otvoreno pismo lezbama u novalji

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
weirdo
cudnovata
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 sij 2007 19:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

otvoreno pismo lezbama u novalji

Post Postao/la weirdo » 27 kol 2007 14:14

ukratko, jebem vam mater... baš sve morate prolazit , šetat okolo, dolazit mi na radno mjesto... kad radim?? i šta onda? gdje ste u pol 1 navečer, gdje su te katakombe u kojima se skrivate oko 3 ujutro i šta se baš svaki dan morate cijelo popodne kupat umjesto da zalutate u neku od birtija??
ovdje s curama scena na scenu.
prvo smo za jednu gospođu od koji 56 mislili da je lezba, meni je bila onako možda sumnjiva zbog neobično neobične alternativnosti za tu dob ali je jednom spomenula dečka pa nam je teorija pala u vodu. i dođe s kčerkom za par tjedana a ono cura u globalu svako malo :roftl: umrla sam od smijeha.
ugl. ti djevo, jedna od 4 valjda :o koje iz globala ne znam a gledale smo se, znaš da jesmo, još davnih dana, samo htjedoh reć da si jako slatka s tom kratkom frčkavom kosicom (a bila si jako nice i čelava) i ne moraš baš svaki put skoro past u nesvjest kad me vidiš. onaj put nisam tebe i tvoju mamu pratila u wc, naime pišalo mi se. to što sam vas usput zašprehala...jebi ga. nego gdje si ti sad kad te čovjek treba(kad su turistkinje otišle)??
onda ti, difovko, jebote ti zbilja nisi normalna, nakon svih mojih migova da sam gej poput: i don't do men... na dalje, ti meni 14 sekundi prije nego što ćemo doma kažeš da bi rado otputovala u grčku i to baš na lezbos jer je tamo sve počelo... ma nemoj? :o šta nisi počela s tim konkretnim podacima kod 1. cuge, ili 16. a ne pred jutro. past ćeš ti meni pod deep diver još koji put, samo da se sretnemo.

onda jahačica :o kaj?? kaj bi ti od mene. 3 dana za redom dolaziš s 3 različita tipa i odereš ih za masne novce kod mene u galeriji. ti bogati stranci okitili su te i više nego dovoljno. imam osjećaj da im se to neće vratit. jedino možda obit o glavu pošto ...si uzela moj broj :) da se dogovorimo za jahanje :o (instruktorica je) ja sam odmah rekla da to neću platit ni pijana... i ipak sam... na konju :roftl: i naravno da ćemo odjahat svoje, smrdit ću po konjskoj balegi cijelo popodne a ispostavit će se da ona nije lez, pa ni bi... :roll:

joooj jedva čekam da se vratim u leglo razvrata i bluda, divni kic u kojem točno znaš tko je tko a vrlo brzo saznaš i šta voli pit. (tj. kako je omamiti-predgovor suvremene kama sutre).
"country road taaaaaaaake me hoooooooooome, to the place that i beeeeeeeeeeeelong, ...." :kolo:
slika
I'm normal enough to know that I'm weird...
But too damn weird to do anything about it!

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 27 kol 2007 14:27

:roftl: :roftl: :roftl:
I love this chick
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Sandra Dabo

Post Postao/la Sandra Dabo » 27 kol 2007 14:33

:roftl::roftl::roftl::roftl::roftl::roftl:

Ja sam ti rekla da se prosto i jednostavno drzis Sandre Dabo.
Ali ne... moras ti.... :D
I tako ti to bude... U nadi da ces zbarit zenu - ti nadjes konja :roftl:

I dobro je, zapravo.
Ja, kakve sam srece, ako bih vec srela instruktoricu jahanja, bila bi to instruktorica jahanja... kamila :D

So... nasmjesi se, sutra ce biti gore! :D


Hidden
(ucim pa mi se ne da logirati jer cu opet izgubit 2 sata na forumu, a i zena mi prati IP pa ne smijem :D:D:D)

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 27 kol 2007 14:45

:roftl: :roftl: :roftl:
Koje ste vi ludare... :D
Epizodna uloga.

