trazim:)

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
lala

trazim:)

Post Postao/la lala » 22 kol 2009 18:10

hi :)
uGL ne znam sta da pisem al ok.nemam curu,razocarana sam u ljubavi i..trazim neku normalnu osobu za druzenje,mozda nesto vise..ako postoji takva....neka se javi.pozdrav

Avatar
Cirrocco
Postovi: 406
Pridružen/a: 11 vel 2008 20:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: srtangers world, looking for home..

Post Postao/la Cirrocco » 22 kol 2009 22:18

hahaha..
ma nadje se posvuda normalnih, ali bilo bi posve zgodno da malo specificiras svoj oglas..
i ps. malo je onih koji se nikad nisu razocarali, ali ti vjerojatno nisu ni svjesni moci ljubavi ;)
The meaning of life is not ending up dead with well preserved body but sliding in your grave sidewards worn out, out of breath and screaming: "holy shit what an ride!!!"

v i t a

Re: trazim:)

Post Postao/la v i t a » 07 tra 2010 21:08

tražim osobu sa kojom se može ovdje razmijeniti par
poruka i posavjetovati čisto na prijateljskoj bazi ...
ako ima ovdje takva osoba bila bih joj jako zahvalna
da se javi :dosada:

Avatar
july
Postovi: 26
Pridružen/a: 01 tra 2010 18:09
Lokacija: Zagreb

Re: trazim:)

Post Postao/la july » 07 tra 2010 22:34

v i t a je napisao/la:tražim osobu sa kojom se može ovdje razmijeniti par
poruka i posavjetovati čisto na prijateljskoj bazi ...
ako ima ovdje takva osoba bila bih joj jako zahvalna
da se javi :dosada:

Jel to neki sarkazam?? šta si htjela postić?- bit kul..ili ti to već jesi?? ..strašnoo :mjuza:

NiceGirl

Re: trazim:)

Post Postao/la NiceGirl » 08 tra 2010 07:18

lala je napisao/la:hi :)
uGL ne znam sta da pisem al ok.nemam curu,razocarana sam u ljubavi i..trazim neku normalnu osobu za druzenje,mozda nesto vise..ako postoji takva....neka se javi.pozdrav
!!!

v i t a

Re: trazim:)

Post Postao/la v i t a » 08 tra 2010 07:47

july je napisao/la:
v i t a je napisao/la:tražim osobu sa kojom se može ovdje razmijeniti par
poruka i posavjetovati čisto na prijateljskoj bazi ...
ako ima ovdje takva osoba bila bih joj jako zahvalna
da se javi :dosada:

Jel to neki sarkazam?? šta si htjela postić?- bit kul..ili ti to već jesi?? ..strašnoo :mjuza:
sarkazam je malo prejaka riječ da bi njome opisala, ili joj postavila takvo pitanje
osobi koju ne poznaješ :wink: ....nikad se nisam trudila bit kul , pa tako ne ni
sada što ti više reć na tvoja pitanja :roll:
na kraju krajeva što danas nije strašno ???

dobrica87
Postovi: 382
Pridružen/a: 16 ruj 2009 20:24
Lokacija: BIH - BANJA LUKA - Iza grmića

Re: trazim:)

Post Postao/la dobrica87 » 13 tra 2010 19:57

uglavnom, sretno curke sa potragom.
My heart goes Boum-Boum-Boum
Every time I think of you
Inside it's Boum-Boum-Boum
Lost control what shall I do?

'Cause I wanna be your lover
Till the end of our lives
I could never miss again
These loving eyes

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: trazim:)

Post Postao/la pihach » 13 tra 2010 21:48

zuji po temama, memoriraj si postove od odredjenih osoba koji su ti ok i javi joj/im se pa zapocni komunikaciju.
nema druge...
osim ak ti se vec netko u medjuvremenu javio ;)

more35
Postovi: 3
Pridružen/a: 24 tra 2010 14:16

Re: trazim:)

Post Postao/la more35 » 25 tra 2010 22:48

ima nas još koji tražimo nekog normalnoG (ali to je valjda uvijek najteže pronaći)
naravno, da mi netko kaže nađi dečka koji je iz londona i bla , bla... evo me sutra ga imam
ma nisam umišljena samo mislim da je baš sve lakše pronaci nego curu za koju možeš reci da je TA

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: trazim:)

