pitam sebe... pitam vas...

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

pitam sebe... pitam vas...

Post Postao/la alice » 02 vel 2009 22:05

Razmišljam već par dana ako se o ovome uopće isplati pisati ili ne. Koliko vas će odustati od čitanja čim vidite da se ovaj puta nikog ne traži, da se ovaj puta nikog ne ogovara pa čak da se i ne priča o «vrlo bitnim» temama. Istodobno se pitam koliko vas će osjetiti potrebu da ostavi neki suvišan komentar tipa «vidi ove depresivne», «ne zna se zabavljati», «sama si je kriva», «ovo nije mjesto za ovakve glupe tekstove» i sl. Ali ja ću svejedno riskirati i napisati par riječi o tome kako se osjećam. Smatram da dobro izgledam, zarađujem za svoj život, samostalna sam, imam predobre prijatelje, izlazim i može me se vidjeti (za sve one koji misle da samo sjedim doma i čekam da mi ljubav padne s neba), ali imam osjećaj da sam potpuno sama u moru svih ljudi (pa da, time i mnogih vas koji ovo čitate) . Ne razumijem što ljudi traže kada kažu da traže nekog. «Što tražiš» je pitanje koje vrlo često postavljam što prijateljima, što potencijalnim curama (da, priznajem-pitam to izravno!). Ono što je najčudnije jest da je odgovor skoro uvijek isti- tražim curu koja je iskrena, vjerna i odana. I onda, ako se zagrijem i zagrizem, počnem izlaziti s curom, ispadne da ima još najmanje dvije kojima priča istu priču. Nisam jedna od onih koja se useljava u tuđi stan odmah nakon što upozna nekog, koja se zatvara u četiri zida i postaje posesivna. Čak suprotno-kad god je koja osjetila potrebu da želi izaći nikad joj nisam branila. Da ne duljim o svom životu, jednostavno vas pitam- gdje su sve te dobre djevojke? Gdje su cure koje bi voljele biti voljene i koje su voljne malo davati, a ne samo primati? Zapravo, pitam vas – gdje je nestala iskrenost na koju se svi kunu? Zar je toliko teško nekome reći – «Čuj, sorry, ja bih se samo zabavljala»? Svi bi htjeli ono nešto posebno i lijepo, a nitko nije spreman uložiti sebe, riskirati osjećaje! Nedavno sam rekla mojoj dragoj prijateljici kako sam ja cura «za ženiti»- fali mi netko za koga bih se brinula, kome bih kuhala, koga bih grlila i uz koga bih se budila. Smatram da imam puno toga za ponuditi, ali jednostavno nema osobe koja je spremna to prihvatiti. Jesam li jedina?

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Post Postao/la Rock Faerie » 02 vel 2009 22:16

Toliko sam puta rekla ljudima da gledaju, a ne vide. Sve dok zaista ne 'progledaš' nećeš naići na iskrene ljude. I nije stvar u drugima nego u tebi.
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Post Postao/la alice » 02 vel 2009 22:20

mogu se složiti s tobom. ali isto tako držim se one - dvoje ljudi mogu gledati u istu stvar i vidjeti dvije različite stvari. problem definitivno jest u mene jerbo sam malo prenaivna, ali ipak- jel iskrenost previše za tražiti?

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Post Postao/la Rock Faerie » 02 vel 2009 22:27

Očito da je, ako tražiš od krivih ljudi.
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Post Postao/la alice » 02 vel 2009 22:31

jel postoje pravi ljudi? hmmm... ovo zvuči nadasve neobično pitanje

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Post Postao/la Rock Faerie » 02 vel 2009 22:39

Naravno da postoje :D ja sam okružena njima hehe.
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Re: pitam sebe... pitam vas...

