nova sam tu.i ne znam kaj sam..radi jedne profe!

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
femella
Postovi: 62
Pridružen/a: 03 lip 2008 14:34
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la femella » 03 ožu 2009 20:36

za ženu s početka teme..
Mislim da su sve cure na ovom forumu barem jedan put prošle kroz fazu zaljubljivanja u profe. Radi se o godinama kada tražiš model s kojim se možeš poistovjetiti u budućnosti i ako je situacija kakvom je opisuješ čudim se da žena nije vjeroučiteljica jer ovo nema apsolutno veze sa seksualnom ili drugom privlačnošću. Možda ju podsjećaš na mlađu sestru...
A što se profesorica tiče... kemičarke su opasne :D :D
ja u ljubav vjerujem..

FofL

Post Postao/la FofL » 04 ožu 2009 12:09

Mislim da je bolje da ne idem u detalje tipa koji predmet mi predaje jer bih tako prije ili kasnije izlanula nešto po čemu bi nas se moglo prepoznat.
mimi, imala sam i ja čini se donekle sličnu situaciju, ne tako intenzivno ali ipak, s jednom profom u osnovnoj, zaljubila sam se u nju i kasnije ju zamrzila zbog nekih njenih karakternih osobina i ponašanja prema meni i drugima (u biti nije ta žena bila ništa kriva, nego jednostavno, čini mi se, psihički bolesna). Ne želim da ovo slično završi (nije vjerojatno jer je ovaj put riječ o sasvim normalnoj osobi, ali ipak).
A koliko je istovremeno meni i lijepo i sretno to što s njom proživljavam... ponekad sam sigurna da zbog tih lijepih trenutaka ne bih otišla (promijenila školu) sve da i mogu. Samo se bojim da ju moji osjećaji i moje ponašanje ne povrijede i ne dovedu u nevolju.
Naravno da mi je ona prvenstveno životni uzor i nešto kao starija rođakinja ili prijateljica, ali ako mi u njenoj blizini ili dok samo mislim na nju pulsira u trbuhu, srce brže kuca, crvenim se i često sam mokra dolje, to valjda mora biti i seksualna privlačnost. A ona... za njeno dobro se nadam da ne osjeća tako, ali navode me na sumnju neke stvari koje su mi rekle cure s dodatne a i neke koje mi je ona sama u zadnje vrijeme rekla... jednostavno joj je previše stalo... mislila sam da je prema svima takva ali kažu mi sad ljudi da nije.

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 04 ožu 2009 18:05

femella je napisao/la:za ženu s početka teme..
Mislim da su sve cure na ovom forumu barem jedan put prošle kroz fazu zaljubljivanja u profe. Radi se o godinama kada tražiš model s kojim se možeš poistovjetiti u budućnosti i ako je situacija kakvom je opisuješ čudim se da žena nije vjeroučiteljica jer ovo nema apsolutno veze sa seksualnom ili drugom privlačnošću. Možda ju podsjećaš na mlađu sestru...
A što se profesorica tiče... kemičarke su opasne :D :D
istina je samo dio tvog posta..je istinaa je to za model i za poistovjećivanje u budućnosti,ali ima i privlačnosti..to 100posto da ima..garantiram..i ja sam mislila da je to samo uzor ali nije samo to neg i nekaj puno više.hm,nema ona sestru.

