Razlika u godinama

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Gaby
Postovi: 3
Pridružen/a: 02 ožu 2008 22:59

Razlika u godinama

Post Postao/la Gaby » 05 ožu 2008 15:24

......
Zadnja izmjena: Gaby, dana/u 24 ožu 2008 23:13, ukupno mijenjano 6 puta.

Avatar
WIRGINIA WOOLF
Postovi: 523
Pridružen/a: 09 srp 2007 17:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: black&white world...

Post Postao/la WIRGINIA WOOLF » 05 ožu 2008 16:25

naravno da ne mora bit prepreka..sve ovisi o vama dvjema..
Ne hodaj iza mene,možda te neću voditi.Ne hodaj ispred mene,možda te neću slijediti.Jednostavno hodaj kraj mene i budi mi prijatelj..

Zita

Post Postao/la Zita » 05 ožu 2008 16:42

to je mene uvijek smetalo i nikad nisam mogla prec barijeru ak je netko stariji/mladi od mene vise od 3 godine..dok nisam upoznala nju.
jes uzas me mucilo to kaj je 7 god mladja od mene, mjesecima sam se natezala sama sa sobom radi njenih godina al eto..nekak sam presla prek toga. i onda par mj kasnije saznala da je 8 god razlike (pokazala mi osobnu) i skoro sam se onesvjestila. al zbilja.
al tad je vec bilo kasno za pobjec.. :krezub

u principu ovisi o tome kakva je ko osoba..
postoje razlike koje su cisto o godinama ovisne, naravno, al sve se da rijesiti..

Gost

Post Postao/la Gost » 05 ožu 2008 17:27

u principu ovisi o tome kakva je ko osoba..
postoje razlike koje su cisto o godinama ovisne, naravno, al sve se da rijesiti..



Slažem se sa tobom....jer to se dogodilo kod nas dvije...mislila sam da tu razliku u godinama necu moci preci,ali bitno je tko je kakva osoba,a ne spol ili godine!

Gaby
Postovi: 3
Pridružen/a: 02 ožu 2008 22:59

Post Postao/la Gaby » 05 ožu 2008 17:35

ovaj post iznad je moj,doslo je do greške u logiranju!!!

Avatar
come as you are
Postovi: 720
Pridružen/a: 17 stu 2007 20:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: zegej, s vremena na vrijeme bj i zd

Post Postao/la come as you are » 05 ožu 2008 17:36

nastojim ne odstupati previse od vlastite brojke, onako godina, dvije ajd moze i tri (ovisno o osobi) vise iliti manje i to je sve.

mislim da tu nema pravila, najbitnije je kako se netko medusobno slaze i kako veza funkcionira. netko ima problema ako su razlike minimalne ili nikakve, a nekome je super i uz razlike u godinama, sve to ovisi.

jedino mi ne idu kristalno u glavu one razlike od vise desetaka godina....osima ako ima neke financijeske ili materijalne dobiti iz toga (salim se naravno)

superstar
Postovi: 679
Pridružen/a: 17 vel 2007 12:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in your room

Post Postao/la superstar » 05 ožu 2008 21:16

Mislim da mene cure nisu bile sposobne razumjeti,ali vjerojatno to nema nikakve veze s godinama.Uvjeravala sam samu sebe da je tako,ali godine su samo jedan od faktora.Razlika u godinama sama po sebi ne može razjebati vezu.
Iz iskustva ,još se niti sa jednom nisam našla ,neovisno o godinama.Većinom su bile mlađe od mene,a najmlađa je bila skoro 6 godina razlike i to mi je zadnja djevojka.
No to nije dugo potrajalo,niti 4 mjeseca .. :D

Ne opterećujem se.. :respekt:
+++++++++++++++++++
::superstar::
A friend in need's a friend indeed, a friend with weed is better
A friend with breasts and all the rest, a friend who's dressed in leather..

