Nesto je u zraku

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
orange
Postovi: 14
Pridružen/a: 01 svi 2008 19:58

Nesto je u zraku

Post Postao/la orange » 01 svi 2008 20:14

U zadnje vrijeme promatram malo ljude oko sebe i vidim da nesto nije u redu. Zelimo biti s nekom, ceznemo za ljubavlju (ostavljamo ovdje poruke - zelim curu) a kad se to dogodi, stvari ipak nisu onakve kakvima smo se nadali. Veza u masti, neobavezni seks i flert u stvarnosti - to je mozda neki maksimum. Onog casa kad nesto doista postane VEZA, pocinje i put prema propadnju. Tisucu stvari kojima mozes raspizdit drugu stranu, prilagodjavanje, igre dominacije, kontrola... odjednom sve postane strasno komplicirano. Zasto mi nisi odgovorila na sms? Tko ti je to? Ja ovo volim, ja ovo ne volim... Kud nestanu oni prvi sretni dani?
Nestanu u trenutku kad dopustis da ti predje prag tvoga brloga. Romantika nestane u zajednickom zivotu. Odjednom si osoba koja cak i pere sudje, cak i usisava, koja ima i neke druge filmove u glavi od neprekidnog gledanja u zjenice. Zelis da ti sve bude na svome mjestu, a pripustila si na svoj teritorij onu koja smatra da tvoji cd-ovi bolje stoje u nekom drugom kutu, na nekoj drugoj pozicji. I ako se raspizdis i hoces naprosto s balkona gledati zvijezde i zapaliti cigaretu, ne mozes, jer je ona tu koja ti to ne da. Kao, ajmo rjesavat stvari...
Kad ti LJUBAV TVOG ZIVOTA, ZLATO TVOJE JEDINO udje u tvoj prostor, nema vise mastanja onako samo po sebi, nema igranja na kompu, ako nedaj boze otvoris ove roza stranice, varas je, nema vise nicega sto nije totalno uskladjeno s njom. Naprosto vise nemas svoj prostor gdje ces napuniti baterije, jednoga dana se ispraznis i ona te sutne, jer si zakurac. Prazna, naime. A onda se ti nakon prvobitnog cudjena priberes, opet prikopcas na struju, opet postanes super, sarmantna i svakakva i pitas se sta ti je sve to trebalo. I dodje proljece pa napises - trazim curu. Hoces li ovoga puta biti pametnija i znati zaustaviti je na svome pragu? I hoce li ona razumjeti da je unatoc tomu sto zelis imati svoj prostor zapravo jako volis? Pojma nemam... Nekak je to sve zapravo totalno komplicirano, pa me cudi da na ovom forumu vec nema i podforuma sretno ponovno slobodnih zena koje uzivaju u samoj cinjenici da su slomile sve lance... :D

Avatar
rainbow1
Postovi: 855
Pridružen/a: 05 lip 2007 17:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la rainbow1 » 01 svi 2008 20:17

ahahahahaa općenito

i na ovo posebno "koja ima i neke druge filmove u glavi od neprekidnog gledanja u zjenice"


:siinga: proljeće je, a u meni neemir
*ako mislite da možete ili mislite da ne možete - u pravu ste*

linsday
Postovi: 73
Pridružen/a: 03 stu 2005 18:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: plavo nebo iznad zabrega

Re: Nesto je u zraku

Post Postao/la linsday » 01 svi 2008 21:58

orange je napisao/la:Nekak je to sve zapravo totalno komplicirano, pa me cudi da na ovom forumu vec nema i podforuma sretno ponovno slobodnih zena koje uzivaju u samoj cinjenici da su slomile sve lance... :D
Kako znaš da ih nema..možda uživaju u samoći..odmaraju :D

Avatar
pospanka
Postovi: 68
Pridružen/a: 17 ožu 2008 16:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: izvan stvarnosti

