nova sam tu.i ne znam kaj sam..radi jedne profe!

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

nova sam tu.i ne znam kaj sam..radi jedne profe!

Post Postao/la goodbye my lover » 17 sij 2009 21:24

e ovako...pozzz svima ovdje...nova sam i kak piše na naslovu...ne znam kaj sam...Hetero,bi ili homo! :x
pa bih molila za pomoć...vidim da vas tu ima...
a sad da prijeđem na stranu...2.razred srednje sam i od 7 razreda osnovne..neznam jesam,nisam zaljubljena u profu...mladu,,prelijepu..friško oženjenju,,,sa bebom...eto i bili su tu neki njeni signali...pogledi...i čak sam se dopisivala sa njom preko moba...a ispalo je da nisam znala čiji broj imam a znala sam da imam njezin...nije me se sjetila do trena kad sam joj rekla prezime..a hrabrost da joj kažem da sam :inlove: nemam...i ne dopisujemo se,,samo smo se onog dana dop..i pozz me..al,,,ne znam šta ću..navratit ću sa frendicom u bivšu školu do profača pa ću je vidjet..iskreno se nadam nisam ju već 1 godinu i pol...a teško mi je i neznam,,,dal sam :inlove: u nju..nemogu zamislit sex sa njom...a inače me strahovito privlače dečki u svakom pogledu..a ona je neka iznimka,,neznam..svake noći mislim na nju,na te nebesko plave oči,osmjeh..pa čak i plačem...ne mogu funkcionirat,,,pa vas molim za pomoć il mišljenje..sorkač na oovoj dugoj priči.. :!:

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 17 sij 2009 22:25

znam da sam još jako mlada..i nadam se da to ne utječe..na vaše mišljenje..ako ih bude. :?

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 17 sij 2009 22:27

kakve su bile te sms poruke?
lascivnog sadrzaja?
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 17 sij 2009 22:35

hm...npr.bila je jako sažeta,,nije govorila ništa privatno... :( al,prvo sam rekla da ne znam čiji br. imam..a na kraju sam ˝otkrila˝ tko je ona,,nije me se sjećala...a zadnja poruka je bila: ˝˝nema problema,sve je ok,sjećam te se...pozdrav!˝velim..nisam ju interesirala...

Avatar
Miki
Postovi: 299
Pridružen/a: 03 stu 2005 17:27
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Miki » 18 sij 2009 00:56

Naravno da utječe. Skoro svatko koga znam bio je zateleban u profu. Ja sam sa svojom išla na kave, zvala me na kremšnite sebi doma, snimala sam joj glazbu na kazete (one s trakicama, znaš. audio :roll: ) i imala peticu iz kemije, prvi put u životu :inlove: but that's all..
Ti možeš nenapadno učiniti isto, uživati u sweet moments koje ćeš uvijek pamtiti, ali ako nejde zaboravi, i kreni dalje, na koju god stranu. I ne opterećuj se puno jesi li ovo ili ono. Evo, budi tu s nama dok ne otkriješ.
slika

Avatar
CameraObscura
Postovi: 99
Pridružen/a: 02 pro 2008 16:22

Post Postao/la CameraObscura » 18 sij 2009 10:22

Ah,profesorice. :inlove:
Moja se zvala Melita,imala je naranđastu kosu i ja sam,kao Miki,po prvi put u životu imala 5 iz kemije. :D
Djelile smo isti glazbeni ukus,mene su odjednom počeli zanimati atomi i kemijske reakcije,a ona je bila voljna objašnjavati.Radile smo skupa prezentacije na kompu za satove,pa smo dosta vremena provodile skupa.I same. :o
Sve je to meni bilo lijepo i krasno,i bilo je tu svakavih pogleda i dodira sve dok nije otišla na godišnji zato kaj je zatrudnjela. :eek:
Sada sam starija i znam bolje.
I imam po prvi put u životu 5 iz matematike. :aha:

Izgleda da si zaljubljena,no da ti ne dižem nade,od toga vjerojatno neće ništa biti. :hug3:

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 18 sij 2009 11:12

goodbye my lover je napisao/la:hm...npr.bila je jako sažeta,,nije govorila ništa privatno... :( al,prvo sam rekla da ne znam čiji br. imam..a na kraju sam ˝otkrila˝ tko je ona,,nije me se sjećala...a zadnja poruka je bila: ˝˝nema problema,sve je ok,sjećam te se...pozdrav!˝velim..nisam ju interesirala...
..u tim godinama mnogo je iskrivljeni slika u zivotu, ako ti ona napise:-vidimo se..u prevodu tad bi za tebe znacilo:- ne moze bez mene.. a stvar upce ili u vecini nemora biti intimmna..prijateljstva se, preuvelicavaju u velike ljubavi i onda se cijele fame stvaraju oko nicega..
kreni od toga, da je udata, da ima malo dijete..stop, to je to..
ne znam mozda tvoj post nisam shvatila, ali puno je tu ne poznanica, pogotovo o sadrzajima sms..
a i sindrom "profe", nije nepoznanica, vecinom zaljubljivanje, bez povratne "priznanice" :D

Avatar
KarenO
Postovi: 192
Pridružen/a: 08 sij 2009 00:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la KarenO » 18 sij 2009 13:27

Eh,ti srednjoškolski dani.I ja sam u 2. srednje bila zaljubljena u profesoricu. :inlove:
Fell in love with a girl.

Black_feniks
Postovi: 1132
Pridružen/a: 16 tra 2008 16:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Black_feniks » 18 sij 2009 15:30

Zaboravi ju!
Normal people frighten me!

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 18 sij 2009 18:00

:cry: odavno sam shvatila da o nas neće biti ništa...svjesna sam da ima svoj život...a ni od prijateljstva neće biti ništa,,al eto...trudim se da ju zaboravim... :?
i jednim dijelom sebe ju jesam zaboravila...al opet se vratilo... :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
ne mogu ju zaboravit...eto :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: znam da sam hetero sad vidjet ćemo tu kod vas je baš sve simpa :)
najviše me smeta to što mi je davala nadu a ništa se nije zbilo :x :x :x :inlove: :inlove: :inlove:
i dalje ću mislit na nju...ipak mašta čini dio malen dio sreće koji bi htjela iskušat sa njom. :inlove:
taj osjećaj je vrlo lijep :) premda ga ne mogu podijelit sa njom...a sve bi dala samo da ju poljubim i :inlove: zagrlim a zapravo ne mogu dati ništa! :x

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 18 sij 2009 18:05

za nju: ˝You touched my heart, you touched my soul,You changed my life and all my goals.
And love is blind and that I knew when,
My heart was blinded by you.
You're beautiful, it's true.
There must be an angel with a smile on her face,
When she thought up that I should be with you.
But it's time to face the truth,
I will never be with you.˝
hm,,moja nije s kemije bila,nego geo... :inlove:
i ja sam zavoljela sve vezano uz geo,,,ajme... :inlove:
i˝m so hollow

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Post Postao/la pineapple14 » 18 sij 2009 18:06

Ja sam s 10 godina non-stop škicavala svoju profu iz engleskog :D

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 18 sij 2009 18:08

ufff,di sam bila sa deset godina...još sam se igrala sa barbikama :)
danas je drugačija priča

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Post Postao/la pineapple14 » 18 sij 2009 18:12

Ma i ja sam bila mala i nevina, al' eto, iz nekog razloga profa mi je strašno imponirala

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 18 sij 2009 18:35

:o :o već sa deset te imponirala :o :o :) i gdje ti je sad ta profa?

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Post Postao/la pineapple14 » 18 sij 2009 18:37

Ne znam nit me briga. :D Sad imam jednu drugu "prijateljicu". :D A i ne palim se baš na starije žene (30+), tako da... jbg, mladost je mladost :D

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 18 sij 2009 18:43

:) moja profa je tu negdje oko 30 ali izgleda ko da ima 25 :inlove: :inlove: ona mi uvijek bude lijepa :inlove:

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 18 sij 2009 18:45

hm...da zaboravit ću ja nju kad umrem :roll:
lako je reći zaboravi,,stop,udata je,,,al treba to i ostvarit...il da probam nešto izvući??? :eek: :eek: koje su mi šanse??1:1000000??? :eek:

Avatar
stanica prema suncu
Postovi: 774
Pridružen/a: 13 tra 2007 17:46
Spol/rod: žensko

Post Postao/la stanica prema suncu » 18 sij 2009 18:52

a da krenes sa curama svoje dobi?
ili nesto.....
kud odmah na one s djetetom :o

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 18 sij 2009 19:18

tamo gore piše da je ona iznimka...krenula sam..zapravo stojim na mjestu,al sa dečkima..ona je iznimka...inače me cure ne privlače!