Post Postao/la pineapple14 » 02 vel 2009 22:41

alice je napisao/la:Gdje su cure koje bi voljele biti voljene i koje su voljne malo davati, a ne samo primati? Zapravo, pitam vas – gdje je nestala iskrenost na koju se svi kunu? Zar je toliko teško nekome reći – «Čuj, sorry, ja bih se samo zabavljala»? Svi bi htjeli ono nešto posebno i lijepo, a nitko nije spreman uložiti sebe, riskirati osjećaje! Nedavno sam rekla mojoj dragoj prijateljici kako sam ja cura «za ženiti»- fali mi netko za koga bih se brinula, kome bih kuhala, koga bih grlila i uz koga bih se budila. Smatram da imam puno toga za ponuditi, ali jednostavno nema osobe koja je spremna to prihvatiti. Jesam li jedina?
Draga alice - nadam se da te smijem tako nazvati, jer mi se užasno svidio tvoj post i bez brige, nisam manijak i nemam neke skrivene pobude... :D Uglavnom...
Napisala si priču mog života. On je, doduše, podosta kratak, ali sva ta pitanja proganjaju i mene i naprosto mi se čini nevjerojatno da je tako teško naći nekome kome bi nešto DAO. Upravo to što si navela: nemaš kome kuhati, nemaš koga nazvati, nemaš kome poručiti nešto lijepo i u svemu tome nije ti jasno tko je tu lud - ti ili ljudi oko tebe!? Naravno, ja shvaćam da sam daleko od savršenstva i da imam dosta mana, ali sam ih svjesna i kad bi nekome smetale, fakat bih se potrudila da ispravim svoj karakter na bolje. S druge strane, uvijek se osjećam kao da samo ja dajem, koliko god to egocentrično zvučalo, da ja nazivam, da ja radim prvi korak i u biti da ja održavam vezu... i to mi se konstantno događa. Kad odlučim baciti loptu drugoj strani, tad obično pucaju sve veze. Voljela bih misliti da je negdje u meni problem, jer bih tako mogla ispraviti sve te situacije, i prije sam stvarno mislila da sam ja ta s kojom nešto nije u redu, ali što dalje ide, to sam uvjerenija kako su ljudi naprosto nezainteresirani ili nisu dovoljno hrabri/jaki da bi uložili sebe u neki odnos. Ne znam. Naravno da mislim da je suludo tražiti da sad netko 100% bude u tome i mislim da ljudi imaju pravo i na svoju privatnost, dane odmora od mene i drugih ljudi, mrzovolju itd. itd., ali nekako imam dojam da se iza sve te neakcije jednostavno kriju površnost i nezainteresiranost.

Eto. Sad tu filozofiram bezveze, a nisam ti rekla ništa korisno. :? Samo bih ti savjetovala da ne mučiš sebe konstantnim preispitivanjem, jer sam ja to sebi gotovo stalno radila budući da uvijek želim biti sigurna kako nije u meni neka pogreška, no to te nigdje ne dovede. Ljudi su takvi kakvi jesu i jednostavno živiš i umreš sam i to je to. This is the fatalist speaking. :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: pitam sebe... pitam vas...

Post Postao/la Kroacija » 02 vel 2009 22:42

alice je napisao/la: Da ne duljim o svom životu, jednostavno vas pitam- gdje su sve te dobre djevojke?
ima ih :)
2 na 100 ali ima ih :D

Avatar
stanica prema suncu
Postovi: 774
Pridružen/a: 13 tra 2007 17:46
Spol/rod: žensko

Post Postao/la stanica prema suncu » 02 vel 2009 22:43

mozda se samo niste dovoljno svidjele ljudima s kojima ste do sada bile, pa se oni nisu imali potrbu mjenjat, a vi ste, u tom slucaju, ispale povrijedene.

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Post Postao/la roadkill » 02 vel 2009 22:47

Drage,

zasto imam jaki osjecaj da ste vi problem? Pa gdje nalazite te pacijente s kojima zaglavite? :eek:
bring your mind into my head...