Avatar
sumrak_zivota
Postovi: 1183
Pridružen/a: 08 srp 2006 23:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u mislima

Post Postao/la sumrak_zivota » 05 ožu 2008 22:35

godine? hmmmm

pitam se uvijek koliko godina i iskustva ima njen mozak...


i jako su rijetke prilike gdje se djevojke/zene od desetak ili tu negdje godina razlike mogu psihicki poklopiti... a mislim da je to na kraju nekako i najvaznije?!? :)
jelda? :)
______

Avatar
satine
Postovi: 80
Pridružen/a: 29 pro 2007 12:48

Post Postao/la satine » 07 ožu 2008 12:44

ja sam donedavno mislila da mi je razlika u godinama bitna i da ne bih mogla biti s nekom koja je puno mlađa od mene. (o starijima bi se već dalo raspravit). ali, pokazalo se da ima iznimaka. mislim da godine nisu nikakva prepreka ako se radi o međusobnom poklapanju na bitnim razinama. :aha:

žbaga
Postovi: 179
Pridružen/a: 19 vel 2008 09:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Split i okolica

Post Postao/la žbaga » 07 ožu 2008 19:31

hm...osjecam se prozvanom da komentiram ovo(nazalost)...
moj je stav da godine nisu vazne,naravno di nece biti kad su me oduvik privlacile samo starije osobe(konkretno +10god starije)...:-)
Ja to gledam kroz one naocale"vazan je duh osobe ne vrijeme rodenja"...i ta sexy meksy idilicna razmisljanja..no postoji drugi problem,ja osudujem takve veze...(konkretno moje)...
Uvijek sam mislila da muskarci/zene/nevazno koji se nadu u takvim vezama su u njima zbog odredenog vlastitog kompleksa...
I sad ako je to stvarnost,ako je osoba s tobom da bi ga ti podsjetia na nesto sto je nekoc ima/bia,to je u principu krajnje sebican cin...(naravno postoje iznimke al su rjetke)...
i sad ako vidis da je osoba s tobom da bi podsjetila sebe na vrijeme koje je izgubila,iz cistih nekih sebicnih razloga,svojih potreba...takvu osobu se ne moze voljeti...
i mada ne osudujem veze s razlikama u godinama,mislim da ne mogu funkcionirat...
cisto zbog cinjenice da ce jedna osoba uvijek biti zakinuta za period koji je druga prozivjela..

žbaga
Postovi: 179
Pridružen/a: 19 vel 2008 09:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Split i okolica

Re: Razlika u godinama

Post Postao/la žbaga » 07 ožu 2008 19:40

Gaby je napisao/la:Nisam nikada mislila da ce mi se to dogoditi.Bila sam u "sretnoj" vezi sa deckom,proveli smo nekoliko godina skupa.
...a onda se pojavila ona...najljepša...najbolja...ali starija nekih 10-tak godina od mene.

Što da vam kazem,imam 25god i toliko sam sretna pored nje,kad smo skupa sve stane,osjecam da mogu sve!
Završila sam sa svime,svojom starom vezom,varanjem(jer sam njega varala i ona nije prva zenska osoba sa kojom sam bila).
Ni ona nema nikoga,ostavila je također svoju vezu sa njim zbog mene.

Jedino sto me muci je ta razlika u godinama i da li vi mislite da bi to mogla biti kakva prepreka u nasoj buducoj vezi??
Pišite i dajte svoj komentar!

ako si ti sretna s njom to ti je odgovor na tvoje pitanje...

mislim da ti tuda misljenja nebi tribala biti vazna..uostalom,svi smo posebna prica...

Avatar
WIRGINIA WOOLF
Postovi: 523
Pridružen/a: 09 srp 2007 17:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: black&white world...

Post Postao/la WIRGINIA WOOLF » 07 ožu 2008 19:53

žbaga je napisao/la: cisto zbog cinjenice da ce jedna osoba uvijek biti zakinuta za period koji je druga prozivjela..
zašto zakinute?...zar to ne može biti i interesantno?..
možda samo jedna stvar bi mogla bit bitna..u kojim godinama si kad ulaziš u takvu vezu..jer postoji zamka da je jedna osoba proživjela neke stvari tipa tulumarenja do jutra i sl.čari mladenaštva..a drugu to tek čeka :D ..
Ne hodaj iza mene,možda te neću voditi.Ne hodaj ispred mene,možda te neću slijediti.Jednostavno hodaj kraj mene i budi mi prijatelj..

Broken Down Angel
Postovi: 911
Pridružen/a: 24 pro 2006 11:28

Post Postao/la Broken Down Angel » 07 ožu 2008 20:04

Svaka osoba je drugačija. Prema fizičkim godinama se ne možeš puno orijentirati. Ako ste emocionalno / racionalno na istom levelu, postoji povezanost i iskreno se volite, tada je potpuno irelevantno koliko je razlika u godinama.

Avatar
far out
Postovi: 1468
Pridružen/a: 22 sij 2007 13:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la far out » 07 ožu 2008 22:05

kod nas je razlika tri ipo godine i uopce se ne osjeca.
kao sto su svi vec gore napisali, bitno je da postoji veza i da smo na istom levelu u svakom ili barem vecini levela.

