maloljetnice????

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Gaya
Postovi: 40
Pridružen/a: 25 kol 2008 19:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Gaya » 08 lis 2008 20:59

whatever..nisam ni jedna od te dvije...
Naisla sam na taj slucaj, nije mi bio previse jasan i postavih pitanje i to je to...
Be careful what u wish for...

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 08 lis 2008 23:48

kaj se primjera tiče, nije u pitanju nesigurnost nego nezrelost.
ali nisam te to zato pitala.
Epizodna uloga.

Avatar
fajtericaa
Postovi: 913
Pridružen/a: 01 tra 2007 07:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la fajtericaa » 09 lis 2008 20:30

isuse kriste.
pa kaj ti mislis da ljudi iz tih razloga ulaze u vezu?
to je lajk jako jako mali postotak ljudi
i o njima nije ovdje rijec
nego o maloljetnim osobama

ne o pedofiliji ili poremecenim ljudima koji se lijece u vrapcu pa napadaju klinke

Zita

Post Postao/la Zita » 09 lis 2008 22:10

Gaya je napisao/la:okej...a da probamo ovako.....starija (25), gay cura i mlada, 16-17 god koja ne da nije imala curu nego je za gay veze i populaciju opcenito cula samo na 'filmovima i iz prica', imala samo decke i nemoze se rec da je i imala 'zelju' saznat, isprobat...i sad se pojavi starija koja se zapali i pocne joj 'objasnjavat'......sva samo kako bi ju 'dobila'....sorry, neda mi se filozofirat....

jel ja tu negdje vidim nesigurnost starije da bude s 'iskusnim' gay curama i zato pokusava na ovaj nacin?
a gle..16-17 nije tak malo a i hrpa cura u tim godinama djeluje daleko starije. izgledom barem
ja sam uvijek brijala-i dan danas da nebi nikad ikad sa nekim od 16-17 no desilo mi se da sam zavrsila u vezi sa curom koja je 8 god mladja od mene sto je u mojoj glavi do tad bilo "no fucking way" i nemoguca misija
point je-jebiga, desi se
nitko te ne pita u kog ces se zaljubit
i ak se te 2 osobe nadju-nek probaju
u nekim slucajevima neki traze mladje cure radi nezrelosti a u nekim se jednostavno nadu na istoj valnoj duzini i za nista nema totalnog objasnjenja zasto i kako niti garancija
uostalom-svatko kroji svoju sudbinu i tko smo mi da sudimo tko bi trebao biti skupa a tko ne
ak cemo tak gledat onda niti jedna zena nebi trebala biti sa drugom zenom itd (prema hetericima i crkvenim moronima)
ajd pusti to sve-volite se, sevite se i bla.. bi hepi

Gost

Post Postao/la Gost » 10 lis 2008 07:08

meni fali jos manje od misec dana do punoljetnosti... :osica: i bila sam sa starijim curama u vezi i mislim da godine nisu bitne... :cool:

Avatar
nephthis_st
Postovi: 98
Pridružen/a: 29 ožu 2007 19:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: st

Post Postao/la nephthis_st » 10 lis 2008 07:13

godine nisu bitne :) :aha:
ja bi pive

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 11 lis 2008 02:50

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajm
is on maj saaaaaaaajd
jes it iiiiiz

taahhaaaahaaaaajm
is on maaaj saaajd
oooou jes it iiiiiiiz
Epizodna uloga.

Avatar
fajtericaa
Postovi: 913
Pridružen/a: 01 tra 2007 07:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la fajtericaa » 11 lis 2008 10:28

vrijeme nije na nicjoj strani
vrijeme je neutralno
vrijeme samo cini da se mlijeko kvari

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 11 lis 2008 11:29

ne čini to vrijeme. to mu čini zrak.
vreme opće ne postoji. zato je na mojoj strani.
jer ne vjerujem u njega.
Epizodna uloga.

