jedna koju volim + druga koju želim

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
hera
Postovi: 14
Pridružen/a: 22 svi 2008 13:13

jedna koju volim + druga koju želim

Post Postao/la hera » 22 svi 2008 13:46

ima već nekoliko godina da živimo zajedno. i naravno, došlo je do zamora. seks dosadan, uvijek isti, razgovori također. mirišemo jednako, jedemo istu hranu, glumimo domaćice jedna drugoj. ipak, volimo se i tu nema sumnje. u normalnim okolnostima naša kriza bi mi bila prihvatljiva i potrudila bi se da je rješimo.
ali, odnedavno u nam u firmi provode neki tečaj, usavršavanje, tako nešto. to vodi nekoliko ljudi naizmjence, a među njima jedna koja me privukla istog trena baš kao i ova s kojom živim svojedobno. ne događa mi se često da neku ženu odmah poželim zgrabiti i skinuti i odvući u svoj krevet. zapravo, mislila sam da mi se to dogodilo prvi i zadnji put pred 7 godina kad sam upoznala ovu s kojom živim. i sad opet. moram priznati da sam se zatreskala kao pubertetlija...jako. monogamna sam - naučeno ili po prirodi - ne znam, ali da prevarim svoju curu osjećala bi se jadno i gadno. srećom mi se ta prilika neće pružiti jer, eto, ova druga mi ni ime ne zna što me strašno razočaralo (naravno, prije tog saznanja sam "vidjela" signale koje mi šalje). i naravno, zaključila sam da glumi da mi ne zna ime jer nije moguće da je ne privlačim. to je ono što se babi snilo, ali baba zna da je ova žena ne doživljava. ali želi da nije tako pa izvrće istinu pred sobom.
dakle, problem je ... kako vratiti žudnju i zanimljivost u postojeću vezu. i problem je kako započeti drugu vezu, a da to ne naškodi prvoj vezi.
prvu vezu se ne isplati prekinuti jer imamo mnogo toga samo našeg (ne mislim na stvari nego ono sve drugo) i zaista nam je lijepo. ali nešto fali. opet, ovu drugu želim jako, stvarno jako. vjerojatno je prednost što ona mene ne želi.........
ono što je najgore, nemam kome to ispričati. da pričam majci - jedva je sažvakala i to da živim s curom. prijatelji su nam s godinama postali zajednički pa je velika vjerojatnost da bi joj prenijeli moje sumnje i strast prema drugoj što bi nju povrijedilo.
a ja se osjećam ko velika laž.

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 22 svi 2008 14:31

Ne možeš započeti drugu vezu, da to ne naškodi prvoj.
Zanimljivost u postojeću vezu možeš uvesti tako da ju prekineš.

Nadalje.
Jedino rješenje ovdje ti je da svoju draganu - prevariš.
Ova druga će bit očajna u krevetu i ti ćeš više cjeniti ovu koju imaš.
Samo.
Lijepo te molim, nemoj joj nikada priznati da si ju prevarila.
To nikada nikome nije ništ dobroga donilo. Koliko god te grizlo, nemoj. Fakat.

No, može se i dogoditi da ova druga bude prejebena u krevetu.
U tom slučaju varaj svoju ženu dok ti navedena ne dosadi.

I svi sretni.
Epizodna uloga.

lezerna
Postovi: 29
Pridružen/a: 19 svi 2008 20:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Iz-van

Post Postao/la lezerna » 22 svi 2008 15:05

Cim si ti pocela gledati druge cure, nije ti bas nesto osobito kul u sadasnjoj vezi.. Ja u principu veze izbjegavam, a mogu zivjeti sa njih 5 ak su ok.. Dakle, monogamija jeste problem kod zenskog "roda" i to veliki jos uvijek (patrijarhat sic!), jer upravo takav tip veze je jako zahtijevan i povlaci masu nepisanih pravila.. A ti i jesi u problemu upravo zbog tih pravila "ja-ti-i ni u kom slucaju ne(t)ko drugi" veze.. A mozes se, kao sto ti je drugarica-prijateljica iznad mene preporucila, jebavat do neiznemoglosti, sve dok ne u(s)tvrdis koja ti vise pase :twisted: ..

