jedna koju volim + druga koju želim

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
FatalFemme
Postovi: 378
Pridružen/a: 04 stu 2005 12:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la FatalFemme » 23 svi 2008 12:26

[quote="bea.zarre"]

Ili prekini tu vezu pa ganjaj ovu drugu,
ili pričaj sa ženom si-iskreno, bez optužbi i predbacivanja.

Sve ostalo će ti donijeti samo tugu, osjećaj razočaranosti
i uništit svaku šansu da tvoja sadašnja veza bude ono što je nekada bila
ili bolja nego što je ikada bila.
[quote]

totalno pogođeno.

ne postoji bas mnogo izmedju opcija.
~YOU HAVE TO DO STUFF THAT AVERAGE PEOPLE DONT UNDERSTAND, BECAUSE THOSE ARE THE ONLY GOOD THINGS~

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 23 svi 2008 13:03

FatalFemme je napisao/la:a sto to treba da znaci?
mlada sam pa ne smijem nikako da se vezem za jednu osobu do kraja zivotu.
Pa onak. Ja sam htjela da se mi pojebemo. :o

...

:D
Epizodna uloga.

Avatar
miuccia
Postovi: 107
Pridružen/a: 08 sij 2008 11:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na kraju sveta negde daleko...

Post Postao/la miuccia » 23 svi 2008 13:09

sad bi vam yameisy or what-the-fuck-was-her-name zapivala: prava ljubav nije potrošnjaaaaa..... :kiss5:
Painkillers are a girl´s best friend...

Avatar
FatalFemme
Postovi: 378
Pridružen/a: 04 stu 2005 12:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la FatalFemme » 23 svi 2008 13:12

whatever je napisao/la:
FatalFemme je napisao/la:a sto to treba da znaci?
mlada sam pa ne smijem nikako da se vezem za jednu osobu do kraja zivotu.
Pa onak. Ja sam htjela da se mi pojebemo. :o

...

:D
ovaj smajlich na kraju te izvukao. vec sam pocela izvlaciti tezu artiljeriju.

once u have perfection- u look no further :inlove:
~YOU HAVE TO DO STUFF THAT AVERAGE PEOPLE DONT UNDERSTAND, BECAUSE THOSE ARE THE ONLY GOOD THINGS~

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 23 svi 2008 13:15

:D :D :D

A daaaaaaaaaaaaaaaaaj! Samo jednom! Bit će brzo, promise!

...

:lol:
Epizodna uloga.

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 23 svi 2008 13:17

FatalFemme je napisao/la:pitate- kazem vam.
Oprosti, ali nitko nije ništa pitao, osim cure koja je otvorila ovaj topic.
Čini mi se da je ona imala neko pitanje, na temu-šta da radi.
FatalFemme je napisao/la:once u have perfection- u look no further
Svaka čast ako si već sada našla savršenstvo.
Ima ljudi koji ga ne pronađu za cijelog života.
A ima i onih koji ga ne traže, već im je savršeno ono što je nesavršeno.

Ne pokušavam se fajtat, ali da smatram da ti je optimizam pretjeran,
bome jest. Ali, to je očito samo posljedica mog iskustva, da.
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
FatalFemme
Postovi: 378
Pridružen/a: 04 stu 2005 12:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la FatalFemme » 23 svi 2008 13:24

bea.zarre je napisao/la:
FatalFemme je napisao/la:pitate- kazem vam.
Oprosti, ali nitko nije ništa pitao, osim cure koja je otvorila ovaj topic.
Čini mi se da je ona imala neko pitanje, na temu-šta da radi.
FatalFemme je napisao/la:once u have perfection- u look no further
Svaka čast ako si već sada našla savršenstvo.
Ima ljudi koji ga ne pronađu za cijelog života.
A ima i onih koji ga ne traže, već im je savršeno ono što je nesavršeno.

