prezivjet prekid

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
angel_with_broken_wings
Postovi: 114
Pridružen/a: 02 pro 2009 02:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

prezivjet prekid

Post Postao/la angel_with_broken_wings » 04 pro 2009 11:17

eto posto se nadam da vas ima dosta koje ste dozivjele da draga prekine sa vama iz glupih razloga,zanima me kako ste prezivjele sve to,pogotovo kao u mom slucaju da je veza bila na daljinu...ona se isponasala glupo a vi je nikako nemozete zaboraviti ili zamrziti ma koliko se trudili.... :( :( :(

Avatar
bizarre_girL
Postovi: 12
Pridružen/a: 02 pro 2009 18:03

Post Postao/la bizarre_girL » 04 pro 2009 14:34

Eh da,isto i kod mene:-( ok,bili su joj razlozi na mjestu(ali nisu bili za prekid po mom nekom misljenju ugl.da ne ulazim dublje)i isto je bila veza na daljinu i jos prezivljavam tj.pokusavam nekako,pa ti tu nemam kaj rec. e i kazes mrzit-a ne nikako.niti ju zelim mrzit,naprotiv jbg. a zaboravit-necu,nemogu i nezelim..ah:-(
ther are wors thinks than
being alone
but it often takes decades
to realize this
and most often
when you do
it's too late
and THER'SE NOTHING WORSE
THAN
TOO LATE.

Avatar
angel_with_broken_wings
Postovi: 114
Pridružen/a: 02 pro 2009 02:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la angel_with_broken_wings » 04 pro 2009 15:41

pred koliko ti se to desilo?
ah,da ja sam kao pokusala krenuti dalje,ali no way...ne ide..cak sam bacila sve sta me na nju podsjeca...ali ni to nije pomoglo...pogotovo kada se prisjetim svega...a opet mi svi govore kako me nije zasluzila,mozda je i tako jer je dosta hladna osoba,i nikako ne pokazuje kad joj je stalo do nekoga pa se snjom nikad ni nezna..a i to me izludivalo,pa sam eto mislila-mogu ja i bez nje ..napravila sam glupos,posvadale smo se,sad ne zeli cut za mene...a ja i dalje nju ludo volim... :( uzas...ajde bar jos neko suosjeca samnom ...

Avatar
stanica prema suncu
Postovi: 774
Pridružen/a: 13 tra 2007 17:46
Spol/rod: žensko

Post Postao/la stanica prema suncu » 04 pro 2009 15:59

a da probate s vezama na blizu?

Avatar
angel_with_broken_wings
Postovi: 114
Pridružen/a: 02 pro 2009 02:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la angel_with_broken_wings » 04 pro 2009 16:01

imas pravo.. :( uvijedjela sam i ja da je veza na daljinu skoro pa i nemoguca...a i kad-tad pukne...samo eto,srce ne bira ..:(

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 04 pro 2009 16:08

Joj, get fucking real. I nakon slijedeće će ti srce biti slomljeno i većinu vremena kroz život će ti srce biti slomljeno.
Navikni se na taj osjećaj.
Na blizu, na daleko...kao da je bitno.

Notica gratis: tople uvijek zapnu za hladne. To vas valjda zabavlja.
Epizodna uloga.

Avatar
angel_with_broken_wings
Postovi: 114
Pridružen/a: 02 pro 2009 02:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la angel_with_broken_wings » 04 pro 2009 16:14

ima itekakve razlike,jer za veze na daljinu treba uloziti puno truda,para i zivaca..a kad se samo jedna osoba trudi dok druga ceka sve na gotovo,to onda gubi smisao..drugo je kad ti imas osobu blizu,pored sebe,u svakom slucaju je realnije!mozes je bolje upoznati...
btw:one "hladne" ocito nikad nisu voljele i nisu ni u stanju, pa ih nije briga za tude osjecaje nego gledaju samo sebe...