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 11 lis 2008 11:32

i prestani bit tak depresivna. pojebaću te.
Epizodna uloga.

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Post Postao/la zenia » 11 lis 2008 14:21

Nije bitno šta piše na osobnoj nego šta je u glavi... Sad narvno neki ekstremi nisu baš pametni , ali jel cura ima 17 ili 18....Pa ko da će preko noći na 18ti rođendan postat zrelija i pametnija.. Jako bitno... Uostalom kad se zaljubiš ne zanima te ni dokument ni izgled niti bilo šta...
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 11 lis 2008 16:26

to je jedna od mana zaljubljenosti koja dodje s vremenom do izrazaja..moze ona od tridest i kusur u nekim situacicijama biti i gora od 16-kodisnjakinje,al to je samo u nekim situacijama...u nekiiim,al u globalu il vecini situacija njima je samo do provoda..zato nek se maloljetne oli nedavno punoljetne druze i vole medjusobno,ali sazrijevanje i "ono pravo voljenje"dodje mnogo kasnije..ili nekad..jel joj lipo sa 16 g.pa neka joj je..al sve ozbiljnije ,ovisi kolikoje loseg iskustva prosla..kratko receno cure i od 20 i kusur,tek dozive pubertet,neke :D

Gaya
Postovi: 40
Pridružen/a: 25 kol 2008 19:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Gaya » 11 lis 2008 18:31

...btw, izmedju mene i moje drage je 9-10 godina razlike (ovisi u koje doba godine se gleda, hehe) i zajedno smo vec dooosta...tak da ono...ma znam da me nitko nije pitao, sam sam se htjela pohvalit :inlove: tak da se ne misli da sam protiv vecih razlika u godinama, bitan mi je bio samo onaj dio pitanja o 'zavadjanju mladih i neiskusnih' ...
Be careful what u wish for...

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Post Postao/la pineapple14 » 11 lis 2008 19:43

Cirrocco je napisao/la: jer nisu godine ono sto mjenja ljude nego neki kljucni i efektivni događaji,
Hm, a koji bi to bili "ključni i efektivni" događaji?! :o
Čovjek može doživjeti sve i svašta, ali ako nema kapacitet da razumije situaciju u kojoj se nalazi (i zrelost da se nosi s njom), uzalud mu svo iskustvo ovog svijeta.
S druge strane, postoje ljudi kojima se ne trebaju dogoditi svjetske tragedije i katastrofe da bi emotivno intenzivno proživljavali naizgled "obične" situacije u svom životu. Svaki dan ti može biti "ključan" i "efektivan" ako ga ti takvim doživljavaš.
Cirrocco je napisao/la:a ruku na srce covjek moze prozivjet i 40 godina a da mu se ne dogodi nista toliko turbulentno da bi ga promjenilo..


Poanta je u tome da ti se ne mora dogoditi ništa turbulentno da bi se promijenila. Promjene su najčešće vrlo suptilne i ne dolaze preko noći, nego se "nakupljaju" godinama i jednog dana kad se osvrćeš unatrag shvatiš koliko si zapravo sazrio/oglupio/promijenio se.
I nema to nikakve veze s interesima. Ja imam iste interese od 13. godine pa opet vidim da sam se u mnogočemu promijenila od tada, prvenstveno u nastupu odnosno načinu na koji prezentiram stvari.
Poanta je u tome da se kao osobe stalno izgrađujemo ma koliko god nam se u prvi mah činilo da smo uvijek isti.


[/b]

Avatar
Cirrocco
Postovi: 406
Pridružen/a: 11 vel 2008 20:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: srtangers world, looking for home..