Post Postao/la pospanka » 02 svi 2008 09:29

čuj neznam kaj da ti pametnog skomentiram al ovo sve kaj si navela je potpuna istina.. nedavno sam izašla iz veze i svaki dan se pitam zašto mi je tako dugo trebalo da shvatim neke stvari.. bila sam povrijeđena, a sad mi je i više nego odlično.. stekla sam nove prijatelje.. :!: izlazim i jednostavno počinjem novi život.. daleko od onog zatvaranja.. ne samo vezivanja za neku osobu nego provođenja vremena i vremena da se riješe neke stvari koje same po sebi više nemaju nikakvu shrhu.. osim mučenja i maltretiranja sa obje strane.. sitnih provokacija i ispijanja živaca na slamčicu.. jest da ima puno lijepih trenutaka koje bih pamtila cijeli život jer su u tom trenutku i bili moj život, al nije vrijedno uložit se u nešto skroz i do kraja.. ipak mora postojat neka zdrava granica između realnosti i zagrljaja tvoje voljene..

a i svaka stvar na početku krene savršeno.. izgubiš se u moru riječi i dijela.. na kraju od toga imaš samo sječanje i čežnju za tim.. savršenstvo stvarno ne postoji.. :roll:
..tu sam negdje.. ;)

Avatar
ankh
Postovi: 155
Pridružen/a: 26 srp 2006 13:35

Post Postao/la ankh » 02 svi 2008 09:40

Stvar je vrlo jasna , VI uopće ne tražite VEZU nego neobavezan sex !
Ako doista voliš osobu sa kojom si u vezi onda ti nije tlaka dijeliti neke stvari , misli , djela s njom, niti ti je teško odreći se svog prostora a niti nemaš potrebu biti previše u svom filmu, niti imaš potrebu tajiti niti brijati previše bez nje...ako te i dalje pere potreba sa tvojim prostorom...onda dušo ne ulazi u vezu jer ćeš nekome slomiti srce, nekome tko TEBE želi u svom prostoru !

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 02 svi 2008 10:55

Hm. Baš sam sinoć s prijateljicom razgovarala upravo o tome.
Zašto većina žena u lezbijskoj vezi ima potrebu biti "jedno"?
Kako dvije odrasle osobe mogu postati jedna?
I to nepotpuna.

U svojih 29 godina nikada nisam živjela s nekim i iskreno-stvarno se bojim toga, iako to čak i želim.
Upravo poradi straha od gubitka slobode, a samim tim i sebe.
Isto tako-znam da mi treba to iskustvo i voljela bih kada jednoga dana dođe do toga,
da će to biti iskustvo koje će promijeniti moje viđenje zajedničkog života.
Da ću sljedeći put kad budem ostavljala ovakav post,
moći napisati da sada znam kako je divno dijeliti život s nekim.

Avatar
ankh
Postovi: 155
Pridružen/a: 26 srp 2006 13:35

Post Postao/la ankh » 02 svi 2008 11:07

Ne radi se ovdje o postati jedno, bar se meni to tako čini.
Radi se o prostoru koji svi me želimo za sebe , i gdje je granica tog prostora ?
Dali to znači ; vidimo se radi sexa i povremenih izlazaka ili to znači ajmo razmišljati o zajedničkoj budućnosti , zajedničkim ciljevima ???
Večina veza se svodi na ono prvo i to je ok..nekima niti ne treba više....ali ima i onih koji vole dijeliti i kojima nije problem život u dvoje !

Problem je kad ona prva osoba naiđe na onu drugu ali se ne želi skrasiti , recimo to tako, već i dalje želi imati svoj prostor i ne razmišlja o zajedničkoj budunočnosti...e onda nastanu problemi tipa - ja bi sex a ona bi se uselila u njen prostor !

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 02 svi 2008 11:18

Ne znam.
Meni se ozbiljne veze nikada nisu svodile na sex, jer da mi je do toga,
ne bih ni ulazila u vezu nego se ševila okolo,
pa se svejedno nedam u isti prostor s nekim.
Za sada.

Čini mi se da ti misliš kako veza nije ozbiljna ako niste u potpunosti posvećene jedna drugoj,
što bi ga značilo-zajednički život i sve što to donosi sa sobom.
Ili griješim?

