Dating sajtovi

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
loozerok
Postovi: 2
Pridružen/a: 22 svi 2009 10:13

Dating sajtovi

Post Postao/la loozerok » 22 svi 2009 10:33

Ja sam nova ovdje i zanima me da li koristite dejting sajtove kao npr. iskrica ili neki drugi?
Ja sam probala iskricu ali bez ikakvog uspjeha, javljaju mi se muskarci , niti jedna zena.
Ima li nesto drugo sto biste mogle preporuciti :?
Zadnja izmjena: loozerok, dana/u 22 svi 2009 12:16, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Post Postao/la pineapple14 » 23 svi 2009 20:34

Hm, ne baš. Ne postoji hrvatski lez-dating sajtovi, jedino strani (npr. Pink Sofa).

isabel m
Postovi: 6
Pridružen/a: 22 lip 2009 13:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: split

Post Postao/la isabel m » 22 lip 2009 14:39

Koristim Iskricu i mislim da ne treba olako odustati od onoga što taj i slični sajtovi pružaju. Dobro je na bilo koji način povećati vjerojatnost da vas netko primjetiti. Kad su vam društveni kontakti ograničeni i rijetki, ili živite bogu iza nogu, takvo oglašavanje može pomoći da stupite u kontakt s odgovarajućom osobom.
Nije dovoljno samo napisati profil koji (u puno slučajeva) skoro ništa ne kaže o vama i čekati da vam se drugi jave - javljajte se i vi.
Naravno, anonimnost i bezličnost daju priliku svima onima koji vole gubiti svoje i tuđe vrijeme da vam šalju glupe ili neumjesne poruke, ali ne dajte se obeshrabriti.
Ja još uvijek strpljivo čekam da se pojavi ona prava čiji će me profil ili poruka zaintrigirati.

Usput koristim priliku da objavim svim ženama koje prate ili tek slučajno čitaju ovaj forum da još nisam našla ženu svog života.

agasta
new york city girl
Postovi: 912
Pridružen/a: 03 stu 2005 07:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: New York City(wishful thinking :( )

Post Postao/la agasta » 22 lip 2009 15:12

isabel m je napisao/la:Usput koristim priliku da objavim svim ženama koje prate ili tek slučajno čitaju ovaj forum da još nisam našla ženu svog života.
a da se skines sa iskrice i inih sajtova i pustis mozda da ona tebe nadje? :confused:
I am not a myth.

Avatar
Jani
Postovi: 73
Pridružen/a: 20 lis 2007 17:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: svratište Kod debele mame

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la Jani » 22 lip 2009 19:22

loozerok je napisao/la:Ja sam nova ovdje i zanima me da li koristite dejting sajtove kao npr. iskrica ili neki drugi?
Ja sam probala iskricu ali bez ikakvog uspjeha, javljaju mi se muskarci , niti jedna zena.
Nisi dobro sastavila profil.
loozerok je napisao/la:Ima li nesto drugo sto biste mogle preporuciti :?
Da. Preporučila bih da ti netko drugi složi super-mega-injekšn-ultrahot profil. Ako hoćeš, ja ću ti to sredit, uz sitnu naknadu. Može i u naturi. :D

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 22 lip 2009 19:24

u ocaju i neznanju, zena i na iskrici i na smokvi..ne mogu procitat naslov, slusan "lane moje" :D ...zivot je sjeban, trazis, naci ni za lijeka, pustis, ona te nadje...kako smo mi zene sjebane..trazimo i kao znamo sto i onda se zatelebamo..skidam kapu, onim zenam koje, nakon i "obicnog" poljubca, sve svedu na tjelesno..klanjam se, al ne divin se..al tko to moze,..

Avatar
Jani
Postovi: 73
Pridružen/a: 20 lis 2007 17:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: svratište Kod debele mame

Post Postao/la Jani » 22 lip 2009 19:27

Ameli je napisao/la:u ocaju i neznanju, zena i na iskrici i na smokvi..ne mogu procitat naslov, slusan "lane moje" :D ...zivot je sjeban, trazis, naci ni za lijeka, pustis, ona te nadje...kako smo mi zene sjebane..trazimo i kao znamo sto i onda se zatelebamo..skidam kapu, onim zenam koje, nakon i "obicnog" poljubca, sve svedu na tjelesno..klanjam se, al ne divin se..al tko to moze,..
:o A?

isabel m
Postovi: 6
Pridružen/a: 22 lip 2009 13:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: split

Post Postao/la isabel m » 22 lip 2009 19:27

Nisi pažljivo čitala što je gore napisano, a osim toga Agasta gdje bi me našla da sam se skinula s interneta i kad bi mi imala priliku uputiti riječi mudrosti.

