Tugujem

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Tugujem

Post Postao/la nimfomanka » 09 lis 2007 22:06

Molim Vas sve da ozbiljno shvatite ovaj topic.....
Ja tugujem za svojom seksi profesoricom od prošle godine. Ove godine ju nemam i dobila sam sve neke dedeke i ružne ženske.
Trrebala sam pasti to par puta i onda bi joj stalno morala dolaziti.
Trebala sam pričati s njom kad je kraj mene kupovala pivu :cry: :cry:
Ah nimfo,nimfo, crna nimfo i bogu si teška.......
Ah moja profka..... pozvala bum ja jednom tebe na kavu, ak niš kad diplomiram i raspravile bumo mi svakakve jezične probleme.

Avatar
rainbow1
Postovi: 855
Pridružen/a: 05 lip 2007 17:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la rainbow1 » 09 lis 2007 22:52

slika
*ako mislite da možete ili mislite da ne možete - u pravu ste*

Avatar
filomena
Postovi: 1481
Pridružen/a: 06 kol 2007 21:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Koga uopće boli kurac?

Post Postao/la filomena » 09 lis 2007 22:57

A micica...
Znaam kako ti je...
''Sve su životinje jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.''

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 10 lis 2007 13:57

šmrc........
tp je valjda jedino predavanje bilo na koje sam radosna išla i vraćala se još bolje volje....
I na kojem sam cijelo vrijeme gledala na ploču tj. u profu
Sad znam kaj bum tražila od dede mraza

Avatar
lunalestat
Postovi: 266
Pridružen/a: 26 ruj 2007 21:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la lunalestat » 10 lis 2007 14:42

aaaaaaaaaaaa...zaljubljenost u profku........i ja bila u srednjoj...... (al san to tek nedavno skužila ty.si priznala).......... bilo to u 3r.... u četvrtom je nema......... pa san je promatrala kako ide nekim drugim klincima........ i bila seeeeeeeeeeeed.........i ljubomorna....... a kasnije mi je igrom slučaja postala psihologica...........koje zelene oči.......moš umrit gledajuči u njih...i neće ti bit ža............... pa ju sad 5gnakonciletefaze ponekad sretnem...i uvik mi se ledi krv u žilama........ al, mislin da nije med nam.......... iako mi je na pitanje kak to da nije udana odgovorila da ima neke svoje razloge ..........tko zna..... a i pile smo neke kave......al sve terapeutski.....valjda..sad ništa ne kužin........... baš se mislin javit joj se i pitat je (opet terapeutski)-jel moguće da san bila in love i jel se to vidilo)..........zna ona da se ja stalno tražim-pa će mi valjda odgovorit.............
u svakom slučaju-nimfych-kuzim.........te filinge
luna

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 12 lis 2007 17:37

al fakat ne kužim kaj je to s profkama tak napeto.......
Danas sam vidla profku matematike iz srednje.......Ženska je maca i pol.... Valjda je to jedini predmet na kojem sam sjedila u prvoj klupi.

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 12 lis 2007 19:31

bila jednom jedna profa u osnovnoj skoli... :) plava kosa, bila mi je ista nikita (peta wilson) - zaljubila sam se u nju cim mi je postala razrednica i cim mi se prvi put obratila :D ocito je ona bila glavna promjena u mom zivotu... i da, naravno trenerica :aha: :D bilo je nesto tad u tim zenama sta me ostavljalo bez daha! :) :cool:

Odgovorite