maloljetnice????

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Gaya
Postovi: 40
Pridružen/a: 25 kol 2008 19:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

maloljetnice????

Post Postao/la Gaya » 26 ruj 2008 18:22

Kuzim ja razliku u godinma i nije neki velki bed al ono sto mi nije jasno su- maloljetnice??? Mislim, znam da su djevojke danas 'odraslije' (i ja sam pocela rano, hehe)...ali ipak, maloljetnice? Za vezu?? Sto od njih mozes 'dobiti'? Pricanje o skoli?...mozda zadovoljstvo tipa...i ja sam mlada u dusi...?
Be careful what u wish for...

Zita

Post Postao/la Zita » 26 ruj 2008 19:08

a na koje godine ciljas-12,14,16,17?

Avatar
zelena žabica
Postovi: 231
Pridružen/a: 31 pro 2006 00:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb...

Post Postao/la zelena žabica » 26 ruj 2008 21:49

hmm..dobro pitanje. iako sam dosada uvijek preferirala starije. misleći one su zrelije i smirenije..došla sam do zaključka da su samo frustriranije od mene. jebiga...

maloljetnice posjeduju onu životnu energiju... valjda...

a zapravo da budem iskrena, zaslijepilo me to mlado, a razvijeno tijelo...
te obline jedne djevojke...
uff... lito je završilo ,a misao na djevojku na rivi progoni me svaki dan.

doduše, veza s njom..ne...

ne bi to išlo...

nakon svih misli i zaključaka. i ovog lipog kuvanog vina u sebi...
ne, maloljetnice ipak ne.... :D :aha:
ovdje bi trebalo ići nešto pametno ili duhovito, krajnje misaono i duboko.

Avatar
pepita
Postovi: 161
Pridružen/a: 14 kol 2008 22:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la pepita » 26 ruj 2008 22:05

najbolje da se drže među sobom i nalaze sa svojim vršnjakinjama. zdravije je.
i za njeno i vaše psihičko stanje.

Avatar
Tamelie
Postovi: 334
Pridružen/a: 17 pro 2006 16:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Provincija.

Post Postao/la Tamelie » 27 ruj 2008 09:56

A-a.Nikako one.Nije da sam ja sad puno starija, imam 20, ali sjetim se sebe sa 16 godina.
Prestrašno.
Ipak volim starije, malo zrelije osobe, koje idu prema nečemu u životu, koje studiraju ili rade i nije im glava u oblacima.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 27 ruj 2008 12:57

:eek: još i maloljetnice..kaznjivo ccc :!:

Avatar
sumrak_zivota
Postovi: 1183
Pridružen/a: 08 srp 2006 23:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u mislima

Post Postao/la sumrak_zivota » 27 ruj 2008 16:32

oke, ja sam bila s maloljetnicom, al sam bila godinu i nesto starija. zavrsile smo skupa kad sam ja krenula na faks a ona bila maturantica...i nije bas bilo nekakve razlike, stovise, bila je zrelija od mene i mojih razmisljana i postupaka i opcenito pogleda na svijet, ali ja sam na kraju kad mi se prikupilo zakljucila da je zapravo baba, koja bi isla samo na kave i u šoping. ko neka stara bakica. :( :(
jelda? :)
______

Avatar
pospanka
Postovi: 68
Pridružen/a: 17 ožu 2008 16:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: izvan stvarnosti

Post Postao/la pospanka » 27 ruj 2008 21:37

ja sam bila u vezi s curom od 16 kad sam imala 18.. puklo je zbog svađa koje smo imale kad sam ja počela raditi.. previše je bilo razlika u pogledu na svijet iako je dosta psihički razvijena, al ipak bila je još klinka..

svaka čast onima koje mogu al ja nebi hvala :)
..tu sam negdje.. ;)

Avatar
fajtericaa
Postovi: 913
Pridružen/a: 01 tra 2007 07:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la fajtericaa » 28 ruj 2008 10:53

ja sam maloljetna.iznimno. a cura mi je punoljetna,iznimno.
neznam,ja mislim da cu bit totalno glupa ovih godinu dana dok ne napunim 18,a tek onda ce ona moc od mene dobit ono sto je trazila svo ovo vrijeme... razgovore,savjete,zagrljaje,ironicne dosjetke, bahatost (ah,ajm so spešl) i moj poseban pogled na svijet.
ali da...do tad i ja ne shvacam sta ona vidi u meni.
ma mislim da samo hoce bit cool zato kaj ima tak mladu curu. hihihi.