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Post Postao/la pineapple14 » 02 vel 2009 22:50

roadkill je napisao/la:Drage,

zasto imam jaki osjecaj da ste vi problem? Pa gdje nalazite te pacijente s kojima zaglavite? :eek:
Pa čuj, moguće da je i u meni problem. Jednostavno bih trebala prestati ulagati sebe, ne davati nikom ništa i čekati da druge priđu prve i trčkaraju oko mene prije nego što pristanem. Ali opet, to nekako nije u mojoj prirodi. Imam osjećaj da sam žena od akcije :D

Zita

Post Postao/la Zita » 02 vel 2009 22:56

to su sve kukavice
i da-svima bi bilo bolje da nisu takve sonje i da kazu-ja zelim samo zabavu ili ja zelim nesto sa tobom ali neznam sto il svidjaju mi se 2 osobe i neznam koju bi i ne obecajem nista ali takve vecinom ne mogu biti same i moraju imat nekoga pored sebe kog ce iskoristit i bacit
lakse je valjda sam sebi zabrijat ljubav i takve poruke slat toj curi i onda je odbacit sa izgovorom:"ja to ne mogu", "zbunjena sam", "trebam vremena za sebe" itd
(da sad ne ispada da moraliziram-i ja sam bila slicni sonjo i kreten)

ima puno vise dobrih cura nego sto se cini samo su bile povrijedene dovoljno puta da sagrade neku ogradu oko sebe i da se cine drugacijima nego sto zbilja jesu
i, nevjerojatno ali, ima puno cura na crolu koje na forumu izigravaju totalne moronke dok su u real lifeu nesto sasvim peto. nesto dobrocudno, drago, pametno i pristojno.

i ima smisla ostaviti jednu takvu poruku i nemoj se brinut sto ce zlobne tuke napisat u nedostatku pametnijeg posla ili zelje da same sebi ispadnu kul
to sto se netko ne javi na samoj temi ne znaci da ti se netko nece javiti preko ppa ;)

sretno!

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 02 vel 2009 23:00

Možda ti jednostavno još nije kliknulo kak se spada. Netko možda i ide s namjerom ući u neku vezu, ostvari neke odnose, shvati da to ipak nije to, pa traži i dalje, ali je još s tobom, ono za svaki slučaj, dok netko ne naidje. Netko pak voli ševit sve živo okolo pa nasere svašta ne bi li te odvukla u krevet. Iskrenost? Netko pak samo misli da želi iskrenost, jer kad se otvoriš totalno bez ikakvih zadrški, možda joj/mu se ne svidi ono što vidi ili pak s druge strane, postaneš dosadan, jer nema više novih spoznaja o tebi, to je to. Zato većina ljudi i pada na teški bullshit, makar možda i znaju i osjećaju da je bullshit, ali to je zabavno, to je zanimljivo, uvijek nešto novo, wooohooo, sve dok se sve to ne počne lagano razotkrivat i urušavat.
Vjernost? U odredjenoj situaciji, trenutku, vremenu, svi ljudi su sposobni prevarit (pa makar samo jednom), isto kao što mislim i da su sposobni za ubojstvo u odredjenoj situaciji. Pa kak onda bit 100% siguran? Nemreš, neg se opet vraćamo na iskrenost i da li je netko dovoljno iskren da prizna svoju prijevaru i sad se opet vraćamo na ono da li osoba ustvari stvarno želi takvu vrstu totalne iskrenosti. Jer recimo, netko je podlegao prijevari samo jednom, ne znam totalno alkoholiziran/a recimo, nit se ne sjeća skoro ničeg, samo zna da je prevario/la, da li je u tom slučaju uopće pametno išta pričati, stvarati budući crv vječne sumnje (makar se i oprostilo i krenulo dalje) i uništavati sve zbog jedne gluposti.
Mislim da je u početku najbolje ulazit u nešto ne očekujući previše, na taj se način onda možeš jedino pozitivno iznenadit.

Well, a ti si mislila da si ti depresivna, ak treba, mogu ja još. :D :D
Anyway, sretno u potrazi. :)
I`m in touch with humanity.

Avatar
dozinho
Postovi: 156
Pridružen/a: 06 lis 2008 12:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: zagreb

Post Postao/la dozinho » 02 vel 2009 23:00

ooo najlakse naci pacjente..koji te izjedu i na kraju ti nabijaju osjecaj krivnje,kak si ti kriva za propast veze i ininh stavri...uglavnom cure ne gubite nadu,i vjeru u ljubav...eto iz osobnog iskustva..ja sam mislila da nikad necu naci osobu koja ce me voljeti s svim moji pozitivnim i negativnim stranama..da nikad necu naci tko ce shavtit moje up and down raspolozenja,razdoblja tuge..i koga cu ja voljeti istim nacinom..bezuvijetno...i vjeruje te mi nije rjesenje time da sebe treba mjenjat,jer njabolje je ono sto i jesi,to te cini ono sto i jesi...kada nesto terbas mijnjati na sebi to ces sama osjetiti...eto moj savijet je vjerujete u ljubav,u sebe....doci ce ona prava,samo ponekad covjek treba biti strpljiv,a to zna biti ubitacno...
eu amo voce minha fofinha