Ne pokušavam se fajtat, ali da smatram da ti je optimizam pretjeran,
bome jest. Ali, to je očito samo posljedica mog iskustva, da.
ok , krivo sam se izrazila. niste pitali, konstatirali ste, kako god.

bottom line je da uopce nije bitno sto netko drugi misli o tvom, mom, njenom savrsenstvu ili nesavrsenstvu koje zovemo vezama, vlastitim zivotima i sl.

kako nesto slicno kaze balasevic:
nitko ne dobije recept za uporabu uz sve.
svatko to odradi sam kako najbolje zna i umije.

ja za sebe nisam preoptimisticna, samo sam identificirala svoje osjecaje i ne pokusavam ih suzbiti, zelim zivjeti ovo sto osjecam.
netko ceka na svoju pravu ljubav cijeli zivot, netko je ne prepozna, netko je nikad ne doceka.



osjecas.. i nekad ukljucis razum, nekad pomiris, nekad iskljucis.

kako vec kome pashe.

isto, ne zelim se prepirati, jer mi je glupo zapeti za nesto sto ja tebi ne mogu opisati za svoje emocije i svoje zivot, kao niti ti meni svoje dokazati.
jer nam se odmah na pocetku stavovi razilaze.

ja tvoj postujem, ali imam svoj i dalje, bez obzira na iskustva, godine i sl.
Zadnja izmjena: FatalFemme, dana/u 13 kol 2008 10:26, ukupno mijenjano 1 put.
~YOU HAVE TO DO STUFF THAT AVERAGE PEOPLE DONT UNDERSTAND, BECAUSE THOSE ARE THE ONLY GOOD THINGS~

Avatar
pospanka
Postovi: 68
Pridružen/a: 17 ožu 2008 16:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: izvan stvarnosti

Post Postao/la pospanka » 23 svi 2008 13:28

hmm.. jednom sam u životu do sad prvarila dragu koju sam obožavala i to zbog inata jer je ona meni to napravila.. rekla sam joj.. povrijedila ju.. sve krenulo po krivu.. mjeseci natezanja, plakanja grižnj savjesti.. čemu? na kraju sam ipak shvatila da sam živjela u vezi koju sam samo ja smatrala korektnom i punom ljubavi.. uskrsnula sam nakon svega i zaplela se u još nešto gore..

njezina sadašnja draga našla se u situaciji u kojoj se izgubila i ponašala još nezrelije nego klinka od 11 godina.. luda je bila za obje.. mazila je i pazila svoju dragu, a na poslu ludila za mnom.. totalno me zbunila i nisam više htjela kontrolirat svoje ponašanje.. pustila sam se.. poševile smo se.. napričala mi svakakve bedarije.. i na kraju shvatila da voli svoju dragu.. nije mi bilo lako niti sam znala kaj da radim.. kojoj da vjerujem i kojoj da lažem.. odvojila sam se od jedne i druge.. odjebala ovu curu, pokušala bivšoj objasnit da nije dobro za njezinu vezu da si ostane ok sa mnom.. nije htjela shvatit rekla je da će objasnit curi da nakon godinu dana veze ima poštovanja i osječa potrebu ostat si dobra sa mnom.. nakraju kad sam ja pričala s bivšom, ova nova je ludila.. pa je opet počela dolazit dolje do nas onak poslovno al bez razloga.. pukla sam i stjerala sve na vidjelo, rekla bivšoj kaj se dogodilo i povrijedila obje.. danas me obje mrze.. a vole se.. i na kraju iz sveg tog izašla sam sretna i mirna..

i gle hera uvijek moraš stat na loptu i razmislit koga želiš povrijedit jer nekog ćeš sigurno, htjela to ili ne.. razmisli do koga ti je stalo, zašto i ne brzaj.. zbog jednog sex-a možda nije vrijedno uništit si život sa dragom.. znam da nije lako al budi iskrena prema sebi.. stojiš na raskrižju i moraš izabrat.. pustit ili pobječ.. samo nedaj da te neki signali tvojeg objekta obožavanja toliko zbune da ne znaš s kojeg si planeta.. pazi da te obje ne prođu..
..tu sam negdje.. ;)

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 23 svi 2008 13:31

FatalFemme je napisao/la:ja tvoj postujem, ali imam svoj i dalje, bez obzira na iskustva, godine i sl.
Nisam rekla da ne poštujem tvoj stav.
Samo da se s istim ne slažem.
Imam dojam da si to shvatila osobno, a za to stvarno razloga nema.
Na forumu smo, pobogu.
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
duhsaplavimokom
Postovi: 1015
Pridružen/a: 22 ožu 2006 11:34
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u nebesima

Post Postao/la duhsaplavimokom » 23 svi 2008 13:32

:x fuj na šta ste vi svele ljubav
na laganje i varanje itd
uj fuj :x
..Jos sam sretan sto postojim,
pisem pesme, zvezde brojim,
jos sam onaj isti vetropir..

