Ako još ikad pomisliš na mene...

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Tvoja znaš koja

Ako još ikad pomisliš na mene...

Post Postao/la Tvoja znaš koja » 02 pro 2008 15:47

ako još ikad pomisliš na mene, npr. dok gledaš svoje omiljene dokumentarce o životinjama, želim da znaš koliko mi je žao zbog svih propusta.
žao mi je što ti se nisam zaletjela doma svaki put kad ti je muž bio na službenom putu, da samo znaš kako mi je sad žao.
trebala sam se više posvetiti tvojoj bujnoj osobnosti, ali bila sam zaokupljena karijerom, poslovima, švercanj... ovaj export-importom i nije mi bilo lako dok sam se pitala hoće li mi organi zakucati na vrata, a mislila sam da za nas ima vremena.
a kad si pozvonila ti, znaš, nije jednostavno snaći se kad misliš da će doći netko po službenoj dužnosti, a kuća puna robe, evo, zato te nisam mogla pozvat unutra.
svjesna sam da te je moje tajanstveno ponašanje nerviralo i da si možda krivo pomislila da sam ravnodušna spram tebe.
možda si me tada prekrižila u svom srcu. ne znam, vjerojatno si čula da je bio pretres u mojoj kući i da je netko odveden u rešt.
ali, znaj, nisam to bila ja, nego ona susjeda na katu iznad!
ona je u pritvoru, a ja sam još tu, pa sad, ako mi želiš dati još jednu šansu, bila bih presretna.
evo, sad imam neke sasvim drukčije poslovne kombinacije i mogla bih se posvetiti nama, ako bi ti htjela.
osim onih gafova, možda si zamjerila što ne dijelim tvoja religijska uvjerenja, ali bit će da nisi obratila pažnju na detalje. ja ti nisam baš sasvim ateist, nego više agnostik, a to ostavlja prostor za razne
mogućnosti.
dakle, kao što vidiš, prepreke između nas nisu nepremostive i uz malo dobre volje sve se može izgladiti.
da, znam da ti je išlo na živce kad si mi pipkala koljena u autu, a ja sam se držala kao da imam sraćku, to je zato jer sam se morala brzo naći s poslovnim partnerima, pa sam bila živčana.
nadam se da možeš zaboraviti sve nezgodne detalje iz prošlosti i dati mi još jednu šansu.
pliiiiiz!

p.s. svjesna sam da znaš da nisam baš cvijeće, ali možda je i bolje da sam korov, jer što me više gaze to brže rastem, a na svakom mom listiću ispisano je tvoje ime. evo, znam ja biti i poetična, kad hoću. ;)
nadam se da ćeš to uzet u obzir. ;)

ovaya
Postovi: 29
Pridružen/a: 16 stu 2008 21:37

Post Postao/la ovaya » 02 pro 2008 21:41

držim fige da se javi. nakon ovakvog posta, to si definitivno zaslužila. :wink:

Avatar
BlackJackie
Postovi: 142
Pridružen/a: 07 stu 2008 10:32

Post Postao/la BlackJackie » 04 pro 2008 13:28

Duhovito! :D

Šteta što imaš muški um, jer takav jedan Ona već očito ima doma!

Ili možda samo imaš gard da imaš muški um i onda s time ne pokazuješ pravu sebe pa ju izluđuješ.

Ali krasno si ovo napisala! Ja bih ti na njenom mjestu dala priliku. Ali onda opet....hoće li ona saznat da joj ti ovo govoriš ili će sve opet ostat neizrečeno?

Tvoja znaš koja

Post Postao/la Tvoja znaš koja » 04 pro 2008 16:16

BlackJackie je napisao/la:Duhovito! :D

Šteta što imaš muški um, jer takav jedan Ona već očito ima doma!

Ili možda samo imaš gard da imaš muški um i onda s time ne pokazuješ pravu sebe pa ju izluđuješ.
wow! ajde elboriraj malo, molim te. znaš, nemam prilike često čut ovakve analize, ne družim se nešto sa učenim jedinkama. a baš mi lijepo čitat. :inlove:
BlackJackie je napisao/la:Ali krasno si ovo napisala! Ja bih ti na njenom mjestu dala priliku. Ali onda opet....hoće li ona saznat da joj ti ovo govoriš ili će sve opet ostat neizrečeno?
pa bome je izrečeno. da nije, ne bi ti pročitala, jel tako?
tako je, a onda tko zna, možda žena kojiput naleti ovamo?
ili sazna već nekako, dok joj šlogaju iz soca, na karte i to...
a ako nam nije suđeno, onda ništa, bar sam pokušala. ;)

Gost

Post Postao/la Gost » 04 pro 2008 16:18

Tvoja znaš koja je napisao/la: ajde elboriraj malo
ma e l a bo r i r a j, jebemu tipkovnicu.
nisam baš tak nepismena. :D

pikitica
Postovi: 3
Pridružen/a: 04 pro 2008 19:44

Post Postao/la pikitica » 06 pro 2008 13:04

Ovo je divno napisano i baš sam se našla u ovoj temi.Hajde neka mi se javi naravno ako to želi autorica.Imam i ja sličan problem djevojka me je napustila.Ikako li je samo glupo ostati na jednom mjestu stupkajući .

Avatar
BlackJackie
Postovi: 142
Pridružen/a: 07 stu 2008 10:32

Post Postao/la BlackJackie » 09 pro 2008 23:30

Nisam baš nešto premetna, rekoh ti sve pametno što sam imala.
Navijam za to da ćeš TI bit dovoljno pametna i reći joj sve ovo u četiri oka, bez zafrkavanja na, i tebi i njoj očito bitnu temu.

Možda nisi baš cvijeće, ali prema Njoj bi sad trebala biti nježna poput cvijeta.
To uvijek pali, vjeruj mi.

Dosta više frajerizma. Princezo. :D

Avatar
sumrak_zivota
Postovi: 1183
Pridružen/a: 08 srp 2006 23:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u mislima

Post Postao/la sumrak_zivota » 10 pro 2008 22:37

izvrsno zamisljeno i ukomponirano.nema ali. nego samo se nadam da vise neces biti toliko dubre prema njoj! :) znas ono...malo osjecaja?malo komunikacije? jebes poslovne partnere kad nemas vremena za odvojit za nju, koja ti je ocito, po tvom postu, veoma vazna.

bozic je,bozic jeeeeeeee :) :) :) :)
jelda? :)
______

moonsorrow
Postovi: 417
Pridružen/a: 29 srp 2007 07:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Post Postao/la moonsorrow » 19 pro 2008 20:08

neka teta koja se bavi sverc komercom. opako :) :twisted: :)
"Ja sam plod ove civilizacije, ali ne i njen sljedbenik"
(Satan Panonski)

Odgovorite