_vrijeme novih ljubavi_

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
pospanka
Postovi: 68
Pridružen/a: 17 ožu 2008 16:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: izvan stvarnosti

_vrijeme novih ljubavi_

Post Postao/la pospanka » 02 lip 2008 20:42

jel imate ponekad osjećaj da stojite na mjestu, kad s druge strane propuštate zabavu, uzbuđenje, život? jel vam je ikad došlo da neku curu il više njih (koje imate već neko vrijeme uz sebe, do koje vam stalo bilo na prijateljski način bilo da više od toga :cry: ) jednostavno pustite i da krenete dalje? da poželite nekog novog? neku novu ljubav? :aha: jednostavno da telepatski djelujete da netko pronađe vas? :aha: ma da se bilo kaj dogodi jer vam je već toliko dosta kaj se 3 mjeseca vrtite oko istih i pomalo nesmislenih situacija i opterečujete stvarima van vaše kontrole?

jel ste poželile stat na rub zgrade i vrištati oču više nekaj normalno!!!!! :osica: :? :x
..tu sam negdje.. ;)

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 02 lip 2008 21:08

nije problem dovest se do ruba zgrade i vristat. problem je kaj ces konkretno napravit kad se jednom skines sa zgrade i odsetas u dan? mnogi seru pizdarije, al malo ih doista i napravi. puno ih kuka kak su zajebali sanse, opcije i zivot, al rijetko tko se makne od inercije. potrebno je jebeno puno truda da se bude normalan. danas je najlakse bit sjeban, u depri i imat gomilu nerjesivih problema.
posebno mi se bljuje na one koji svoja sranja opravdavaju rijecima da su oni naprosto takvi i sta se sad tu moze.

Avatar
duhsaplavimokom
Postovi: 1015
Pridružen/a: 22 ožu 2006 11:34
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u nebesima

Post Postao/la duhsaplavimokom » 02 lip 2008 22:23

poželjela sam prije dok sam bila mlađa i jako se trudila nekoga osvojiti,imati,podijeliti svoje osječaje prema toj osobi :)

sada,ovakva pomalo iskusnija :D :D :D ne patim dugo i niti se ne zamaram i ne stvaram iluzije oko nečega ako sam direktno se izjasnila oko svojih želja :) a druga osoba ne pokazuje zainteresiranost,jednostavno skočiš sa zgrade poritom vrištiš i uvijek naiđe osoba koja će tebi pokazati da te želi primiti za ruku i napraviti sve što si ti htijela za drugu :)

nevalja negdje predugo ostajati :)
..Jos sam sretan sto postojim,
pisem pesme, zvezde brojim,
jos sam onaj isti vetropir..

Avatar
filomena
Postovi: 1481
Pridružen/a: 06 kol 2007 21:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Koga uopće boli kurac?

Post Postao/la filomena » 02 lip 2008 23:53

Ja automatski osobu od koje očekujem nešto više od prijateljstva ogradim od sebe, te između postavim zid. Ogromni. I onda se prema njoj ponašam odvratno bezobrazno i ne doživljavam ju.

Ne znam zašto, biće da se userem od tih osjećaja što bi me mogli opsjest.
Tako da ja baš suprotno; želim naći nekog od koga neću bježati.
''Sve su životinje jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.''

Avatar
sumrak_zivota
Postovi: 1183
Pridružen/a: 08 srp 2006 23:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u mislima

Post Postao/la sumrak_zivota » 03 lip 2008 00:07

a sto je normalno?
jelda? :)
______

dany

Re: _vrijeme novih ljubavi_

Post Postao/la dany » 03 lip 2008 00:26

pospanka je napisao/la:jel imate ponekad osjećaj da stojite na mjestu, kad s druge strane propuštate zabavu, uzbuđenje, život? jel vam je ikad došlo da neku curu il više njih (koje imate već neko vrijeme uz sebe, do koje vam stalo bilo na prijateljski način bilo da više od toga :cry: ) jednostavno pustite i da krenete dalje? da poželite nekog novog? neku novu ljubav?
očito nisi našla nešto worth keeping
kad se to desi znat ćeš. ona će ti bit i zabava i uzbuđenje i život. dec it

agasta
new york city girl
Postovi: 912
Pridružen/a: 03 stu 2005 07:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: New York City(wishful thinking :( )