Black_feniks
Postovi: 1132
Pridružen/a: 16 tra 2008 16:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Black_feniks » 18 sij 2009 19:20

Most girls are straight until they're not. ;)
Normal people frighten me!

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 18 sij 2009 19:25

goodbye my lover je napisao/la:...inače me cure ne privlače!
da?

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 18 sij 2009 19:53

da!

Avatar
TomBoy
Postovi: 479
Pridružen/a: 15 svi 2007 05:36
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la TomBoy » 18 sij 2009 20:52

kak ovo izgleda ko ultimate-navlakuša i ustvari je autorica teme neka resident cura na forumu kojoj je dosadno u ovo ice age pa si je zmislila alterego i sad traži savjete za bedaste situacije iz čistog razloga jer joj je tak došlo.

ne zanimaju ju cure, al misli o profi koja je vjerojatno duplo starija od nje i bila je jednostavno pristojna, a signali se krivo protumače i netko se , ak se već ne pali na žene, onda pali na autoritete.

al ne, ne zanimaju ju žene... ko ni mene

a ja evo odgovaram na temu jer mi toliko dosadno da mi se i ne da izmišljat alterego , neg pišem bedastoće

prisilno učenje ubija ':aaaargh:'

Avatar
BlackJackie
Postovi: 142
Pridružen/a: 07 stu 2008 10:32

Post Postao/la BlackJackie » 18 sij 2009 21:13

Goodbye, ne znam, ne želim ti ubijat nadu, ali pomiri se s tim da s profom možda ne bude ništa, ipak je trenutno okupirana bebom, još je cijela od trudnoće i tako to.
Ono što se ti pitaš i što je ključno je to da li je ovo izolirani incident ili je tvoja zainteresiranost za žene nešto ozbiljnije.

Pošto takav odgovor ti može donijeti jedino vrijeme, probaj se što je više moguće opustiti i daj si vremena. Proučavaj svoje misli i fantazije, zamišljaj se kako bi ti bilo u vezi sa ženom, kako sa muškarcem, vidi kako se osjećaš u vezi svega toga.

Možda ćeš još neko vrijeme "opsesirati" u vezi profe, ali kako priroda vremena utječe na zaborav, a posebno ako se ništa ne dešava, osjećaj će početi blijediti i razvit će se neki novi, prema nekom drugom. Ili drugoj.

Ne znam koliko će taj "oporavak" od nje trajati, ali doći će sve na svoje. Svako od nas se beznadno zaljubio, ali prošlo je i došle su nove, ljepše, uzbudljivije i konkretnije ljubavi.

Samo budi vjerna sebi, ne ulazi u veze ni s muškarcima niti sa ženama ako ne osjećaš onu jaku želju za nekim.

Želim ti sreću i lijepo polako, daj si vremena da se upoznaš.

Koje god da si orijentacije, u redu je. Bitno je da u svom idućem odnosu uživaš, voliš, bivaš voljena i da budeš sretna.

Avatar
fajtericaa
Postovi: 913
Pridružen/a: 01 tra 2007 07:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la fajtericaa » 19 sij 2009 14:44

hm,hm.
prvo moras shvatiti jednu stvar.
svi su se dopisivali sa svima.
mene susjeda pozove da dođem na kolace.
ja joj napisem da nemogu al da budem drugi put i puno joj hvala i bas je draga. i smajlica joj stavim
ali to ne znaci da se palim na nju
to se zove komunikacija
a tvoja profa je bila samo pristojna.
nije napisala "pa kako si malena,cesto te se sjetim...imas li decka mozda?"
to bi bilo mozda zabrinjavajuce
(s druge strane mozda i nebi,nama je vjeroucitelj slao takve poruke,ali je skola odlucila da to nije zabrinjavajuce) :D

ovako je zena samo bila pristojna.
drugo,jos si mlada i moras otkriti puno toga o sebi kao i o svojoj seksualnosti.
ja sam uvjerena da smo sve nekad bile zaljubljene u profesoricu
ja kad se sjetim svoje marine.... :inlove:
i pjesme sam joj pisala i sve
i axe sam pocela koristit zbog nje
i jednom me za ruku drzala,a imala je tako tople ruke :aha:
nda...
ali i to je nestalo,jer sam se jednostavno zaljubila u curu (vise manje) svojih godina...
i onda sam shvatila kako sam bila blesava sto sam uopce ikad mislila da bi mogla ikad ista imat s njom
pa ja sam njoj bila malo blesavo dijete...koje joj je eto bilo drago
bilo bi naopako da je mogla vidjeti ista seksualno u meni

a kad kazes da ti je davala nade,sto pod tim mislis? :?

