Help! svjeti, vaša iskustva, anything!

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
look at me
Postovi: 14
Pridružen/a: 23 svi 2009 02:37

Help! svjeti, vaša iskustva, anything!

Post Postao/la look at me » 23 svi 2009 03:23

Znam da ste se već naslušali ovakvih priča al eto, pokušala sam na sve mile i nemile načine punih godinu i pol i sada vas tražim za savijet!

Stvar je ovakva... hm radi se o mojoj frendici, jako dobroj naime.. ona za sebe tvrdi da je strejt i misli da sam i ja također, jer ona priča pomalo homofobično nekad, tako da joj nikad nisam rekla da ja nisam strejt.. Uglavnom jako dobro se slažemo ko frendice, imamo iste interese, idemo na isti faks, volimo iste stvari itd..
Ona ima izjeve tipa: jao da sam barem muško, ti si meni zgodna, prezgona i takva sranja.. E i da zaboravih napomenuti da nas na faksu i većina ljudi koje nas upozna zajebava ovo ono kaj ste vi lezbe i to.. E i sad u proteklih godinu je ona meni počela davati signale tipa ajde sjedni na mene a ono ima brdo mjesta na klupi i to, i svakojaki dodiri, spavanje u krevetu skupa, duge šetnje i sl. Ja joj uvijek dajem poprilično jasne signale i fakat sam i ja već umorana od toga svega....
Znam da vas zasigurno već umaram, al jebiga teško je to pretočiti u riječi..
Pa eto POMAGAJTE!

Hvala vam svima unaprijed!
Zadnja izmjena: look at me, dana/u 23 svi 2009 11:37, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
sekica63
Postovi: 771
Pridružen/a: 09 srp 2008 17:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

da

Post Postao/la sekica63 » 23 svi 2009 04:36

da da, Sad po svemu što si opisala, lijepo ti i ona za jedan vikend, otputuj te negje, Tako bi ja recimo učinila.

Vjerujem da će vam biti lijepo, Sretno!

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 23 svi 2009 10:57

Ja recimo nikad opet ne bih petljala sa strejtusama.
Zasto?
To ces saznati sama upustis li se u nesto s ovom tvojom :D

to be continued...
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
look at me
Postovi: 14
Pridružen/a: 23 svi 2009 02:37

Re: da

Post Postao/la look at me » 23 svi 2009 11:28

sekica63 je napisao/la:da da, Sad po svemu što si opisala, lijepo ti i ona za jedan vikend, otputuj te negje, Tako bi ja recimo učinila.

Vjerujem da će vam biti lijepo, Sretno!
Da to je great ideja, samo to treba izvest, kužiš pa jeli moguće da sve te ''znakove'' koje ja od nje dobivam su zaparavo samo prijateljski samo zato jer sam ja njoj npr slatka pa joj dođem ko pet ?! :(

Avatar
look at me
Postovi: 14
Pridružen/a: 23 svi 2009 02:37

Post Postao/la look at me » 23 svi 2009 11:32

Hidden_soul je napisao/la:Ja recimo nikad opet ne bih petljala sa strejtusama.
Zasto?
To ces saznati sama upustis li se u nesto s ovom tvojom :D

to be continued...
Eh i ja se to pitam svaki dan, JEBEŠ STREJTOVE!!!!
Ali shit happens i onak jaako mi se sviđa, a i osim toga kak se ono veli oni koji su nam najbliži i s kim smo svaki dan u njih se zaljubljujemo..
Uglavnom sve je počelo s njene strane, ona je prva mene počela pogledavati i ono govoriti tipa kak si ti meni cute i to, e sad samo je pitanje pa dobro kaj je fakat to samo prijateljski? :?

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 23 svi 2009 12:38

a vid, ako ce se desit nesto vise desit ce se..uzivaj u tim dodirima, tim zagonetkama, imaju i oni svog cara :)
..a sto bi ja rekla, mene je neki dan jedna zgodna koketna st8usa primila za sisu :D ( :confused: pitam se dal nije mozda citala one savjete o profesoricama), ma molim te za sisu :o ...ima dugo da se poigrava, ali ja jos uvik drzim distancu(pogotovo sad :aha: )..
no. moja sisa sad nije bitna
:D
..opusti se, pusti vrimenu da ucini svoje :)

Avatar
combiii
Postovi: 59
Pridružen/a: 20 svi 2009 17:43

Post Postao/la combiii » 23 svi 2009 12:45

imam i ja str8 frendicu s kojom sam skoro po cijele dane,..da ne spominjem da smo zivile skupa godinu dana,

iako svaka ima svoj stan i solira u njemu. tu je bilo svega s njene strane, pa čak i to da bi mogla probati biti s curom..

ne znam, navečer dok gledamo tv bi govorila da joj se ljubi, mazi, bla bla, ali ja ovako pametna sam skuzila da

su to samo priče koje strejtuše vole pričati..takav ti je taj str8 svijet i ne shvaćaj peosobno to kad te pozove

da sjedneš do nje. ako ste već najfrendice, glupo bi bilo da sjediš na drugom kraju učione. šta ne?

tako da ti je moj savjet da se ostaviš toga, jer mozeš biti povrijeđena.