Post Postao/la Cirrocco » 12 lis 2008 22:51

pineapple14 je napisao/la:
Cirrocco je napisao/la: jer nisu godine ono sto mjenja ljude nego neki kljucni i efektivni događaji,
Hm, a koji bi to bili "ključni i efektivni" događaji?! :o
Čovjek može doživjeti sve i svašta, ali ako nema kapacitet da razumije situaciju u kojoj se nalazi (i zrelost da se nosi s njom), uzalud mu svo iskustvo ovog svijeta.
S druge strane, postoje ljudi kojima se ne trebaju dogoditi svjetske tragedije i katastrofe da bi emotivno intenzivno proživljavali naizgled "obične" situacije u svom životu. Svaki dan ti može biti "ključan" i "efektivan" ako ga ti takvim doživljava
Cirrocco je napisao/la:a ruku na srce covjek moze prozivjet i 40 godina a da mu se ne dogodi nista toliko turbulentno da bi ga promjenilo..


Poanta je u tome da ti se ne mora dogoditi ništa turbulentno da bi se promijenila. Promjene su najčešće vrlo suptilne i ne dolaze preko noći, nego se "nakupljaju" godinama i jednog dana kad se osvrćeš unatrag shvatiš koliko si zapravo sazrio/oglupio/promijenio se.
I nema to nikakve veze s interesima. Ja imam iste interese od 13. godine pa opet vidim da sam se u mnogočemu promijenila od tada, prvenstveno u nastupu odnosno načinu na koji prezentiram stvari.
Poanta je u tome da se kao osobe stalno izgrađujemo ma koliko god nam se u prvi mah činilo da smo uvijek isti.


[/b]

joj joj, poraditi malo na citanju s razumjevanjem.. sto se prvog djela tice.. upravo to i napisah, ali s obzirom da nisi bas shvatila od prve, ovak, zrelost dolazi od iskustava i tumacenja istih a ne od godina..

a za drugi dio.. imas iste interese od 13 ali si se promjenila.. al daj mi reci za koliko su se ti tvoji interesi promjenili?!
neznam koliko si upoznata s temom ali ovdje se radi o lezbijskoj vezi s maloljetnom osobom.. dakle recimo da je taj tvoj interes koji imas od 13 interes za zene.. koliko se taj interes promjenio tvojim sazrjevanjem? smatras li da tada nisi bila u stanju voljet a sad odjednom jesi jer imas npr. 20.. ?!
The meaning of life is not ending up dead with well preserved body but sliding in your grave sidewards worn out, out of breath and screaming: "holy shit what an ride!!!"

Avatar
fajtericaa
Postovi: 913
Pridružen/a: 01 tra 2007 07:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la fajtericaa » 13 lis 2008 07:46

whatever je napisao/la:i prestani bit tak depresivna. pojebaću te.
isuse kako je danas odvratan dan...najradije bih ostala zauvijek u krevetu...ne mogu vise...
:D :D :D

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Post Postao/la pineapple14 » 13 lis 2008 13:59

Cirrocco je napisao/la:sto se prvog djela tice.. upravo to i napisah
Ma daj? Gdje točno? Osim što je zadnja rečenica poprilično banalni zaključak kako "godine nisu bitne..svako sebi nađe nekog na kog klikne i poludi.. pa imo taj neko 15 ili 80 godina..".

Cirrocco je napisao/la:ali s obzirom da nisi bas shvatila od prve, ovak, zrelost dolazi od iskustava i tumacenja istih a ne od godina..
Ha ha! Zar te nisu u školi naučili da prepisivanje nije lijepo?
Osim toga, na tvoju žalost, iskustvo, odnosno sposobnost da se lakše i jednostavnije nosiš sa životnim situacijama, dolazi s godinama ili, ako hoćeš, od godina. Nemoj mi reći da si se ti rodila naučena!?

I kakve to veze ima s interesima? Ne, moji interesi nisu se promijenili, pa što? Ne mislim baš da te interesi sami po sebi čine zrelom ili nezrelom, više je stvar u tome kako ih ispoljavaš, prezentiraš, ispunjavaš, nosiš se s njima, bla bla bla. Žišku?
Što se interesa za žene tiče, to se ionako ne može promijeniti čak ni da se hoće. Osim toga, mislila sam da se to zove orijentacija, a ne interes.

