Mirjani

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
pepeljara iz chartresa

Mirjani

Post Postao/la pepeljara iz chartresa » 28 svi 2007 10:08

Grmi, voljela je gromove. Probudise me u ove kasne sate i to me sjeti: otkako je znam u meni ne postoji tisina, vec samo pjesma, nikad ista... valja je prevesti u rijeci. Zvucna poput njenog imena- Mirjana. Kao da sam rekla sve.
Voljela je gromove, jos uvijek ih voli. Mene nije.
Voljela je ljubicice, jos uvijek ih voli, a otkako je znam mirisu mi samo na nju.
Voljela je proljece, jos uvijek ga voli. Svake godine Prozefina Zemlju oblaci u dezene inspirirane njenim smijeskom.
Kako da joj pobjegnem kad je tako divna? Moja jedina alegorija slobode, koja mi je ukrala sve sto volim i obgrlila slovima svog imena. Nije stvorena za mene, stvorena je samo da bi bila voljena, jer je jednostavno takva. Mirjana, Mirjana, Mirjana- kako je ikada mogla reci da je ne razumijem, kako je ikada mogala posumnjati da je volim.
Izadji zeno van iz mene, vrijeme je. Volim te, povjeruj i oslobodi. neka gromovi budu moji, ne sjecanje na tebe, vrati mi ljubicice i proljece kom ti nisi sunce. Molim te okreni me od tvog sjaja, da mi bude lakse podnijeti sve nesporazume, svadje i to sto te nema.
Da, voljela je kisu. Sumi kao njen hod.
Voljela je vulkane.
Voljela je Slavoniju.
Voljela je i more. Jos uvijek sve to voli.
Mislim da je nekada voljela i zene, ali nikada ne bi priznala meni.



Uvijek sam joj htjela reci ovo, ali nikad nisam uspjela na ovaj nacin, pa sada koristim priliku

Samo ovom prilikom joj mogu pokloniti :kiss5: i :cvjetic:

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 28 svi 2007 12:24

e, ak je voljela i frajere a mrzila vlakove, onda mozda znamo istu !!
:D
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

pepeljara iz chartresa

Post Postao/la pepeljara iz chartresa » 28 svi 2007 13:32

jesi bar imala srece kod nje? znam da je frajere voljela, al ne znam za vlakove. mozda ovisi na kojoj relaciji... :D :D :D

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 29 svi 2007 12:15

a ne, nije to ta...nn...
ova vise nije mogla smisliti vlak i kolodvor i sve to skupa!! :)
a nit sam imala srece, tak da nije niti bitno! :D
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 29 svi 2007 12:20

Ovo je... divno!

:)
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

pepeljara iz chartresa

Post Postao/la pepeljara iz chartresa » 29 svi 2007 22:56

tnx hidden tnx... puno mi znaci sto si razumjela. uvijek mi je falilo nacina da to iskazem, nikad nije shvatila... da ti bar mozes razumjeti u njeno ime, vjerujem da bi mi zivot bio puno ljepsi...
bas ti hvala...a da tek znas cijelu pricu :)

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 29 svi 2007 23:03

ovo je tuzno. jer pritisce svaki vrazji dan. nadam se da ces jednog dana isto mislit o nekoj drugoj al ne mirjani. dok se to ne dogodi...hranis svoju iluziju koja te izjeda iznutra.

Odgovorite