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 23 svi 2008 13:35

:D :D
Ludo jena. Pa jel vidiš da ljubavi više nema?
Epizodna uloga.

Avatar
FatalFemme
Postovi: 378
Pridružen/a: 04 stu 2005 12:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la FatalFemme » 23 svi 2008 13:38

bea.zarre je napisao/la:
FatalFemme je napisao/la:ja tvoj postujem, ali imam svoj i dalje, bez obzira na iskustva, godine i sl.
Nisam rekla da ne poštujem tvoj stav.
Samo da se s istim ne slažem.
Imam dojam da si to shvatila osobno, a za to stvarno razloga nema.
Na forumu smo, pobogu.

oprosti, krivi dojam sam stekla .
jbg, ovo nije nacin komunikacije da mozes steci dojam izravnosti, dal te netko proziva i sl.

rijeci nas nekad ogranicavaju i osjetila sam se napadnutom zato jer imam drugaciji stav.

posluziti cu se necijim izrazom : peace out :D


neka nas admini odrezu u off, priti pliz, upropastishmo curi temu.
~YOU HAVE TO DO STUFF THAT AVERAGE PEOPLE DONT UNDERSTAND, BECAUSE THOSE ARE THE ONLY GOOD THINGS~

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: jedna koju volim + druga koju želim

Post Postao/la Ameli » 23 svi 2008 13:48

hera je napisao/la:ima već nekoliko godina da živimo zajedno. i naravno, došlo je do zamora. seks dosadan, uvijek isti, razgovori također. mirišemo jednako, jedemo istu hranu, glumimo domaćice jedna drugoj. ipak, volimo se i tu nema sumnje. u normalnim okolnostima naša kriza bi mi bila prihvatljiva i potrudila bi se da je rješimo.
ali, odnedavno u nam u firmi provode neki tečaj, usavršavanje, tako nešto. to vodi nekoliko ljudi naizmjence, a među njima jedna koja me privukla istog trena baš kao i ova s kojom živim svojedobno. ne događa mi se često da neku ženu odmah poželim zgrabiti i skinuti i odvući u svoj krevet. zapravo, mislila sam da mi se to dogodilo prvi i zadnji put pred 7 godina kad sam upoznala ovu s kojom živim. i sad opet. moram priznati da sam se zatreskala kao pubertetlija....
:roll: zvuci poznato..a u cemu se to u firmi usavrsava te..ako ti je ovako neugodno pisati ..pisi mi na pp..! :o

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Post Postao/la Rock Faerie » 23 svi 2008 14:58

Meni je najnešto (nisam sigurna kako da se uopće izrazim) to što za ženu s kojom živiš govoriš ONA sa kojom živim. Nikad nisam čula da moj tata govori za mamu ona sa kojom živim... znam ja se orijentiram na sitnice al od tud sve počinje.
Prekini sa ženom i let's live live live....
They share a look in silence and everything is understood

dalanija

Post Postao/la dalanija » 25 svi 2008 11:03

procitah sve komentare i totalno se pogubih u raznim savjetima. nisam ti bas pametna za davanje istih... mislim da do rjesenja se ne moze doci razmisljanjem, kao niti u ovom slucaju razgovorom sa osobom s kojom si sada u vezi. Vjerujem da covjek neke stvari jednostavno mora rijesiti sam sa sobom i da je ovo situacija toga tipa.
To je nutarnje suceljavanje same tebe sa samom sobom i bas nitko ti nemoze dati savijet sto da radis, jer bi preuzela odgovornost za tvoj postupak. Cini mi se da trazis da netko odluci za tebe. Svi na forumu mogu napisati sto misle i pokusati dati savjet, ali nije to to. Nitko te ne zna, stosta je nejasno... a s obzirom da se radi o emotivnom dijelu, mislim da je za tebe stvarno gubljenje vremena traziti savijet ovdje. Stisni zube i odgovor ce ti doci sam.
Let's face it- ovdje u stvari nitko ne zna o cemu se radi, moze samo nagadjati.
Molim vas zene da se ne uvrijedite...Ne pokusavam omalovaziti vasa iskustva i stavove, nego mi se jednostavno cini da je hera malo zbunjena i da stvarno gubi vrijeme ukoliko razmislja na sve nacine koji su navedeni i da bi joj bilo bolje da sjedne sama sa sobom nasamo i shvati sta zeli.
Ako je neka krivo protumacila da smatram da vasi savjeti nisu korisni, naglasavam da ne mislim da je tako, nego mislim da ce u zeni stvoriti jos vecu zbrku. Meni su bili zanimljivi.
pitanje: zasto se cesto kada netko trazi savijet, izlazu u odovorima onih koji ga pokusaju dati osobne veze i mice se od teme. Cini mi se kao da se gubi vaznost tudjeg problema i da dolazi do pokusaja nametanja vlastitog stava koji se smatra nboljim od drugih i onda osoba koja trazi savjet ostaje na margini ili jois gore moraliziraju se njeni postupci, misli i javljaju se kojekakve osude.Molim vas nemojte me razapeti, namjera mi nije losa, samo mi se tako cini.
Hvala.
hera ili hero, kako god, zelim ti sto skoriju stabilizaciju
znam da ovo sto napisah puno proturjecja, pa me hvatajte za rjec...ali to nije niti bitno...

