juhuhuhuhu

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
JanDorwin
Postovi: 19
Pridružen/a: 07 svi 2007 08:55

juhuhuhuhu

Post Postao/la JanDorwin » 11 svi 2007 12:35

...e da......evo pa zagrijalo vani.. :cool: ...ja ne znam sto je meni danas.. :x ..jel samo mene ova toplina totalno pali i samo razmisljam o zhenama...ili i vi imate slichne probleme.....uf.....ok, jesam 4mj solo, al ovako shto danas.... :eek: ..zbunj, zbunj....
sjedim na predavanju i stalno mi misli lete ka Kristini Loken u 4 sezoni i ona friking hell sex scena sa Shane u autu..ok, ja umjesto Shane ofcourse (not my type)....a Kristana..one divne smedje okice...onaj polupromukli glas..plava kosica.....uf....i one njene grudi.. :oops: :D :D ...pa tko ne bi poludio....osim mene...
ludim danas...... :inlove: :inlove:
zakljuchak je....previse se uzhivjeh u Lword (a desilo se i meni, a smije se i meni jednom :D ...buduci da ignorirah doslovno prve 3 sezone)....4 sezona...ajme....cak mi je i the best.... :aha:
eto..ide dan dalje......a Kristana me cheka u mislima...eto, nemre ostat nezadovoljena....letimmmmm :D :D :D

Avatar
sumrak_zivota
Postovi: 1183
Pridružen/a: 08 srp 2006 23:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u mislima

Post Postao/la sumrak_zivota » 11 svi 2007 21:27

ja ni jednu epizodu te serije nisam pogledala i odbijam !
jelda? :)
______

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 11 svi 2007 22:17

meni je tako svejedno.

JanDorwin
Postovi: 19
Pridružen/a: 07 svi 2007 08:55

Post Postao/la JanDorwin » 13 svi 2007 18:34

i meni je bilo..dok nisam vidjela Page....hehe....zashtekala mi zadnja epizoda, haha....
ma full smijeshno :)

Odgovorite