Post Postao/la phos » 26 tra 2010 07:57

more35 je napisao/la:ima nas još koji tražimo nekog normalnoG (ali to je valjda uvijek najteže pronaći)
naravno, da mi netko kaže nađi dečka koji je iz londona i bla , bla... evo me sutra ga imam
ma nisam umišljena samo mislim da je baš sve lakše pronaci nego curu za koju možeš reci da je TA
ali zato kad nades....shvatis da se trud isplatio.
tako bar kazu..
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: trazim:)

Post Postao/la phos » 26 tra 2010 08:00

lala je napisao/la:hi :)
uGL ne znam sta da pisem al ok.nemam curu,razocarana sam u ljubavi i..trazim neku normalnu osobu za druzenje,mozda nesto vise..ako postoji takva....neka se javi.pozdrav
pa sta te toliko razocaralo?
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

more35
Postovi: 3
Pridružen/a: 24 tra 2010 14:16

Re: trazim:)

Post Postao/la more35 » 26 tra 2010 11:46

jednostavno ne mogu više podnijeti daljinu, rastanke, ne mogucnost da sad popijemo kavu skupa....da ju samo pogledam na minutu....sam taj osjecaj daljine više ne podnosim...pretežak je...
ne govorim to zato jer sam razmažena i nisam spremna sjesti u auto (autobus),ali iskreno umorila sam se od takvih veza.
kad netko zivi u isom gradu nema pojma koji je to luksuz, zajedničke trenutke uzima zdravo za gotovo (naravno svaka generalizacija bila bi apsurdna),,ali ako sam nešto naucila iz te ˝relacije˝onda je poštivanje zajedničko provedenog vremena i lakoće postojanja kad je TU!

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: trazim:)

Post Postao/la phos » 26 tra 2010 12:16

more35 je napisao/la:jednostavno ne mogu više podnijeti daljinu, rastanke, ne mogucnost da sad popijemo kavu skupa....da ju samo pogledam na minutu....sam taj osjecaj daljine više ne podnosim...pretežak je...
ne govorim to zato jer sam razmažena i nisam spremna sjesti u auto (autobus),ali iskreno umorila sam se od takvih veza.
kad netko zivi u isom gradu nema pojma koji je to luksuz, zajedničke trenutke uzima zdravo za gotovo (naravno svaka generalizacija bila bi apsurdna),,ali ako sam nešto naucila iz te ˝relacije˝onda je poštivanje zajedničko provedenog vremena i lakoće postojanja kad je TU!
za sebe znam da nikada ne bih mogla odrzavati vezu na daljinu,bez obzira sto se ne slazem s onom "daleko od ociju,daleko od srca".jer znam da bi me taj osjecaj potrebe a s druge strane nemogucnosti zajednickog druzenja bacio u poprilicnu depresiju.a i gubi se spontanost....udaljenost je za mene smrt za vezu.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Sania
Postovi: 142
Pridružen/a: 26 tra 2010 11:26
Spol/rod: žensko
Lokacija: Luna

Re: trazim:)

Post Postao/la Sania » 26 tra 2010 12:26

v i t a je napisao/la:tražim osobu sa kojom se može ovdje razmijeniti par
poruka i posavjetovati čisto na prijateljskoj bazi ...
ako ima ovdje takva osoba bila bih joj jako zahvalna
da se javi :dosada:

Lijepo si to rekla. Vidjet ćeš kakav će biti odaziv, a možeš i sama po postovima potražiti. Ako želiš, piši poruke kad hoćeš. :emo:

nerma
Postovi: 5
Pridružen/a: 07 srp 2009 16:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: bihać

Re: trazim:)

Post Postao/la nerma » 30 tra 2010 20:53

more35 je napisao/la:jednostavno ne mogu više podnijeti daljinu, rastanke, ne mogucnost da sad popijemo kavu skupa....da ju samo pogledam na minutu....sam taj osjecaj daljine više ne podnosim...pretežak je...
ne govorim to zato jer sam razmažena i nisam spremna sjesti u auto (autobus),ali iskreno umorila sam se od takvih veza.
kad netko zivi u isom gradu nema pojma koji je to luksuz, zajedničke trenutke uzima zdravo za gotovo (naravno svaka generalizacija bila bi apsurdna),,ali ako sam nešto naucila iz te ˝relacije˝onda je poštivanje zajedničko provedenog vremena i lakoće postojanja kad je TU!

e kako mi je poznat taj osjećaj.....

Odgovorite