Kako "zavesti" psihologinju?

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Kako "zavesti" psihologinju?

Post Postao/la goodbye my lover » 17 lis 2009 20:22

Nije da sam opet zaljubljena u profu,al eto mora da me samo one obaraju s nogu.

Novi predmet.. Nova profa iz psihologinje u školi...
Vrlo mlada (oko 25).. I vrlo mršava.. Možda i anoreksična.. ujedno i samozatajna, ali i vrlo konkretna..

Dakle, pitanje glasi.

Kako joj prići, recimo pokazati da mi se sviđa, ili slično...a da okolina ne primjeti...itd...?


Ne znam dal je bi,il lez .. Ako je psiholog, vjerojatno ima neke sposobnosti i znanje da prepozna nečije ponašanje.. iako je to vrlo mala vjerojatnost..

Avatar
fajtericaa
Postovi: 913
Pridružen/a: 01 tra 2007 07:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la fajtericaa » 17 lis 2009 20:54

ja ti to ne preporucam. tesko da bude se sa ucenicom petljala.
ali sam za to da joj kazes da bi je lizala

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 17 lis 2009 21:03

fajtericaa je napisao/la:ja ti to ne preporucam. tesko da bude se sa ucenicom petljala.
ali sam za to da joj kazes da bi je lizala
Ne vjerujem da je "petljanje" sa njom nemoguće.

da,lizala :D mogla si to reći i na ljepši način :aha:

Avatar
fajtericaa
Postovi: 913
Pridružen/a: 01 tra 2007 07:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la fajtericaa » 17 lis 2009 21:04

ja nemam ljepsih nacina

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 17 lis 2009 21:08

fajtericaa je napisao/la:ja nemam ljepsih nacina
ti bi samo na grubo :D

Avatar
fajtericaa
Postovi: 913
Pridružen/a: 01 tra 2007 07:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la fajtericaa » 17 lis 2009 21:12

ja bi na svakako,samo da bi

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 17 lis 2009 21:21

A sad dosta. Malo ozbiljnosti.
Trebaju mi savjeti. :aha:
Unaprijed tnx. :)

Plague

Post Postao/la Plague » 17 lis 2009 21:28

goodbye my lover je napisao/la:Ne vjerujem da je "petljanje" sa njom nemoguće.
Nijedna profesorica koja drži do sebe neće se spetljat s učenicom.
Jesi li uopće sigurna da je gej? Ili bi? Ili bilo šta?

Koliko imaš godina? Vjerojatno nemaš još 18. Znači da je ona bar 8-9 godina starija od tebe.
Ne vidim svjetlu budućnost.

Plague

Post Postao/la Plague » 17 lis 2009 21:29

fajtericaa je napisao/la: ali sam za to da joj kazes da bi je lizala
Ja sam isto za to.
I da nas izvjestiš kako je prošlo. :D

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 17 lis 2009 21:38

PicajzLa je napisao/la:
goodbye my lover je napisao/la:Ne vjerujem da je "petljanje" sa njom nemoguće.
Nijedna profesorica koja drži do sebe neće se spetljat s učenicom.
Jesi li uopće sigurna da je gej? Ili bi? Ili bilo šta?

Koliko imaš godina? Vjerojatno nemaš još 18. Znači da je ona bar 8-9 godina starija od tebe.
Ne vidim svjetlu budućnost.
Nisam sigurna u bilo šta..al imam neki filling da je možda bi..

Da, nemam još 18.. al nisu godine (barem meni, u ovom slučaju) neka velika zapreka... ili jesu :? lost.

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 17 lis 2009 21:40

PicajzLa je napisao/la:
fajtericaa je napisao/la: ali sam za to da joj kazes da bi je lizala
Ja sam isto za to.
I da nas izvjestiš kako je prošlo. :D
Je, sure. Možda već prekosutra :inlove:

Avatar
TomBoy
Postovi: 479
Pridružen/a: 15 svi 2007 05:36
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la TomBoy » 17 lis 2009 21:42

godine jesu bitne, al u ovom slučaju bitniji je tovj status učenice, a kak je netko gore rekao niti jedna profesorica koja drži do sebe (a sve drže do sebe na početku karijere) neće si dopustiti petljanje s učenicima, tak da čak i da je bi ili čak lez, scenarij ne obećava ljubavnu komediju neg dramu, ak ne i triler.

moj savjet je ugledaj se u neku svojih godina, a ak se već pališ na profe, traži neku koja nosi naočale :D