Avatar
pospanka
Postovi: 68
Pridružen/a: 17 ožu 2008 16:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: izvan stvarnosti

Post Postao/la pospanka » 25 svi 2008 11:42

dalanija - svaka ti čast :thumbup:
..tu sam negdje.. ;)

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 25 svi 2008 11:55

nevezano uz ovu temu.
ljudi vjerovatno daju savjet iz svojih iskustava.
da bi lakse objasnili navode svoje primjere.

vrlo je vazno znati da kad trazis savjet neces uvijek dobiti saveznike. mozda ces cuti i nesto sta tebi ne pase.
ako nisi sposoban sagledati sve strane savjetovanja nego samo trazis da netko potvrdi tvoje misljenje. nemoj ni traziti da te netko savjetuje. jer u protivnom podcenjujes tudje misljenje.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 25 svi 2008 21:24

slazen se sa jabookom..na tebi je odluka,al ponekad je lakse donijeti odluku citajuci tudje razmisljanja..uvik se da naci nesto za sebe..zato:savjet nije pod moranjem ,da se slusa,al je tu i natjerate da malo vise razmislis..pa cak ti ,ponekad olaksa ili oteza..al ga netriba podcjenjivati..uzmi sto ti vridi..ostalo ostaje na rijecima s postovanjem onom koji ih je izrekao!!!!

Avatar
wimpi
Postovi: 313
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:15

Post Postao/la wimpi » 25 svi 2008 21:26

Ljubav je nepredvidiva, kemija je nepredvidiva i to je tako :D Cim se malo uljuljkas u sigurnost i stabilnost svoje veze, a i lagano pocne nestajati one prvotne zatreskanosti, opere te neko sranje, zatreskas se u curu od prijateljice, jebe ti se sa kolegicom, bas ti je nekako seksi cura koja radi na kiosku i tak dalje...S jedne strane ljubav, povjerenje, sigurnost, s druge strane grcenje u trbuhu, nepredvidivost i uzbuđenje...jebga, jednom se moras smiriti i reci sam sebi, to je tako, to ce se dogadjati tu i tamo, ali imam curu, koju jos uvijek volim, jos uvijek zelim i bez koje ne mogu zamisliti zivot, a isto tako znas da i ona zazmiri mozda na nekoga s kim bi se ona rado potrosila zato jer je odlucila biti s tobom...ako ne razmisljas tako, ostavi curu, pojebi se sa xy i odi dalje jer bi tebi, a bogme i tvojoj onoj s kojom zivis, sve drugo bilo mucenje.
"The Doctor of the future will no longer treat the human frame with drugs, but rather will cure and prevent disease with nutrition"

hera
Postovi: 14
Pridružen/a: 22 svi 2008 13:13

Post Postao/la hera » 26 svi 2008 14:43

mda,da... eto me sa vikenda zvanog "spasi vezu". al i dalje je isto.
@ fatal femme... koliko si u vezi? 6 mjeseci, godinu? nakon 7 godina je malo teže, pogotovo kad živiš s nekim. ne možeš idealizirat nekog koga predobro poznaješ.

