DOBAR DAN ZENE, help!!!!

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
pepeljara iz chartresa

Post Postao/la pepeljara iz chartresa » 15 svi 2007 10:50

vidjeh da se puno raspravljalo o meni, inspirirale ste me da napisem novu temu u svastari... zena zeni- konzum roba. U svakom slucaju, bilo bi vas lijepo sve upoznati i stvarno se nadam da hocu (bar neke od vas).
Htjela bih podijeliti s vama jedno svoje iskustvo u vidu eseja... samo bi bio malo duzi... pa me zanima jel to moguce i u koju rubriku bih ga trebala smjestiti. :)

Zita

Post Postao/la Zita » 15 svi 2007 10:52

stavi di oces :)

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 16 svi 2007 15:25

pepeljara iz chartresa je napisao/la:Nika, pa upoznala sam te prije 2. g. u Louvreu. ...
:confused: tn tn tn..."It wasn't me"...tn tn tn..."It wasn't me"...
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

Gost

Post Postao/la Gost » 16 svi 2007 19:57

HE HE :) :) :) DA, MOZDA SI IPAK U PRAVU, ZA RAZLIKU OD TEBE NIKI U LOUVREU FALI GLAVA I RUKA!!!! :D :D :D

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 17 svi 2007 10:26

pa to je sitna razlika, da.. :D
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

Gost

Post Postao/la Gost » 17 svi 2007 11:40

al ja sam i dalje ubjedjena da imas krila. :) ako nemas pssst... posudit cu ti andjeoska s maskara, pa foliraj, meni za volju.
chartres

Odgovorite