Avatar
bloody mary
Postovi: 176
Pridružen/a: 20 pro 2007 22:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la bloody mary » 07 ožu 2008 22:54

žbaga je napisao/la: moj je stav da godine nisu vazne,naravno di nece biti kad su me oduvik privlacile samo starije osobe(konkretno +10god starije)...:-)
:thumbup:

obozavam zene od 30+, ne znam, vec su tako izgradjene, samosvjesne...... mmmmmmmmm...... naravno, nije pravilo, ali ipak :inlove:
"I am so made that I cannot believe."

Avatar
kika23
Postovi: 578
Pridružen/a: 06 ožu 2007 23:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la kika23 » 08 ožu 2008 01:58

bloody mary je napisao/la:
žbaga je napisao/la: moj je stav da godine nisu vazne,naravno di nece biti kad su me oduvik privlacile samo starije osobe(konkretno +10god starije)...:-)
:thumbup:

obozavam zene od 30+, ne znam, vec su tako izgradjene, samosvjesne...... mmmmmmmmm...... naravno, nije pravilo, ali ipak :inlove:


:thumbup:
Ostalo je još ludosti u meni,
hrabrosti za još 800 života!

žbaga
Postovi: 179
Pridružen/a: 19 vel 2008 09:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Split i okolica

Post Postao/la žbaga » 08 ožu 2008 21:00

WIRGINIA WOOLF je napisao/la:
žbaga je napisao/la: cisto zbog cinjenice da ce jedna osoba uvijek biti zakinuta za period koji je druga prozivjela..
zašto zakinute?...zar to ne može biti i interesantno?..
možda samo jedna stvar bi mogla bit bitna..u kojim godinama si kad ulaziš u takvu vezu..jer postoji zamka da je jedna osoba proživjela neke stvari tipa tulumarenja do jutra i sl.čari mladenaštva..a drugu to tek čeka :D ..
Moze biti..al ne kad se radi o mojoj situaciji u kojoj ja imam 20 a ona 35... :oops: ,meni "cari mladenastva" nisu zanimljive...osobe koje sam ja volile su uvik sto se toga tice bile nezrelije od mene(ako se to moze tako nazvat) al ono...ma neznam ni sama sta zelim reci... :oops:

Avatar
WIRGINIA WOOLF
Postovi: 523
Pridružen/a: 09 srp 2007 17:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: black&white world...

Post Postao/la WIRGINIA WOOLF » 09 ožu 2008 11:58

žbaga je napisao/la: Moze biti..al ne kad se radi o mojoj situaciji u kojoj ja imam 20 a ona 35... :oops: ,meni "cari mladenastva" nisu zanimljive...osobe koje sam ja volile su uvik sto se toga tice bile nezrelije od mene(ako se to moze tako nazvat) al ono...ma neznam ni sama sta zelim reci... :oops:
ne znaš što želiš reći?..ne brini to je sasvim normalno za tvoj uzrast. :osica: :D :D
Ne hodaj iza mene,možda te neću voditi.Ne hodaj ispred mene,možda te neću slijediti.Jednostavno hodaj kraj mene i budi mi prijatelj..

Ja_bu_CICA
Postovi: 217
Pridružen/a: 07 svi 2006 19:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Rijeka

Post Postao/la Ja_bu_CICA » 09 ožu 2008 14:43

Broken Down Angel je napisao/la:Svaka osoba je drugačija. Prema fizičkim godinama se ne možeš puno orijentirati. Ako ste emocionalno / racionalno na istom levelu, postoji povezanost i iskreno se volite, tada je potpuno irelevantno koliko je razlika u godinama.
Tako dobro rečeno... moje riječi bile bi samo višak... stoga slika
Zavedi mi um i imas moje tijelo, pronadji mi dusu i imas me zauvijek.

http://www.youtube.com/watch?v=jhm48mp8q98

slika

http://www.youtube.com/watch?v=ykiclUiTraw

žbaga
Postovi: 179
Pridružen/a: 19 vel 2008 09:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Split i okolica

Post Postao/la žbaga » 09 ožu 2008 17:11

WIRGINIA WOOLF je napisao/la:
žbaga je napisao/la: Moze biti..al ne kad se radi o mojoj situaciji u kojoj ja imam 20 a ona 35... :oops: ,meni "cari mladenastva" nisu zanimljive...osobe koje sam ja volile su uvik sto se toga tice bile nezrelije od mene(ako se to moze tako nazvat) al ono...ma neznam ni sama sta zelim reci... :oops:
ne znaš što želiš reći?..ne brini to je sasvim normalno za tvoj uzrast. :osica: :D :D
drago mi je vidjeti da me netko razumi. :D