PS. Ako se Crol 2001 godine drukčije zvao - nešto kao Cro lesbian - onda sam upravo preko ovih stranica upoznala svoju, sada bivšu curu s kojom sam bila u vezi pet godina. Da se nismo srele preko interneta ne vjerujem da bismo se ikada upoznale jer nismo živjele u istom gradu niti se kretale u istim krugovima.
Hvala internetu i hvala Crolu na postojanju! Živjela nam još dugo!

agasta
new york city girl
Postovi: 912
Pridružen/a: 03 stu 2005 07:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: New York City(wishful thinking :( )

Post Postao/la agasta » 22 lip 2009 19:38

nisam ti rekla skroz s interneta, samo s tih sajtova. :)
je, crol je cro lesbians jos uvijek. croL= cro i Lesbians i dobijes CroL. vis kak je to jednostavno. :)

a ja ti rijeci mudrosti uvijek mogu uputit, sam me trebas pitat. ;)
I am not a myth.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la Bash » 06 pro 2012 12:24

Helium-3 & friends, premjestila sam razgovor u Dnevnu sobu. :)

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la black.cat » 13 ožu 2013 18:01

i, da li se tko dosjetio kakve dobre preporuke za stranicu?

Avatar
Ryu
Postovi: 262
Pridružen/a: 17 svi 2009 16:08
Spol/rod: muško
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la Ryu » 14 ožu 2013 15:34

http://www.okcupid.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Iako nema puno ljudi iz hrv, no ako ju više ljudi počne koristiti, biti će i bolja ponuda. :D
I ima super ljudi diljem svijeta, pa ono, možda se možete bogato udati ili odseliti se. ;)

MarsInVirgo
Postovi: 7
Pridružen/a: 23 pro 2012 23:46

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la MarsInVirgo » 16 ožu 2013 08:46

samo gay.hr :gigglenod:

Avatar
Erika
Postovi: 274
Pridružen/a: 18 vel 2013 16:12
Spol/rod: žensko

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la Erika » 16 ožu 2013 13:14

Van među ljude, nikakvi sajtovi.

Avatar
modblaise
Postovi: 161
Pridružen/a: 07 lis 2011 10:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Trogir
Kontakt:

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la modblaise » 23 ožu 2013 10:10

Nisam odavno bila na forumu jer sam zauzeta događanjima u vlastitom životu, ali bih htjela dati par savjeta na temelju osobnih iskustava.

Curama koje osjećaju privlačnost prema ženama iskreno savjetujem: ne potiskujte to u sebi. Neće to nikad nestati, vjerujte mi. Možete samo linijom manjeg otpora ulaziti u hetero veze, na kraju završiti u braku s nekim i provesti svoj život nesretne i neispunjene. Znam o čemu pričam.

Curama koje ne znaju gdje pronać neku divnu žensku osobu za sebe, onima iz malih zatucanih sredina kojima se čini da su same na svijetu i da za njih nema nade: glavu gore, sreća je tu, iza ugla. Ima mnogo načina da upoznate neku, samo trebate bit otvorene prema toj ideji, a to znači uraditi sve što se može. Zakačite se na sve žive forume, gay stranice, fb, makar pod lažnim profilom u početku. Tražite, gledajte, istražite gay friendly mjesta, otputujte u najbliži veći grad, otvoreno gledajte u žene koje vam se sviđaju, pokažite laganim dodirom da ste spremni na više od prijateljstva. Kad tad, negdje će upaliti.
Navodim samo neke: iskrica.com, crol.hr, gay.hr, gejnet.net, balconn.com. Uostalom, i ovaj forum nije isključivo gay ali ima ovu temu na kojoj možeš naći srodnu dušu.