Avatar
mene
Postovi: 75
Pridružen/a: 27 ruj 2009 00:09
Status: Solo
Lokacija: obala

Post Postao/la mene » 18 lis 2009 12:47

najn, najn, najn.
ne želim te obeshrabrivati, ali piši propalo bar dok ne maturiraš

s obzirom da je friško završila faks, nema nekog radnog iskustva niti zna kako stvari funkcioniraju u školi. krivo bi bilo očekivati da će se zbog toga upustiti u jednu, ajmo biti iskreni, nepromišljenu avanturu. prije mislim da će od toga bježati glavom bez obzira
taj status tebe i nje je trenutačno najveća prepreka
velim, strpi se do mature. onda je ionako možeš zašprehati sa zafrkancijom na temu "jel se sjećaš kad si mi predavala" :D

didi
Postovi: 50
Pridružen/a: 27 srp 2009 18:37
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Post Postao/la didi » 18 lis 2009 13:04

zasad uživaj u pogledima :cool: ..znam da 2 sata na tjedan nisu puno,al jbg..
nemoj riskirat..ne isplati se

Avatar
GaMeS
Postovi: 536
Pridružen/a: 22 svi 2009 15:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Over the rainbow

Post Postao/la GaMeS » 18 lis 2009 13:37

Kad sam ja išla u srednju imala sam kolegu koj je šmekao profesoricu koja je bila oko 7 godina starija, a također se vidjelo da s ona na njega pali, ali nikad nije poduzeo nešto više osim flertanja.
U svakom slučaju, mislim da bi se čak nešto i dogodilo između njih da je on pokušao. Mislim da te veze profesor-učenik nisu nemoguće,ali opet, profesori se nerado upuštaju sa balavcima u veze jer mislim da niti nema smisla. Velika je razlika između sedamnaestogodišnjaka i dvdesetpetogodišnjaka u razmišljanju i zrelosti.

Ja ti ne savjetujem da išta pokušavaš. Mislim da to nema nikakvu budućnost.
A opet, kako ti želiš.
I know, you want the sin without the sinner

Avatar
far out
Postovi: 1468
Pridružen/a: 22 sij 2007 13:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la far out » 18 lis 2009 15:00

jedno veliko ne.

Avatar
_rea_
Postovi: 415
Pridružen/a: 14 ožu 2008 01:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: LaiBach :)

Post Postao/la _rea_ » 18 lis 2009 16:33

first of...ona ti je profesorica i ja na tvom mjestu nebi nista napravila...
second of.., nemas pojma kakva je njezina spolna orientacija, kao drugo, nemas pojma, kakav je njezin ljubavni status tj. ne znas (predpostavljam) nista o njoj, osim toga da ti je profa i da je psiholog po zanimanju. Zena bi mogla bit u vezi sa deckom...pa ako je lez ili bisex, mogla bi bit u vezi s curom, tako da tu nemas za petljat.
Tako kako je jedna cura tu vec rekla, mozes gledat i ja ti dajem jedan zdrav savjet, da ju zaboravis.
Čuj, prvo mozes imat ti sranja, ako nesto poduzmes, pa mozes posledicno imat probleme na njezinim nastavama, sigurno odnos po nekom barenju ne bi bio isti...mozda bi te cak imala za jako nepristojno...
a drugo, ako bi ti poneznamkojem slucaju nesto oko nje uspjelo, ona bi isto mogla imat teska sranja, jer a:) ti si maloljetna, b:) ti si njezina ucenica, c:) ti si cura.
jesi sigurna, da zelis izazivat skandal?
i jos oko zrijelosti...ne kazem, da ti nisi zrijela, jer te ne poznam, ali imala sam jedan slucaj, kad se curica od 16 zaljubila u mene i mogu rec, da je bila za svoje godine dosta zrijela, ali za mene je bila samo djete, jer ipak je izmedju nas 8 godina razlike i zivimo u totalno drugom svjetu, radimo druge stvari...
na zalost, godine su jako vazne, kad ti imas 15, 16, 17...a ona vise od 25 (poslje se razlike absolutno brisu, al dok si ti maloljetna, a ona osoba sa zavrsenim faksom, rjedovito zaposlena, moguce s familijom, ne vidim nijedne zajednicke tocke izmedju vas)

...realnost je jebena, znam...
ali mozda, ako je lez, cu se vase ceste jos preplest...kad ti budes zavrsila srednju....
***"Lose everything and what is real will still remain"***

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 18 lis 2009 16:37

TomBoy je napisao/la:godine jesu bitne, al u ovom slučaju bitniji je tovj status učenice, a kak je netko gore rekao niti jedna profesorica koja drži do sebe (a sve drže do sebe na početku karijere) neće si dopustiti petljanje s učenicima, tak da čak i da je bi ili čak lez, scenarij ne obećava ljubavnu komediju neg dramu, ak ne i triler.

moj savjet je ugledaj se u neku svojih godina, a ak se već pališ na profe, traži neku koja nosi naočale :D
Bi se ugledala,ali ne privlače me one mojih godina.. A i ove starije, su velika rijetkost.