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Post Postao/la pineapple14 » 02 vel 2009 23:03

Zita je napisao/la: lakse je valjda sam sebi zabrijat ljubav i takve poruke slat toj curi i onda je odbacit sa izgovorom:"ja to ne mogu", "zbunjena sam", "trebam vremena za sebe" itd
:eek: Fuck, opisala si moju situaciju od riječi do riječi!! :o

Avatar
fajtericaa
Postovi: 913
Pridružen/a: 01 tra 2007 07:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la fajtericaa » 02 vel 2009 23:13

ah pa naravno.
svaka prosjecna zena ima potrebu nahraniti svoj ego
nekoj je za to dovoljan osmjeh
ili placena piva ( :aha: )
a neke jednostavno zele da se zaljubis u njih
provedes s njima najlijepse vrijeme u zadnjih par godina
i onda ti za mjesec dana objasne
da
a) se vracaju bivsoj
b) jos uvijek pate za bivsom
c) zapravo su strejt
d) vec imaju i curu i ljubavnicu i za vas nema mjesta

i eto im jos jednog povoda da se napiju sa frendicama
i oplakuju sebe
i govore svima kakvo su odvratno smece (dok ih prijatelji tjese i uvjeravaju da su prekrasne osobe)
posalju vam 3-4 poruke
u kojima pomislite da vas zele natrag
ali nakon jos dva tjedna patnje i naganjanja otkrijete da su samo
htjele da i vi shvatite koliko je njihov zivot zapravo
okrutan i koliko im je tesko sto su povrijedile takvu osobu poput vas
(za ostalih 28 kojima su to isto ucinile vam naravno nece nista reci)

zene volim vas :inlove:

Avatar
BlueNight
Postovi: 101
Pridružen/a: 07 stu 2007 21:56

Post Postao/la BlueNight » 02 vel 2009 23:23

A otkud tebi toliko iskustva? :)
:aha:

Avatar
BlueNight
Postovi: 101
Pridružen/a: 07 stu 2007 21:56

Post Postao/la BlueNight » 02 vel 2009 23:26

OT
Alice, i ja se slazem da je problem negdje u tebi, neka blokada...
:aha:

Miss K
Postovi: 29
Pridružen/a: 02 stu 2005 09:30

Post Postao/la Miss K » 03 vel 2009 00:29

Alice, znaš kako kažu: naći ćeš kad prestaneš tražiti. Naravno, niti ja ih nisam poslušala pa još uvijek tražim i pitam se gdje su se sakrile sve te iskrene (i monogamno sposobne) djevojke. Osim što su pobjegle u ZG i ostavile sve nas u OS da patimo za njima. ;)
I'll rise, but I refuse to shine.

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Zbrkica » 03 vel 2009 00:49

Iskrenost je nestala jer je ljudi sve teže podnose. :cool:

slatk@
Postovi: 168
Pridružen/a: 23 tra 2008 16:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la slatk@ » 03 vel 2009 01:13

fajtericaa je napisao/la:ah pa naravno.
svaka prosjecna zena ima potrebu nahraniti svoj ego
nekoj je za to dovoljan osmjeh
ili placena piva ( :aha: )
a neke jednostavno zele da se zaljubis u njih
provedes s njima najlijepse vrijeme u zadnjih par godina
i onda ti za mjesec dana objasne
da
a) se vracaju bivsoj
b) jos uvijek pate za bivsom
c) zapravo su strejt
d) vec imaju i curu i ljubavnicu i za vas nema mjesta