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 22 svi 2008 15:23

Ne znam bi li to sta pomoglo heri (a i svim onima koje znam da su popucali u duzoj vezi), al se nadam da bumo jednom kad sazrijemo kao drustvo tolko da se maknemo od pukog prihvacanja homo djece itd....dosli i do toga da se vise prica i o samim vezama.
Mozda kad nam ozakone vjencanja pa krenemo u razvode!! :D :D :D

Enivej, nije uvijek lako biti u dugoj vezi, i sigurna sam da lezbijske veze imaju svoje posebnosti, a s tim i specificne probleme.
Npr. nemrem ju ostaviti kad se radi veze samnom outala, ili moji starci su ju jedva prihvatili, nemrem ju sad spucat...

Ne znam hera, kaj ti reci, osim nes vrlo inteligentno: ak nemas nis pametnije, pricekaj jedno par mjeseci pa bus vidla. :D
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

Avatar
Bob
Postovi: 225
Pridružen/a: 02 stu 2005 22:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: ..

Post Postao/la Bob » 22 svi 2008 15:28

kod mene slična situacija, samo nemam crush na nikog drugog, bar ne još..
situacija je takva da bi se to vrlo lako moglo dogoditi, i meni i njoj.

međutim, mi smo svjesne problema, i pričali smo o tom.
i trenutno pokušavamo osvježiti vezu...mislim da nam je ovo samo prolazna kriza, ukoliko nije...vrijeme će pokazati.
ne mogu se zamisliti s drugom :roll:

možda bi trebala popričati s njom o tom kako se osjećaš..po meni je ustvari jedino pitanje je da li se vidiš sa sadašnjom u budućnosti?

ako ne, vjerovatno je vrijeme da krenete dalje..jebiga.

Avatar
calypso
Postovi: 586
Pridružen/a: 23 lip 2007 20:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la calypso » 22 svi 2008 16:02

Evo i mene u klub.Nasa veza je nakon 10 godina u krizi do grla.Iskreno ja sam pocela razmisljati o jednoj kolegici,koja me jako privlaci.Sve vise se hvatam u mastarijama o njoj u krevetu,na poslu..
I naravno da hvatam signale kojih nema,ali proljece me bubnulo,hormoni divljaju,veza se gasi,a ja bi bila zaljubljena.....
I sama ne znam sta da radim....... :o

hera
Postovi: 14
Pridružen/a: 22 svi 2008 13:13

Post Postao/la hera » 22 svi 2008 16:07

ma nije baš tako lako prekinuti vezu koja traje nekoliko godina, od čega nešto preko dvije živimo zajedno. da je situacija takva kakva mi je bila s jednom bivšom (a to znači da mi je od samog pogleda na nju pucao film, svaka njena osobina me nervirala) - lako bi mi bilo prekinuti. svoju ženu volim jako, ali baš volim. a strašno me privlači ova druga... da s njom bi se do iznemoglosti, ali ona mi ni ime nije zapamtila pa... teško. dakle, moj problem je tek u mislima, a već mi stvara probleme.

naravno da sam s curom razgovarala o našim problemima (uz izostavljanje ove lijepe gospe koja mi pamet muti) i ona ih je također bolno svjesna. nesreća je što ja bez nje ne želim ostati jer, iako smo u debeloj krizi, naša veza je kvalitetna.

slažem se s ovim što je nika rekla. homo-veze imaju svoje specifičnosti. mi nemamo obrasce ponašanja kao heteroseksualci. ma koliko se obrasci činili glupima, ponekad pomažu. ovako, sve se rješava u hodu. puno je tu problema... ja zapravo živim u braku po svim kriterijima, jedino mi država taj brak ne priznaje.

