trazi se sarena crvena

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
weirdo
cudnovata
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 sij 2007 19:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la weirdo » 14 ožu 2007 16:36

meni je da oprostiš pun kurac ljudi koji se zaljubljuju u druge ljude na osnovu *vidjela sam je 3 put, imala je irokezu i military hlače*
kaj ste vi ljudi normalni?? jebote možda idealiziraš sotonisticu, polupismenu osobu, kuju, droljetinu, ne da mi se dalje.
mislim ok je da te netko fascinira pojavom ali prije nego je upoznaš stvarno je u najmanju ruku šteta "trošit ljubav" na tu neku nju.
i da upravo tako, tebi kao i svima nama koji smo solo treba netko, ne nužno šarena crvena ili jednobojna plava. fakat, razmisli malo o tome, nisam mislila ništa loše.
slika
I'm normal enough to know that I'm weird...
But too damn weird to do anything about it!

shakira
Postovi: 9
Pridružen/a: 27 lis 2006 13:48

Post Postao/la shakira » 14 ožu 2007 17:10

: ((((((((((((((
ja sam se javila na ovaj forum zato sto bas i nemam puno L frendica s kojima bi pricala, isto se ne krecem u drustvu gdje bi mogla neku upoznati. meni je to problem.
dosta sam stidljiva pa mi je teško družit se sa nekima.
rijetko kad idem u global, nemam s kim ici osim ako nagovorim frendicu.
cura koju sam opisala je bila interesantna sa svojim stilom pa me zanimalo dali ju pozna neko sa foruma. zar je to grijeh?
slazem se da nemozes nekoga upoznati preko kako izgleda ali ova cura vec sa odjecom daje stav a to mi se svidja. i htjela bi pricati sa njom. sta ja mogu sto nisam jako odusevljena sa curama koje sam vidjela u globalu a koje su sve slicno izgledale.

weirdo
cudnovata
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 sij 2007 19:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la weirdo » 14 ožu 2007 21:38

pa kaj sam te zbedirala? :(
pa daj nemoj tako.
sve 5, kužim ali moraš priznat da ti se zadnji post razlikuje od prijašnjih u kojima je ispalo da je malte ne voliš :)
gle, daj lijepo dođi obavezno na ovu kavu danas u koliding i upoznat ćeš dosta cura. šta ti misliš da smo se mi rodile svaka sa po 10 gay frendica? jesmo kurac, isto tako smo piskarale pa pp-ale pa se tresle od šoka pod satom ili pred kicom and that's the beauty of it :)
a vidi nas sad... još malo ćemo počet iznajmljivat stadione za susrete :D
--> to sam ti napisala popodne ali me izbacilo s neta, dođi drugu srijedu na cugu.
slika
I'm normal enough to know that I'm weird...
But too damn weird to do anything about it!

Odgovorite