Mojoj Lilith i „Ljubiteljici konja“...

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Mojoj Lilith i „Ljubiteljici konja“...

Post Postao/la Peglam_subotom » 02 pro 2008 15:02

Prošle su 3 duge godine, ali uvijek te se sjetim u ovo kišovito jesenje vrijeme. Znam koliko voliš obojanu jesen i kako te jedino tada hvata nostalgija za Slavonijom. Kad god si napravim nesicu ujutro, sjetim se tebe. I ne mogu ti objasniti koliko mi je žao što smo propustile ih zajedno ispijati. Tko zna gdje si sad, možda si spakirala kovčege i odselila u bilo koji grad na kugli boje i oblika borovnice.

Nedostaju mi tvoja dva psa, mužjak i ženka, zapadno-škotski bijeli terijeri; tvoj akvarij s plastičnim biljem jer ti ribetine uvijek pojedu ono pravo; tvoja australska zebica koja mekeće kao koza i japanski galebić koji svoju neuglednost nadopunjuje prekrasnim cvrkutanjem...

Razišle smo se prije negoli smo se uspjele bolje i upoznati. Uvijek ću žaliti za tim. I ova tmurna jesen to u meni uvijek pobuđuje...

Kako bi bilo predivno da si ovdje, ali znam da su mi šanse minimalne...

Tvoja, „Milost“, jedino ja....

Avatar
showgirl
Postovi: 47
Pridružen/a: 04 tra 2007 16:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Post Postao/la showgirl » 08 pro 2008 13:02

bas je i meni zao

Avatar
BlackJackie
Postovi: 142
Pridružen/a: 07 stu 2008 10:32

Post Postao/la BlackJackie » 08 pro 2008 17:01

Šmrc. Kako me ovakve stvari dirnu. :(

Gost

Post Postao/la Gost » 08 pro 2008 19:09

Malo sam se cimnula kad sam vidjela u inbox-u da imam odgovor na temu. Ponadala sam se da je to možda ona, ali eto. Mislim da sam ju skroz izgubila...

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Post Postao/la Peglam_subotom » 08 pro 2008 19:10

Naravno, od uzbuđenja se zaboravih logirat. :roll:

Odgovorite