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 19 sij 2009 15:42

Bit je u tome da sam bila u vezi se dečkima i oni me fakat privlače,,,a sad nijedna žena,cura u mom životu mi nije zapela za oko,,,samo ona... :? a i da,bude s vremenom sve došlo,,,samo kaj se bojim da ovo već malo predugo traje... :( nisam ju vidjela 2 godine,.,,a još uvijek nešto osjećam prema njoj...a sad ti signali..da mi mladi ih uvijek shvatimo krivo,,tj.preuveličavamo... :aha:
a signali...hm :aha: :aha: :aha:
nije bilo dodira al je bilo mnogo pogleda..i to ne samo pogledi...ako je preuveličavanje(mislim da to i radim),,dizala mi je obrve često...znate.. :aha: :inlove: a najviše su mi pasali pogledi pod satom kad bi držala predavanje..i nešto govorila a gledala zamišljeno u mene,,,ili..kada bi me svaki put pitala za gumicu,,il tehničku,,il kemijsku.. :inlove:
bilo je i kraj polugodišta u 8.razredu..a zaključivala je...a nije znala kaj da mi zaključi i zvoni za kraj a ona i dalje ne zna i navirim slučajno u njezin razred ,a već je zvonilo za kraj velikog odmora a ona i dalje sjedi u stolici i gleda u moje ocjene :aha:
bila je sa mnom i na maturalcu u 7.razredu,,svaku stvar smo komentirale..školjke..premještale krevete..kad sam promatrala kako se profe kartaju(to nam je bila gl.tema)obožavala sam ju gledat postrance,,ajme :inlove: :aha: sve je prošlo...od nje ni riječi,,jedino--ako mogu reći,,ko pravi SIGNAL je bio onaj u crkvi,,majko mila..jedini put ona u crkvi i ja kad je njezin razred imao firmu..a ja pogledam,nasmijem se :aha: ,,ona meni..i tako ako ne minutu..!!!! :aha: :inlove: to mi je bilo nekaj najljepše od nje..a jedini dodir je bil ˝mir s tobom˝,,a osmjeh joj nije padal s lica,,osmjeh koji nikad nebum zaboravila.. :aha: .još uvijek držim njenu ruku u mojim mislima...

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 19 sij 2009 15:50

Kakav mir s tobom, kaj ste skupa išle na misu :eek:?

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Zbrkica » 19 sij 2009 16:45

U osnovoj sam maštala o profesoricama, lol da, osnovnoj i prema jednoj sam valjda ovo slično osjećala al ja sam s njom imala više od poruka, ono vidjele smo se pod odmorom u jednoj učionici za profesore, ja sam bila kod nje doma više puta, išla s njom po gradu kad je nekaj morala obavit, isto je imala dva klinca a njezin muž je ko neki prijatelj s mojim starim. Ona je imala negdje oko 28 onda ja mislim. I čak, pošto smo razgovarale o privatnim stvarima sam joj priznala da nekaj čudno osjećam prema njoj. Ne znam kaj sam htjela s njom, nije bio sex ni tak nekaj jednostavno neka čudna povezanost?? Ok znam kak ovo izgleda al ja sam fakat bila klinka i sve učiteljice oko 28 su mi se sviđale i sa svima sam se dopisivala svaku večer i bila puno više od odnos učenik učitelj - al sve na razini nekog prijateljstva? ne znam. onda nisam imala pojma da sam lezbijka :inlove: .

Sad si me sjetila na to tak da, znam čudno je to al ni ja još danas nemam objašnjenja za to iako sam imala puno više od tebe.

Kad patim na starije od malena, nema mi pomoći :D

Avatar
freeda
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 stu 2005 14:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la freeda » 19 sij 2009 16:51

tamara3 je napisao/la:Kakav mir s tobom, kaj ste skupa išle na misu :eek:?
:roftl: :roftl:
genijalno.

:sorry na offu. ne mogoh si pomoc:
back to where i never was

Odgovorite