Avatar
FatalFemme
Postovi: 378
Pridružen/a: 04 stu 2005 12:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la FatalFemme » 26 svi 2008 14:51

nesto vise od 10 mjeseci, oko 10 mjeseci zivimo skupa.

krivo si neke stvari shvatila iz mojih postova:
ja sam se obracala iskljucivo na ovaj dio kako te sve poticu da prevaris curu, napravis izdaju osobi s kojom si 7 godina! 7 godina!

i nema tog razloga zbog kojeg bih rekla da je ok da je prevaris, kad nije ok. nisko je i kukavicki.


a da je ostavis i da znas da je to final, pa se odes trositi sa tom drugom, to je vec nesto drugo i tu ti nemam ja sta govoriti kad si donijela odluku sama za sebe.

a ovo sve drugo sto si rekla, psihickom analizom mogu shvatiti tvoje porive i sl, ali ih ne poistovjecujem sa sobom, buduci da nisam u tvojoj situaciji.

tako da mislim kako ne bi trebala obracati pozornost na to koliko sam ja u vezi, vec nakon svih ovih konstruktivnih i manje konstruktivnih savjeta koje smo ti dale, sjesti i sama sa sobom, bocom vina, dzojom - sto god ti pase- doci do nekih zakljucaka.

jer ovako se samo patis, a vjerujem da to osjeti i tvoja zena,kojoj nije nimalo svejedno.

:roll:
~YOU HAVE TO DO STUFF THAT AVERAGE PEOPLE DONT UNDERSTAND, BECAUSE THOSE ARE THE ONLY GOOD THINGS~

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 26 svi 2008 15:02

hera je napisao/la:mda,da... eto me sa vikenda zvanog "spasi vezu". al i dalje je isto.
@ fatal femme... koliko si u vezi? 6 mjeseci, godinu? nakon 7 godina je malo teže, pogotovo kad živiš s nekim. ne možeš idealizirat nekog koga predobro poznaješ.
I to je predivna stvar sto ne mozes.
Jer tako provedes s nekim par godina, i poznajes ga dovoljno da mu znas mane i gluposti koje te nerviraju i osobine koje te smetaju i onda upoznas nekog novog i idealiziras ga do maksimuma jer o njemu ne znas nista. I budes tako pametan pa si ostavis osobu #1 u drugi plan i pogubis se za tim nekim novim ko je tako divan, i nakon nekog vremena kad pocnu izbijati na povrsinu i sve ostale stvari koje nisu nit bitne kad nekog zelis samo skinut, kad se konacno izvucete iz kreveta, shvatis da je ta osoba #2 gora od prethodne. Ili ne nuzno, ali isti vrag, uz masu novih mana i musica koje dodu u pakiranju. To uopce nije pravedna borba, u nedostatku boljeg izraza, da se kao tvoja cura moras nositi sa nekim ko se tebi moze prodati pod agenticu 007 jer je ti ne znas uopce da to provjeris.

Osobno u vezama jedva docekam da se upoznamo kako treba i da joj kazem da ostavljam carape ispod stola i prazne flase po stanu i prljave case posvuda i da sam depresivna nedjeljama i praznicima, i da se zivciram oko gluposti i da se mrzim cesljati i uglavnom da zna kako sam grozno neuroticno neuredno bice koje ce se pretvorit u cudoviste ako ga probudis sat ranije kad spava... i da si konacno u vezi mozemo bit mi, bez ikakvih ocekivanja i gluposti.
Upravo mi i jest najgori taj prvobitni dio di smo si super i savrseni jer se gledamo kroz idealne ruzicaste naocale, a zapravo smo miljama daleko od toga. Ne znam zasto bih nakon takog zblizavanja onda opet isla na prvobitno izigravanje neceg sto nisam i da meni drugi budu nesto sto nisu.
Idealiziranje je za kurac. Obicno dobijes manje od onog sto vec imas.

Ali dobro, opet sto ljudi- sto cudi. A i pogubila sam nit sto zelim rec uz slusanje muzike i sve to... u svakom slucaju, znas ono - pomozi sam sebi i bog ce ti pomoci :D
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Black_feniks
Postovi: 1132
Pridružen/a: 16 tra 2008 16:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Black_feniks » 26 svi 2008 17:03

Da!!! Hidden slažem se s tobom!!
Želim da me voli onakvu kakvu jesam i da me takvu prihvaća,a ne da me želi mjenjat.
I da prihvaća da moram s dečkima svaki vikend nogać igrat,da u 4 ujutro idem zapalit i prošetat cucka prije spavanja,da me se kloni u PMS-u,da mi jednostavno dođe dok se ona sprema za van da bi se ja baš tad mazila i ljubila,a popodne neću.... :D
Normal people frighten me!

