ja ne znam što se s nama događa ali ne sviđa mi se to nikako

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Plague

ja ne znam što se s nama događa ali ne sviđa mi se to nikako

Post Postao/la Plague » 07 pro 2009 02:38

De mi reci, di smo se pogubile?
Nekad smo bile nepobjedive. Ja i ti.
Gdje i kako smo se razišle? U mišljenjima, postupcima, djelovanjima...
Nešto se opako s tobom događa a ne želiš mi reć. Udaljila si se. Guraš me od sebe i ne samo mene. Ne sviđa mi se to, samo da znaš.
Zašto svaki moj poziv tebi biva odbijen?
Zašto ne možemo, kao i prije, otić na kafu i završit pijane negdje na nekoj travici i valjat se od sreće što su nam guzice mokre od jutarnje rose?
Nekad smo bile ko jedno i čudile se rijetkim trenicima kad nam se mišljenje ne bi poklopilo. Onda bi jedna razuvjerila drugu pa bi se na kraju ipak složile. To sam fakat voljela.
Gdje je nestalo ono da smo jedna osoba bile bi genije?
Mi shmo shi shuper. Ili smo barem bile. Bojim se da da tu rečenicu nisam dugo čula iz tvojih usta. A ni iz svojih.
Brineš me. Brinem i ja sebe jer ne znam što mi se to događa, što se s nama događa... Da si ti tu sve bi mi bilo lakše. Ali ti nisi tu čak i kad jesi tu.
Postaješ jako patetična. Tvoje izjave, tvoji statusi na fejsbuku mi slamaju srce. Ali bojim se da ni ja ne zaostajem za tobom. Samo ti ne dajem to do znanja. Ali sada počinjem.
Jer se bojim da nisi više ista osoba. Ili ja nisam više ista osoba? Ne znam.
Ti bi trebala znat. Ili tražim puno previše? Mora da je to.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 07 pro 2009 03:51

mozda je cura u medjuvremenu odrasla. i ne da joj se vise valjat pijanoj po travici.
zvir i bestimja.

Plague

Post Postao/la Plague » 07 pro 2009 03:54

O čemu ti pričaš?
Zar odrasli to ne rade? :o
Oprosti, sad sam u šoku.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 07 pro 2009 03:55

da, rade. pod uvjetom da se ponasaju ko neodrasli kreteni. nist ljepse neg vidjet dve cure kak rigaju po travnjaku.
zvir i bestimja.

Plague

Post Postao/la Plague » 07 pro 2009 03:58

call_me_slut je napisao/la:nist ljepse neg vidjet dve cure kak rigaju po travnjaku.
:inlove:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 07 pro 2009 14:25

da, valjda ste dosli do onog kad skuzite da leptirici nisu vjecni. sad se kao treba nosit s tim i s nekom drugom dimenzijom ljubavi. (sada ti je vec dugo "in" da se u toj fazi prekine, so...)

dany

Post Postao/la dany » 07 pro 2009 16:08

invalid_user je napisao/la:da, valjda ste dosli do onog kad skuzite da leptirici nisu vjecni. sad se kao treba nosit s tim i s nekom drugom dimenzijom ljubavi. (sada ti je vec dugo "in" da se u toj fazi prekine, so...)
nu moje pametnice :inlove: možda piše prijateljici.

Avatar
fajtericaa
Postovi: 913
Pridružen/a: 01 tra 2007 07:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la fajtericaa » 07 pro 2009 16:33

jednom je jedna mudra osoba stavila post it tamo gdje ga mi mudre osobe stavljamo. pisalo je jednostavno:
"If you think I've changed, I guess you're not the same"

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 07 pro 2009 17:47

Rijesi nam sad dilemu. jel frendica or a lavr? :o

Avatar
fajtericaa
Postovi: 913
Pridružen/a: 01 tra 2007 07:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la fajtericaa » 07 pro 2009 17:55

ja mislim da je frendica. ovako sto se nebi s djevojkom radilo. uostalom,dajte citajte između redaka