Da, smatram da s 13 godina nisam bila u stanju voljeti na način da sam bila zrela nositi se s obvezama i odgovornostima koje nosi ljubavna veza, jer sam usprkos svojim interesima bila DIJETE.
Sada, na primjer, to mogu, iako ne želim. Želim mladost bez obaveza. :D I bez maloljetnica u krevetu. :D

Avatar
Cirrocco
Postovi: 406
Pridružen/a: 11 vel 2008 20:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: srtangers world, looking for home..

Post Postao/la Cirrocco » 15 lis 2008 22:30

zasto se uvijek mora pojavit neka nadobudna koja si umisli kak je totalno kul ako pokusa jako lose kajlat.. ts ts ts..
debilana..
enivej, iskustva ne dolaze od godina, jer poznajem pozamasan broj ljudi koji su poprilicno stari a pojma nemaju o mnogim stvarima jer nisu imali potrebu naucit..
a sudeci prema tvom nadobudnom izrazavanju i nespremnosti da se pokazes otvorenijom prema stavovima drugih, cini se kako si ti u istom tom polozaju..
i eto, samo da ti pripomenem, da nebi ispalo kako navodim hipoteticke primjere.. u jednom danu pred kojih 3 mjeseca sam se promjenila na nacin na koji se nisam mjenjala zadnjih 3 godine.. u 1 danu sam "sazrela" mnogo vise nego sto je zapravo uputno, a nadam se da se slazes samnom, godine tu bas i nisu igrale neku ulogu.. ili se varam?

a ovo sto si pokusala ustvrdit s izjavom 'dal si se rodila naucena'.. pa znas, intelekt i emocionalni razvoj dolaze iskustvima.. fizicka i ina znanja ucenjem, a bore i tjelesne promjenje godinama.. ako cemo bas tako..
The meaning of life is not ending up dead with well preserved body but sliding in your grave sidewards worn out, out of breath and screaming: "holy shit what an ride!!!"

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Post Postao/la pineapple14 » 16 lis 2008 17:54

Cirrocco je napisao/la:zasto se uvijek mora pojavit neka nadobudna koja si umisli kak je totalno kul ako pokusa jako lose kajlat.. ts ts ts..
debilana..
Jedina koja je ovdje nadobudna si ti koja sa 17 godina misliš da si toliko "sazrela" da si u najmanju ruku doktor znanosti.
Ne kažem da nisi zrela (jer te ne poznajem), ali pouzdano mogu tvrditi da ćeš (barem se nadam) s 20, 25 itd. biti još zrelija i da će ti onda biti smiješno ono što si sada pisala (ne zato što mislim da pišeš gluposti, nego zato što bi kao starija sigurno drugačije napisala većinu ovoga). Barem je to tako s većinom nas.
Životno iskustvo dolazi jedino s godinama. Da, netko od 40 godina može biti 5 puta gluplji od tebe ili mene, ali ne možeš poreći da ima više životnog iskustva i da je više toga vidio i proživio. Druga je stvar što ćeš ti u njegovim godinama biti možda deset puta pametnija. Čak i da nemaš iskustva u nekim stvarima, s godinama ti se mijenja pogled na njih.


Naravno da možeš svašta doživjeti ne samo u jednom danu, nego i u jednom satu, ali za neka iskustva ti je jednostavno potrebno vrijeme da ih procesuiraš. S vremenom (ili godinama, kako hoćeš) počneš uviđati više dimenzija istog događaja, koje u tom trenutku možda ne možeš vidjeti jer je situacija "prefriška" i presubjektivno si vezana uz nju.