Zita

Post Postao/la Zita » 26 svi 2008 17:52

Hidden_soul je napisao/la:
Osobno u vezama jedva docekam da se upoznamo kako treba i da joj kazem da ostavljam carape ispod stola i prazne flase po stanu i prljave case posvuda i da sam depresivna nedjeljama i praznicima, i da se zivciram oko gluposti i da se mrzim cesljati i uglavnom da zna kako sam grozno neuroticno neuredno bice koje ce se pretvorit u cudoviste ako ga probudis sat ranije kad spava... i da si konacno u vezi mozemo bit mi, bez ikakvih ocekivanja i gluposti.
Upravo mi i jest najgori taj prvobitni dio di smo si super i savrseni jer se gledamo kroz idealne ruzicaste naocale, a zapravo smo miljama daleko od toga. Ne znam zasto bih nakon takog zblizavanja onda opet isla na prvobitno izigravanje neceg sto nisam i da meni drugi budu nesto sto nisu.
Idealiziranje je za kurac. Obicno dobijes manje od onog sto vec imas.
:inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 27 svi 2008 10:57

ajmo malo numeroloski pogledati:kazu da je sedma godina veze,braka kriticna,ako prezivi ceka te 13 godina,koja opet stavlja na kusnje..e ako sve prezivis to ti i tvoja draga..onda ...e ne znam koja je slijedeca kriticna..meni je bila druga,sedma,a u 13-toj san u razvodu..
e da slozila bi se sa Hidden..jedino ne sa carapama i bocama.a jok :!:

hera
Postovi: 14
Pridružen/a: 22 svi 2008 13:13

Post Postao/la hera » 27 svi 2008 11:30

hidden soul... ma ne smetaju meni čarape (a i ne ostavlja ih naokolo). ne nerviraju me njezine osobine. nervira me i moja i njena predvidivost. fali mi strasti i iznenađenja.
zapravo, ona je sasvim blizu mog ideala, ali što mi to vrijedi kad mi se čini da je drugdje trava zelenija (znam da nije iako sam sigurna da bi seks bio zeleniji - nije da je moja žena nemaštovita, nisam ni ja, ali nakon par godina ti jednostavno ne pada na pamet nešto novo jer sve čega se sjetiš je već isprobano).

al dobro je što ovaj novi objekt žudnje neću više viđati jer je obuka završena. valjda ću je s vremenom zaboraviti. a uvijek mogu postati stalker.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 27 svi 2008 11:34

obuka je zavrsena..al ostaje tvoj problem..jel da.. :?

Avatar
duhsaplavimokom
Postovi: 1015
Pridružen/a: 22 ožu 2006 11:34
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u nebesima

Post Postao/la duhsaplavimokom » 27 svi 2008 11:40

hidden :thumbup:

amenli ima nešto u toj numeraciji :D

a baš pročitah ovo pa sam se sjetila ove teme

http://www.net.hr/zvijezde/page/2008/05/27/0284006.html

iz iskustva hmm bila sam u vezama gdje nije bilo zasičenja ili sl ali me jednostavno privukla druga pa sam eto napravila sr...e i spavala sa drugom i bio je sex wow ali nakon toga upoznavanje te osobe i sumnje i bla bla situacije pod kojima sam sa njom krenula su razarale odnos i to sam biserka napravaila dva puta eto čisto valjda da vidim jel ili bog te pitaj iz kojih razloga,možda zato kaj sam plafa pa mi treba duže da pokopčam :) ali vjerujem d aje bio i u pitanju moj ego i nekako ono zanimljivo sve i napaljujuče do besvjesti ali u obadva slučaja sam ja bila ta koja je patila jer su dijevojke normale zaključile da ja neznam biti vjerna i očekivale da ću i njima napraviti kao i bivšima(u jednu ruku su biel u pravu)
još najbolje kako sam riješila situaciju da osobi sa kojom sam u vezi ono tipa dođem na vrata dok ona radi romantičnu večeru a ja njoj sa izjavom "znaš imam nešto da ti kažem,ja nemogu više ovako bla bla,imam drugu,nije bilo namjerno,slučajno to sve i bla bla"
ona plače,nemože vjerovat a ja hladna kao špricer jer mi je u glavi samo ta druga
onda onaj osječaj u meni kada povrijediš nekoga do besvjesti i gledaš ga kako s eslama tebi pred oćima,prestrašno nešto,horor
nakon toga poruke,objašnjenja,želje da joj se vratim,shvatiš da si govno ali nekako sve to upakiraš i misliš si hmm p ahebem mu to je život kaj je ona mislila da budem sa njom do smrti ajme lude babe itd pa toj novoj smeta kaj te bivša naziva,pa ispadne da te maltretira a ti haklaš i haklaš u nedogled dok ne pukneš ili druga strana ne pukne