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 07 pro 2009 19:15

a kako se to cita izmedju redaka? help us :o

Avatar
fajtericaa
Postovi: 913
Pridružen/a: 01 tra 2007 07:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la fajtericaa » 07 pro 2009 19:46

oprostite,ali ne mogu. to je dar s kojime se rodis. da mogu,ja bih ga drage volje podijelila s vama. al,eto. neide. to je ko i inteligencija. oprostite,od svega napravim off.

ja vam zelim da se pronađete opet.
ljudi se cesto raziđu,tj putevi im se raziđu i onda je tesko uskladiti svoj svijet sa njenim/njegovim,kad ste navikli da zivite u istome.
ali nije kraj,zapravo je samo pocetak nekog drukcijeg nivoa prijateljstva,jel. (tako ja na to gledam,nije da sad solim pamet ikome)

Avatar
sumrak_zivota
Postovi: 1183
Pridružen/a: 08 srp 2006 23:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u mislima

Post Postao/la sumrak_zivota » 07 pro 2009 20:56

just move on! :osica:
jelda? :)
______

Plague

Post Postao/la Plague » 08 pro 2009 17:45

dany je napisao/la:
invalid_user je napisao/la:da, valjda ste dosli do onog kad skuzite da leptirici nisu vjecni. sad se kao treba nosit s tim i s nekom drugom dimenzijom ljubavi. (sada ti je vec dugo "in" da se u toj fazi prekine, so...)
nu moje pametnice :inlove: možda piše prijateljici.
Frendici ide.
sumrak_zivota je napisao/la:just move on! :osica:
Hm, da. Kad skužiš da prijateljstvo blijedi najbolje je zaboravit sve i ić dalje, jel?
Molim te nemoj više nikad nikome davat tako dobre savjete.

didi
Postovi: 50
Pridružen/a: 27 srp 2009 18:37
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Post Postao/la didi » 08 pro 2009 18:52

prijateljica,veliš..sve mi je onda jasno,razumijem te..
i ja sam se često pitala kako je sve odjednom nestalo,što se dogodilo..svakodnevna druženja,dopisivanja i sl spali su na par poruka svaki drugi tjedan te naposljetku na mjesečni prekid,šutnju..

bilo je bolno,ali ipak nisam htjela odustat i na kraju sam odlučila prijeć preko nekih stvari,prekinula šutnju..sada je bolje..no mislim da nikad neće biti ko prije..jbg..

ugl,samo otvorenim razgovorom se neke stavri daju riješit..budi iskrena prema sebi,prema njoj..nadam se da će i ona bit iskrena prema tebi..
jer ako nema iskrensoti,povjerenja teško da će prijateljstvo preživjet..

Avatar
sillmarien
Postovi: 650
Pridružen/a: 26 stu 2008 10:53
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la sillmarien » 08 pro 2009 19:38

hm...
prvo citirala bih
fajtericaa je napisao/la:If you think I've changed, I guess you're not the same"
dakle, nekako sam bez riječi jer nije mi jasno kako ti misliš da sam se ja promijenila i da sam ja kriva za ovo što se događa.[edit:ovo sam obrisala] a kad nisi zauzeta svojim burnim društvenim životom, onda spavaš. pa oprosti što nisam tebi na raspolaganju svaki put kad želiš da sam ti na raspolaganju. (uz to, nisam skoro pa 20 dana bila u zagrebu, a to i sama znaš.)
iskreno, smeta me tvoje ponašanje u zadnje vrijeme. kao da prolaziš neki drugi pubertet. ne može se više s tobom normalno pričati bez da mi kažeš da je odgovor na moje probleme jebanje naokolo. mislim, koji kurac? najviše mi slama srce što ti donekle i shvaćaš kako se ponašaš, ali valjda te zaboli. ne znam kome i što želiš dokazati?
nemoj mislit da te napadam, samo mi je duboko žao što ne shvaćaš mene, pa ni naš odnos. i ja bih radije da sam se ja promijenila, nego ovako. ja bih najradije da su se tvoji planovi ostvarili i da sad ne moraš raditi za život, da opet imamo vremena kao prije skupa valjati se po travi, čekati zoru i smijati se glupostima i zabavljati se i maštat o budućnosti... shvaćaš li ti na što se svode naši razgovori? misliš li da se tako možeš ponašati prema prijateljima?
ja shvaćam da ti meni želiš dobro i volim te i žao mi je ako ćeš se zbog ovoga naljutit na mene, ali mislim da bi o nekim stvarima trebala dobro porazmislit.

evo.. htjela si da ti odgovorim na topic.