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 23 svi 2009 14:11

napijte se i uvali joj jezik, ak pita kaj je sad to, reci da si pijana i da ne znaš kaj radiš :o
I`m in touch with humanity.

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 23 svi 2009 14:14

takodjer joj na pitanje kaj je sad to možeš i odgovorit " pa moj jezik, kaj si tolko pijana da ni to ne kužiš " :o
I`m in touch with humanity.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 23 svi 2009 23:32

nexus 6 je napisao/la:napijte se i uvali joj jezik, ak pita kaj je sad to, reci da si pijana i da ne znaš kaj radiš :o
..il da ti je vruce :D ..nexi ccc :krezub

Avatar
look at me
Postovi: 14
Pridružen/a: 23 svi 2009 02:37

Post Postao/la look at me » 23 svi 2009 23:55

Ameli je napisao/la:a vid, ako ce se desit nesto vise desit ce se..uzivaj u tim dodirima, tim zagonetkama, imaju i oni svog cara :)
..a sto bi ja rekla, mene je neki dan jedna zgodna koketna st8usa primila za sisu :D ( :confused: pitam se dal nije mozda citala one savjete o profesoricama), ma molim te za sisu :o ...ima dugo da se poigrava, ali ja jos uvik drzim distancu(pogotovo sad :aha: )..
no. moja sisa sad nije bitna
:D
..opusti se, pusti vrimenu da ucini svoje :)
Da imaš pravo ima i to svog čara,vječne igrice hm da... :)

Ma nemoj drito za sisu haha, mora da imaš dobre sise :hihi:
Da tak to ide sa str8icama! :)

Avatar
look at me
Postovi: 14
Pridružen/a: 23 svi 2009 02:37

Post Postao/la look at me » 23 svi 2009 23:57

combiii je napisao/la:imam i ja str8 frendicu s kojom sam skoro po cijele dane,..da ne spominjem da smo zivile skupa godinu dana,

iako svaka ima svoj stan i solira u njemu. tu je bilo svega s njene strane, pa čak i to da bi mogla probati biti s curom..

ne znam, navečer dok gledamo tv bi govorila da joj se ljubi, mazi, bla bla, ali ja ovako pametna sam skuzila da

su to samo priče koje strejtuše vole pričati..takav ti je taj str8 svijet i ne shvaćaj peosobno to kad te pozove

da sjedneš do nje. ako ste već najfrendice, glupo bi bilo da sjediš na drugom kraju učione. šta ne?

tako da ti je moj savjet da se ostaviš toga, jer mozeš biti povrijeđena.
Yeah yu're right!

Avatar
look at me
Postovi: 14
Pridružen/a: 23 svi 2009 02:37

Post Postao/la look at me » 24 svi 2009 00:23

nexus 6 je napisao/la:napijte se i uvali joj jezik, ak pita kaj je sad to, reci da si pijana i da ne znaš kaj radiš :o
Haha predobro :krezub

Hvala svima na odgovorima!

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Post Postao/la Peglam_subotom » 24 svi 2009 13:54

Ameli je napisao/la:a vid, ako ce se desit nesto vise desit ce se..uzivaj u tim dodirima, tim zagonetkama, imaju i oni svog cara :)
..a sto bi ja rekla, mene je neki dan jedna zgodna koketna st8usa primila za sisu :D ( :confused: pitam se dal nije mozda citala one savjete o profesoricama), ma molim te za sisu :o ...ima dugo da se poigrava, ali ja jos uvik drzim distancu(pogotovo sad :aha: )..
no. moja sisa sad nije bitna
:D
..opusti se, pusti vrimenu da ucini svoje :)
:eek: :o :eek:

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 24 svi 2009 15:13

Peglam_subotom je napisao/la: :eek: :o :eek:
pa nije nista strasno :o

Avatar
GaMeS
Postovi: 536
Pridružen/a: 22 svi 2009 15:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Over the rainbow