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 02 svi 2008 11:42

kompromis,kompromis i samo kompromis..ako na to nisi spreman..ne triba ni pomisljat na vezu..jer svaka je jedinka za sebe i to treba ukomponirati u sklad i vezu punu ljubavi i razumjevanja..ali u veci slucajeva strah da ce se izgubiti voljena osoba,nesvjesno svakom ljubomornom ispadicom,jednim korakom dalji smo od nje..dva koraka blize ludosti i ponizenju samog sebe..pa cak korak blizi teskom opsesivcu,kojem jednog dana zamuti se pamet i koji je vjrovatno spreman ,napraviti jos i teze incidente..zelis da te ona razumi,stavi je u polozaj sebe:-sit, gladnom ne vjeruje dok mu ne oduzmes kruh..nakon dva dana znat sto znaci biti gladan
i na kraju,neki zbilja nisu za veze..zato ne forsati sto ne ide..ma koliko god boljelo!

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 02 svi 2008 12:37

Aha. Jebeš kompromis koji dolazi samo s tvoje strane.
Komunikacija je bitna.

O svem gore napisanom si smišljam lejtli nešto.
I zaključih da tražimo pizdariju. Nemoguće. Nešto što ne postoji.
Izmišljena (s)tvar.

Ono što je bilo i kako je bilo prije, oni koji su se spanđali prije ovog modern way-a, još su.
I rijetki su.

So, što se tog tiče, naj je krenit od seksa. Znači, sve što hoću od tebe je tvoje tijelo.
Ostalo ili dođe ili ne.
Jebeš ulete u nešto s ne znam kakvim očekivanjima.
Jebeš očekivanja uopće. To sjebe.
Jebeš forsanje na osjećaje. Bljak.
Kreneš od najplitkijeg.
I tko zna što iz tog može izaći.
Epizodna uloga.

Zita

Post Postao/la Zita » 02 svi 2008 12:41

nista nije onak kak se nadas i sto vece ideale imas to teze padnes
treba bit realan. svi smo mi od krvi i mesa, svi imamo musice, probleme, zelje i planove i svi bi voljeli da bude onak kak si mi zacrtamo u glavi al treba biti kompromisa te se prilagodit nekome kao sto ce se ta osoba prilagodit vama
nemres nekog vuc da tebi bude dobro a njoj za shit jer isto tak tebi nebi odgovaralo da netko zanemaruje tvoje potrebe..sto je najbolje takve veze i znaju potrajat godinama al nakon nekog vremena ljubav pukne.

ak se to nemre onda je najbolje ostat solo.
(ovo sve jasno nejde tebi vec govorim opcenito)

u danasnje vrijeme se ide iz veze u vezu, nitko se ne zeli prilagodit i svi su nesretni a ustvari sami su si krivi

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 02 svi 2008 16:52

ovo je pitanje svih pitanja, kljuc svih veza. zajednicki zivot je mnogo jebenija kategorija od veze, jer zahtjeva strasno puno kompromisa i trpljenja ama bas svih situacija s osobom s kojoj si u vezi. kako bi rekao meni netko poznat "zajednicko trpljenje svakodnevnice u kojoj postoje momenti srece kroz putovanja, druzenja itd" tko to ne spozna odmah ici ce iz veze u vezu trazeci iste leptirice u stomaku koji nestanu nakon nego vremena.
a ja se sve nesto ne mogu pomirit u sebi da nestanu ti leptirici i ostaje trpljenje uz sretne momente. divno je zvijet skupa, al istodobno osjecam i paniku, jer neumitno dolazi do prelijevanja moci, netko izdominira zajednickim zivotom i moras moras moras pristajat na kompromis. pitanje je jedino kaj ti druga osoba daje kao kompezaciju u zamjenu za kompromis

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 02 svi 2008 19:29

Zita je napisao/la:nista nije onak kak se nadas i sto vece ideale imas to teze padnes
treba bit realan. svi smo mi od krvi i mesa, svi imamo musice, probleme, zelje i planove i svi bi voljeli da bude onak kak si mi zacrtamo u glavi al treba biti kompromisa te se prilagodit nekome kao sto ce se ta osoba prilagodit vama
@nemres nekog vuc da tebi bude dobro a njoj za shit jer isto tak tebi nebi odgovaralo da netko zanemaruje tvoje potrebe..
..@ sa zadnjom recenicom u potpunosti se slazem :thumbup:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Nesto je u zraku