Post Postao/la agasta » 03 lip 2008 10:43

vristi po putu, stajanje na mjestu se ne isplati.
uvijek naidje netko novi, i uvijek se pusti ona koju trebas pustit, na jedan ili drugi nacin.
I am not a myth.

Avatar
pospanka
Postovi: 68
Pridružen/a: 17 ožu 2008 16:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: izvan stvarnosti

Post Postao/la pospanka » 03 lip 2008 22:03

u tim zadnjim mjesecima sam naučila da ono kaj ti je suđeno nije izgubljeno i da nebreš protiv toga.. događale su se jebeno čudne stvari.. jednostavno sam se pustila i kad god se odmaknem opet nekaj vuće nazad.. i smirim se posložim i opet mi dođu.. jednostavno dosta mi je više..
neznam kak upoznat nekog novog, nekog s kim mogu pričat, zezat se.. nemam pojima jer dosta mi je više gledat se u ovima..
..tu sam negdje.. ;)

Avatar
syrinx
Postovi: 698
Pridružen/a: 31 ožu 2008 23:25

Post Postao/la syrinx » 03 lip 2008 22:08

ajde pričaj samnom :)

ma naići će netko..
valjda to tako ide
malo si sama
pa te pogodi ko grom iz vedra neba :aha:

Avatar
pospanka
Postovi: 68
Pridružen/a: 17 ožu 2008 16:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: izvan stvarnosti

Post Postao/la pospanka » 03 lip 2008 22:51

ma uvijek naiđe netko novi.. da samo kaj mene uvijek pogodi dok sam najmanje raspoložena za to.. ajd ti počni pričat samnom da se osjećam poželjnom :D ;) :D :D :D
..tu sam negdje.. ;)

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 03 lip 2008 22:54

Jedino za sta sam ja vristala je bilo da svi odjebu od mene, da se prestanem zaljubljivati u pogresne zene, da ne zelim upoznavati nove ljude/zene/kurve/vozace/starce i sve ostale dosade koje su se lijepile za mene ko spajalice na magnet.
I onda kad sam najmanje to htjela, kad sam se zatvorila u kucu, skulirala od svih lomova i sjebova i izlazila samo kad me weirdo tjerala sa sobom jer bih istrosila sve moguce lazi da ne izadem, i kad mi je zadnje palo na pamet uci u vezu, eto... :D Bog je jako duhovit decko :D

Zato prestani brijat telepatije, prestani se pentrat po zgradama i zazivat cuda, prestani sve frendice mjeriti po broju visestrukih orgazama i zivi normalno. Ili jos bolje, zakuni se da vise neces sa nijednom i steriliziraj se od osjeta. E, i onda ce bas naici :D:D:D

Ako ne naide, uvijek se mozes bacit sa te iste zgrade.
Bar ces reci da si gledala zivot s visoka :D
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
syrinx
Postovi: 698
Pridružen/a: 31 ožu 2008 23:25

Post Postao/la syrinx » 03 lip 2008 23:19

pospanka je napisao/la:ma uvijek naiđe netko novi.. da samo kaj mene uvijek pogodi dok sam najmanje raspoložena za to.. ajd ti počni pričat samnom da se osjećam poželjnom :D ;) :D :D :D
prvo da provjerim
jesi sad raspoložena?
da ne idem glavom kroz zid :aha:

:D

Avatar
Tamelie
Postovi: 334
Pridružen/a: 17 pro 2006 16:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Provincija.

