ma u k.... i tramvaji

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
pepeljara iz chartresa

ma u k.... i tramvaji

Post Postao/la pepeljara iz chartresa » 17 lip 2007 22:22

"Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje. Može i anonimno! "
tamo gdje ja zivim nema tramvaja!!!!! a sve zene koje sam htjela upoznati cekaju tramvaje u zagrebu! tramvaji jebem vam mater.... zene ne cekajte tramvaje jer sam ja vec ocajna.... cajanka ocajavanja- meni se neka od vas voli. i zasto ste sve medju vama oli ti ga nama iz zagreba... tj a zasto ja nisam iz zga? tj jesam al ne zivim tamo, tj tu!!!
"potrazite je ovdje"
trazim vas ovdje, al mjesto gdje cekate tramvaje mi je daleko... i pronalazim vas tu... al koji k... mi to znaci, ma.... previse tramvairanja za mene izgleda!!!! i jos mi je gore kad vas nadjem , 100 puta... jer bi se i ja vozila s vama u tramvajima kojima sam malopije sve po spisku, a od toga moram odustati jer ste mi daleko.
one night stand???? ha ha ha ha ha ha ha- da!!!!! u zagrebu
ima li jos netko ovakvih problema????
ma dosta mi vise i dopisivanja i komuniciranja. taman kad pomislim nesto... ono nista. umori me!!!!
znam da ovo nije za toppic, al bas sam posizila nesto....


pepeljara iz chartresa

Post Postao/la pepeljara iz chartresa » 17 lip 2007 22:29

i da ovo gore je citat, a dolje moj komentar!!!! moj dan moj dan moj dan

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 17 lip 2007 23:22

Neznanje je blagoslov.
Zadnja izmjena: Hidden_soul, dana/u 30 stu 2010 21:28, ukupno mijenjano 1 put.
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

pepeljara iz chartresa

Post Postao/la pepeljara iz chartresa » 17 lip 2007 23:33

e hvala!!!!!!!!!! al nije bila bit u tramvajima.... he he... al tnx!!!! :D

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 18 lip 2007 00:13

A šta... misliš da trebam promijeniti tramvaj u sredstvo javnog prijevoza :roftl:?!

pepeljara iz chartresa

Post Postao/la pepeljara iz chartresa » 18 lip 2007 12:23

tebi bi dobro dosao neki maleni avioncic cini mi se!!!! a sto da ne???

Avatar
Bob
Postovi: 225
Pridružen/a: 02 stu 2005 22:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: ..

Post Postao/la Bob » 19 lip 2007 18:56

Hidden_soul je napisao/la:I imas srece da nema tramvaja, jer da si svaki dan osudena vozit se u njima, narocito po ovoj vrucini kada te, nakon sto se otvore vrata tramvaja, prvo pukne katastrofalna sparina iznutra u lice, a onda i svi moguci mirisi, tj. mix parfema, dezica, znoja, odjece, sredstava za pranje rublja, i sveg ostalog.
Vjeruj na rijec, zene bi ti bila zadnja stvar na pameti u svemu tome.....
Ne, ne, krivi film. Čekala bi klimatiziran tramvaj, nabila mp-tricu i našla valjda neku... :cool:
Neznanje je blagoslov.

Odgovorite