!!

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
japana
Postovi: 4
Pridružen/a: 15 ožu 2007 16:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

!!

Post Postao/la japana » 15 ožu 2007 17:09

Pozdravljam djevojku narančaste kose; primijetile smo se na kratko prošle subote (fest. Rdeče zore) na Metelkovi u Menzi pri koritu u Ljubljani :)

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 15 ožu 2007 17:13

khm...kako da ovo pristojno pitam...jel malo krupnije građe? mislim viša i a jbg moram tak reć-bujnih grudiju? ne kažem da si joj (ili bilo kome drugome) buljila u poprsje, ali mi je prija bila upravo tamo ovu subotu i to bi nekako bio njen opis u dvi tri riči :D
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

japana
Postovi: 4
Pridružen/a: 15 ožu 2007 16:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

japana

Post Postao/la japana » 15 ožu 2007 17:27

za grudi ne znam :)-imala je crnu majicu kratkih rukava, kosa između kratke i duge...pa nije krupna, bila je pomalo ozbiljna

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Re: japana

Post Postao/la bea.zarre » 15 ožu 2007 17:31

japana je napisao/la: bila je pomalo ozbiljna
auh, onda to sigurno nije ona.
ova moja bi bila eventualno ozbiljna na sprovodu ukoliko se dovoljno jako kontrolira :D
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

japana
Postovi: 4
Pridružen/a: 15 ožu 2007 16:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

!!

Post Postao/la japana » 15 ožu 2007 17:42

možeš li je još malo opisati...plesala je i sve...bila je ozbiljna u vizualnom smislu :wink:

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 15 ožu 2007 17:47

pa ovako- visoka, s tom narančastom kosom, dva prednja pramena duža, šiške obično u zrak, jaka u ramenima i uski bokovi, malo ukošene oči, lijepa faca, šarmantna za popizdit, jednako raskalašena, često je u trapkama koje joj jako nisko padnu na bokove tako da joj svi vječito moramo buljit u bokserice *ilikajgotvećimanasebitajdan*, više urbana femme furka, al hebeni muški mozak :D
ne znam šta bih ti još napisala al mislim da bi ti ovo moglo biti sasma dovoljno da skužiš jel to ona ili ne
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

japana
Postovi: 4
Pridružen/a: 15 ožu 2007 16:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

!!

Post Postao/la japana » 16 ožu 2007 13:06

...pa možda je sretnem još koji put... :cool:

Odgovorite