Ribnjak

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Legolas92
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Ribnjak

Post Postao/la Legolas92 » 09 lip 2019 16:42

Helo, helo! :)
Ne znam kolike su vjerojatnosti da te nadjem, aali ako ne probam nikada necu znati :gigglenod: Bila si na Ribnjaku poslije povorke. Skroz gore lijevo na onoj travnatoj nizbrdici (iza pozornice). Imala si traperice i tamnoplavu kosuljicu s nekim bijelim uzorkom, tockice cini mi se. Ako se ne varam, zoves se Marta. Samu sebe si imenovala kada si svojoj ekipi nosila pivo. 😂😂 Ja sam bila odmah pored s dvije frendice. Pile smo heineken ako to ista pomaze. Razmijenile smo par pogleda, a posebno mi ostao u sjecanju onaj kada smo odlazile. Prisla bi ti da me frendice nisu pozurivale, tako da sam odjurila. Bilo bi lijepo da te uspijem pronaci pa da popijemo kavu/pivo. Voljela bih te upoznati. 😊😊

reginald
ʞᴉuqǝɹƃod

Re: Ribnjak

Post Postao/la reginald » 09 lip 2019 17:00

Mislim da su ti veće šanse na haeru (makar, lol, nije da pratim koliko lurkera tu ima), jesi stavila i tamo oglas?

Ili si čula da pričaju o crolu?
Pričaju li lezbe o crolu?
Mi postojimo?
:'D
AJME. Srića.

e: E da, i sretno ti bilo, neka se vi nađete i to. Napiši kak je prošo prvi dejt :'))))))))))))))))))))))))
Disclaimer: ispravan sam politički i moralno i fizički, 100%

Legolas92
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ribnjak

Post Postao/la Legolas92 » 09 lip 2019 17:31

Hahaha! Nisam tamo stavljala. Nekako sve vecu averziju imam prema tom forumu. Probala ovdje, a kasnije cemo vidjet.
Je, je prica se o crolu. Ne bi vjerovala. Mozda ne toliko koliko o ovom tamo, ali zna se nacuti pokoje slovo.
Hvala lijepo na zeljama, cestitkama i pozdravima. 😂😂😂😂

Odgovorite