke sapunice ) traži ako postoji koja usamljena dušica sličnih ukusa barem u nečemu od navedenog za početak prijateljsko dopisivanje a poslije tko zna kud nas možda odvede.

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ponovni pokusaj

Post Postao/la Faith123 » 25 kol 2018 18:47

Ima ima bekuta je extra, nije buffy al je faith
Privilegirana

Odgovorite