Post Postao/la tamara3 » 02 svi 2008 21:36

orange je napisao/la:Onog casa kad nesto doista postane VEZA, pocinje i put prema propadnju. Tisucu stvari kojima mozes raspizdit drugu stranu, prilagodjavanje, igre dominacije, kontrola... odjednom sve postane strasno komplicirano. Zasto mi nisi odgovorila na sms? Tko ti je to? Ja ovo volim, ja ovo ne volim... Kud nestanu oni prvi sretni dani?
To je vjerojatno slično onome što se događa kod strejtera kad potpišu vjenčani list ili kak se to već zove, a onda se dogodi switch u glavi. Definiramo nekakav odnos i onda ga počnemo trpati u kalup kakav brijemo po defaultu, jer za svaku i svakog od nas veza/brak/štogod podrazumijevaju određeni set pravila, čim tom našem odnosu damo ime. Zajebano, ali istinito.
orange je napisao/la:I ako se raspizdis i hoces naprosto s balkona gledati zvijezde i zapaliti cigaretu, ne mozes, jer je ona tu koja ti to ne da. Kao, ajmo rjesavat stvari...
Kad ti LJUBAV TVOG ZIVOTA, ZLATO TVOJE JEDINO udje u tvoj prostor, nema vise mastanja onako samo po sebi, nema igranja na kompu, ako nedaj boze otvoris ove roza stranice, varas je, nema vise nicega sto nije totalno uskladjeno s njom. Naprosto vise nemas svoj prostor gdje ces napuniti baterije...
Pa sad, ako ti netko ne da zapalit na balkonu ili surfati ili raditi išta što si radila u životu koji je itekako postojao i prije nje, onda je to problem, i to ogroman. Znači da nema ni poštovanja ni razumijevanja ni ljubavi. Sijamsko blizančenje nije veza, naročito ne zdrava. Isto tako i nerazumijevanje da si s nekim tko bar ponekad ima potrebu nešto raditi bez tebe ili imati nekakav svoj prostor, prijatelje, druženja, bilo kaj. S ljudskim bićem koje je imalo život i prije te veze.
Inače, ovo je super super tema na koju bi se dalo pisati danima, pa možda nastavim kasnije :o.

orange
Postovi: 14
Pridružen/a: 01 svi 2008 19:58

razno

Post Postao/la orange » 02 svi 2008 23:04

Fora mi je kako neki odmah sve okrenu na crno-bijeli film: aha, ne zeli da joj dodje doma, hoce samo sevu i varati okolo... E upravo vi koje ste to napisale ste te koje zelite dominirati u vezi, koje zelite svakog trenutka znati sto vam radi ruznija/ljepsa polovica :?
a zasto ne povjerovati da zeni doista treba njezin prostor, da se u konacnici depilira u miru, da si pusti glazbu ili naprosto meditira i da to nije nikakva prevara? Osobno smatram da apsolutno svaki covjek treba svoj prostor, a kako vecina ljudi nije osobito osvjestila sto to znaci, najbolje je to fizicki osigurati - ne daj da ti se useli. Neka ona bude kod tebe svaki dan ako zeli, ali nedaj joj da se useli. Nedaj joj da unese svoje stvari, neka ima svoju adresu na koju moze otici ako kani durenjem isfurati neku stvar (npr.).
Zelim ovdje istaknuti da VJERUJEM da postoje veze u kojima je to jako lijepo definirano i koje nisu sazdane od lanaca. Vjerujem da su takve veze rijetke,no postoje. I vjerujem, kada bismo bili u prilici zaviriti kod takvih ljudi, u njihov zivot, da bismo vidjeli upravo to: dvoje ljudi koji se vole, i koji onom drugom dopustaju samostalnost i prostor za sebe. Jer se postuju onakvi kakvi jesu. To je jedini nacin da uspije veza.
Gledam ljude oko sebe, ne samo gay, vec i straight, kolege s posla, prijatelje i vidim uvijek istu stvar. Kace se oko pizdarija, oko toga zasto onaj drugi npr. provodi vise od pet minuta na wc-u? Pa jebemu mater, kaj je to to na sto se sve na kraju svede? Minutaza na wc-u? Sta nam to treba, ljudi? Svoj prostor, kazem, i svima dobro!! :cool:

Avatar
cvetka
nerealizirani potencijal
Postovi: 1203
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: blizu dalekog

Post Postao/la cvetka » 03 svi 2008 15:52

bea.zarre je napisao/la:Zašto većina žena u lezbijskoj vezi ima potrebu biti "jedno"?
Kako dvije odrasle osobe mogu postati jedna?
I to nepotpuna.
potpisujem... scary shit :eek:
jedna bu se izgubila u svemu tome, da ga jebes...


mozda zivim u zabludi, al brijem da je sve pitanje kompromisa i komunikacije...
ni obicnog cimera nije lako nac, tak da ono...
nije svatko stvoren za zivot u dvoje, il mozda ne s tom odredenom odobom...


ja prva trebam to neko vrijeme za sebe kad u biti ignoriram cijeli svijet, bar se tak cini, i onda to nekom moze bit problem, il moze jednostavno prihvatit da mi tak nekaj treba s vremena na vrijeme... podrazumijeva se da sam onda i ja spramna tak nesto prihvatit od druge strane, sta god to bilo... la, nemrem ja to izverbalizirat :kojecudo: :roll:
i btw, brijem da bum tesko nasla nekog ko bu me trpil :D

suma sumarum; kompromis, komunikacija, tolerancija, prihvacanje

ovo zadnje mi zvuci ko slogan za pride :lol:
my only fear of death is coming back reincarnated...

Black_feniks
Postovi: 1132
Pridružen/a: 16 tra 2008 16:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Black_feniks » 03 svi 2008 16:24

Zašto uopće živjeti zajedno kaj nemožete jedan dan biti kod jedne a drugi kod druge.....I don't get it :roll:
Normal people frighten me!

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Re: razno

Post Postao/la call_me_not » 03 svi 2008 16:54

orange je napisao/la:Fora mi je kako neki odmah sve okrenu na crno-bijeli film: aha, ne zeli da joj dodje doma, hoce samo sevu i varati okolo... E upravo vi koje ste to napisale ste te koje zelite dominirati u vezi, koje zelite svakog trenutka znati sto vam radi ruznija/ljepsa polovica :?
a zasto ne povjerovati da zeni doista treba njezin prostor, da se u konacnici depilira u miru, da si pusti glazbu ili naprosto meditira i da to nije nikakva prevara? Osobno smatram da apsolutno svaki covjek treba svoj prostor, a kako vecina ljudi nije osobito osvjestila sto to znaci, najbolje je to fizicki osigurati - ne daj da ti se useli. Neka ona bude kod tebe svaki dan ako zeli, ali nedaj joj da se useli. Nedaj joj da unese svoje stvari, neka ima svoju adresu na koju moze otici ako kani durenjem isfurati neku stvar (npr.).
Zelim ovdje istaknuti da VJERUJEM da postoje veze u kojima je to jako lijepo definirano i koje nisu sazdane od lanaca. Vjerujem da su takve veze rijetke,no postoje. I vjerujem, kada bismo bili u prilici zaviriti kod takvih ljudi, u njihov zivot, da bismo vidjeli upravo to: dvoje ljudi koji se vole, i koji onom drugom dopustaju samostalnost i prostor za sebe. Jer se postuju onakvi kakvi jesu. To je jedini nacin da uspije veza.
Gledam ljude oko sebe, ne samo gay, vec i straight, kolege s posla, prijatelje i vidim uvijek istu stvar. Kace se oko pizdarija, oko toga zasto onaj drugi npr. provodi vise od pet minuta na wc-u? Pa jebemu mater, kaj je to to na sto se sve na kraju svede? Minutaza na wc-u? Sta nam to treba, ljudi? Svoj prostor, kazem, i svima dobro!! :cool:
o da, to je APSOLUTNO TO. the key of happy life. smisao.

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Re: razno

Post Postao/la bea.zarre » 04 svi 2008 11:54

orange je napisao/la:Osobno smatram da apsolutno svaki covjek treba svoj prostor
Naravno. Svakome treba mira i ponekad je stvarno potrebna samoća da se središ.
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
miuccia
Postovi: 107
Pridružen/a: 08 sij 2008 11:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na kraju sveta negde daleko...

