Sutis

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Avatar
Zasha
Postovi: 18
Pridružen/a: 23 vel 2006 23:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Sutis

Post Postao/la Zasha » 18 svi 2009 16:43

...voljela bih da si rekla nešto na putu od faksa do druge zgrade, osim onog jednog potvrdnog odgovora na moje pitanje.. Voljela bih da si sišla sa stepenica gdje si sjedila i prišla mi pa makar s nekom glupom šalom. Pogledi su nam se previše puta sreli da bih to svrstala pod slučajnost.. Možda se radi o pukoj radoznalosti.. ne znam.. No što god da je, riječi nas neće ubiti =)
It's not as bad as I was told to lose all that was loved.. they say demons drag you down.. but the angels pull you up..

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 18 svi 2009 23:27

ovo je tako lijep post

Avatar
satine
Postovi: 80
Pridružen/a: 29 pro 2007 12:48

Post Postao/la satine » 19 svi 2009 07:12

lijep post, zasha. ugl, priđi ti njoj. the friendly, innocent approach :D

Avatar
Zasha
Postovi: 18
Pridružen/a: 23 vel 2006 23:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Zasha » 19 svi 2009 08:10

hvala cure.. =)
Nije meni problem prići joj. To sam već učinila baš onako kako je Satine rekla "friendly and innocent approach".. Stvar je u tome što nam se pogledi susreću, npr. na hodniku, na ulici, preko cijele dvorane, a kad stojim pored nje, bilo u društvu, bilo sama, ona će me gledati, ali neće niti riječi izustiiti.. Ja ću, s druge strane, nešto reći, ali brzo ću odustati ako ona ne preuzme razgovor, jer ne želim ispast napasna..
It's not as bad as I was told to lose all that was loved.. they say demons drag you down.. but the angels pull you up..

Avatar
satine
Postovi: 80
Pridružen/a: 29 pro 2007 12:48

Post Postao/la satine » 19 svi 2009 10:39

well, to samo ti možeš otkrit. il je sramežljiva, pa joj je bed komunicirati, il je str8 i interesantna si joj (that happens, XD), ili tko zna što. meni je jedan frend ispričao: ''kako znam da će muškarac spavat sa mnom? - zadrži moj pogled tri sekunde.''. primjenimo to na cure. :D moguće je, moguće... :aha:

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 19 svi 2009 12:25

:) lijep savjet.

Avatar
far out
Postovi: 1468
Pridružen/a: 22 sij 2007 13:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la far out » 19 svi 2009 12:31

vrlo lijepi topic. Zasha, sretno. :inlove:

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Post Postao/la ticklebook » 19 svi 2009 13:14

Da meni neka nepoznata žena priđe s leđa bilo bi mi freaky :o
Znam da nije doslovno :D

Pozovi je na kavu, pobogu. Pocni komunikaciju.
Ili se bar nasmij kad te pogleda pa vidi kako reagira.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 19 svi 2009 13:32

Ja u svakog zurim duze od 3 minute. Daleko od toga sa svima zelim spavati, samo je stvar u tom da na njima nadjem nesto posebno freaky ili ruzno, pa pogledam nakratko, a onda oni shvate da gledam, pa je meni cudno zasto oni tako gledaju mene pa onda gledam njih i to se oduzi i na vise od 3 minute.
A boze sacuvaj i zakloni da me to odvede u krevet :eek:

Al' dobro, ako si mislite ispucavati tako poglede do vjecnosti, nije bas dobra taktika.
Next time trazi cigaretu, pocni sa gundanjem kako je ta zabrana pusenja bas u kurcu jer se ne moze pusit u krugu zgrade faxa, onda okrenite na pricu o tom kako se radi pusenja vani ubijate na vrucini i zavrsi na kraju s tim - bas smo se skuhale pusec tu na suncu, jesi radije za to da odemo negdje u neki birc sjest i popit nesto hladno i zapalit kak spada :D
Na kraju kad je dovuces u birc, kazes: "Imam ti priznat nesto... ja uopce i ne pusim, ali to je bio jedini nacin da te dofuram na cugu sa mnom!" Ako ne pobjegne, imas je :D
Ako i pobjegne, vec je narucila cugu, pa ce ti ostat 2 cuge :D

Ali ovo uzmi sa izvjesnom dozom rezerve, jer moja barenja nisu bas najbistrija, zapravo svaki ulet mi se moze uvrstit u Guinessovu knjigu rekorda najglupljih recenica.
U svakom slucaju sretno :D
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
ayla
Postovi: 104
Pridružen/a: 26 ožu 2006 23:53
Spol/rod: žensko

Post Postao/la ayla » 19 svi 2009 14:31

jako lijepo :)

kao sto je netko vec prije rekao, pozovi je na pice. sretno :wink:

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 19 svi 2009 14:36

Možda kod nje pali izravan pristup ko zna? Uvali joj jezik, onak, sasvim slučajno :o . Ak te pita kaj to radiš, reci da nisi znala kaj bi rekla :D
I`m in touch with humanity.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 19 svi 2009 16:02

:D :D :D hidden & nex...
meni je ovo jedan tako sjajan topic :)

Avatar
Lis
Postovi: 20
Pridružen/a: 18 lip 2008 20:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Post Postao/la Lis » 19 svi 2009 18:10

joj žene baš ste me nasmijale...i onak dddduh zaš se meni na fxu tak niš ne dešava, pušila ne pušila zurila ne zurila...uvijek netko naleti kad se ja zagledam :/ enivej čudno mi je gledat ekipu otkad smo na bogoslovnom umjesto ffzgiću, osjećam da griješim čim skrene pogled lol :P
ur full, red lips taunted me as u licked your lips in anticipation. I quickly captured ur lips with my own, pulling u against me..a soft moan escaped ur lips as I gently tugged at ur bottom lip. I lowered my lips eagerly and began gently sucking. I heard u gasp and felt ur pulse quicken under my lips...

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 19 svi 2009 18:25

A u kurac, ti se zalis...
Zadnja izmjena: Hidden_soul, dana/u 17 pro 2010 18:05, ukupno mijenjano 1 put.
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
Zasha
Postovi: 18
Pridružen/a: 23 vel 2006 23:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Zasha » 21 svi 2009 07:36

ROFLMAO! Some more LOL & LOL!
Stvarno sam umrla od smijeha citajuci vase postove.. Odlicno zene =) Jako primamljivo zvuce neki planovi =D Meni ne treba dvaput reci.. Vidjet cemo kako ce sve ispasti. Hvala na podrsci. =***
It's not as bad as I was told to lose all that was loved.. they say demons drag you down.. but the angels pull you up..

Avatar
DEFIANCE
Postovi: 2819
Pridružen/a: 19 svi 2009 21:34
Spol/rod: žensko

Post Postao/la DEFIANCE » 21 svi 2009 15:16

Zash ovdje uvijek imaš podršku :thumbup:

Odgovorite