sve u svemu ne funkcijonira nikako oto jerbo sam se dva puta uvjerila u to :)

u zadnjoj vezi sam rekla svojoj djevojci da me privlači druga tj da mi je tijelo reagiralo na drugu ali da ništa ne želim sa tom osobom i prepoznala sam u sebi tu situaciju i taj stari osječaj ali nikako niti pod i jednu ciejnu nisam željela da izgubim nju i zato sam to išla reč,zabolilo ju je,niej znala što da misli i što ja želim sa tom izjavom da kažem a niti sam ja znala zašto je moje tijelo reagiralo i zaš s etako osječam,imale smo nekih problema u vezi tipa premalo sex-a,njeno ignoriranje,okolnosti neke glupave ali sam sama sa sobom riješial na takav način da nisam sve svela na sex i privlačnost i da se pohebem pa započenem neš sa drugom nego sam razgovarala sa svojom djevojkom i prošlo me je kao da ničega niej bilo
ta djeva koja me privlačila jako liči na moju jednu bivšu,radi samnom u firmi,viđam ju svaki dan i moja je susjeda u zgradi ali nekako kada sam to rekla svojoj djevjci me isto tako kako me čopilo tako je i prošlo :)
družim se sa tom curkom i više me uopče ne privlači :)

normale za to sve je zaslužna i moja djevojka jer je osoba sa kojom mogu razgovarati čak i o takvim situacijama i to je prva sa kojom sam to doživjela da se čak i takve stvari mogu reč i fakat niej nikakav problem kad pogledam unazad sam ti moraš biti na čisto sa tim kaj želiš točno i koga želiš

eto od mene još jedna bajkica ali sam imala potrbu je podijeliti sa vama :D
..Jos sam sretan sto postojim,
pisem pesme, zvezde brojim,
jos sam onaj isti vetropir..

hera
Postovi: 14
Pridružen/a: 22 svi 2008 13:13

Post Postao/la hera » 27 svi 2008 11:51

naravno da moj problem ostaje. al se nadam da ona daleko od očiju - daleko od srca vrijedi pa ako ovu koja me uskomešala ne budem viđala moći ću se posvetit problemu koji imam u vezi. i nadam se, riješit ga. ma ova moja žena je divna. divna.
a ova druga - ne znam zašto mi je privlačna... jednostavno reagiram na nju iako ne prpada tipu koji mi se inače sviđa... em je visoka jako, a inače volim niže, em nema cica, a ja ih volim, mršava je kao čačkalica, a ja volim ne baš debeljuce, ali punašne curetke. k tome se još bavi kompjuterima, a ja mislim da je to beskorisno i dosadno. i zakompliciralo mi je život uduplo - upoznala sam nju i još su mi novi programčić uvalili

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 27 svi 2008 12:13

hera je napisao/la:naravno da moj problem ostaje. al se nadam da ona daleko od očiju - daleko od srca vrijedi pa ako ovu koja me uskomešala ne budem viđala moći ću se posvetit problemu koji imam u vezi. i nadam se, riješit ga. ma ova moja žena je divna. divna.
a ova druga - ne znam zašto mi je privlačna... jednostavno reagiram na nju iako ne prpada tipu koji mi se inače sviđa... em je visoka jako, a inače volim niže, em nema cica, a ja ih volim, mršava je kao čačkalica, a ja volim ne baš debeljuce, ali punašne curetke. k tome se još bavi kompjuterima, a ja mislim da je to beskorisno i dosadno. i zakompliciralo mi je život uduplo - upoznala sam nju i još su mi novi programčić uvalili
reagiras na nju..jer si ziva..ne zagovaran tezu da sad ako si u vezi..da oprostite na izrazu mada nismo muski"da ti se ne dize na druge"..samo da preispitas ..vridili jedna noc sexa-od ljubavi tvoje drage..jer tim cinom vridjas nju,ma da ona i ne dozna..kako bi se ti nosila stom spoznajom da si je prevarila..kako kazu nije zlato sve sto sja..jel tak nesto ide :o

Odgovorite