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 04 ožu 2009 18:06

Flames of love je napisao/la:Mislim da je bolje da ne idem u detalje tipa koji predmet mi predaje jer bih tako prije ili kasnije izlanula nešto po čemu bi nas se moglo prepoznat.
mimi, imala sam i ja čini se donekle sličnu situaciju, ne tako intenzivno ali ipak, s jednom profom u osnovnoj, zaljubila sam se u nju i kasnije ju zamrzila zbog nekih njenih karakternih osobina i ponašanja prema meni i drugima (u biti nije ta žena bila ništa kriva, nego jednostavno, čini mi se, psihički bolesna). Ne želim da ovo slično završi (nije vjerojatno jer je ovaj put riječ o sasvim normalnoj osobi, ali ipak).
A koliko je istovremeno meni i lijepo i sretno to što s njom proživljavam... ponekad sam sigurna da zbog tih lijepih trenutaka ne bih otišla (promijenila školu) sve da i mogu. Samo se bojim da ju moji osjećaji i moje ponašanje ne povrijede i ne dovedu u nevolju.
Naravno da mi je ona prvenstveno životni uzor i nešto kao starija rođakinja ili prijateljica, ali ako mi u njenoj blizini ili dok samo mislim na nju pulsira u trbuhu, srce brže kuca, crvenim se i često sam mokra dolje, to valjda mora biti i seksualna privlačnost. A ona... za njeno dobro se nadam da ne osjeća tako, ali navode me na sumnju neke stvari koje su mi rekle cure s dodatne a i neke koje mi je ona sama u zadnje vrijeme rekla... jednostavno joj je previše stalo... mislila sam da je prema svima takva ali kažu mi sad ljudi da nije.
jojo joj oj oj joj.a kaj buš.tak je ispalo.jbg. :? takav je život.

Avatar
mimi
Postovi: 235
Pridružen/a: 15 stu 2008 23:20

Post Postao/la mimi » 06 ožu 2009 21:00

daleko sam od toga da ju mrzim, nego sam samo shvatila da nije bas moje dozivljaj njene osobe nije realan, kad se to dogodilo, bilo mi je puno lakse

sta se tice toga da se drugacije ponasa prema tebi, vjerojatno osjeca nesto drugacije prema tebi, tko zna sta i iz kojih razloga, ali tesko je moguce da ce ikad biti ista medju vama, hebiga

FofL

Post Postao/la FofL » 07 ožu 2009 16:15

A ja sam nažalost tu, eto, zamrzila, nisam mogla drukčije (ne baš da bih ju ubila ili joj učinila nešto loše, ali počela sam osjećati prema njoj baš suprotno nego dok sam bila zaljubljena).
A ova sad, ima mnogo razloga da joj budem draga, od toga da stvarno predobro znam njezin predmet do zajedničkih stavova, iskustava pa čak i karakternih osobina, ali ipak mislim da joj ne bih trebala biti toliko draga, npr. zbog drugih koji su joj dragi sumnjam da bi kršila neke svoje principe, a zbog mene je, više puta, da ne kažem stalno. A ne smije biti ništa među nama, ne želim ju upropaštavati.

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 10 ožu 2009 14:54

Flames of love je napisao/la:A ja sam nažalost tu, eto, zamrzila, nisam mogla drukčije (ne baš da bih ju ubila ili joj učinila nešto loše, ali počela sam osjećati prema njoj baš suprotno nego dok sam bila zaljubljena).
A ova sad, ima mnogo razloga da joj budem draga, od toga da stvarno predobro znam njezin predmet do zajedničkih stavova, iskustava pa čak i karakternih osobina, ali ipak mislim da joj ne bih trebala biti toliko draga, npr. zbog drugih koji su joj dragi sumnjam da bi kršila neke svoje principe, a zbog mene je, više puta, da ne kažem stalno. A ne smije biti ništa među nama, ne želim ju upropaštavati.
onda ste vas dvije stvorene jedna za drugu :D
ali...čekaj malo..ona i ti ste ko prave frendice..i veliš da je kršila svoje principe radi tebe..pa..onda si joj valjda od svih ti baš najdraža..kaj znaš..možda ju nebi upropastila kad bi nekaj bilo između vas dvije..kad si joj već tak draga ne vjerujem da bi ona,kad bi joj rekla svoje osjećaje,ne vjerujem da bi te odbacila...