A o ljudima koji nisu imali potrebu naučit si u pravu, ali o njima sad nisam govorila.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 16 lis 2008 17:57

:D evo ja se nudim ka kurva,ali besplatno,maloljeticama za obuku,netribaju pare..cisto seks i onda doma pa..ostalo trazi sa drugima,moze :o ..reko vec to prosla,pa eto :twisted:

Avatar
Cirrocco
Postovi: 406
Pridružen/a: 11 vel 2008 20:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: srtangers world, looking for home..

Post Postao/la Cirrocco » 16 lis 2008 21:03

pineapple14 je napisao/la: ali ne možeš poreći da ima više životnog iskustva i da je više toga vidio i proživio.
mogu..
uzmi samo na primjer ljude odgajane (i koji se cak toga i drze) u strogom katolickom duhu.. ili ljude koji su odrasli podosta udaljeni od grada.. ili cak oni koji su odrasli u liberalnom okruzju u centru grada pa nisu imali potrebu izlaziti ili nesto takvo.. npr. posvetili svoje vrijeme ekstra skolovanju i stajaznam.. i sad imaju 30-40 godina i pojma nemaju o zivotu..
a drugi ljudi koji su se potrudili stjecat iskustva i imali priliku za to imaju 16-20 godina su vec prosli sito i reseto.. pa znaju nekog vraga o kojecemu..
The meaning of life is not ending up dead with well preserved body but sliding in your grave sidewards worn out, out of breath and screaming: "holy shit what an ride!!!"

Deja wuuuu

Post Postao/la Deja wuuuu » 17 lis 2008 00:24

S godinama stjeces iskustvo ali događaji određuju neke stvari , nesto se moze naucit i za par mjeseci ako se sve stvari poklope a nesto se uci godinama
Npr ako imas losa iskustva , naucit ces se oprezu jako brzo , ali ako nemas losa iskustva u zivotu , đabe ti sve godine i vrijeme jer neces imat nikakvu podlogu da se ucis oprezu :(

Avatar
onlyme
Postovi: 25
Pridružen/a: 01 kol 2007 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la onlyme » 17 lis 2008 11:57

a vi koje toliko pljujete,tj. pricate o maloljetnicama kao da su neznam sta,nikad niste bile maloljetne i nikad niste imali prvu curu???!!!

mislim da nije ok pricat o maloljetnicama kao takvima opcenito,jer je svaka osoba razlicita..

a i osoba od 16,17 god moza bit puno zrelija od osobe od svojih 23,24,25...

fala

sedamnaestogodisnjakinja... :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
....I'm quite sure we'll find one another,
In a place that's better then this....

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Post Postao/la pineapple14 » 17 lis 2008 14:47

Deja wuuuu je napisao/la: Npr ako imas losa iskustva , naucit ces se oprezu jako brzo ,
Ovisi o osobi. Znam ljude koji non stop ponavljaju iste greške (i ne, nisu debili), jednostavno im je takav mentalni sklop da moraju napraviti baš to i to (da ne idem u detalje).

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Post Postao/la pineapple14 » 17 lis 2008 15:01

Cirrocco je napisao/la: mogu..
uzmi samo na primjer ljude odgajane (i koji se cak toga i drze) u strogom katolickom duhu.. ili ljude koji su odrasli podosta udaljeni od grada.. ili cak oni koji su odrasli u liberalnom okruzju u centru grada pa nisu imali potrebu izlaziti ili nesto takvo..
Prvo, jedna od mojih best frendica je odrasla u malom mjestu i širih je interesa od mnogih gradskih cura, tako da to ovisi o odgoju , a tek onda o mjestu stanovanja. O zadrtim katolicima i sličnim ekstremima ne pričam, pričam o prosječnim ljudima.