Post Postao/la GaMeS » 24 svi 2009 18:43

moja bivša bila je strejt kad sam ju upoznala. i nakon nekog vremena davala mi je signale (dok smo josh bili prijatelji).
u početku nisam bila sigurna dal sam ja luda ili mi ona stvarno daje neke signale. ali onda jednog dana :cool: napila sam se i odlucila je poljubiti. a ona je na svu sreću uzvratila. i od onda smo bile skupa :wink: ;)
hehe
tako da neznam.
savjetujem ti da možda pričekaš još malo.
ali opet, to je sve igra pokera. nikad neznaš šta ćeš dobiti.
;)

Avatar
look at me
Postovi: 14
Pridružen/a: 23 svi 2009 02:37

Post Postao/la look at me » 24 svi 2009 22:42

GaMeS je napisao/la:moja bivša bila je strejt kad sam ju upoznala. i nakon nekog vremena davala mi je signale (dok smo josh bili prijatelji).
u početku nisam bila sigurna dal sam ja luda ili mi ona stvarno daje neke signale. ali onda jednog dana :cool: napila sam se i odlucila je poljubiti. a ona je na svu sreću uzvratila. i od onda smo bile skupa :wink: ;)
hehe
tako da neznam.
savjetujem ti da možda pričekaš još malo.
ali opet, to je sve igra pokera. nikad neznaš šta ćeš dobiti.
;)
E viš upravo to, moram vam svima priznat totalni sam coward kaj se tiče te str8erice :hihi:

Najviše me zbunjuje njezini kometari kad nas neko zajebava da smo skupa, ono napravi facu kao fuj, a za 5 min mi tepa npr slatko moje i to..
:o :eek: , jebote na kraju bu ispalo da cura sve to radi iz neke weird dragosti prema meni :roftl:

Avatar
Instinct
Postovi: 382
Pridružen/a: 01 srp 2008 11:41
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Saturn
Kontakt:

Post Postao/la Instinct » 25 svi 2009 07:36

Većini straight cura ti se igra zavođenja gay cura čini jako zanimljivom. Pri tome velik broj njih ne misli na ništa ozbiljno nego si pokušavaju dignuti ego time što znaju da mogu imati neku lezbijku. Dobro,postoje i one koje bi možda željele nešto ozbiljno ali takve su uglavnom u manjini. Moj ti je savjet da ne činiš ništa dok ona prva ne započne nešto "konkretno" jer ćeš samo sebe uvaliti u probleme. A ako vidiš da ipak započinje nešto,sjeti se one izreke:"Svaka cura je straight dok se ne dokaže suprotno". :D :D
"Najveća mudrost u životu je da čovjek pronađe pravu ludost"

Avatar
lucretia
Postovi: 1214
Pridružen/a: 06 tra 2009 13:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: in the moonlight

Post Postao/la lucretia » 25 svi 2009 16:44

zar nije svaka cura bi dok se ne dokaže suprotno? :D
We serve an old moan in a dry season
A lighthouse keeper in the desert sun
Dreamers of sleepers and white treason
We dream of rain and the history of the gun
There's a lighthouse in the middle of Prussia
A white house in a red square
I'm living in films for the sake of Russia
A Kino Runner for the DDR

Avatar
duhsaplavimokom
Postovi: 1015
Pridružen/a: 22 ožu 2006 11:34
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u nebesima

Post Postao/la duhsaplavimokom » 25 svi 2009 16:59

lucretia je napisao/la:zar nije svaka cura bi dok se ne dokaže suprotno? :D
:thumbup:
..Jos sam sretan sto postojim,
pisem pesme, zvezde brojim,
jos sam onaj isti vetropir..

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Zbrkica » 25 svi 2009 17:04

Reci da se ponaša ko da voli cure i čekaj reakciju ;)
slika

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 25 svi 2009 17:06

Zbrkica je napisao/la:Reci da se ponaša ko da voli cure i čekaj reakciju ;)
mislis da ce biti iskrena..ma zene vole glumatat..ajajaj :D

Avatar
Instinct
Postovi: 382
Pridružen/a: 01 srp 2008 11:41
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Saturn
Kontakt:

Post Postao/la Instinct » 25 svi 2009 17:46

lucretia je napisao/la:zar nije svaka cura bi dok se ne dokaže suprotno? :D
Ma dobro,straight, bi,svejedno :P
"Najveća mudrost u životu je da čovjek pronađe pravu ludost"

Avatar
sekica63
Postovi: 771
Pridružen/a: 09 srp 2008 17:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

da

Post Postao/la sekica63 » 25 svi 2009 17:48

Ameli, supre si to rekla, po mom većini žena bi ja dodjelila sve moguće oskare itd. glume fantastično, al eto ja ih volim baš zato što su ž.roda, i svaki put iznova nasjednem.