što se otvorene veze tiče, bilo bi licemjerno od mene da tražim da se mogu jebavat naokolo, a da mi istovremeno smeta ako mi cura to radi. jbga...ukalupljena sam iako bih htjela ne biti.....

hera
Postovi: 14
Pridružen/a: 22 svi 2008 13:13

Post Postao/la hera » 22 svi 2008 16:09

@calypso - da, da, da - meni upravo to fali.... osjećaj zaljubljenosti i leptira u trbuhu. ljubav je vrlo kvalitetna emocija, ali tako je smirena i ugodna... a ja hoću ono ludilo.

Avatar
calypso
Postovi: 586
Pridružen/a: 23 lip 2007 20:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la calypso » 22 svi 2008 16:22

hera je napisao/la:@calypso - da, da, da - meni upravo to fali.... osjećaj zaljubljenosti i leptira u trbuhu. ljubav je vrlo kvalitetna emocija, ali tako je smirena i ugodna... a ja hoću ono ludilo.

Da,leptirici u trbuhu.....
Slazem se s tobom,bas mi treba to ludilo,pogotovo sad kad sam se probudila iz zimskog sna,i osjetila sunce na licu,i povjetarac u kosi........ :inlove:

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Post Postao/la zenia » 22 svi 2008 19:43

Pojebi se s tom ženom.. I onda će te jest krivnja i seks sa tvojom ženom će ti biti nezamislivo dobar..
Al se pobrini da ona ne sazna..
Jer bi to bilo veoma ružno za obje.. Nema potrebe da je povrijediš...
Druga, i mnogo 'strašnija' solucija jest da porazgovaraš
sa svojom ženom o vašem životu.. I da unesete neke
promjene u isti... Pritom ne mislim samo na seks,
ali i tu je dobro početi..
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 22 svi 2008 19:59

Nemoj se pojebat. Prvo pokušaj spasiti vezu koju imaš, ako ti je to u interesu. Ako ne ide, onda si free to try.

hera
Postovi: 14
Pridružen/a: 22 svi 2008 13:13

Post Postao/la hera » 22 svi 2008 19:59

ma daleko od toga da se ja ne bi pojebala s njom čim bi se prilika ukazala... al kako to već ide kod zatreskanih pubertelija (a takva sam sada) pokušavam privući njenu pažnju na sebe na totalno neprimjerene načine. umjesto da ispadnem duhovita i pametna, ispadam prilično tupa i neprilagođena. ili čak ni to. više nezanimljiva.

ok... savjetujte: kako da je natjeram da mi zapamti ime i završi u mom krevetu odmah zatim?

Avatar
miuccia
Postovi: 107
Pridružen/a: 08 sij 2008 11:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na kraju sveta negde daleko...

Post Postao/la miuccia » 22 svi 2008 21:10

daj ne sramoti se bogati. mozda te zena ne bi takla izolir stapicem, a ti bi zbog nekakve svoje iluzije i ega na nivou jessice albe riskirala vezu s osobom koju navodno volis. da je volis makar kao prijateljicu, ne bi pravila budalu od nje nego bi joj rekla pa bi vidila kad te spuca kako bi joj plazila da je jedina macka s kojm zelis provest zivot. to ti je ono, zabranjeno voce bla bla bla. a sta se tice seksa-dozivile ste famoznu lesbian bed death.
Painkillers are a girl´s best friend...

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 22 svi 2008 21:40

miuccia je napisao/la:a sta se tice seksa-dozivile ste famoznu lesbian bed death.
Ma daj, to je najobičniji mit. Naime, postoji i heterosexual bed death.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 22 svi 2008 22:59

A gle, zbroj si dobitke i gubitke.