Post Postao/la miuccia » 04 svi 2008 18:39

pick me, pick me!! avijon je u zraku! :nerd:
ps morala sam. borim se sama sa sobom već par dana.
Painkillers are a girl´s best friend...

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 05 svi 2008 16:16

na ovo bi se mogla nadovezati tema:da li ste vi savrsena partnerica,koja dopusta sve ono sto vi dopustate sebi ili zelite da vam se dopusti,prostor,mir,izlasci vanka sa starim prijateljima do kasno u noc bez partnerice itd..?
@Mir i prostor svatko moze pronaci za sebe,pa cak i sa ljubomorni osoba,samo Ne kod opsesivni..zapravo..jesmo li mi sami dovoljno toleratni(nismo li i sami ljubomorni,ponekad dosadni,zeljni cesce paznje,dal i nama smeta kad ona jednu vasu stvar stavi na drugo mjesto,a ti to ne zeliš..itd)
zivljenje "pod istim krovom" -ipak postavlja neka nepisana pravila,htjeli mi to ili ne..i vjerujem da vecina ocekuje da se neka pravila znaju i da se njih drzi druga strana..samo je pitanje dogovora i razumjevanja i zrno toleratnosti,da bi ta ljubav za koju ste imali, prezivjela "pod istim krovom"!
..ali ako neide,onda svak svojin puten..

Avatar
ragged
Postovi: 290
Pridružen/a: 06 kol 2007 14:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la ragged » 05 svi 2008 18:59

nije fora u tome da živimo zajedno.
fora je u tome da se posjećujemo.

by... (?)

ko točno je to reko? krleža?
So many times...

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 05 svi 2008 19:20

:D

...pelud je u zraku.
Epizodna uloga.

Avatar
...medo...
Postovi: 274
Pridružen/a: 26 tra 2008 16:47
Spol/rod: žensko
Status: Solo
Lokacija: Zadar

Post Postao/la ...medo... » 05 svi 2008 19:28

...pelud je u zraku.


slazem se :respekt: :zivjeli:
Potpis:

Avatar
lola
Postovi: 2210
Pridružen/a: 06 sij 2007 16:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tu i tamo

Post Postao/la lola » 06 svi 2008 05:44

:D

Avatar
walkabout
Postovi: 174
Pridružen/a: 10 srp 2007 00:01

Post Postao/la walkabout » 06 svi 2008 15:11

tema od koje dobijem glavobolju svaki put.

kao sto sam stalno bivsoj govorila - jebati se mozes prakticno sa svakim, a zivjeti?..

blah

i kao sto je whatever napisala
I zaključih da tražimo pizdariju. Nemoguće. Nešto što ne postoji.
Izmišljena (s)tvar.
Napustite svaku nadu, vi koji ulazite.

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Post Postao/la Rock Faerie » 07 svi 2008 09:55

Dok god ljudi budu imali takav stav bit će ovakvih tema.
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
fajtericaa
Postovi: 913
Pridružen/a: 01 tra 2007 07:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la fajtericaa » 07 svi 2008 10:48

ah,ja mislim da se varate. ja sam si romanticna dusa.
ja mislim da ste jednostavno naletile na posesivne djevojke.
kak ona tebi moze rec di ces ti drzat svoje dc-e?
nemoze.
nema.
ja si recimo imam djevojku...ne zivimo skupa,al smo cesto znale biti u nekom prostoru zajedno i po tjedan dana...
i cinjenica je da smo se trebale prilagoditi.
da,meni nisu jasne neke njene navike,ali ih prihvacam i ni ne trudim se promjeniti ih.
isto tako njoj nije bilo jasno zasto ja u ponoc zelim otic u park sama zapalit...ali joj objasnih...trebam vremena za sebe.
i onda zna da to ne znaci da ju nevolim.
niti da se idem nac s ljubavnicom.

bitno je razumjevanje...i kompromis i puno razgovora.
ali vjerujem da postoji puno zena koje jednostavno MORAJU kontrolirati zivot svoje djevojke. pa nemoze ona drzat cd-e u onom kutu ak ja mislim da bi bilo bolje da su u kuhinji.
po meni glupo i od takvih osoba se treba maknut. ili im objasnit da to sto si u vezi ne znaci da planiras promjenit sve svoje navike.