Avatar
stanica prema suncu
Postovi: 774
Pridružen/a: 13 tra 2007 17:46
Spol/rod: žensko

Post Postao/la stanica prema suncu » 04 pro 2009 16:17

pa gle, truda zivaca trebas ulozit u bilo koju vezu
jedna otisla, druga ce doci i tako u krug. isto kao sto ljudi prolaze kroz tvoj zivot, tako i ti prolazis kroz tude. no popij pivu i sve bu ok

Avatar
bizarre_girL
Postovi: 12
Pridružen/a: 02 pro 2009 18:03

Post Postao/la bizarre_girL » 04 pro 2009 17:20

Nedavno smo prekinule. :(
a ma nebi da smo mi birale da je jedna na jednom a druga na drugom kraju. tak se dogodilo. i istina da se duplo treba trudit(znaci i zivaca,para,SNAGE bla bla ma svega)i onda kad ste i zajedno znate da za par dana opet necete bit i to je u k.totalno
a pa da,kaj se prekida tice-prekid je uvjek bolan...
e,sakrivanje il bacanje stvari ti nece pomoc..podsjetit ce te nesto na nju kako god.
ther are wors thinks than
being alone
but it often takes decades
to realize this
and most often
when you do
it's too late
and THER'SE NOTHING WORSE
THAN
TOO LATE.

Avatar
Elettra Ya
Postovi: 32
Pridružen/a: 17 svi 2007 23:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: negdje oko zg...

Post Postao/la Elettra Ya » 04 pro 2009 17:37

vrlo jednostavno..
nađi DRUGU zanimaciju...
...prelijepo je zivjeti.. uostalom, zivot ne treba shvacati preozbiljno.. ionako se necemo zivi izvuci iz njega...

Avatar
angel_with_broken_wings
Postovi: 114
Pridružen/a: 02 pro 2009 02:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la angel_with_broken_wings » 04 pro 2009 19:41

to bi bila ja napravila jos prije da se moze samo tako reci naci cu drugu...jbg ima ih milijon ali jos je sve to svijeze...
eh da,uvidjela sam da ne pomaze bacanje stvari..mene dosta toga podsjeca na nju....najgore je to sta imamo zajednicke prijatelje i sad planiram opet tamo..i eto vracanje na pocetak...

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 04 pro 2009 21:38

ovako:
iz vlastitog iskustva govorim: prvo mora proći malo vremena, i nemoj ju viđati, a onda će netko iskrsnuti i probuditi tvoje emocije :wink:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 04 pro 2009 21:45

whatever je napisao/la:Joj, get fucking real. I nakon slijedeće će ti srce biti slomljeno i većinu vremena kroz život će ti srce biti slomljeno.
Navikni se na taj osjećaj.
Na blizu, na daleko...kao da je bitno.
da, to.


doduse, prozivljavam prekid jednako snazno kao i zaljubljivanje/ljubav. iskopam se iz toga...vec nekako.

Avatar
sillmarien
Postovi: 650
Pridružen/a: 26 stu 2008 10:53
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la sillmarien » 04 pro 2009 22:30

angel_with_broken_wings je napisao/la:btw:one "hladne" ocito nikad nisu voljele i nisu ni u stanju, pa ih nije briga za tude osjecaje nego gledaju samo sebe...
a jel :roll:

a ne znam šta da napišem...
pomaže ti to što ti nije blizu (iz iskustva znam da se često pokazala istinitom ona "daleko od očiju, daleko od srca") .. a s vremenom će ti netko drugi privuć pažnju i sve će opet bit ok bla bla
"I love deadlines. I like the whooshing sound they make as they fly by."
backspace je napisao/la:ma joj, najradije bi se resetirala...