Postoji mogucnost da fakat nista ne umisljas i da ces se pojebat sa tom zenom, prevarit svoju zenu, i onda je tretirat kao boga jer ce te drmati tipicni sindrom nakon prijevare u vezi - smatras se djubretom jer uzivas, odjednom shvatis da ti veza mozda i nije toliko u krizi, da nijedna nije ni blizu tvojoj zeni i opet je gledas kroz pink naocale nalik pocetku veze. I koliko ce to trajati ovisi... Ili dok ti zena ne sazna, ili dok ne posumnja ili dok se ti ne pozderes.

Postoji pak druga mogucnost, da ces otpisat vezu i ostat i bez vrapca na grani i na ruci, jer si bezveze umisljas i ta te tvoja platonska ljubav uopce nece dozivjet, a svoju vezu ces razjebat na temelju tvrdnje da vam je veza u krizi i da fali nesto nedefinirano, bez da probate skuzit sta i kako.

I postoji treca mogucnost, da si lijepo izbijes te vrapce i komarce iz glave i prestanes razmisljat o svlacenju drugih/tudih zena jer taman i da imate najbolji seks u zivotu, ne znam koliko je to vrijedno bacanja toliko godina u vodu, jer poslije seksa kad pozelis s nekim popit kavu i popricat, mozda ti zafali pricat s nekim ko te razumije i slusa. Pa da se najradije jos malo potrudis sa zenom, negdje otputujete skupa ili uzmete bas neki odmor odvojeno i sta ja znam, vi znate cega vam fali pa poradite na tome... Sto ne znaci da ce i to urodit plodom, pa mozda opet ostanes bez zene.

Dakle u sve tri situacije gubis, ali mislim da najmanje stete sa u biti mozda najvecom sansom da je izbjegnes, imas u trecem slucaju.
Ali uvijek je lakse tudjim kurcem po koprivama mlatit, tako da je lako bit filozof kad su tudje veze u pitanju. Mislim da ces ti sama trebat to sve skuzit.

p.s. I da, kako poceti drugu vezu, a da ne naskodi prvoj? Nikako. Ne znam da bas to dvoje ide skupa. Zavrsavaj stvari prije nego krenes sa novima. Oh yes, i pretvaranje nedostiznog objekta zudnje u bozanstvo uvijek zavrsi kobno, tako da izbjegavaj idealiziranje onog sto ne mozes imati, jer ne znaci da je odlicna u krevetu i da super kuha i da je raspolozena 24/7 i super vozi po najvecim guzvama, i da ce te razumjet kao sto nitko drugi nije i dat ti sve sto ti fali samo zato jer te nece.
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 22 svi 2008 23:28

tesko je biti jeben i posten.
nije mi najasnije da li trazis savjet kako spasiti/poboljsati vezu ili kako se pojebati sastrane.
ako bas ne osjecas da ima smisla nastaviti svoju vezu tamo gdje je stala/zapela. onda ju je najbolje prekinuti.
.......i ono poslije jebanja nema kajanja.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Avatar
syrinx
Postovi: 698
Pridružen/a: 31 ožu 2008 23:25

Post Postao/la syrinx » 23 svi 2008 00:40

e ne možeš i ovce i novce..
stavi sebe u poziciju svoje cure pa razmisli
šta bi voljela čut, i znat o kome ti draga mašta dok je s tobom

...
ne kužim to sa strane,
ili ste zajedno dok ide,
ili ste u otvorenoj vezi pa šaraj s kim god hoćeš
nema između

ili jedna ili druga
a ti znaš najbolje vrijedi li ta "naučnica" toga da prekineš vezu

ili je ona samo izgovor jer onda ipak imaš konkretan razlog
za odustat

Avatar
outtacontrol
Postovi: 25
Pridružen/a: 15 svi 2008 20:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: trenutno ja i fufica pokos pijemo u parku, pa navratite