Ja sam npr. na forum.hr na lezbo temi našla osobu zbog koje se sad razvodim i uskoro počinjemo živjet skupa. Otkad sam s njom prvi put znam što znači biti doista sretna, biti svoja, biti ispunjena, drhtati na svaki dodir, željeti sex, a ne ga samo odrađivati. I sa ženom je ljepše u svakom pogledu, zajedno dišete, slično poimate svijet, emocije, ljubav.
Cijeli život sam to što jesam al sam pod pritiskom okoline i obitelji živjela straight život, stvorila djecu, uvjeravala sebe i sve oko sebe da sam sretna i da imam sve što mi treba. A svako jutro sam se budila očajna, jer je život u snovima bio onaj koji sam stvarno htjela. Mislila sam da sam sama, da nema nitko tko bi me mogao voljeti takvu kakva jesam, da bi me svi odbacili, osudili.
A gdje sam sad? Na putu ka definitivnoj sreći. Nitko od prijatelja i rodbine s kojima sam bila prisna nije me odbacio. Svi vole mene kakva jesam, nekima je bio šok, iznenađenje, ali pravi prijatelji će i dalje u vama vidjeti vas, a ne čudovište kakvom sam se i ja ponekad doživljavala. Djeci još nisam rekla istinu o sebi. Bojim se da zbunim svoju kćer, da izgubim bliskost sa sinom, ali znam da su i ti strahovi neopravdani. Ipak, s tim ću pričekati još neko vrijeme, sad im je i sama rastava dovoljan stres.

Na ovom forumu sam tražila nekog za druženje, iskreno objavila svoj bračni status u tom periodu, bila napadan od nekih, od nekih podržana. Uglavnom, drage moje dame, treba se samo odvažiti i krenuti za svojom srećom. Svi imamo pravo na nju. Nemojte čekati predugo, jer ćete samo nanijeti više bola samima sebi, a i ljudima oko sebe. Strah je najgora prepreka za sretan život. A vjerujte mi, često je neosnovan.

Sretno!


P.S.
Strašno bih voljela da mi se javi Rafaela, da joj zahvalim na podršci kad mi je trebala i da joj ispričam sve detalje.
I need you, you're the one I need.

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la gemini » 23 ožu 2013 10:18

svaka cast..good 4 you :veryhappydance: sretno :)

Avatar
Erika
Postovi: 274
Pridružen/a: 18 vel 2013 16:12
Spol/rod: žensko

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la Erika » 25 ožu 2013 12:43

modblaise čuj hvala na ovom esejčeku.. vidi se da je bilo od srca. sretno! :)

1962
Postovi: 124
Pridružen/a: 18 ožu 2008 22:40
Ja sam: lezbijka

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la 1962 » 25 ožu 2013 13:29

modblaise je napisao/la: Curama koje osjećaju privlačnost prema ženama iskreno savjetujem: ne potiskujte to u sebi. Neće to nikad nestati, vjerujte mi. Možete samo linijom manjeg otpora ulaziti u hetero veze, na kraju završiti u braku s nekim i provesti svoj život nesretne i neispunjene. Znam o čemu pričam.

Curama koje ne znaju gdje pronać neku divnu žensku osobu za sebe, onima iz malih zatucanih sredina kojima se čini da su same na svijetu i da za njih nema nade: glavu gore, sreća je tu, iza ugla. Ima mnogo načina da upoznate neku, samo trebate bit otvorene prema toj ideji, a to znači uraditi sve što se može. Zakačite se na sve žive forume, gay stranice, fb, makar pod lažnim profilom u početku. Tražite, gledajte, istražite gay friendly mjesta, otputujte u najbliži veći grad, otvoreno gledajte u žene koje vam se sviđaju, pokažite laganim dodirom da ste spremni na više od prijateljstva. Kad tad, negdje će upaliti.
Navodim samo neke: iskrica.com, crol.hr, gay.hr, gejnet.net, balconn.com. Uostalom, i ovaj forum nije isključivo gay ali ima ovu temu na kojoj možeš naći srodnu dušu.

Uglavnom, drage moje dame, treba se samo odvažiti i krenuti za svojom srećom. Svi imamo pravo na nju. Nemojte čekati predugo, jer ćete samo nanijeti više bola samima sebi, a i ljudima oko sebe. Strah je najgora prepreka za sretan život. A vjerujte mi, često je neosnovan.

Sretno!

Avatar
modblaise
Postovi: 161
Pridružen/a: 07 lis 2011 10:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Trogir
Kontakt:

Re: Dating sajtovi

Post Postao/la modblaise » 28 ožu 2013 00:20

Erika je napisao/la:modblaise čuj hvala na ovom esejčeku.. vidi se da je bilo od srca. sretno! :)
hvala
od srca baš, iz dubine, vjeruj mi
I need you, you're the one I need.

Odgovorite