ubijte me koja tema.
neznam kak da ti uopce objasnim da postoje ljudi koji imaju 30 godina i ponasaju se iznimno nezrelo,a da isto tako znam ljude koji imaju 16 i prosli su toliko toga u zivotu da imaju vise zivotnih iskustava i snage od vecine 30 godisnjaka...

i nije stvar u tome koliko je netko napredan,jer se danas klinke s 10 godina odlucuju da je kul bit lezba...nego je stvar u tome koliko je netko zreo,tj nezreo,kako hoces...

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 28 ruj 2008 11:07

fajtericaa je napisao/la:ja sam maloljetna.iznimno. a cura mi je punoljetna,iznimno.
neznam,ja mislim da cu bit totalno glupa ovih godinu dana dok ne napunim 18,a tek onda ce ona moc od mene dobit ono sto je trazila svo ovo vrijeme... razgovore,savjete,zagrljaje,ironicne dosjetke, bahatost (ah,ajm so spešl) i moj poseban pogled na svijet.
ali da...do tad i ja ne shvacam sta ona vidi u meni.
ma mislim da samo hoce bit cool zato kaj ima tak mladu curu. hihihi.

ubijte me koja tema.
neznam kak da ti uopce objasnim da postoje ljudi koji imaju 30 godina i ponasaju se iznimno nezrelo,a da isto tako znam ljude koji imaju 16 i prosli su toliko toga u zivotu da imaju vise zivotnih iskustava i snage od vecine 30 godisnjaka...

i nije stvar u tome koliko je netko napredan,jer se danas klinke s 10 godina odlucuju da je kul bit lezba...nego je stvar u tome koliko je netko zreo,tj nezreo,kako hoces...
..ne uzimaj osobno..i sve ti to stoji sto si rekla..al punoljetna osoba sa maloljetnom..koliko znam kaznjivo..a sad i ta ti stoji za godine..krecen od sebe,virujen da ima i od 16 pametnijih i zrelijih u nekim situacijama..odi samo se zeli reci mozda maloljetna sa maloljetnoam,al jebi ga srce ne bira..osobno,nek radi svak sto zeli..a ti uzivaj..i ne uzimaj k srcu tu sto se pise,svaka ima svoje misljenje.. ;)

Avatar
kike
Postovi: 1086
Pridružen/a: 30 sij 2008 21:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: tamo negdi u grmu

Post Postao/la kike » 28 ruj 2008 11:28

fajtericaa je napisao/la:ja sam maloljetna.iznimno. a cura mi je punoljetna,iznimno.
neznam,ja mislim da cu bit totalno glupa ovih godinu dana dok ne napunim 18,a tek onda ce ona moc od mene dobit ono sto je trazila svo ovo vrijeme... razgovore,savjete,zagrljaje,ironicne dosjetke, bahatost (ah,ajm so spešl) i moj poseban pogled na svijet.
ali da...do tad i ja ne shvacam sta ona vidi u meni.
ma mislim da samo hoce bit cool zato kaj ima tak mladu curu. hihihi.

ubijte me koja tema.
neznam kak da ti uopce objasnim da postoje ljudi koji imaju 30 godina i ponasaju se iznimno nezrelo,a da isto tako znam ljude koji imaju 16 i prosli su toliko toga u zivotu da imaju vise zivotnih iskustava i snage od vecine 30 godisnjaka...

i nije stvar u tome koliko je netko napredan,jer se danas klinke s 10 godina odlucuju da je kul bit lezba...nego je stvar u tome koliko je netko zreo,tj nezreo,kako hoces...
same here :)
Fuck me in the backseat!

Black_feniks
Postovi: 1132
Pridružen/a: 16 tra 2008 16:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Black_feniks » 28 ruj 2008 12:02

Pa ja sam zrelija od svojih vršnjakinja,a cura mi je ko malo dijete a starija je mnogo od mene. Godine uopće nisu važne... Ja nju ne doživljavam ko stariju neku tetu,a ni ona mene ko neku klinku.
Normal people frighten me!