[edit # 1000: ma nešto sam sjebala dok sam ispravljala, ali bit je ista]
Zadnja izmjena: sillmarien, dana/u 08 pro 2009 22:51, ukupno mijenjano 4 puta.
"I love deadlines. I like the whooshing sound they make as they fly by."
backspace je napisao/la:ma joj, najradije bi se resetirala...

Plague

Post Postao/la Plague » 08 pro 2009 20:40

Nisam rekla da si se ti promijenila, rekla sam ovo:
PicajzLa je napisao/la:Jer se bojim da nisi više ista osoba. Ili ja nisam više ista osoba? Ne znam.
Ali činjenica je da te puca nekakva depresija i da te takvu još nisam vidjela.
I ne znam kako se postavit. Jedino što znam i umijem je pravit ti društvo, odvest te vanka da se zabaviš a ne da doma čamiš i padaš u još veću depresiju, a ti sa svakog našeg izlaska prva odeš.
Imale smo planove, ako ih se uopće sjećaš.
Sada te planove ostvarujem s drugim ljudima, s nebitnim ljudima i sve što mi fali si ti kao bitan dio njih. Pa pobogu, zajedno smo ih skovali. A ti kao da si se povukla.
I ne, ne napadam sada ja tebe, nije mi to ni na kraj pameti.
Ono što mi smeta je što su naša druženja postala tako kratka i rijetka.

Naravno da se neću naljutit na tebe, volila bi samo da si mi to sve prije rekla jer ovako mučimo jedna drugu. Ti mene svojom šutnjom, ja tebe balavošću. Da, svjesna sam, donekle, svega što radim. Dio vremena.

Ja ne želim da mi "budeš na raspolaganju" i jako mi je žao ako si ti to tako shvatila. Žao mi je ako sam ti ja dala povoda da to tako shvatiš. Želim provodit vrijeme s tobom. A ti mi se činiš tako neuhvatljiva.
sillmarien je napisao/la:ako mi imaš što za reći, molila bih te da me nazoveš na telefon ili pošalješ na mail ili najbolje sačekaš da nađemo vremena porazgovarati u četiri oka.
Eto, zvala sam te prije dva sata i ništa mi od ovog nisi rekla.
U 4 oka te ne mogu dobit jer si bila doma zadnjih 20 dana, kao što si već navela.
Sutra se vidimo, na kratko, rekla si. I pitala sam te zašto na kratko kad se tako dugo nismo vidjele. Zbog prezentacije, seminarskog rada, ili nečeg sličnog, bio je odgovor.
E pa ljubavi, neke su stvari u životu bitnije od drugih. Prijateljstvo vrlo visoko kotira na toj ljestvici. Meni, barem.

Avatar
far out
Postovi: 1468
Pridružen/a: 22 sij 2007 13:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la far out » 08 pro 2009 20:46

dajte, cure. nemojte tu.

Plague

Post Postao/la Plague » 08 pro 2009 20:52

sad bi te najradije poslala u tri pičke materine šta ćeš ti meni govorit di da ja šta radim. ali neću jer si mi simpatična. i jer sam ozbiljno shvatila onaj poziv na palačinke. :D

Avatar
far out
Postovi: 1468
Pridružen/a: 22 sij 2007 13:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la far out » 08 pro 2009 20:54

lol :D

dobronamjeran je savjet, stvarno. :)

Avatar
sillmarien
Postovi: 650
Pridružen/a: 26 stu 2008 10:53
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la sillmarien » 08 pro 2009 21:12

eto, far out i ja se slažemo da forum nije mjesto na kojem bi to trebale raspravit. u skladu s tim, poslala sam ti na pm obavijest o mojim sutrašnjim kretanjima. :D pogledaj dal se slažeš pa ćemo sutra razgovarati:*
"I love deadlines. I like the whooshing sound they make as they fly by."
backspace je napisao/la:ma joj, najradije bi se resetirala...

