Izgubljen broj!! HELP!!!

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 21 pro 2006 11:34

Anonymous je napisao/la:swayka - Da naravno da idemo van i odma iza nove na reprizu dole.. aj pa se vidimo, ma i cujemo jos prije....
jos je i bura party!!! :) ajme jedva cekam doc u zg!!!!! yeeeeeeeeeey!!! :inlove: :inlove: :inlove: cujemo se, tipkamo se i vidimo...

ja idem svuda di ce me vodit (ako ce me vodi) :D :D :D

Diff#13

Post Postao/la Diff#13 » 24 pro 2006 23:58

Vidim ja da se tu nesto puno prica o mojoj frendici..Toliko muke,a za nista,jer evidentno je da se nasa mala zvrkasta cura nije javila takozvanoj crnoj sramezljivoj curi,pa moram priznat zasto je digla paniku oko svega,a da se na kraju nebi ni javila..?!
Ah,mislim da neke ljude,zene..necu nikad shvatit..ali sigurno je to zato jel sam plava.. :!:

zvrkasta
Postovi: 3
Pridružen/a: 09 lip 2006 11:14

Post Postao/la zvrkasta » 27 pro 2006 14:59

A joooooj babe moje :D , vama samo treba nacet temu i evo vas ko proljev :) !
Evo duuuuuuuuuboko se ispricavam "crnoj sramezljivki" ;) , sto se nisam jos javila :roll: , ali evo nadam se da cu ispraviti nastalu halabuku pa cu se sutra pojaviti dole :) !

I da Swayka sto ja to cujem da dolazis na tulum kod mene za novu :D :D :D ?

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 30 pro 2006 18:42

kod tebe sam stara za novu. nazalost, jedne sam morala odjebat i nadam se da se ne ljute na mene zbog toga... ali objasnila sam neke stvari pa me eto kod tebe...

Odgovorite