Post Postao/la outtacontrol » 23 svi 2008 00:49

ja mislin da ti isto imas neki bozji dar, sigurno se tvoja druzica pocela vucarat okolo i sad ti je poslan signal nekakav da bi mozda i tebi bilo pametno, maknit se o te (ja bi rekla zlobnice), al nikad neznas, ja kad sam u takvin dilemama, odem u vidovnjaka i rijesi sva pitanja, tako da....try...nista neces izgubit, jedino ako te koji opljacka a nerece ti istinu, e onda je jebeno! ali opet za sve postoji rijesenje, uzmes batic i zatuces ga onako da niko neprimjeti jer oni obicno nemaju obitelj...eto da neskrenem s teme....mozda ovo zvuci sad suludo, trust me....
bila san titova pionirka, sa zvijezdama u tamnim ocima, vjerovala da nikad nece bit rata i da su najveci frajeri Tito i moj tata!!!


only god can judge me!!! jel to jasno,a?

Avatar
FatalFemme
Postovi: 378
Pridružen/a: 04 stu 2005 12:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la FatalFemme » 23 svi 2008 08:56

a ne mogu vjerovati kako sve fino sjedite i govorite joj prevari curu, nemoj joj reci.

pa bas me zanima, kako bi bilo da se vama dogodi ista situacija, da je ona vasa djevojka i hrpa treba je nagovara da zbog trenutnog rusha i nove picke/okusa riskire sve sto ima i sto joj vrijedi.

mada nekako posumnjas u tu vrijednost kada je zelis unistiti sa necim tako niskim kao valjanje po tudjem krevetu.

:roll:

zar nisi skuzila da je vec jednim dobrim dijelom varas?

iskreirala si u glavu cijelu tu pricu, zamisljas dodire, razmisljas o ovoj na sve moguce nacine.

a ova pored tebe vidi /osjeti da nesto nije ok i ceka.. misli, umorna si..imala si tezak dan na poslu..

itd..

fuj.

oprosti, ali gade mi se takve situacije.

ne sudim tebe kao osobu, ali situaciju u koju je tvoja zena dovedena , ne zeleci to sama je fuj fuj.
Zadnja izmjena: FatalFemme, dana/u 13 kol 2008 10:28, ukupno mijenjano 1 put.
~YOU HAVE TO DO STUFF THAT AVERAGE PEOPLE DONT UNDERSTAND, BECAUSE THOSE ARE THE ONLY GOOD THINGS~

Avatar
stanica prema suncu
Postovi: 774
Pridružen/a: 13 tra 2007 17:46
Spol/rod: žensko

Post Postao/la stanica prema suncu » 23 svi 2008 09:30

:pljesak:
potpuno se slazem s ovim gore navedenim
probaj razmisljat na taj nacin

Avatar
outtacontrol
Postovi: 25
Pridružen/a: 15 svi 2008 20:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: trenutno ja i fufica pokos pijemo u parku, pa navratite

Post Postao/la outtacontrol » 23 svi 2008 10:15

draga fatalfemme cura nemoze kontrolirat svoje osjecaje, i glupo je to sta si napisala....
pa zenska je u vezi dosta dugo i ocito je doslo do zasicenja u nekim stvarima, za razliku od drugih zatucanih cura, ona je u trendu, pa sta sad??? ne sudi drugima, jer se isto moze i tebi dogodit ubrzo (kako kaze dragi boog)

a ti ignoriraj sve savjete osim mog i onog mog gore navedenog i napravi sta ti srce kaze (ako zelis ignorirat vidovnjaka)......
bila san titova pionirka, sa zvijezdama u tamnim ocima, vjerovala da nikad nece bit rata i da su najveci frajeri Tito i moj tata!!!


only god can judge me!!! jel to jasno,a?