FofL

Post Postao/la FofL » 10 ožu 2009 20:42

goodbye my lover je napisao/la:onda ste vas dvije stvorene jedna za drugu :D
ali...čekaj malo..ona i ti ste ko prave frendice..i veliš da je kršila svoje principe radi tebe..pa..onda si joj valjda od svih ti baš najdraža..kaj znaš..možda ju nebi upropastila kad bi nekaj bilo između vas dvije..kad si joj već tak draga ne vjerujem da bi ona,kad bi joj rekla svoje osjećaje,ne vjerujem da bi te odbacila...
Molim te, nemoj mi hraniti pokvarenu maštu. :D
Jesmo stvorene jedna za drugu... da sam rođena 15ak godina ranije ili ona 15ak godina kasnije. Dopuštenje da se zaderem (jer očito nisam neke stvari dovoljno naglasila)? DJECA! + BRAK! + POSAO! = ŽIVOT! Sve bih joj to upropastila da se nešto desi.

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 12 ožu 2009 16:01

Flames of love je napisao/la:
goodbye my lover je napisao/la:onda ste vas dvije stvorene jedna za drugu :D
ali...čekaj malo..ona i ti ste ko prave frendice..i veliš da je kršila svoje principe radi tebe..pa..onda si joj valjda od svih ti baš najdraža..kaj znaš..možda ju nebi upropastila kad bi nekaj bilo između vas dvije..kad si joj već tak draga ne vjerujem da bi ona,kad bi joj rekla svoje osjećaje,ne vjerujem da bi te odbacila...
Molim te, nemoj mi hraniti pokvarenu maštu. :D
Jesmo stvorene jedna za drugu... da sam rođena 15ak godina ranije ili ona 15ak godina kasnije. Dopuštenje da se zaderem (jer očito nisam neke stvari dovoljno naglasila)? DJECA! + BRAK! + POSAO! = ŽIVOT! Sve bih joj to upropastila da se nešto desi.
ovako...DJECA! + BRAK! + POSAO! + FLAMES OF LOVE! = ŽIVOT!
tak bi ja rekla i mislilm da je i kod tvoje profe takva situacija.
Ne budeš joj ništ upropastila.

FofL

Post Postao/la FofL » 12 ožu 2009 20:28

Joj, joj, nemoj me hrabrit... Kako ću joj sutra pred oči s ovakvim prljavim mislima na koje me potičeš? :eek: Morat ću markirat... a ne mogu markirat jer je test... za koji sam naravno naučila sve što se naučit moglo... al ak mi zbog ovog ode koncentracija... :oops:

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 13 ožu 2009 16:03

Flames of love je napisao/la:Joj, joj, nemoj me hrabrit... Kako ću joj sutra pred oči s ovakvim prljavim mislima na koje me potičeš? :eek: Morat ću markirat... a ne mogu markirat jer je test... za koji sam naravno naučila sve što se naučit moglo... al ak mi zbog ovog ode koncentracija... :oops:
hehe,,meni je to sad smiješno kaj ti pišeš :D vidim da se trudiš okrenuti ovo na šalu..makar znam da uopće ti nije do šale :!:
Nemoj ništ markirati,zaozbiljno,napiši test,a ako ti ode koncentracija, onda ako te slučajno pita zašto slaba ocjena,,priznaj joj radi čega. :P .!

FofL

Post Postao/la FofL » 13 ožu 2009 20:25

Napisala sam test i bit će čudo ako budem imala makar i jednu grešku :P ...kao i obično. I to sam ga napisala za pol sata pa sam se ostatak vremena morala baviti najdosadnijim udžbenikom iz najdosadnijeg predmeta da ne bih telećim pogledom buljila u profu.
Joj, te moje ocjene... uvijek sam se trudila prolaziti s 5, imati same četvorke i petice, kao garancija da nitko ne pita koliko moji dolaze u školu i je li sve u redu doma... njezin predmet mi je oduvijek najdraži (još iz osnovne, da se razumijemo) i oduvijek sam ga najbolje znala, ali nisam se baš toliko isticala kao ove godine, a iz mnogih drugih sad po prvi put u životu dobivam trojke jer uopće nemam volje... :oops:
Joj, možda bih joj i priznala, ali što ako bi onda ona rekla da se moram hitno maknut iz škole?! Nemam kamo.

