nemam curu, ne treba mi, i ne trazim je.

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
stanica prema suncu
Postovi: 774
Pridružen/a: 13 tra 2007 17:46
Spol/rod: žensko

Re: nemam curu, ne treba mi, i ne trazim je.

Post Postao/la stanica prema suncu » 25 sij 2010 15:45

strasna? :eek: ne. ne znam ja di je problem :D
ja sam uvijek za iskrene veze. bit ce da im se ne svida moja iskrenost :D

Mazilica
Postovi: 616
Pridružen/a: 12 sij 2010 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: nemam curu, ne treba mi, i ne trazim je.

Post Postao/la Mazilica » 25 sij 2010 15:51

stanica prema suncu je napisao/la:strasna? :eek: ne. ne znam ja di je problem :D
ja sam uvijek za iskrene veze. bit ce da im se ne svida moja iskrenost :D
Hmm.. onda te kuzim, skroz ;)
Γιατί πάντα υπήρχαν οι γυναίκες που λάτρευαν γυναίκες... Και όλα αρχίσαν απο εδώ...

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: nemam curu, ne treba mi, i ne trazim je.

Post Postao/la pihach » 25 sij 2010 17:39

ne kuzim one kojima iskrenost smeta hmhm
meni je to turn on :D

Mer
Postovi: 57
Pridružen/a: 08 sij 2010 22:25

Re: nemam curu, ne treba mi, i ne trazim je.

Post Postao/la Mer » 08 vel 2010 23:14

Ticklebook
... ne mislim da zajednički život zezne vezu. Ako se to uradi nakon klasičnog "hodanja", dobro promišljeno i shvaćajući sve + i -, nadogradi je. Ako se brza, da, najčešće zezne, prije ili poslije
- ja mislim da zezne i nakon promisljanja, jer je zajednicki zivot neprirodno stanje. Moras imati svoj prostor gdje ces raditi neke stvari koje zelis raditi sama da te nitko ne pita "kaj radis?" M.O.R.A.S. Pa u svijetu je trend da cak i bracni parovi zive u dva razlicita stana. Najcesce u istoj zgradi. Ili da zive u kuci, pa svak na svome katu. Okej, Zapad je malo perverzan u nekim stvarima hahaha ali dobro, mislim da nema nista lose u tome da ti cura zivu u ulazu do tvoga;-)

Komad Kruha

zašto ljudi toliko dugo žive sa roditeljima?

a) bila je o tome neka studija jos osamdesetih, pa malo devedesetih, pa... ukratko: zivimo sirotinjski, nemamo para, pa zivimo plemenski, u istom domacinstvu, nastojimo sto manje davat u kucni budzet, osim pod prijetnjom "izbacit cu te iz kuce", a onda nasljedjujemo njihove stanove i zaklinjemo se da necemo imati djecu, tako da ne ponovimo njihovu sudbinu. Sirotinja je razlog. Ja sam, cim sam dobila prvu placu, dala petama vjetra :D

ne možeš prebrzo ući u zajednički život s curom koja voli peglat

b) postoji roba koja se ne mora peglati :)

ReatheMisfit:
Aj nov, aj čri - ovo mi je jebano dobro :roftl:

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: nemam curu, ne treba mi, i ne trazim je.

Post Postao/la ticklebook » 09 vel 2010 00:45

ReatheMisfit je napisao/la: Trebalo mi je vremena da shvatim i naučim metodom pokušaja i pogrešaka.:D
Ehm, nekako mi se čini kako vrijeme prolazi, a posebno kad pređeš taj "30 treshold" da zaključiš da je život prekratak za ispitivanje metodom pokušaja i pogrešaka, razviješ u glavi neke neobjašnjive algoritme, imaš premalo živaca za pronalaženje opravdanja za stvari koje su ti bitne i skratiš si put...
90% odmah otpadne, a za 10% pustiš da vrijeme pokaže i da upoznaš osobu...
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
bezze
Postovi: 32
Pridružen/a: 23 sij 2010 03:20
Lokacija: ZG

Re: nemam curu, ne treba mi, i ne trazim je.

Post Postao/la bezze » 09 vel 2010 01:09

Hedonistica nema curu, ne treba joj, i ne trazi je a vi se tu o vezama raspisale...babsko sijelo!

Mer
Postovi: 57
Pridružen/a: 08 sij 2010 22:25

Re: nemam curu, ne treba mi, i ne trazim je.