Avatar
pospanka
Postovi: 68
Pridružen/a: 17 ožu 2008 16:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: izvan stvarnosti

Post Postao/la pospanka » 28 ruj 2008 12:37

fajtericaa je napisao/la:
ubijte me koja tema.
neznam kak da ti uopce objasnim da postoje ljudi koji imaju 30 godina i ponasaju se iznimno nezrelo,a da isto tako znam ljude koji imaju 16 i prosli su toliko toga u zivotu da imaju vise zivotnih iskustava i snage od vecine 30 godisnjaka...

i nije stvar u tome koliko je netko napredan,jer se danas klinke s 10 godina odlucuju da je kul bit lezba...nego je stvar u tome koliko je netko zreo,tj nezreo,kako hoces...
da to stvarno stoji i po tome si u pravu.. al koliko sam ja shvatila pitanje je dal bi ona koja odg na temu bila s maloljetnom curom.. prebijte me ako je krivo :D
..tu sam negdje.. ;)

angel_19
Postovi: 388
Pridružen/a: 30 stu 2007 01:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la angel_19 » 28 ruj 2008 15:38

haha da 16...strahota...neću komentirat :D :D :twisted:

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Post Postao/la roadkill » 28 ruj 2008 16:27

Davno je meni baba rekla:
-"Sinko, ko s dicom spava, budi se popisan."

Baba zna. :cool:
bring your mind into my head...

Avatar
satine
Postovi: 80
Pridružen/a: 29 pro 2007 12:48

Post Postao/la satine » 28 ruj 2008 16:42

postoje iznimke u takvim slučajevima. i ja sam bila maloljetna kad sam imala prvu vezu, s osobom koje 4 god starijom, i funkcioniralo je bez obzira na moje godine, pa bi mi bilo dvolično negativno komentirat.
Zadnja izmjena: satine, dana/u 28 ruj 2008 16:59, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 28 ruj 2008 16:50

roadkill je napisao/la:Davno je meni baba rekla:
-"Sinko, ko s dicom spava, budi se popisan."

Baba zna. :cool:
a kako onda ide ona sa zubima i babom? :o
invalid za narodne

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Post Postao/la roadkill » 28 ruj 2008 17:12

Ne znam tocno na sto mislis ali ako je ono nesto o isprdjenim zubima - to nije narodna mudrost, nego cisto zastrasivanje. :o

(Kao da babe nisu dovoljno scary).

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 28 ruj 2008 17:16

je, na tu sam mislila.
traume iz djetinjstva

Avatar
Russian Roulette
Postovi: 407
Pridružen/a: 18 sij 2006 16:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Peezdeechy
Kontakt:

Post Postao/la Russian Roulette » 28 ruj 2008 17:25

bLa.
Take a shot.

Avatar
fajtericaa
Postovi: 913
Pridružen/a: 01 tra 2007 07:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la fajtericaa » 29 ruj 2008 22:32

ameli,nisi u pravu,sto se tice kaznjavanja.
kao prvo,ako cura nakon 15 godina pristane na vezu,to nije kaznjivo u nasoj drzavi.
a kao drugo,u nasoj drzavit,tj zakonu,ne postoji nesto kao "lezbijski sex" jer ga drzava niti ne priznaje,stoga nemoze te za isti ni osuditi.

trust me,prosla sam proceduru s jednim vrlo nadrkanim pandurom. :D

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Post Postao/la Rock Faerie » 30 ruj 2008 17:01

Sjetim se sebe sa 16 godina i pomislim kako je ogromna razlika između osobe koja ima 16 i 20 iako se te 4 godine čine malo, ne bi nikad mogla biti sa osobom koja je mlađa ili starija od mene dvije godine a kamoli više.
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Post Postao/la pineapple14 » 30 ruj 2008 17:07

Ovisi. Ako cura ima neke svoje interese, ako je zanimljiva, inteligentna, ne bi mi smetalo ni da ima 15. Ispod toga zbilja nema smisla ići.

sky is the limit

Post Postao/la sky is the limit » 02 lis 2008 23:47

Ameli je napisao/la::eek: još i maloljetnice..kaznjivo ccc :!:
Sto ako su u vezi osoba od 19 godina i osoba stara 17 godina ?