Black_feniks
Postovi: 1132
Pridružen/a: 16 tra 2008 16:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Black_feniks » 23 svi 2008 10:22

Ja mislim da ti nju već varaš dok skidaš ovu drugu u mislima.
Ajde mi objasni kako bi mogla zagrliti svoju dragu ili ju poljubiti,dok si sat vremena prije grlila i mazila tu drugu.
Da ju voliš nebi joj to radila....
Normal people frighten me!

spark
Postovi: 428
Pridružen/a: 27 tra 2007 13:06

Re: jedna koju volim + druga koju želim

Post Postao/la spark » 23 svi 2008 11:32

hera je napisao/la: dakle, problem je ... kako vratiti žudnju i zanimljivost u postojeću vezu. i problem je kako započeti drugu vezu, a da to ne naškodi prvoj vezi.
nema načina da započneš drugu vezu a da to ne naškodi prvoj. druga veza može biti samo ispucavanje u sexu, a onda kad se vratiš prvoj jer u njoj imaš sve ostalo, onda je kasno.
zato i ne razmišljaj o tome.
najbolje bi bilo da razgovaraš sa svojom ženom o vašoj vezi, o tome što možete napraviti i jedna i druga da vezu popravite. i da se potrudiš to učiniti, naravno i ona. ako ni tada ne bude bolje, onda vam vjerovatno
nema spasa.

i da li si ikada pomislila da i ona možda gleda neku drugu ženu, želi ju i zamišlja kako bi te prevarila s njom a da ti ne saznaš?
i kako bi se tada ti osjećala?

zar nije jednostavnije porazgovarati o tome, čak biti toliko iskrena i reći da te sexualno privlači netko drugi, jer ti je doma sve poznato i dosadno?
takve situacije znaju donijeti preokret u vezu.
čak i krajnje situacije kada se odvojiš od nekoga sa kime živiš, i provedeš neko vrijeme sama, pokažu ti koliko ti je stalo do te osobe i vrijedi li nastaviti graditi taj odnos.
sex sa drugom osobom donosi samo probleme a ne rješenja.
so long.

Avatar
FatalFemme
Postovi: 378
Pridružen/a: 04 stu 2005 12:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la FatalFemme » 23 svi 2008 11:54

outtacontrol je napisao/la:draga fatalfemme cura nemoze kontrolirat svoje osjecaje, i glupo je to sta si napisala....
pa zenska je u vezi dosta dugo i ocito je doslo do zasicenja u nekim stvarima, za razliku od drugih zatucanih cura, ona je u trendu, pa sta sad??? ne sudi drugima, jer se isto moze i tebi dogodit ubrzo (kako kaze dragi boog)

a ti ignoriraj sve savjete osim mog i onog mog gore navedenog i napravi sta ti srce kaze (ako zelis ignorirat vidovnjaka)......

moju vezu izostavi jer ja ne trazim tu savjet niti da drugi komentiraju moj odnos sa djevojkom.

a sad kad si vec natuknula- meni se to ne moze dogoditi- jer znam koga volim, zelim i tko ce zauvijek ostati na mjestu koje zasluzuje.

drugo- krivo tumacis- oprala sam i oprati cu svakoga tko kaze da je ok varati dugogodisnju djevojku i ne reci joj nista o tome. a tocno to sam rekla.

i trend nije varanje.
varanje je sport za slabice.
skupi picku pa reci djevojci da slinis za drugom i onda odi i potrosi je, slobodna i bez griznje savjesti da si nekom srusila snove i sve u sto je vjerovala.

sorry na okrutnosti, ali kad me se vec poteze..

so, read again then comment.

:roll:
~YOU HAVE TO DO STUFF THAT AVERAGE PEOPLE DONT UNDERSTAND, BECAUSE THOSE ARE THE ONLY GOOD THINGS~

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 23 svi 2008 12:03

Ovako stoje stvari, dakle.
Hera se pali na tu neku malu. Koja se ne pali na nju.
I pojebala bi ju, ali mala ju neće.
Sad je ova izbezumljena jer ne zna šta da radi, a i njena žena dugogodišnja je tu u igri.