Black_feniks
Postovi: 1132
Pridružen/a: 16 tra 2008 16:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Black_feniks » 13 ožu 2009 23:37

onda Keep her your dirty little secret dok ju ne preboliš... tak ja radim to. ;)
Normal people frighten me!

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 14 ožu 2009 22:17

Flames of love je napisao/la:Napisala sam test i bit će čudo ako budem imala makar i jednu grešku :P ...kao i obično. I to sam ga napisala za pol sata pa sam se ostatak vremena morala baviti najdosadnijim udžbenikom iz najdosadnijeg predmeta da ne bih telećim pogledom buljila u profu.
Joj, te moje ocjene... uvijek sam se trudila prolaziti s 5, imati same četvorke i petice, kao garancija da nitko ne pita koliko moji dolaze u školu i je li sve u redu doma... njezin predmet mi je oduvijek najdraži (još iz osnovne, da se razumijemo) i oduvijek sam ga najbolje znala, ali nisam se baš toliko isticala kao ove godine, a iz mnogih drugih sad po prvi put u životu dobivam trojke jer uopće nemam volje... :oops:
Joj, možda bih joj i priznala, ali što ako bi onda ona rekla da se moram hitno maknut iz škole?! Nemam kamo.
Daj mi molim reci tu il pošalji privatnu poruku...koji predmet ti to profa predaje..jer..možda..ako se već tu bojiš reći da te se nebi skužilo,može?
Ne vjerujem da bi ti rekla da se moraš hitno maknut iz škole..pa nisi ti kriva kaj imaš te osjećaje prema njoj..uostalom...to je lijepo..osim toga..kaj patiš...al ne bi te ona istjerala..mislim da bi joj u tom trenu kad bi joj rekla,,mislim da bi se malo živcirala oko toga..al bi se drugi dan smirila, lijepo se s tobom o tome razgovarala..i možda bi ispalo bolje neg ti misliš...

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 14 ožu 2009 22:22

Ne želim te tjerat na ništa...ali ja sam propustila i promašila i pogriješila sa svojom profom..ne bi htjela da se to ikom dogodi..sad mi je jako žao..da sam joj rekla bilo bi mi lakše..možda bi prošlo super..možda bi više patila,..ali barem bi bila sigurna i znala bi konačan ishod..ovak se još i dan danas mučim s pitanjima...kaj bi bilo da sam joj rekla............
ne patim više za njom..ponekad mi dođe u misli..al to su samo ta pitanja...i to nije baš ugodno..jer je ona moja prošlost..a niko se ne voli okretati za prošlošću za kojom žali...me kužiš?

FofL

Post Postao/la FofL » 14 ožu 2009 23:14

A što bi drugo jedna poštena udana profesorica mogla napraviti da sazna da je klinka, koju je do tog trenutka smatrala vrlo pametnom i kojoj je dala sve što je u danim okolnostima mogla dati, ludo zaljubljena u nju? Ne bi bilo drugog dana, jer bi isti dan obavijestila sve odgovorne, i onda bi mi netko morao doći u školu, e što bi se tek tad saznalo...

Naravno da kužim i cijenim što mi pokušavaš pomoći... ali nećeš svoje propušteno proživjeti kroz mene, to je valjda jasno.

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 15 ožu 2009 17:35

Flames of love je napisao/la:A što bi drugo jedna poštena udana profesorica mogla napraviti da sazna da je klinka, koju je do tog trenutka smatrala vrlo pametnom i kojoj je dala sve što je u danim okolnostima mogla dati, ludo zaljubljena u nju? Ne bi bilo drugog dana, jer bi isti dan obavijestila sve odgovorne, i onda bi mi netko morao doći u školu, e što bi se tek tad saznalo...

Naravno da kužim i cijenim što mi pokušavaš pomoći... ali nećeš svoje propušteno proživjeti kroz mene, to je valjda jasno.
Al niti ne želim svoje propušteno proživjeti kroz tebe,,niti ne mogu niti želim...
Joj,,flames..ali to je samo jedna od situacija koja može dogoditi a ti ju tu sad navodiš..ima ih još puno..ne mora baš biti da bi ona tak reagirala...ali ok-...nećeš,ne moraš..Ti si odlučila i ok..