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Post Postao/la Bash » 05 pro 2009 03:52

nisi trebala forsirat bacanje stvari, to bi ti došlo prirodno kad pogledaš i izanaliziraš svaku njenu stvar ponovno i ponovno dok ti se ne riga. ovako si ih makla iz vidokruga, i ekvivalentno potiskivanju, nisi ništa time napravila. i način na koji ste prekinule je nedorečen. možda bi ti pomoglo da se nađete i raspravite to, pa makar se derale jedna na drugu. kao nekakav closure.

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 05 pro 2009 05:16

bizarre_girL je napisao/la: a pa da,kaj se prekida tice-prekid je uvjek bolan...
Postoje bolnije stvari, vjeruj mi. Na ovakvo što se navikneš. Božesačuvajdaodrveniš.
Daj si moment i razmisi kaj (što) ti se sada bitno događa u životu. Ak je ona bitna i to sada kaj (što) bude je bitno, onda znaš da je došlo kao test.
Samo pomalo. Polako, nemoj glavom kroz zid jer to nikada ništa nije riešilo.
Stani, razmisli što je doista bitno.
Jer, ako znamo da je ona zamjenjiva - a znamo da jest; a ovo tebi sada je samo sada...onda znaš kuda gledati.

Samo pazi na sebe, to bih ja. Tj., to ti hoću reći. Spremne smo sebi reći neka čekamo dok ne prebolimo, a to opet nema smisla jer ko zna kaj bude kasnije.
Velim, danas je to/ta, sutra je nešto drugo.
Ne daj toliko sebe koliko daješ.
Ne, ne ljubi se samo jednom.
Samo jednom se živi.
Za sve kasnije nikoga nije briga niti cemo se sjecati.
Epizodna uloga.

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Post Postao/la roadkill » 05 pro 2009 10:44

Da si blizu mene, ja bi te preko koljena i nalupala. In a non sexual way.
Prekid je nekad sranje, nekad olaksanje. Zasto bi itko zalio za nekim tko te ne zeli, voli, 'hladan je' (jea, right), cijeni - ostaje mi misterij. Jedino gore od toga je povlacenje te osobe u nekom topiku i laprdanje o dusevnoj boli.

Avatar
angel_with_broken_wings
Postovi: 114
Pridružen/a: 02 pro 2009 02:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la angel_with_broken_wings » 05 pro 2009 11:06

Bash je napisao/la:i način na koji ste prekinule je nedorečen. možda bi ti pomoglo da se nađete i raspravite to, pa makar se derale jedna na drugu. kao nekakav closure.
da,znam fakat je bio djetinjast,kod prve recimo prepreke odmah se povukla i naljutila.e sad,ja planiram eventualno da otidem tamo bar da kao sta ti kazes se izderemo,iako opet neznam koliko mi je to pametno.a sta je najgore predmet svade je bila 3. osoba.
roadkill je napisao/la:Zasto bi itko zalio za nekim tko te ne zeli, voli, 'hladan je' (jea, right), cijeni - ostaje mi misterij. Jedino gore od toga je povlacenje te osobe u nekom topiku i laprdanje o dusevnoj boli.
tu imas pravo,po svemu tome ja bi mogla zakljucit da joj mozda nikad nisam tolko ni znacila, stim da me tako lako mogla izbacit iz zivota...
whatever je napisao/la:
bizarre_girL je napisao/la: Ne daj toliko sebe koliko daješ.
pa pokusavam i to,jer sam i u vezi ja dala najvise..ja sam nn stop trcala tamo,dok je ona cekala skrstenih ruku da ja dodem...ponekad pomislim da je bolje tako..iako me opet vuce da odem tamo

Avatar
Nyx
Postovi: 182
Pridružen/a: 25 lis 2009 22:35
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Nyx » 05 pro 2009 11:31

angel_with_broken_wings je napisao/la: btw:one "hladne" ocito nikad nisu voljele i nisu ni u stanju, pa ih nije briga za tude osjecaje nego gledaju samo sebe...
joj moram ovo prokomentirat.Evo recimo ja sam emocionalni invalid.Izbjegavam jace emocije a ukoliko mi je eto do nekog uzasno stalo dat cu sve od sebe da ta osoba to ne sazna cak i ako mi uzvraca osjecaje,bit cu hladna mozda cak i zlobna.To ne znaci da mi nije stalo nego da imam problema s izrazavanjem emocija i prihvacanjem istih pa treba ulozit ekstra strpljenja oko mene.

