Druženje :)

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
minii667
Postovi: 17
Pridružen/a: 09 tra 2012 17:01
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Kontakt:

Druženje :)

Post Postao/la minii667 » 10 lip 2020 20:06

:kokice:
Traži se cura, žena za dopkanje, mozda upoznavanje, druženje. 31 godinu imam i moj grad je premali da nekoga upoznam.
Visoka sam 164, imam, 55 kila, crvenu kosu, zelene oči. Volim se oblaciti kako mi dodje, ponekad trapke i tene, a ponekad se volim srediti. Volim sminkanje, tetovaze, prirodu, UFC, prirodu, vožnju biciklom, glazbu i netflix :)
Da odmah napomenem, patim od depresije i od iste se lijecim, i ide na bolje. Razočarana sam u ljude općenito, volim životinje, biseksualna sam, prekinula sa deckom ima već neko vrijeme i želim nekoga tko me razumije, nekoga tko je iskrene i dobre duše, curu koja je zabavna, poštena, pozitivna jer mi to u životu nedostaje.
Slobodno pošaljite poruku i javite se za bolje upoznavanje 🦄

KLEOPATRA
Postovi: 913
Pridružen/a: 21 sij 2011 20:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Druženje :)

Post Postao/la KLEOPATRA » 18 lip 2020 11:04

Ako si za dopisivanje, slobodno mi se javi, bit ce mi drago. A tko zna kud nas odvede, sve opcije su otvorene 🙂

Odgovorite