Drugo, onoga tko je sa 16,17 prošao kroz sito i rešeto iskreno žalim, i to na temelju nekoliko takvih osoba koje poznajem i koje su bile primorane brinuti se same o sebi i raditi sve ono što njihovi vršnjaci rade. Jesu li takve osobe zrele? U financijskom smislu su bile, ali preuranjeno sazrijevanje pod takvim okolnostima uvijek uzme svoj danak u nečem drugom (emocionalna nesigurnost, ovisnost o drugim ljudima, pretjerana potreba za bliskošću itd. itd.).
Ja ne kažem da netko sa 17 ne može biti zreo: naravno da može, ali samo u okviru svojih godina. Čak i ako si, nažalost, bio primoran/a na brzinu odrasti i radio sve i svašta, to još uvijek ne znači da si emocionalno zreo kao starije osobe sa sličnim iskustvima. To je barem moje mišljenje. Naravno da ne želim zvučati kao da podcjenjujem tinejdžere i mlade ljude općenito; mladost ipak nosi sa sobom količinu energije na koju stariji mogu samo biti zavidni :D, iako je danas nažalost većina ljudi potpuno troma, ali to je sad totalno off.

I nije mi jasno zašto toliko maloljetnika (a i onih malo starijih) toliko brije na "zrelost" i shvaća ovaj topic u najmanju ruku kao napad na vlastiti integritet. Jebote, što će ti zrelost u tim godinama (tipa da si sa 17 k'o da ti je 40), vrijeme nikome od nas hvala Bogu neće uteći :D, a samo kratko vrijeme ti je dopušteno da budeš mlad, lud i zelen :D.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 17 lis 2008 15:22

ukratko..nisu imali vrimena odrasti,nego rano sazrijeti..to sam upoznala po domovima,i sa 14g.cini ti se da je zasla u 20-te..al sav jad i sve prozivljeno ubiti tjera takve osobe na greske na emocijonalnom polju...uvik smatra da mu je zivot nesto vise duzan(sto i je)pa od partnerice trazi u vecini slucajeva ono,sto joj je nedostajalo,majcinska ljubav ili oceva,pa se postavljaju ili previse zastitnicki ili previse boluju..to je jedan dio,a sad drugi neznam..

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Post Postao/la pineapple14 » 17 lis 2008 15:25

Da, otprilike na tako nešto sam mislila. Jebiga, neke stepenice u razvoju ipak ne možeš preskočiti.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 17 lis 2008 15:31

pineapple14 je napisao/la:Da, otprilike na tako nešto sam mislila. Jebiga, neke stepenice u razvoju ipak ne možeš preskočiti.
..al je tako..moraju ili su morale ili ce morati..sad o ovima iz ajmo rec sredjenih obiteljski krugova,neznam :? ..al znam da je danas sve teze raspoznato 14-ogodisnjakinju od 20-ogodisnjakinja,sminka ,stav,zaletis se jebi ga..

Avatar
onlyme
Postovi: 25
Pridružen/a: 01 kol 2007 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la onlyme » 17 lis 2008 15:35

nije da brijemo na zrelost,ali nas se podcjenjuje jer smo 2,3,4 god mladi...

fak zrelost,uzivaj u mladosti iskoristi je do kraja.... :D :D :D :D

...

osla,nisam si pametna nekak danas....

:? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :nesvjest: :nesvjest: : :D
....I'm quite sure we'll find one another,
In a place that's better then this....

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Post Postao/la pineapple14 » 17 lis 2008 15:40

Ameli je napisao/la:D.al znam da je danas sve teze raspoznato 14-ogodisnjakinju od 20-ogodisnjakinja,sminka ,stav,zaletis se jebi ga..
Ha ha ha :lol: :lol: :shinner:
onlyme je napisao/la:nije da brijemo na zrelost,ali nas se podcjenjuje jer smo 2,3,4 god mladi...
Ako misliš na mene, ja te ne podcjenjujem. Ali znam na što misliš, doživjeh na vlastitoj koži i to od samo godinu dana starijih i očito mnooooogo iskompleksiranih individua.

Odgovorite