Post Postao/la Mer » 09 vel 2010 08:51

pa hm, ako je to samo konstatacija, mozda smo trebali i pustiti da ostane samo taj jedan post :D A ako je ipak bio upit, ono, jel moguce da je to tako il sam full of shit, onda evo da se pridrzim teme:
Mislim da je to stanje duha i te kako moguce, no ono je kao i sve drugo, prolazno. Kao sreca, kao tuga, kao nabrijanost prije pms-a i razdraganost nakon pms-a :D tj. podlozno je promjeni u vremenu. A inace, stanje nije niti neobicno niti nikad vidjeno, to osjeca svaka cura koja je izasla iz veze, a nije odmah usla u drugu. Ono u stilu - nikad ja vise necu, jer je to sve jedno veliko sranje, komplikacija, i zasto da se trudim. To je taj neki trenutak oslobodjenja, zena, koji bi trebalo zapravo moci zadrzati. Problem je u tome sto uvijek jednom ipak dodje neka... i sjebe stvar, makar platonski, dovoljno da te izbaci iz balansa. :roll: :roll:

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: nemam curu, ne treba mi, i ne trazim je.

Post Postao/la ticklebook » 09 vel 2010 12:05

Pa ne mislim da ja više nikad neću. Ne daj Bože. :D
Samo mi sad tako paše. Ne treba mi.
Ako naiđe osoba s kojom se poklopim i ostanem totalno paf i spremna je ne brzati, dala bih tome šansu. Ključno je ovo: spremna je ne brzati.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

NiceGirl

Re: nemam curu, ne treba mi, i ne trazim je.

Post Postao/la NiceGirl » 09 vel 2010 15:44

najbolje je bit sam ili od celika!

"Volim samo sebe,za druge mi se jebe!"

Avatar
bezze
Postovi: 32
Pridružen/a: 23 sij 2010 03:20
Lokacija: ZG

Re: nemam curu, ne treba mi, i ne trazim je.

Post Postao/la bezze » 09 vel 2010 19:23

ni to nije najgora opcija :eek:

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: nemam curu, ne treba mi, i ne trazim je.

Post Postao/la ticklebook » 09 vel 2010 20:10

Zašto misliš da je sebično biti single neko vrijeme? Ne znači da nemam pažnje i ljubavi za ljude oko sebe.
Meni je sebičnije biti u vezi da bi se bilo u vezi.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: nemam curu, ne treba mi, i ne trazim je.

Post Postao/la komad kruha » 09 vel 2010 20:31

ja nikako da naiđem na robu koju se ne mora peglat! ljudi, gdje vi to nalazite?!?
zbog posla, moram biti klaunski obučena i svakako bi mi super došlo da ne moram peglati!

:D

i ja sam dala petama vjetra čim sam zaradila prvu plaću. još nisam niti diplomirala. i nikada nisam požalila. bilo mi je jako teško na trenutke, na trenutke još i gore, ali sada sam tu gdje jesam i sretna sam da jesam (ovo sam malo zakomplicirala)

u svakom slučaju, vjerujem da je puno lakše izgraditi se i upoznati se jednom kada se makneš od roditelja. i čvrsto sam uvjerena da je to nešto što bi svatko trebao pokušati :) bilo bi puno više sretnih roditelja i sretne djece.
kaj te hiče?

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: nemam curu, ne treba mi, i ne trazim je.

Post Postao/la komad kruha » 09 vel 2010 20:32

ticklebook je napisao/la:Pa ne mislim da ja više nikad neću. Ne daj Bože. :D
Samo mi sad tako paše. Ne treba mi.
Ako naiđe osoba s kojom se poklopim i ostanem totalno paf i spremna je ne brzati, dala bih tome šansu. Ključno je ovo: spremna je ne brzati.


lijepo rečeno :)
kaj te hiče?

hedonism
Postovi: 12
Pridružen/a: 23 sij 2010 13:33

Re: nemam curu, ne treba mi, i ne trazim je.

Post Postao/la hedonism » 12 lis 2010 00:27

Bezze je napisao/la:Hedonistica nema curu, ne treba joj, i ne trazi je a vi se tu o vezama raspisale...babsko sijelo!

lol!....
enivej,zivela drugarica govornica! ;)

Avatar
Samantha
Postovi: 417
Pridružen/a: 09 stu 2008 18:37
Spol/rod: žensko

Re:

Post Postao/la Samantha » 12 lis 2010 13:34

elena je napisao/la:
iwy je napisao/la:prejeben osjećaj, al nedostaje seks... :P
upravo to :D :twisted:
zato postoje fuck buddies, bez obveza, samo pure sex :inlove:

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: nemam curu, ne treba mi, i ne trazim je.

Post Postao/la ticklebook » 25 pro 2010 03:56

ticklebook je napisao/la:Pa ne mislim da ja više nikad neću. Ne daj Bože. :D
Samo mi sad tako paše. Ne treba mi.
Ako naiđe osoba s kojom se poklopim i ostanem totalno paf i spremna je ne brzati, dala bih tome šansu. Ključno je ovo: spremna je ne brzati.
Dakle. Ovako nešto.
I pod uvjetom da se uvjerim da je normalna, inteligentna, sređena osoba koja zna šta hoće.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

nadja
Postovi: 17
Pridružen/a: 09 vel 2010 19:18

Re: nemam curu, ne treba mi, i ne trazim je.

Post Postao/la nadja » 27 pro 2010 01:42

Taman tema za mene. :kolo:

Odgovorite