A sto se tice ostalog...covijek je uvijek u kurcu nakon prekida,cekaj da prodje vremena,ja sam imala jednu izrazito jaku vezu na daljinu koja mi je bila prva i s tom sam curom razmijenila prve poljubce kad je pukla(iz gore navedenih razloga) nisam izlazila iz kreveta tjedan dana i cinilo mi se kao kraj svijeta(doduse tad sam imala 13 god).Strpi se,mozda ju nikad neces zaboravit ali nece uvijek biti bolno. :wink:

Avatar
bizarre_girL
Postovi: 12
Pridružen/a: 02 pro 2009 18:03

Post Postao/la bizarre_girL » 05 pro 2009 12:14

kazes da imate zajednicke frendove i to.e pa to znaci da ces ju vidit kad tad.a mozes i ciljano otic radi nje reda radi da barem popricate sta kako zasto bla bla.i ako ostane isto bit ce ti malo lakse-ja sam sa svojom barem u ok odnosima pricamo i sve pa zato.nekak ti to opet sve onda lakse(meni je) a ti posto te i vuce(i znam totalno kak ti je)odi.jer kazem kad tad cete se vec vidjet.
a za hladne osobe-bas to.ako ne pokazuju to nikako ne znaci da ne osjecaju,samo teze pokazuju-ili na krivi nacin pokazuju.
ther are wors thinks than
being alone
but it often takes decades
to realize this
and most often
when you do
it's too late
and THER'SE NOTHING WORSE
THAN
TOO LATE.

Avatar
angel_with_broken_wings
Postovi: 114
Pridružen/a: 02 pro 2009 02:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la angel_with_broken_wings » 05 pro 2009 14:30

bizarre_girL je napisao/la:kazes da imate zajednicke frendove i to.e pa to znaci da ces ju vidit kad tad.a mozes i ciljano otic radi nje reda radi da barem popricate sta kako zasto bla bla.i ako ostane isto bit ce ti malo lakse-ja sam sa svojom barem u ok odnosima pricamo i sve pa zato.nekak ti to opet sve onda lakse(meni je) a ti posto te i vuce(i znam totalno kak ti je)odi.jer kazem kad tad cete se vec vidjet.
a za hladne osobe-bas to.ako ne pokazuju to nikako ne znaci da ne osjecaju,samo teze pokazuju-ili na krivi nacin pokazuju.
pa eto imamo zajednicke prijatelje al smo udaljene 800 km,tj. skoro 15 sati busom,tako da ako ja idem zbgo ostalih tamo nemoram je vidjeti jer je ovi nece zvati...mozda je tebi lakse sta si ostala prijateljica sa ovom tvojom,ali eto i meni je bilo ponudeno prijateljstvo,sta ja nikako nisam mogla prihvatiti,prvo zato sto mi je bio glup razlog zbog cega ne zeli vise nis samnom(svada i umjesanost te 3. osobe),drugo jer ja nju ne gledam kao frendicu pa nema smisla.i onda kad sam to shvatila na krivi nacin sam pogorsala stvari,tako da smo se jos vise posvadale i eto nemamo ni prijateljstvo. a da znam da ne mora znacit za hladne osobe da im nije stalo,al onda meni nije ok jer dobim takav dojam da se samo ja trudim za obje i onda budem fkt iscrpljena i odustanem.znam da ako odem me nece htjet vidjet al vec imam plan,mozda bolje da mi stvari kaze u facu i ako bude tako bar da rascistim i sa sobom i krenem dalje...

dany

Post Postao/la dany » 05 pro 2009 15:37

skupi prijatelje oko sebe i odi se napit. onda se odi napit još malo više i zbarit nekog tko ti se uopće neće toliko sviđat pa ako se uzajamno odjebete bolit će te neka stvar. poslije se još malo napij.