Dakle, Hera, šta ćeš?
Ostavit svoju damu zbog nekoga tko te neće?
Ili, što?

Ja mislim da tu ima malo previše zajebancije i prepotencije.
Ako imaš ženu koja te voli. I ti voliš nju.
Pališ se na treću, ali to je sve, ona se ne pali na tebe.
Šta?

Bezze. Ne cjeniš to što imaš i amen.
Ako ti je sila, pojebi malu i hendlaj osjećaj krivnje kako god znaš, ali nemoj priznati svojoj.
Ako uspiješ okrenut malu.
Ako ne, voli svoju ženu i prestani mi ići na živce. :D

Potpisujem se s ljubavlju. :D
Epizodna uloga.

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 23 svi 2008 12:09

FatalFemme je napisao/la:obozavam svoju dragu do smrti i ne mogu zamisliti da bi mi ikad dosadila ili da bih ikad pozeljela neku drugu.
Hm.
Nemoj se ljutit, ali meni ovo zvuči previše idealistički.
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
FatalFemme
Postovi: 378
Pridružen/a: 04 stu 2005 12:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la FatalFemme » 23 svi 2008 12:14

...
Zadnja izmjena: FatalFemme, dana/u 13 kol 2008 10:28, ukupno mijenjano 1 put.
~YOU HAVE TO DO STUFF THAT AVERAGE PEOPLE DONT UNDERSTAND, BECAUSE THOSE ARE THE ONLY GOOD THINGS~

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 23 svi 2008 12:17

Zato jer si waaaaay premlada da bi se predala u vječnost. :o
Epizodna uloga.

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 23 svi 2008 12:19

Ništa nije vječno.
Ali - ti si idealist - ja sam realist. Eto ga.

ot: Znamo trenutak u kojem je određena veza gotova.
Dokle god nisi sigurna da je taj trenutak stvarno došao, ne radi sranja okolo.

Ili prekini tu vezu pa ganjaj ovu drugu,
ili pričaj sa ženom si-iskreno, bez optužbi i predbacivanja.

Sve ostalo će ti donijeti samo tugu, osjećaj razočaranosti
i uništit svaku šansu da tvoja sadašnja veza bude ono što je nekada bila
ili bolja nego što je ikada bila.

Peace out.
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
FatalFemme
Postovi: 378
Pridružen/a: 04 stu 2005 12:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la FatalFemme » 23 svi 2008 12:24

a sto to treba da znaci?
:)

mlada sam pa ne smijem nikako da se vezem za jednu osobu do kraja zivotu.

jer me eto ceka jos toliko lela da se potrosimo, okusamo, ogledamo kroz veze , vezice itd?!??


necu lagati da sam zrela. posjedujem zrelost,ali nije oblikovana. to donose samo godine.

a to nikako ne znaci da ne znam kada je nesto pravo i jedino za mene.

i nikako nikome ne daje za pravo da govori kako cu ja nesto shvatiti i koliko dugo cu tako osjecati.

znam sto mnoge od vas misle , po vlastitim iskustvima koje ste imale kada nalete na ovako optimisticne postove kao moji prethodni.

ali ne zamarajte se sa time, ne gledajte u tudje zivote ako vam ih vec nitko nije prostro na ogled.

ja ne trazim potvrdu od okoline da li je moja ljubav prava.


bila mlada, stara, nije bitno.

jednostavno znas i boris se za tu ljubav, njegujes je i cuvas.

:aha:

p.s.
također molim sve da moj post ne shvate kao neko prepucavanje, jer mi to nije namjera.

pitate- kazem vam.
Zadnja izmjena: FatalFemme, dana/u 13 kol 2008 10:27, ukupno mijenjano 1 put.
~YOU HAVE TO DO STUFF THAT AVERAGE PEOPLE DONT UNDERSTAND, BECAUSE THOSE ARE THE ONLY GOOD THINGS~

Odgovorite