i eto im jos jednog povoda da se napiju sa frendicama
i oplakuju sebe
i govore svima kakvo su odvratno smece (dok ih prijatelji tjese i uvjeravaju da su prekrasne osobe)
posalju vam 3-4 poruke
u kojima pomislite da vas zele natrag
ali nakon jos dva tjedna patnje i naganjanja otkrijete da su samo
htjele da i vi shvatite koliko je njihov zivot zapravo
okrutan i koliko im je tesko sto su povrijedile takvu osobu poput vas
(za ostalih 28 kojima su to isto ucinile vam naravno nece nista reci)

zene volim vas :inlove:
isuse bože...ti si opisala mene :cry: :cry: :cry:

joj moram se promjeniti..baš sam jadna debilna glupača... :oops:

janne
Postovi: 37
Pridružen/a: 24 lip 2008 15:49
Lokacija: zg

Post Postao/la janne » 03 vel 2009 01:24

zaboravljas, alice, a i sve ostale, na najbitniju stvar u svemu tome - KEMIJA! ne postoji na svijetu objektivno savrsena osoba s ovim najtrazenijim kvalitetama, iskrena, dobra, voli davati, ( voli primati ;) ), spremna na kompromis, otvorena, zabavna, naravno, lijepa, simpaticna itd, sad vec ovisi od osobe do osobe. MEDJUTIM sve smo tj svi smo mi nekome najljepsi, najbolji, najiskreniji, najsimpaticniji itd. i sad, nadju se dvije tako simpaticne, otvorene, iskrene, dobrice i - shit! jednostavno nema kemije. bas me zanima kolko bi izdrzala kuhajuci nekoj te da ju mazis i pazis, a ne sjeda ti nes posebno. najvjerojatnije neces ni moc tocno point finger sto je to da ti toliko smeta, al jednostavno smeta. jednostavno nije to to. eto... znaci, ne kukajte u smislu "gdje su dobre djevojke?!" vec "zasto ja nemam te srece da mi klikne s nekom?!"! a to je onda drugi par cipela...
ah...
...ambition is a poor excuse for not having sense enough to be lazy...

Avatar
Instinct
Postovi: 382
Pridružen/a: 01 srp 2008 11:41
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Saturn
Kontakt:

Post Postao/la Instinct » 03 vel 2009 08:52

Zapravo, pitam vas – gdje je nestala iskrenost na koju se svi kunu? Zar je toliko teško nekome reći – «Čuj, sorry, ja bih se samo zabavljala»? Svi bi htjeli ono nešto posebno i lijepo, a nitko nije spreman uložiti sebe, riskirati osjećaje! Nedavno sam rekla mojoj dragoj prijateljici kako sam ja cura «za ženiti»- fali mi netko za koga bih se brinula, kome bih kuhala, koga bih grlila i uz koga bih se budila. Smatram da imam puno toga za ponuditi, ali jednostavno nema osobe koja je spremna to prihvatiti. Jesam li jedina?
Nisi jedina,na svijetu ima ogroman broj ljudi koji se osjeća vjerojatno isto kao i ti. Ti možeš danima nabrajati svoje vrline,sve ono što možeš ponuditi ali kada je ljubav u pitanju teško je staviti "pruženo" na vagu sa "dobivenim". Ljudi jednostavno ili imaju u sebi osjećaj "davanja" ili nemaju. Teško je programirati nekoga i po svojoj želji odrediti količinu emocija koju želiš zauzvrat. Ljudi ne funkcioniraju tako. Najgore što možeš napraviti je opterećivati se pitanjima: "Zar ne postoje normalne cure?","hoću li ja ikada naći nekoga tko će me znati voljeti?". Zvuči kao klišej,ali negdje se nalazi osoba koja će ti jednoga dana znati uzvratiti ljubav,samo treba pričekati. Do tada,ne razbijaj glavu brojnim pitanjima nego se jednostavno usredotoči na ostale stvari koje te ispunjavaju u životu a nisu nužno vezane uz ljubav te vrste. Izlazi,zabavljaj se,radi posao koji voliš,skači,pleši,viči i još puno stvari koje vjerojatno na neki način zapostavljaš zbog previše pitanja koja te zaokupljuju.Uostalom,ljubav nije nešto što dođe kada ti to poželiš.
Svima je poznato da ona dođe kada se najmanje nadaš i pokaže se u najljepšem sjaju. Živi život bez opterećivanja i s vremenom će se sve "posložiti". Želim ti sreću! Toliko od mene.
"Najveća mudrost u životu je da čovjek pronađe pravu ludost"