FofL

Post Postao/la FofL » 15 ožu 2009 21:19

Ma nisam ništa odlučila, da bar mogu stvoriti pravu, čvrstu odluku oko bilo čega, a kamoli oko takvih stvari... Samo vidim da nema smisla, ne mogu si zamisliti ni jedan dobar scenarij. Čak kad bi ona pristala imati "nešto" sa mnom, izgubila bih ju na jedan način - jer mi je ona između ostalog i moralni uzor, a to bi bilo nemoralno. A i kako bismo održavale tajnu vezu? :?

sestra Tribadea

Post Postao/la sestra Tribadea » 16 ožu 2009 15:46

Drage i blagoslovljene djevojke, Hvaljen Isus! Božjom milošću nadahnuta savjetujem vam da se pomolite Svevišnjem i svecima zaštitnicima vaše blažene sestrinske ljubavi:
http://www.otkenyer.hu/halsall/lgbh-gaysts.html
A napose svetoj Perpetui i svetoj Feliciti, čije ljubavništvo ni smrt ne mogaše razdvojiti:
http://it.wikipedia.org/wiki/Utente:Bol ... e_Felicita
http://www.zupa-svkriz.hr/kalendar/novi ... cita37.htm
Neki, demonom homofobnog razdora omađijani, pripadnici klera pokušavahu narečene blaženice prezentirati kao zaštitnice majčinstva, zadirući time rogobatno i nesklapno u domenu svekoliko pripadajuću samoj BDM, Ave maris stella, Dei mater alma.
Međutim, razvidno je da svete Perpetua i Felicita zaštićuju jednu osobitu vrstu više no sestrinske privrženosti, vama putem nebeskog nadahnuća veoma znanu.
Stoga, utecite se njihovoj milosti, a osobito ako srcu vam draga nastavnica predaje vjeronauk.
Toliko od mene, Bog s vama. :inlove:

Avatar
TomBoy
Postovi: 479
Pridružen/a: 15 svi 2007 05:36
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la TomBoy » 16 ožu 2009 17:58

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: svaka čast :D :D :D

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 16 ožu 2009 20:01

sestra Tribadea je napisao/la:Drage i blagoslovljene djevojke, Hvaljen Isus! Božjom milošću nadahnuta savjetujem vam da se pomolite Svevišnjem i svecima zaštitnicima vaše blažene sestrinske ljubavi:
http://www.otkenyer.hu/halsall/lgbh-gaysts.html
A napose svetoj Perpetui i svetoj Feliciti, čije ljubavništvo ni smrt ne mogaše razdvojiti:
http://it.wikipedia.org/wiki/Utente:Bol ... e_Felicita
http://www.zupa-svkriz.hr/kalendar/novi ... cita37.htm
Neki, demonom homofobnog razdora omađijani, pripadnici klera pokušavahu narečene blaženice prezentirati kao zaštitnice majčinstva, zadirući time rogobatno i nesklapno u domenu svekoliko pripadajuću samoj BDM, Ave maris stella, Dei mater alma.
Međutim, razvidno je da svete Perpetua i Felicita zaštićuju jednu osobitu vrstu više no sestrinske privrženosti, vama putem nebeskog nadahnuća veoma znanu.
Stoga, utecite se njihovoj milosti, a osobito ako srcu vam draga nastavnica predaje vjeronauk.
Toliko od mene, Bog s vama. :inlove:
Molim te,nemoj,znaš kaj..nije lijepo prema nama smrtnicima.

FofL

Post Postao/la FofL » 18 ožu 2009 13:45

Heh, ne predaje mi vjeronauk, al mi ga je predavala jedna munjena u osnovnoj u koju sam isto bila zaljubljena. :oops: Petljati se sa zatucano religioznima - nikad više! :!:

A i ovu svakako bolje da što prije zaboravim da ne bi završilo poput ovog: http://www.crolportal.com/1/phpbb/viewt ... highlight=.