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Zbrkica » 25 svi 2009 18:06

Ameli je napisao/la:
Zbrkica je napisao/la:Reci da se ponaša ko da voli cure i čekaj reakciju ;)
mislis da ce biti iskrena..ma zene vole glumatat..ajajaj :D
pa ako i kaže ne, dokaz ako se pritom zacrveni ili skrene pogled ili smota je sasvim dovoljan :D
slika

Avatar
GaMeS
Postovi: 536
Pridružen/a: 22 svi 2009 15:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Over the rainbow

Post Postao/la GaMeS » 25 svi 2009 18:36

a btw da li se tebi ta frendica uopce sviđa?
jer nema smisla da ista poduzmes ako ti se ne sviđa ili bar nesto ne osjecas prema njoj(vise od prijateljstva).
Jer ako ides samo tako nesto poduzet a na kraju ispadne lose onda nema smisla. bar ja mislim.ne? da?
hm... :?

Avatar
Lily Bee
Postovi: 60
Pridružen/a: 24 svi 2009 16:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Help! svjeti, vaša iskustva, anything!

Post Postao/la Lily Bee » 25 svi 2009 21:03

look at me je napisao/la:.. E i sad u proteklih godinu je ona meni počela davati signale tipa ajde sjedni na mene a ono ima brdo mjesta na klupi i to, i svakojaki dodiri, spavanje u krevetu skupa, duge šetnje i sl.
nazalost ima zaista str8 cura kojima je to igra. cak i ne kuze zasto ti mislis ista ozbiljno jer je njima to sve prijateljski... a kad im kazes da to vec prelazi granice prijateljstva odmah se povuku (citaj vise niste prijateljice) i kazu da si ti sve krivo shvatila jer je ona sve mislila samo prijateljski.
btw. nema NICEG prijateljski spavati sa frendicom u istom krevetu i maziti se cijelu noc dok je pored vas jos jedan prazan krevet!
naucih na vlastitoj koži :-)

Avatar
look at me
Postovi: 14
Pridružen/a: 23 svi 2009 02:37

Post Postao/la look at me » 25 svi 2009 23:13

Zbrkica je napisao/la:
Ameli je napisao/la:
Zbrkica je napisao/la:Reci da se ponaša ko da voli cure i čekaj reakciju ;)
mislis da ce biti iskrena..ma zene vole glumatat..ajajaj :D
pa ako i kaže ne, dokaz ako se pritom zacrveni ili skrene pogled ili smota je sasvim dovoljan :D
Apsolutno se slažem s tobom, valja isprobati, naravno gluma će svakako biti to je zagarantirano s nama ženama, zato smo toliko posebne..

Avatar
look at me
Postovi: 14
Pridružen/a: 23 svi 2009 02:37

Post Postao/la look at me » 25 svi 2009 23:25

GaMeS je napisao/la:a btw da li se tebi ta frendica uopce sviđa?
jer nema smisla da ista poduzmes ako ti se ne sviđa ili bar nesto ne osjecas prema njoj(vise od prijateljstva).
Jer ako ides samo tako nesto poduzet a na kraju ispadne lose onda nema smisla. bar ja mislim.ne? da?
hm... :?
Ajoj da sviđa, totalno me opalila ta str8erica!! Isprva nisam obraćala pozornost pošto NISAM FAN str8erica, al malo po malo, i svaki dan skupa i eto desilo se i meni, oko prsta me okreće jedna preljepa str8erica!!!

Avatar
look at me
Postovi: 14
Pridružen/a: 23 svi 2009 02:37

Re: Help! svjeti, vaša iskustva, anything!

Post Postao/la look at me » 25 svi 2009 23:34

btw. nema NICEG prijateljski spavati sa frendicom u istom krevetu i maziti se cijelu noc dok je pored vas jos jedan prazan krevet!
naucih na vlastitoj koži :-)[/quote]

Daaa, pa to sam i ja sama sebi govorila, jebote pun stan kreveta a ona meni ajmo tu na kauč kaj pa joj... I ono neko nekoga dotakne a ona se smiulji ko djete :kiss3:
I aj vi sad meni recite kak je jebote to prijateljski, al recimo čim bi ja nakon takve scene htjela malo to izražanije odma ima facu kao ''daj nemoj'', kužiš nisam ja nju zvala ajmo skupa spavati na najmanjem krevetu u stanu i stiskati se!!!
Jebem ti s t r e j t e r i c u, živce mi pije! :violent: :negoduje:
Mrzim to, sad kao navaljuje sad je hladna, ma ajd u pičku materinu, a onda jbg drugi dan mi sve poskoči kad ju vidim i opet se u isto uvalim ! :aaaargh: :angry:

Odgovorite