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 03 vel 2009 10:28

stanica prema suncu je napisao/la:mozda se samo niste dovoljno svidjele ljudima s kojima ste do sada bile
to bi bilo to.
ja sam se isto mucila s takvim pitanjima dok mi konacno nije sinulo da se ja tim curama uopce nisam svidjala ili nisam svidjala dovoljno.
moj problem je bilo to sto sam imala strasnu potrebu da im se svidim jednostavno zato jer mi je bio povrijedjen ego (kako to mislis da ti se JA ne svidjam??).
sad kad bistrije glave gledam na te kvazi odnose isti mi postaju smijesni. cak stovise nemrem vjerovati da sam se eksli trudila oko nekih glupaca s kojima nemam apsolutno nista zajednicko.

Avatar
pepita
Postovi: 161
Pridružen/a: 14 kol 2008 22:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la pepita » 03 vel 2009 12:12

janne je napisao/la:zaboravljas, alice, a i sve ostale, na najbitniju stvar u svemu tome - KEMIJA! ne postoji na svijetu objektivno savrsena osoba s ovim najtrazenijim kvalitetama, iskrena, dobra, voli davati, ( voli primati ;) ), spremna na kompromis, otvorena, zabavna, naravno, lijepa, simpaticna itd, sad vec ovisi od osobe do osobe. MEDJUTIM sve smo tj svi smo mi nekome najljepsi, najbolji, najiskreniji, najsimpaticniji itd. i sad, nadju se dvije tako simpaticne, otvorene, iskrene, dobrice i - shit! jednostavno nema kemije. bas me zanima kolko bi izdrzala kuhajuci nekoj te da ju mazis i pazis, a ne sjeda ti nes posebno. najvjerojatnije neces ni moc tocno point finger sto je to da ti toliko smeta, al jednostavno smeta. jednostavno nije to to. eto... znaci, ne kukajte u smislu "gdje su dobre djevojke?!" vec "zasto ja nemam te srece da mi klikne s nekom?!"! a to je onda drugi par cipela...
ah...
točno. ako je ima, bit će i najbolja i najljepša, ako je nema, uzalud vam trud svirači.
tu sve počinje i završava. :thumbup:

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: pitam sebe... pitam vas...

Post Postao/la Ameli » 03 vel 2009 13:03

alice je napisao/la: 1)Razmišljam već par dana ako se o ovome uopće isplati pisati ili ne.
2)jednostavno vas pitam- gdje su sve te dobre djevojke?
3)Gdje su cure koje bi voljele biti voljene i koje su voljne malo davati, a ne samo primati?
4)Zapravo, pitam vas – gdje je nestala iskrenost na koju se svi kunu? Zar je toliko teško nekome reći – «Čuj, sorry, ja bih se samo zabavljala»? Svi bi htjeli ono nešto posebno i lijepo, a nitko nije spreman uložiti sebe, riskirati osjećaje!
5)fali mi netko za koga bih se brinula, kome bih kuhala, koga bih grlila i uz koga bih se budila. Smatram da imam puno toga za ponuditi, ali jednostavno nema osobe koja je spremna to prihvatiti.
1)Vidis da se isplatilo,mnoge cure pisu..
2) "dobre djevojke, one idu u raj bas sve.." nekako mi prvo pade ta pjesma ..(ovo ne slici na odgovor)
3)voljen i znati voljet.. ruku na srce, malo tko to zna
4)iskrenost?-tretira se kao mana, pa vecina bjezei od nje
5)citiram:-ne trazi ljubav, ona se pojavi kad je se najmanje nadas
@zelin ti svu sricu..
Zadnja izmjena: Ameli, dana/u 03 vel 2009 20:16, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Post Postao/la pineapple14 » 03 vel 2009 17:33

Evo da se ponovno nadovežem s nekoliko stvari.

