sjecate li se?

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
dalanija

sjecate li se?

Post Postao/la dalanija » 16 stu 2007 17:18

nekada je na forumu bila prisutna zena pod nickom wildsoul. da li netko zna kako je kontaktirati i sto je uopce s njom?

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 16 stu 2007 17:55

mislim da je imala samo jednu temu u kojoj je furala romantiku otislo u off,bila simpa al nije izdrzala ...valjda..nisam u kontaktu snjom ..u svakom slucaju nadam se da je dobro..mozda je pod nekim drugim nickom :?

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 16 stu 2007 19:34

sjecam se. ali nije bas zgodno spominjati ime. samo nick.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

dalanija

Post Postao/la dalanija » 17 stu 2007 21:02

pa sama je napisala ime i cak stavila svoju sliku, zato ga spmenuh :)

Avatar
wildsoul
Postovi: 50
Pridružen/a: 02 srp 2007 00:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la wildsoul » 12 pro 2007 17:32

Da, bila je mnogo luda i hrabra ta wildsoul...I hrabra i luda kad je svoje ime i sliku dala na uvidjaj ...sad je vise nema.I ime sam dala u javnost?Neoprostivo.Necu si nikad oprostiti taj trenutak iskrenosti.Ipak je ovde skoro sve lazno.Da...Pozdrav :cool: .
I saved the world today

ja..

Post Postao/la ja.. » 12 pro 2007 19:00

wildsoul je napisao/la:Da, bila je mnogo luda i hrabra ta wildsoul...I hrabra i luda kad je svoje ime i sliku dala na uvidjaj ...sad je vise nema.I ime sam dala u javnost?Neoprostivo.Necu si nikad oprostiti taj trenutak iskrenosti.Ipak je ovde skoro sve lazno.Da...Pozdrav :cool: .
ljudi grijese,nitko nije cijepljen protiv vlastiti gluposti..ali to sto si bila iskrena neznaci,u mojim ocima nista lose,osim da prema ljudima koje nepoznas nije dobro biti,toliko otvoren,..ostani takva kakva jesi ;) ali nemoj vise davati svoje podatke..
p.s.nije mi se davalo ulogirati..

stanac

Post Postao/la stanac » 12 pro 2007 19:32

wildsoul je napisao/la:Da, bila je mnogo luda i hrabra ta wildsoul...I hrabra i luda kad je svoje ime i sliku dala na uvidjaj ...sad je vise nema.I ime sam dala u javnost?Neoprostivo.Necu si nikad oprostiti taj trenutak iskrenosti.Ipak je ovde skoro sve lazno.Da...Pozdrav :cool: .
Koliko god bilo lazno ili mozda ne , znaj da hrabrih ljudi ima malo , mozda je dat ime i sliku bila greska
No nebrini toliko je ljudi na netu da ce se tvoje ime i slika zaboravit brzo :)
a tebi mogu cestita na hrabrosti pa makar ona mozda tad bila i ludost a ne hrabrost :)

Avatar
wildsoul
Postovi: 50
Pridružen/a: 02 srp 2007 00:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la wildsoul » 13 pro 2007 10:45

Za ime se ne secam da sam ga napisala,tako da sam bila samo luda a ne i hrabra ,slazem se.I slika je bila toliko malo ''u prometu'' da su je videle samo neke crolovke koje se ne skidaju sa neta.I nisam imala temu,bilo je to putovanje po kutku,tamo gore gde se kao upoznajemo.Trebalo je sve biti intimno,pa se nekom ucinilo preintimno...Takva ti je romantika,hehe,nikad ne znas na cemu si. Sad bi i ja trebala da promenim nick,dam si neko ''opasno'' ime i tako..E pa cure,ne da mi se...Hvala onima koje su razumele i koje su me se na tren setile...Pusa..Dakle,tu sam,ali odoh odma sad... ;)
I saved the world today

somwhere

Post Postao/la somwhere » 24 tra 2008 13:21

Ponekad vjerujes ljudima a oni te iznevjere
Ponekad radis gluposti a oni ti ne oproste
Ponekad nekuzis zasto mora bit sve tako okrutno a njima si prepatetican
Ponekad ides zestoko a onda si presvadljiv
Ponekad zabrljas jer si lijen pa nit sebi ne oprostis
Ponekad shvatis da je sve sta napravis u zivotu krivo jer uvijek ima netko tko ce te krivo shvatit
Uvijek ima netko kome si visak kome smetas