Avatar
Nyx
Postovi: 182
Pridružen/a: 25 lis 2009 22:35
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Nyx » 05 pro 2009 16:03

dany je napisao/la:skupi prijatelje oko sebe i odi se napit. onda se odi napit još malo više i zbarit nekog tko ti se uopće neće toliko sviđat pa ako se uzajamno odjebete bolit će te neka stvar. poslije se još malo napij.
realno gledano mozda ne najzdraviji al najbolji savjet do sad :thumbup: :)

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Zbrkica » 07 pro 2009 21:14

um, to ti prvi put slomljeno srce? ja znam kak je bilo meni.. mislila sam da je život gotov i onda skužiš da ti svi slome srce pa znaš da bu opet neko došao koji ti bu slomio srce i tak dugo dok nebu neko ko ti ne bu slomio srce.. jbg.. vrijeme..
slika

Avatar
angel_with_broken_wings
Postovi: 114
Pridružen/a: 02 pro 2009 02:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la angel_with_broken_wings » 07 pro 2009 21:20

Zbrkica je napisao/la:um, to ti prvi put slomljeno srce? ja znam kak je bilo meni.. mislila sam da je život gotov i onda skužiš da ti svi slome srce pa znaš da bu opet neko došao koji ti bu slomio srce i tak dugo dok nebu neko ko ti ne bu slomio srce.. jbg.. vrijeme..
pa recimo da je drugi put..prvo je bilo sa nekim deckom,pa ajde nekako sam i prezivjela a i posto sam se u to vrijeme bila razocarala u puno stvari kad je ona stigla u moj zivot nekako sam misla da je to to...posto sam je sasvim slucajno upoznala..i fakat sam bila ono drga osoba dok je to trajalo..neznam kad sam sretnija bila u zivotu..i zato mi je ovo troduplo razocaranje

Avatar
stanica prema suncu
Postovi: 774
Pridružen/a: 13 tra 2007 17:46
Spol/rod: žensko

Post Postao/la stanica prema suncu » 07 pro 2009 21:21

laze ti, ona voli lagat novima

najbolje ti je da pijes. i pusis. i baris sve okolo. :)

Avatar
angel_with_broken_wings
Postovi: 114
Pridružen/a: 02 pro 2009 02:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la angel_with_broken_wings » 07 pro 2009 21:24

:D :D

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Zbrkica » 07 pro 2009 21:36

stanica prema suncu je napisao/la: najbolje ti je da pijes. i pusis. i baris sve okolo. :)
o da nju slušaj, ako želiš rado ću ti reć kamo ju je to dovelo..
Zadnja izmjena: Zbrkica, dana/u 07 pro 2009 21:37, ukupno mijenjano 1 put.
slika

Avatar
angel_with_broken_wings
Postovi: 114
Pridružen/a: 02 pro 2009 02:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la angel_with_broken_wings » 07 pro 2009 21:37

ma ok,znam ja kako reagiram na cugu,jos gore al ajd :roll:

Avatar
stanica prema suncu
Postovi: 774
Pridružen/a: 13 tra 2007 17:46
Spol/rod: žensko

Post Postao/la stanica prema suncu » 07 pro 2009 22:08

Zbrkica je napisao/la:
stanica prema suncu je napisao/la: najbolje ti je da pijes. i pusis. i baris sve okolo. :)
o da nju slušaj, ako želiš rado ću ti reć kamo ju je to dovelo..

do toga da sam upoznala tebe
fak
angel-nemoj me slusat :D

al sad ozbiljno. nema niceg boljeg nego bit s frendovima u tim trenutcima. i isplakat se.

Odgovorite