Avatar
fajtericaa
Postovi: 913
Pridružen/a: 01 tra 2007 07:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la fajtericaa » 04 lis 2008 14:56

pa nemoze ti nitko nista,jesam ti napisala...
ne postoji definicija lezbijskog sexa u hrvatskom pravosuđu
a i maloljetnici nakon 15 godine mogu bit u vezi s kim god zele,ako je njihova volja

Avatar
Cirrocco
Postovi: 406
Pridružen/a: 11 vel 2008 20:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: srtangers world, looking for home..

Post Postao/la Cirrocco » 05 lis 2008 15:44

oh god.. stvarno je tema ekstra..
da da, ja maloljetna pa se sad koceperim ono kao sta vi tu imate komentirat da maloljetne ne valjaju.. al zbilja..
između moje neke stajaznam 14 i sada 17 promjenila sam se za mozda 10% i to samo zato jer sam prosla kroz par sranja..
al ako vi meni tu tvrdite da se osoba između neke 16 i 22 godine tak strasno promjeni da bi onu od 22 imale za zenu a onu od 16 nikako onda vi imate blagi problem..
jer nisu godine ono sto mjenja ljude nego neki kljucni i efektivni događaji, a ruku na srce covjek moze prozivjet i 40 godina a da mu se ne dogodi nista toliko turbulentno da bi ga promjenilo.. s druge strane osobi se moze u tjedan dana zivot okrenut za 800 stupnjeva..
tako da se usudim tvrdit da godine zaista nisu bitne.. svako sebi nađe nekog na kog klikne i poludi.. pa imo taj neko 15 ili 80 godina..
The meaning of life is not ending up dead with well preserved body but sliding in your grave sidewards worn out, out of breath and screaming: "holy shit what an ride!!!"

Avatar
Instinct
Postovi: 382
Pridružen/a: 01 srp 2008 11:41
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Saturn
Kontakt:

Post Postao/la Instinct » 05 lis 2008 17:40

Glupo je "trpati" sve maloljetnice u isti koš.Istina,neke maloljetnice se ponašaju kao djeca ali neke su mentalno zrelije od većine žena od 20 pa na dalje.
Mislim da je od samih godina bitnije ono što osoba ima u glavi.
Ako se moja valna duljina poklopi sa tuđom godina ne igraju ulogu.
Više od veze sa kako vi kažete maloljetnicom me zabrinjava veza sa ženom od npr. 23 pa na dalje koja se ponaša kao dijete.(I ovdje ne mislim na onu normalnu dozu djetinjastog koja se nalazi u svima nama)
Toliko od mene.
:)
"Najveća mudrost u životu je da čovjek pronađe pravu ludost"

Gaya
Postovi: 40
Pridružen/a: 25 kol 2008 19:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Gaya » 07 lis 2008 09:47

okej...a da probamo ovako.....starija (25), gay cura i mlada, 16-17 god koja ne da nije imala curu nego je za gay veze i populaciju opcenito cula samo na 'filmovima i iz prica', imala samo decke i nemoze se rec da je i imala 'zelju' saznat, isprobat...i sad se pojavi starija koja se zapali i pocne joj 'objasnjavat'......sva samo kako bi ju 'dobila'....sorry, neda mi se filozofirat....

jel ja tu negdje vidim nesigurnost starije da bude s 'iskusnim' gay curama i zato pokusava na ovaj nacin?
Be careful what u wish for...

Avatar
stanica prema suncu
Postovi: 774
Pridružen/a: 13 tra 2007 17:46
Spol/rod: žensko

Post Postao/la stanica prema suncu » 07 lis 2008 09:54

ti to nas pokusavas to pitat jer ti treba iz osobnog razloga savjet i misljenje ili .... :D :D :D ?

pa..hm...u tom slucaju, ne vidim zasto bi se ijedna 25-godišnjakinja isla bavit curom od 16 i nekom vezom kad ju vjerojatno moze dobiti i ovak na koju noc, da zadovolji tu svoju potrebu

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 08 lis 2008 17:25

e. Gaya?
koliko je tebi godina?
mislim.
zanima me cisto iz znanstvenih nekih študija.
Epizodna uloga.

Odgovorite