Avatar
duhsaplavimokom
Postovi: 1015
Pridružen/a: 22 ožu 2006 11:34
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u nebesima

Post Postao/la duhsaplavimokom » 07 svi 2008 12:50

sve se može u granicama tolerancije i razumiejvanja i nije apsolutno nikakav problem živjeti sa nekima ako ga voliš samo je bitna razlika za sve nas kako tumačimo ljubav i što sve pod tim smatramo

normale da postoje neki kodeksi kao tipa kad si slobodam moš da šaraš i radiš kaj god te volja
kad si u vezi zna se kaj tu spada,ne ponašaš se kao da si solo
kada živiš sa nekim također bi se trebalo znati ali tu se otvara širi spektar tolerancija i kompitabilnosti,tipa osoba sam koja će da počisti i pospermi za svojom dragom i normale da složim sve po svom rasporedu jer ja to moj trenutak koji radim za nju a ukoliko njoj smeta moj raspored pa pobogu ima jezik i kaže pa posložimo zajedno cd-je kak njoj odgovara i gdkj ejoj odgovara,jerbo što s emene tiče možemo i policu sa stropa stavit pa da vise iznad glave na sred dnevnog boravak ako je to njoj gušt,glavno da j eona meni sretna i da ju to uveseljava

kulturno je također ne ispitivati,gdje si bila,sa kim pričaš na telefon,tko ti je ta ili taj,zašto radiš sada to što radiš itd u tom smijeru

niste počele živjeti zajedno zato da bi se kontrolirale i nametale jedan drugoj ili slično nego zato što smatrate da je to korak i smijer u kojem bi vaša veza trebala ići jer je puno lakše i ljepše i ugodnije u zajedničkom živtu nego svaka u svom kvartu ili gradu

ma ovi koji su živjeli zajedno i imali pozitivan iskustva zanju o čemu pričam i koliko to može donijeti ne samo vama nego i drugoj osobi i što sve možete naučiti i postići

a za one koje smatraju da je to smaranje i u startu misle da neće imati svoj prostor,svoje nešto itd i da će ih voljena gušiti i daviti i bla bla svakojake ostale negativne stvari neka se preispitaju koliko one vole i kakva je ta njihova veza i kako zamišljaju svoj život i pogledaju bar na trenutak u budućnost pa nek si iskalkuliraju same i budu ono što žele da budu

moja osnovna filozofija svega je da daš i ponašaš se onako kako želiš da se suprotan strana ponaša prema tebi i več si napravila više od pola za vas obadvije(nema greške ako obje potiču jedna drugu)

:)
..Jos sam sretan sto postojim,
pisem pesme, zvezde brojim,
jos sam onaj isti vetropir..

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 07 svi 2008 22:26

fajtericaa je napisao/la:ah,ja mislim da se varate. ja sam si romanticna dusa.
ja mislim da ste jednostavno naletile na posesivne djevojke.
kak ona tebi moze rec di ces ti drzat svoje dc-e?
nemoze.
nema.
ja si recimo imam djevojku...ne zivimo skupa,al smo cesto znale biti u nekom prostoru zajedno i po tjedan dana...
i cinjenica je da smo se trebale prilagoditi.
da,meni nisu jasne neke njene navike,ali ih prihvacam i ni ne trudim se promjeniti ih.
isto tako njoj nije bilo jasno zasto ja u ponoc zelim otic u park sama zapalit...ali joj objasnih...trebam vremena za sebe.
i onda zna da to ne znaci da ju nevolim.
niti da se idem nac s ljubavnicom.

bitno je razumjevanje...i kompromis i puno razgovora.
ali vjerujem da postoji puno zena koje jednostavno MORAJU kontrolirati zivot svoje djevojke. pa nemoze ona drzat cd-e u onom kutu ak ja mislim da bi bilo bolje da su u kuhinji.
po meni glupo i od takvih osoba se treba maknut. ili im objasnit da to sto si u vezi ne znaci da planiras promjenit sve svoje navike.
aha :o a onda je proslo tjedan dana i osle ste si doma.

Odgovorite