Ljudi su najveca marva a opet najveci angeli
Dok imaju dok su udobnom su dubri ali makni im svu tu ugodu i daj kritiku pretvore se u male zvijeri , koje ne mare za tuđe osjecaje i neznaju prastat

Nisu nit homosexualne osobe tolerantnije od ostalih , iako mi to ponekad mislimo
Tako je lako povrijedit nekoga a tako tesko ucinit bilo sta drugo :(

Gost

Post Postao/la Gost » 27 tra 2008 14:50

somwhere je napisao/la:Ponekad vjerujes ljudima a oni te iznevjere
Ponekad radis gluposti a oni ti ne oproste
Ponekad nekuzis zasto mora bit sve tako okrutno a njima si prepatetican
Ponekad ides zestoko a onda si presvadljiv
Ponekad zabrljas jer si lijen pa nit sebi ne oprostis
Ponekad shvatis da je sve sta napravis u zivotu krivo jer uvijek ima netko tko ce te krivo shvatit
Uvijek ima netko kome si visak kome smetas

Ljudi su najveca marva a opet najveci angeli
Dok imaju dok su udobnom su dubri ali makni im svu tu ugodu i daj kritiku pretvore se u male zvijeri , koje ne mare za tuđe osjecaje i neznaju prastat

Nisu nit homosexualne osobe tolerantnije od ostalih , iako mi to ponekad mislimo
Tako je lako povrijedit nekoga a tako tesko ucinit bilo sta drugo :(
In the middle honey.... iiiiin the middle... and that`s nothing but the truth of life...

Ja_bu_CICA
Postovi: 217
Pridružen/a: 07 svi 2006 19:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Rijeka

Post Postao/la Ja_bu_CICA » 27 tra 2008 14:52

Anonymous je napisao/la:
somwhere je napisao/la:Ponekad vjerujes ljudima a oni te iznevjere
Ponekad radis gluposti a oni ti ne oproste
Ponekad nekuzis zasto mora bit sve tako okrutno a njima si prepatetican
Ponekad ides zestoko a onda si presvadljiv
Ponekad zabrljas jer si lijen pa nit sebi ne oprostis
Ponekad shvatis da je sve sta napravis u zivotu krivo jer uvijek ima netko tko ce te krivo shvatit
Uvijek ima netko kome si visak kome smetas

Ljudi su najveca marva a opet najveci angeli
Dok imaju dok su udobnom su dubri ali makni im svu tu ugodu i daj kritiku pretvore se u male zvijeri , koje ne mare za tuđe osjecaje i neznaju prastat

Nisu nit homosexualne osobe tolerantnije od ostalih , iako mi to ponekad mislimo
Tako je lako povrijedit nekoga a tako tesko ucinit bilo sta drugo :(
In the middle honey.... iiiiin the middle... and that`s nothing but the truth of life...
Ma nije gost već se ja nisam logirala... hebalo malo
Zavedi mi um i imas moje tijelo, pronadji mi dusu i imas me zauvijek.

http://www.youtube.com/watch?v=jhm48mp8q98

slika

http://www.youtube.com/watch?v=ykiclUiTraw

Gost

Post Postao/la Gost » 27 tra 2008 23:31

Cico :D

A da u sredini , ali svejedno i kad nađes sredinu opet u necem zajebes
:(

Barem ovaj tvoj crvic nema problema da nađe sredinu jabuke :D :D

Odgovorite