Avatar
look at her
Postovi: 74
Pridružen/a: 14 stu 2007 08:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la look at her » 18 ožu 2009 20:31

Enivej, budite samo zaljubljene i ne razbijajte suviše oko toga glavu jer... Nema tu kruha, koliko god da se čini da ima. Govorim to, između ostaloga, i kao veteranka zaljubljivanja u profesorice, iako sam samo malo starija od vas. Ali u tim godinama, sa svime što se u nama događa, iznimno smo skloni vidjeti ono čega nema. A to pogotovo nije teško ni neobično u situaciji kad se zaljubiš u nekoga čija si briga, nekoga tko se prema tebi lijepo ponaša jer odgovara za tebe. Čak ni kad postižeš dobre rezultate iz nekog predmeta pa te profesor voli, čak i kad si toliko dobar da ga impresioniraš, ono što on osjeća prema tebi (istovremeno i o sebi, ali to je petnaesta tema) sasvim je nešto drugo od onoga što se pojedincu čini da osjeća.

(Možda teško obeznađuje, ali ima Thom Yorke često pravo:
"Just 'cause you feel it, doesn't mean it's there.") :(

A kad izađete iz škole, ako situacija bude ista, počnite time razbijati glavu i onda eventualno štogod pokušati. Dotad, pokušajte samo uživati u euforiji zaljubljenosti i činjenici da objekt iste možete vidjeti svakog dana, što ni jedno ni drugo mnogi nemaju/ne mogu. :)

Avatar
femella
Postovi: 62
Pridružen/a: 03 lip 2008 14:34
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la femella » 27 ožu 2009 21:34

Ako te to toliko žulja reci ženi, ali se nemoj čuditi ako te počne hladno gledati i izbjegavati jer je ona udana žena kojoj si ti samo jedna vrlo uzorna i zainteresirana učenica. Ako ona ništa ne pokrene, ohladi. Ti ne smiješ biti ta koja potiče stvar, ona mora biti inicijator. Sada ti se to čini kao najveći životni problem, ali za nekoliko godina ćeš se toga samo prisjećati.
Iz škole te ne može istjerati. Misliš da bi rekla na sjednici... učenica xy me požudno gleda i izjavila mi je ljubav pa smatram da ju treba premjestiti u drugu školu ili zamoliti da se ispiše. Što je tebi. Prvo to ne bi napravila zbog sebe. Ne brini oko toga. ;)
ja u ljubav vjerujem..

FofL

Post Postao/la FofL » 28 ožu 2009 18:19

femella je napisao/la:Ako te to toliko žulja reci ženi, ali se nemoj čuditi ako te počne hladno gledati i izbjegavati jer je ona udana žena kojoj si ti samo jedna vrlo uzorna i zainteresirana učenica. Ako ona ništa ne pokrene, ohladi. Ti ne smiješ biti ta koja potiče stvar, ona mora biti inicijator. Sada ti se to čini kao najveći životni problem, ali za nekoliko godina ćeš se toga samo prisjećati.
Hvala na savjetima. No, gotovo je. Rješila sam to napokon, odljubila sam se... popričala sam s njom iskreno o nekim drugim tajnama i prihvatila njezinu ulogu u mom životu na normalniji način (osoba od povjerenja, važan uzor, netko od koga mogu puno naučiti o životu, gotovo i prijateljica...)... i baš sam sretna što ju imam na taj način i što si nisam sve zeznula priznanjem. :)
femella je napisao/la:Iz škole te ne može istjerati. Misliš da bi rekla na sjednici... učenica xy me požudno gleda i izjavila mi je ljubav pa smatram da ju treba premjestiti u drugu školu ili zamoliti da se ispiše. Što je tebi. Prvo to ne bi napravila zbog sebe. Ne brini oko toga.
Ne znaš ti nju. Možda većina profesorica ne bi to napravila, ali mislim da ona bi ako bi zaključila da je tako najpoštenije i najbolje za sve, bez obzira na moguće neugodnosti. No, svejedno, sad je to gotovo.

Odgovorite