Zita

Post Postao/la Zita » 27 kol 2007 16:01

koja si ti ludakinja :roftl::roftl::roftl:


zeno..vidim te! idi ucit

Avatar
rainbow1
Postovi: 855
Pridružen/a: 05 lip 2007 17:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la rainbow1 » 27 kol 2007 16:01

:lol: funny
*ako mislite da možete ili mislite da ne možete - u pravu ste*

superstar
Postovi: 679
Pridružen/a: 17 vel 2007 12:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in your room

Post Postao/la superstar » 27 kol 2007 16:29

:lol: :lol: :lol: :lol: predobro ...
+++++++++++++++++++
::superstar::
A friend in need's a friend indeed, a friend with weed is better
A friend with breasts and all the rest, a friend who's dressed in leather..

bub
Postovi: 93
Pridružen/a: 07 tra 2006 22:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zgb

Post Postao/la bub » 27 kol 2007 23:33

e pa da sam ja prije znala da si u novalji, znala bi na koji sank doc...cini se da je tamo vrlo zabavno :D :D
NO MATTER HOW SLOW THE FILM, SPIRIT ALWAYS STANDS STILL LONG ENOUGH
FOR THE PHOTOGRAPHER IT HAS CHOSEN.

pepeljara iz chartresa

Post Postao/la pepeljara iz chartresa » 27 kol 2007 23:38

oooooo ti besramna , besramna, besramna zeno! :D

Avatar
crispy
Postovi: 955
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la crispy » 28 kol 2007 08:43

samo ti jasi. mozete se valjat i po sjenu :D
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

noise
Postovi: 1465
Pridružen/a: 16 ruj 2006 00:43

Post Postao/la noise » 28 kol 2007 12:20

... najgore sto ja svaki put naslov teme procitam kao: "otvoreno pismo lezbama u nevolji"

:D :D
slika
I take pleasure in...

U trenutku kad sam poceo pisati ovu recenicu iskreno sam pomislio da imam nesto zanimljivo reci, kad ono, evo kamo to vodi.

Avatar
sxc-angel
Postovi: 168
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tražim se...

Post Postao/la sxc-angel » 29 kol 2007 20:33

ČUDESNO moje malo :P .....daj se dojebi v Zagreb finaly :twisted: ....fali mi tvoja nakešena faca :D ....došla si sad , odmah , još jučer jel ti jasno....zavrištaću samo za tebe...čisto da te podsjetim da si back home....

da! fala što se vraćaš.....hmmmmm :!: :!: :!: :!:
L.A.N.C.O.M.E.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 29 kol 2007 22:40

noise je napisao/la:... najgore sto ja svaki put naslov teme procitam kao: "otvoreno pismo lezbama u nevolji"

:D :D
da, u qrac i ja :D
ajde dobro je, bitno da nije samo osla pare zaradjivat. vec je i locirala cele 2(dve) lezbe, jednu potencijalnu i jednu jahacicu. dobar skor za novalju. obavila si svoju zadacu. sad mos doma.

weirdo
cudnovata
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 sij 2007 19:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la weirdo » 03 ruj 2007 02:03

zede :o doma sam čovječe :roftl:
to šta tebe nema po birtijama, rupi i afterima je drugi par manolica i ozbiljan društveni problem :)

slut :) nisam li ti par puta rekla kako dolje lezbe padaju s drveta?

i zbilja, nekim čudom se ni ne ozljede. bojala sam se da ću samo nailazit na predrogirane kvazi bisexualne partyanerice a ono 5 slovenki, 2 mještanke, 7 talijanki, jedna slavonka, 3 purgerice i australka :aha:i to je samo ono šta znam, tko zna koliko mi ih se uspjelo sakrit? :D možda se nisu skrivale već jednostavno brzo trče. :D :D
slika
I'm normal enough to know that I'm weird...
But too damn weird to do anything about it!

Odgovorite