Prvo, s ovim o kemiji se slažem; ako ne postoji barem trunkica fiz. privlačnosti, stvarno ne vidim čemu trud. S druge strane, koliko ste cura upoznale zbog kojih ste pale na guzicu? Uvjerena sam da ih je bilo jako, jako malo. A kemija je samo početna faza - za većinu cura s kojima sam osjetila to famozno "nešto" kasnije se ispostavilo da smo karakterno i na sve druge načine totalno različite. S druge strane, postojale su i cure koje isprva uopće nisam primjećivala, ali se s vremenom kroz prijateljstvo rodilo "nešto" (ne dijete :D). Meni je od neke lude fizičke privlačnosti puno važnije da si pašemo u svim ostalim stvarima. Uostalom, zaluđenost dođe i prođe, a veza zasnovana na prijateljstvu uglavnom ostaje pa makar se kasnije vratila i na taj početni stadij.

Drugo, ovi savjeti tipa "izlazi, zabavljaj se" su u načelu u redu i čovjek doista ne zna što da pametnije kaže od toga. Ipak, nikakvi izlasci, zabavljanja i druženja s prijateljima ne mogu nadomjestiti ljubavni odnos pa makar i najgore vrste. Ne želim sad reći da čovjek pod svaku cijenu treba sad krvnički tražiti bilo koga :D, ali između 9 ljubavnica i 1 prijateljice ili 1 ljubavnice i 9 prijateljica radije bih izabrala ovo prvo. :D Što me ipak ne čini nimfomankom. :D :D

Zita

Post Postao/la Zita » 03 vel 2009 19:47

pa jasno da bez kemije nista
ali ima vise stupnjeva tj jacina kemije a i isto mozes osjecat kemiju prema vise osoba

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 03 vel 2009 20:12

napokon da se slazem u necemu sa pineapple14 :D ..
:thumbup:

Avatar
Jani
Postovi: 73
Pridružen/a: 20 lis 2007 17:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: svratište Kod debele mame

Post Postao/la Jani » 04 vel 2009 01:18

slatk@ je napisao/la:
fajtericaa je napisao/la:ah pa naravno.
svaka prosjecna zena ima potrebu nahraniti svoj ego
nekoj je za to dovoljan osmjeh
ili placena piva ( :aha: )
a neke jednostavno zele da se zaljubis u njih
provedes s njima najlijepse vrijeme u zadnjih par godina
i onda ti za mjesec dana objasne
da
a) se vracaju bivsoj
b) jos uvijek pate za bivsom
c) zapravo su strejt
d) vec imaju i curu i ljubavnicu i za vas nema mjesta

i eto im jos jednog povoda da se napiju sa frendicama
i oplakuju sebe
i govore svima kakvo su odvratno smece (dok ih prijatelji tjese i uvjeravaju da su prekrasne osobe)
posalju vam 3-4 poruke
u kojima pomislite da vas zele natrag
ali nakon jos dva tjedna patnje i naganjanja otkrijete da su samo
htjele da i vi shvatite koliko je njihov zivot zapravo
okrutan i koliko im je tesko sto su povrijedile takvu osobu poput vas
(za ostalih 28 kojima su to isto ucinile vam naravno nece nista reci)

zene volim vas :inlove:
isuse bože...ti si opisala mene :cry: :cry: :cry:

joj moram se promjeniti..baš sam jadna debilna glupača... :oops:

ahahaha, ajmo osnovat klub.
samo, sve se vraća i plaća, a kamate rastu. poslije nekog vremena skužiš da ti je ona skromna cura, koju si bahato ignorirala ili čak malo zekala da si digneš ego, u stvari najbolja partija.
i kad se otrijezniš od trčanja za budalom koja je tebe svrdlala u mozak i sjetiš se one koju si otkantala, pitaš se gdje ti je bila pamet?
cure pričaju o kemiji, ali to je samo iluzija, stvar je u tome da se na vrijeme stane na loptu i kaže 'dosta'.
one koje to mogu sad su sretne, a mi blesave brojimo dane i pitamo se gdje je ona prava? bila je tu, ali je nismo primijetile. i sad možda ima drugu. a ako nekim sretnim slučajem nema, možemo podviti rep, dopuzati i procviliti 'oprosti'. no, s obzirom da za to treba imati petlje, vjerojatno ćemo i dalje brojati dane, piskarat na crolu i čekat kemiju da padne s neba. :aha:

Odgovorite