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 18 lis 2009 16:39

mene je napisao/la:najn, najn, najn.
ne želim te obeshrabrivati, ali piši propalo bar dok ne maturiraš

s obzirom da je friško završila faks, nema nekog radnog iskustva niti zna kako stvari funkcioniraju u školi. krivo bi bilo očekivati da će se zbog toga upustiti u jednu, ajmo biti iskreni, nepromišljenu avanturu. prije mislim da će od toga bježati glavom bez obzira
taj status tebe i nje je trenutačno najveća prepreka
velim, strpi se do mature. onda je ionako možeš zašprehati sa zafrkancijom na temu "jel se sjećaš kad si mi predavala" :D
U školi baš i nije često,samo dva dana na tjedan, što znači da možda radi i negdje drugdje..
E, pa nisam još maturant,,,tek 3. razred...

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 18 lis 2009 16:40

didi je napisao/la:zasad uživaj u pogledima :cool: ..znam da 2 sata na tjedan nisu puno,al jbg..
nemoj riskirat..ne isplati se
pa i uživam :aha:

hm.. jedan sat na tjedan i to samo u trećem razredu.. :aaaargh:

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 18 lis 2009 16:46

_rea_ je napisao/la:first of...ona ti je profesorica i ja na tvom mjestu nebi nista napravila...
second of.., nemas pojma kakva je njezina spolna orientacija, kao drugo, nemas pojma, kakav je njezin ljubavni status tj. ne znas (predpostavljam) nista o njoj, osim toga da ti je profa i da je psiholog po zanimanju. Zena bi mogla bit u vezi sa deckom...pa ako je lez ili bisex, mogla bi bit u vezi s curom, tako da tu nemas za petljat.
Tako kako je jedna cura tu vec rekla, mozes gledat i ja ti dajem jedan zdrav savjet, da ju zaboravis.
Čuj, prvo mozes imat ti sranja, ako nesto poduzmes, pa mozes posledicno imat probleme na njezinim nastavama, sigurno odnos po nekom barenju ne bi bio isti...mozda bi te cak imala za jako nepristojno...
a drugo, ako bi ti poneznamkojem slucaju nesto oko nje uspjelo, ona bi isto mogla imat teska sranja, jer a:) ti si maloljetna, b:) ti si njezina ucenica, c:) ti si cura.
jesi sigurna, da zelis izazivat skandal?
i jos oko zrijelosti...ne kazem, da ti nisi zrijela, jer te ne poznam, ali imala sam jedan slucaj, kad se curica od 16 zaljubila u mene i mogu rec, da je bila za svoje godine dosta zrijela, ali za mene je bila samo djete, jer ipak je izmedju nas 8 godina razlike i zivimo u totalno drugom svjetu, radimo druge stvari...
na zalost, godine su jako vazne, kad ti imas 15, 16, 17...a ona vise od 25 (poslje se razlike absolutno brisu, al dok si ti maloljetna, a ona osoba sa zavrsenim faksom, rjedovito zaposlena, moguce s familijom, ne vidim nijedne zajednicke tocke izmedju vas)

...realnost je jebena, znam...
ali mozda, ako je lez, cu se vase ceste jos preplest...kad ti budes zavrsila srednju....
Ovo je bilo dobro! :respekt:

Naravno da ne želim izazvati skandal!! :oops:

E pa znam neke stvari o njoj! Adresu.. (živimo na udaljenosti od 3 km!).. i datum rođenja... .. i kad je diplomirala..ccc...i to je sve.. :x :?