Gost

Post Postao/la Gost » 09 ožu 2008 19:07

Ja_bu_CICA je napisao/la:
Broken Down Angel je napisao/la:Svaka osoba je drugačija. Prema fizičkim godinama se ne možeš puno orijentirati. Ako ste emocionalno / racionalno na istom levelu, postoji povezanost i iskreno se volite, tada je potpuno irelevantno koliko je razlika u godinama.
Tako dobro rečeno... moje riječi bile bi samo višak... stoga slika

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 10 ožu 2008 11:27

uuuu,sto bi ja tribala rec,ja san od svoje starija aaa, trenutno 11godina :o ..kako san jednom napisala,ona je nedavno izasla iz pelena,a meni ce jos malo tribat pelene :D ..al ljubav pobjedjuje sve..bepanthen :o

Avatar
stanica prema suncu
Postovi: 774
Pridružen/a: 13 tra 2007 17:46
Spol/rod: žensko

Post Postao/la stanica prema suncu » 10 ožu 2008 12:11

ovo je tak slatko :inlove:

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 10 ožu 2008 19:43

buah..koliko sam cesto na Crolu, imam feeling da svaki put dodjem i napisem jedno te isto; razlika nije bitna. ona je 11 goedina starija od mene. sve funkcionira.

no dobro, sad sam eto i to obavila :D opet :D
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 20 ožu 2008 20:40

nika je napisao/la:buah..koliko sam cesto na Crolu, imam feeling da svaki put dodjem i napisem jedno te isto; razlika nije bitna. ona je 11 goedina starija od mene. sve funkcionira.

no dobro, sad sam eto i to obavila :D opet :D
:) Draga Nika ,vridili onaj dogovor za pice od prije par mjeseci,RAZVODIN SE I ZIVJET CU SA "MALENOM MOJOM"(napokon san ucinila taj korak)..EEEEE DA RAAAAZVOOOOOOOODIM SE I ZIVJET CU SA SVOJOM DRAGOM..Eto godine neznace nista,ja svojoj kupila san novu zvecku :D :inlove:

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

-

Post Postao/la ticklebook » 13 svi 2008 13:44

Nezrelost nema veze s godinama

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 13 svi 2008 13:47

Ali ima s iskustvom. Oliti nedostatkom istog.
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 13 svi 2008 13:56

Ameli je napisao/la:
nika je napisao/la:buah..koliko sam cesto na Crolu, imam feeling da svaki put dodjem i napisem jedno te isto; razlika nije bitna. ona je 11 goedina starija od mene. sve funkcionira.

no dobro, sad sam eto i to obavila :D opet :D
:) Draga Nika ,vridili onaj dogovor za pice od prije par mjeseci,RAZVODIN SE I ZIVJET CU SA "MALENOM MOJOM"(napokon san ucinila taj korak)..EEEEE DA RAAAAZVOOOOOOOODIM SE I ZIVJET CU SA SVOJOM DRAGOM..Eto godine neznace nista,ja svojoj kupila san novu zvecku :D :inlove:
...zaboravi :shinner: :krezub :zivjeli: :thumbdown:

Avatar
Tamelie
Postovi: 334
Pridružen/a: 17 pro 2006 16:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Provincija.

Post Postao/la Tamelie » 13 svi 2008 14:24

Broken Down Angel je napisao/la:Svaka osoba je drugačija. Prema fizičkim godinama se ne možeš puno orijentirati. Ako ste emocionalno / racionalno na istom levelu, postoji povezanost i iskreno se volite, tada je potpuno irelevantno koliko je razlika u godinama.
Potpisujem.

Avatar
Lilith
Postovi: 60
Pridružen/a: 28 ožu 2008 17:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: nenormalna normalnost

Post Postao/la Lilith » 13 svi 2008 14:29

Tamelie je napisao/la:
Broken Down Angel je napisao/la:Svaka osoba je drugačija. Prema fizičkim godinama se ne možeš puno orijentirati. Ako ste emocionalno / racionalno na istom levelu, postoji povezanost i iskreno se volite, tada je potpuno irelevantno koliko je razlika u godinama.
Potpisujem.
I ja. To sam bas htjela napisati, a sad mi pristedila trud :D
Klimu očekujemo, vrijeme dobivamo.

Odgovorite