Post Postao/la Tamelie » 03 lip 2008 23:53

Meni je došlo milijun puta u životu da zavrištim baš.
Ali ne ide to tako, u životu nema čarobne tipke Esc pa da mogu samo otići, otupiti, zaboraviti, promijeniti i urediti po volji sebi.
Eh, gdje bi bila čar da je sve kako ja hoću.
Ali potpuno te razumijem.
Nekakvih takvih problema imam i ja. Ništa mi u biti ne polazi za rukom, sjebem sve uvijek, curu naravno nikad nemam.
Dala sam si rok, ako ostanem takva kakva jesam do kraja ovog mjeseca, znači, sva nikakva, idem na veliko ljetno čišćenje od apsolutno svega.
Uzeti si malo odmora od ljudi, od ovog grada, od stresa i frustracija raznih.
Pposvetit se sebi malo više.
Treba i to nekad.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: _vrijeme novih ljubavi_

Post Postao/la Kroacija » 04 lip 2008 16:48

pospanka je napisao/la:jel imate ponekad osjećaj da stojite na mjestu, kad s druge strane propuštate zabavu, uzbuđenje, život?
3 godine bijasmo u jakoj vezi. zadnjih godinu/pol godine smo se tako osijecali i priznali si to. sada smo najbolje frendice. sve je u iskrenosti.
al inace, topik mi nije najjasniji :o
:napusena:

Avatar
pospanka
Postovi: 68
Pridružen/a: 17 ožu 2008 16:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: izvan stvarnosti

Post Postao/la pospanka » 04 lip 2008 21:41

syrinx je napisao/la:
prvo da provjerim
jesi sad raspoložena?
da ne idem glavom kroz zid :aha:

:D
nislim da jesam.. :) tj. prilično sam uvjerena
..tu sam negdje.. ;)

Avatar
scream
Postovi: 243
Pridružen/a: 15 stu 2007 23:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na moru

Post Postao/la scream » 26 lip 2008 12:39

Ja bi bas sad malo vristalaaaaaaaaaaa....zasto sve mora biti tako komplicirano. Nikako se opametiti :roll:
:aaaargh:
ovoga nije bilo u brosuri

angel_19
Postovi: 388
Pridružen/a: 30 stu 2007 01:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la angel_19 » 26 lip 2008 22:01

scream je napisao/la:Ja bi bas sad malo vristalaaaaaaaaaaa....zasto sve mora biti tako komplicirano. Nikako se opametiti :roll:
:aaaargh:


:negoduje: :aaaargh: :aaaargh: :aaaargh: meni se treba čudo desit da se opametim....

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Post Postao/la Rock Faerie » 27 lip 2008 18:41

Da, al ne znam dal se želim zaustaviti na rubu zgrade il samo napraviti još jedan korak bez vrištanja.
They share a look in silence and everything is understood

spark
Postovi: 428
Pridružen/a: 27 tra 2007 13:06

Post Postao/la spark » 27 lip 2008 19:36

onog trena kad se zapitaš trebaš li krenuti dalje, već si nesvjesno na tom putu..
samo je pitanje dana kada će pasti odluka. i to je sasvim u redu.
s nekim ljudima dijelimo neke trenutke svog života i onda dođe red da svako krene dalje svojim..
ponekad je teško odvojiti se od osobe koju voliš, a svjesna si da ste došle do ruba i da tu više ničega nema osim stagnacije..ili vraćanja u prošlo..

samo trebaš poželjet nešto novo; osobu koja bi odgovarala tvojim željama..i ostat u uvjerenju da ćeš ju naći..
so long.