A eto. Očito mogu samo gledat. :aha:

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 18 lis 2009 18:50

nemoj gubiti nadu. :D
navrsi 18.god. napusti skolu i kreni u osvajanje. to tada gledaj. zamisljaj i gustaj. :D
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 18 lis 2009 19:57

zajebi pricu. zivot prolazi. neces valjda ostati na gledanju? ak osjecas neku vibru onda zasigurno te vibre i ima. apsolutno joj pridji i daj joj do znanja sta za nju osjecas. na bilo koji nacin. dok ste jos obje zainteresirane. zar budes svaki put stala zato jer su ti to neke anonimne lezbe tak rekle na nekom forumu?
iskoristi priliku dok jos postoji. nemoj da ti se zivot dogadja izvan tebe. mozda upravo propustas nesto najljepse sta ce ti se u zivotu dogodit.
i da...javi nam kak je proslo :)

PlayToy
Postovi: 614
Pridružen/a: 23 srp 2009 17:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la PlayToy » 18 lis 2009 20:02

call_me_slut je napisao/la:iskoristi priliku dok jos postoji.
prije nego je pitaš jel lez ili bi, pitaj je šta misli o zatvoru i ima li želje posjetit ga. -.-
I'm a lover, not a fighter, but I'll fight for what I love.
~ http://www.youtube.com/watch?v=HNuhD88jajI ~

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 18 lis 2009 20:04

kak ste jadni i pateticni. uopce ne kuzite mladost. mozda joj se upravo dogadja nalazenje srodne duse a vi je u tome sprijecavate.

PlayToy
Postovi: 614
Pridružen/a: 23 srp 2009 17:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la PlayToy » 18 lis 2009 20:10

call_me_slut je napisao/la:kak ste jadni i pateticni. uopce ne kuzite mladost. mozda joj se upravo dogadja nalazenje srodne duse a vi je u tome sprijecavate.
ja je ne spriječavam, dapače, preseksi mi zvuči afera na relaciji ja doma, ona u zatvoru. :D
I'm a lover, not a fighter, but I'll fight for what I love.
~ http://www.youtube.com/watch?v=HNuhD88jajI ~

Avatar
GaMeS
Postovi: 536
Pridružen/a: 22 svi 2009 15:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Over the rainbow

Post Postao/la GaMeS » 18 lis 2009 20:13

call_me_slut je napisao/la:kak ste jadni i pateticni. uopce ne kuzite mladost. mozda joj se upravo dogadja nalazenje srodne duse a vi je u tome sprijecavate.

zelite li reci , posto ste vi profesorica, da bi mozda htjeli da vas netko smeka?! hm hmmm...mogu ja svratiti do filozofskog, znam gdje je vaš odsjek. :inlove: :aha: :inlove: :aha:
Zadnja izmjena: GaMeS, dana/u 18 lis 2009 21:24, ukupno mijenjano 2 puta.
I know, you want the sin without the sinner

Avatar
sillmarien
Postovi: 650
Pridružen/a: 26 stu 2008 10:53
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la sillmarien » 18 lis 2009 20:19

PlayToy je napisao/la:
call_me_slut je napisao/la:iskoristi priliku dok jos postoji.
prije nego je pitaš jel lez ili bi, pitaj je šta misli o zatvoru i ima li želje posjetit ga. -.-
:D :D :D

kao prvo, ionako male su ti šanse da će tu nečega bit čak i da je muški profesor, ako me razumiješ. drugo, tek je počela karijeru i niti da išta bude s vama i sazna se.. pa shvaćaš valjda.
. ... a ako baš nikako ne želiš odustati od svega toga, bar pričekaj još tu jednu godinu.. dotad ju možeš suptilno šmekat pa ako zagrize- supač :D
"I love deadlines. I like the whooshing sound they make as they fly by."
backspace je napisao/la:ma joj, najradije bi se resetirala...

Plague

Post Postao/la Plague » 18 lis 2009 20:26

O jebemu. Pa veze između profesora i učenika uvijek završe katastrofom. Ili barem u novinama.

Ja bi čekala da navršim osamnaest a dotad bi se motala oko nje, nikad ne bi izostajala s njenih satova, iskoristila svaku priliku da pričam s njom i tako.
Ali zapravo, nemoj ti mene slušat jer ja nemam pojma o čemu pričam ni šta bi napravila jer nisam u tvojoj situaciji. :?
U biti, vjerojatno bi napravila neku glupost.

Avatar
GaMeS
Postovi: 536
Pridružen/a: 22 svi 2009 15:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Over the rainbow

Post Postao/la GaMeS » 18 lis 2009 21:23

budi joj blizu. čekaj da ona nešto poduzme ili ti da neki "signal".


P.S. picajzla znamo da se ti uvijek bacaš u akciju! :D
I know, you want the sin without the sinner

Odgovorite