HELP PLEASE

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
pusiket
Postovi: 36
Pridružen/a: 23 sij 2017 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

HELP PLEASE

Post Postao/la pusiket » 17 lis 2018 16:34

Lijepi pozdrav,Trazim jednu curu koju sam vidjela svega nekoliko puta i ne izlazi mi iz glave. Do nedavno sam radila u jednom bircu na Cvijetnom ali više nisam tamo.Znala je tamo doći ali kao šanker nisam nikada imala priliku poslužiti je ili joj se obratiti. Cura je stara oko 20-25max,ima dugu polukovrčavu smeđu kosu,obućena pretežito u haljine i cipelice na visoku petu,te joj njezin stil krase ruže/cvijeće koje uvijek ima na glavi(bar je imala tih nekoliko puta dok sam ju vidjela).Izgleda simpa i kjut,podsjeća me na Lanu del rey. Ako sam dobro čula,mislim da se zove Dora ali nisam sigurna. Pa eto ako netko ima bilo kakvu info,please javite mi ili ako sam opisala nečiju prijateljicu,please hook me up! ;) JK ali stvarno ako ju netko pozna,recite joj da je divna!

Odgovorite