Avatar
pospanka
Postovi: 68
Pridružen/a: 17 ožu 2008 16:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: izvan stvarnosti

Post Postao/la pospanka » 27 lip 2008 22:03

angel_19 je napisao/la:
scream je napisao/la:Ja bi bas sad malo vristalaaaaaaaaaaa....zasto sve mora biti tako komplicirano. Nikako se opametiti :roll:
:aaaargh:


:negoduje: :aaaargh: :aaaargh: :aaaargh: meni se treba čudo desit da se opametim....
ma pričaj mi.. ni ne znam kak se uspjevam nać u tak glupim situacijama.. jednostavno se love za mene, a ja svaki put ponovo budem dobra i opet na kraju cvilim sama..
..tu sam negdje.. ;)

Avatar
scream
Postovi: 243
Pridružen/a: 15 stu 2007 23:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na moru

Post Postao/la scream » 28 lip 2008 07:33

Jel ima neki tecaj za kontrolu emocija :roll: ...pa bum i ja igrala tu igru ...
ovoga nije bilo u brosuri

Avatar
pospanka
Postovi: 68
Pridružen/a: 17 ožu 2008 16:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: izvan stvarnosti

Post Postao/la pospanka » 29 lip 2008 17:27

scream je napisao/la:Jel ima neki tecaj za kontrolu emocija :roll: ...pa bum i ja igrala tu igru ...
ako ga i nema, nema toga kaj nebi uložila da ga osnujem i usavršim :D :D samo bi trebala jedan čvrst karakter da me potakne.. :)
..tu sam negdje.. ;)

Avatar
Hayden
Postovi: 35
Pridružen/a: 07 lip 2008 01:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tu negdje

Post Postao/la Hayden » 29 lip 2008 20:57

spark je napisao/la:onog trena kad se zapitaš trebaš li krenuti dalje, već si nesvjesno na tom putu..
:thumbup:

to je pocetak kraja.

Gost

Post Postao/la Gost » 02 srp 2008 12:16

:cool:

Gost

Post Postao/la Gost » 02 srp 2008 17:00

Uvijek krećem dalje,biram korak naprijed.Nakon nekog vremena uvidiš da ti stajanje na mjestu nimalo ne pomaže,dapače-samo ti otežava na način da onemogućuje stvaranje novog perioda života.Neke stvari je više nego potrebno zakopati duboko u prošlost jer u suprotnom unište.

Avatar
Instinct
Postovi: 382
Pridružen/a: 01 srp 2008 11:41
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Saturn
Kontakt:

Post Postao/la Instinct » 02 srp 2008 17:02

Ovo gore sam ja,zaboravih se ulogirati.
"Najveća mudrost u životu je da čovjek pronađe pravu ludost"

Avatar
scream
Postovi: 243
Pridružen/a: 15 stu 2007 23:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na moru

Post Postao/la scream » 03 srp 2008 06:46

Ma nije problem zakljuciti da bi trebao ici dalje, samo napraviti taj step eeeee, da,da, obicno sam tad vec par kila laksa i lagano se vec tresem :roll:
ovoga nije bilo u brosuri

angel_19
Postovi: 388
Pridružen/a: 30 stu 2007 01:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la angel_19 » 03 srp 2008 13:43

scream je napisao/la:Ma nije problem zakljuciti da bi trebao ici dalje, samo napraviti taj step eeeee, da,da, obicno sam tad vec par kila laksa i lagano se vec tresem :roll:
A taj korak da napravim nikak da dođe...i na kraju ko da sam na početku..
i to traje i traje....

Gost

Post Postao/la Gost » 03 srp 2008 13:58

scream je napisao/la:Ma nije problem zakljuciti da bi trebao ici dalje, samo napraviti taj step eeeee, da,da, obicno sam tad vec par kila laksa i lagano se vec tresem :roll:
..ja san laksa puno i onako san bila lagana..a sad mi se cini da me bacis sa zgrade da bi padala ka pero... :o

Gost

Post Postao/la Gost » 03 srp 2008 14:00

Anonymous je napisao/la:
scream je napisao/la:Ma nije problem zakljuciti da bi trebao ici dalje, samo napraviti taj step eeeee, da,da, obicno sam tad vec par kila laksa i lagano se vec tresem :roll:
..ja san laksa puno i onako san bila lagana..a sad mi se cini da me bacis sa zgrade da bi padala ka pero... :o
:o :o ej ja nisan ulogirana..ja san ameli...poblesavila totalno :o

Odgovorite