Plague

Post Postao/la Plague » 08 pro 2009 21:21

Ovo, kao prvo, uopće nije trebala bit rasprava, nego moja poruka tebi da te želim natrag u svoj život i da nemam pojma na koju foru si nestala iz njega.
Dakle, samim time sam ti htjela dat do znanja koliko mi značiš.
I zauzvrat sam očekivala da se raznježiš i pohrliš do mene i kažeš mi tu istu stvar koju ja pokušavam reć tebi.
I da shmo shi opet shuper. :inlove:
Premda tvrdim da si to nikada nismo ni prestale biti.
Blokada u komunikaciji.
I imaš me sutra čekat do kraja smjene pička ti se ogadila! :ljubav:
PicajzLa je napisao/la:Da si ti tu sve bi mi bilo lakše.
Da, quotam samu sebe. I opet ću.

Avatar
stanica prema suncu
Postovi: 774
Pridružen/a: 13 tra 2007 17:46
Spol/rod: žensko

Post Postao/la stanica prema suncu » 08 pro 2009 22:29

ne na forumu. ne javno.
i prijateljstvo sve prolazi. i sve izdrzi. i udaljenost, i svade, i iste cure i sve. jer....kad nema nikog, prijatelj je tu. a mi u svemu radimo greske. pa tako i s njima. al prijatelj te zna. i oprasta.

Imao sam prijatelja
U svemu prvaka
Hoćete li svijetla,
Hoćete li mraka

Nismo bili čopor
Nismo bili rulja
Prijatelj moj hulja
Ja također hulja

Sve je bilo ništa
Svi su bili stoka
Bauljasmo kobno
Od štoka do štoka

Zavodila nas je
Ista s petog kata
Razorena ponoć
Trošna noćna vrata

Imao sam prijatelja
Lažnog prvoborca
Sad sam bez stražara,
Opkopa, i dvorca

A volio sam njega
Koliko se može
Sve što nam se zbiva
Pitanje je kože

Kažu da je dobro
Kažu da je gore
Svjedoče o njemu
Lažno i najgore

A ja ću za njim
Čim duge naplatim

Plague

Post Postao/la Plague » 08 pro 2009 22:34

stanica prema suncu je napisao/la:ne na forumu. ne javno.
Tebe ekšli šaljem u tri pičke materine kad mi govoriš di ću i šta radit jer te ne poznam i jer me zaboli džon. i jer me nisi zvala na palačinke.
Zadnja izmjena: Plague, dana/u 08 pro 2009 23:24, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
stanica prema suncu
Postovi: 774
Pridružen/a: 13 tra 2007 17:46
Spol/rod: žensko

Post Postao/la stanica prema suncu » 08 pro 2009 22:37

mene veseli kad me ljudi salju tri picke :)

Plague

Post Postao/la Plague » 08 pro 2009 22:45

Mene veseli kad meni šalju tri pičke. :inlove:

Avatar
fajtericaa
Postovi: 913
Pridružen/a: 01 tra 2007 07:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la fajtericaa » 08 pro 2009 22:47

jesi li ti upravo ovdje potpuno javno stavila pjesmu iz neke retardirane hrvatske sapunice kojom me je moja majka maltretirala svakoga bozjeg dana?? (ta serija se vrtila cak i subotom i nedjeljom kad se ta serija nije vrtila)
drznice.

Avatar
stanica prema suncu
Postovi: 774
Pridružen/a: 13 tra 2007 17:46
Spol/rod: žensko

Post Postao/la stanica prema suncu » 08 pro 2009 22:55

da
ali samo zato sto je to pjesma arsena dedica, a neki idiot ju je iskoristio za haerteovu sapunicu.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Post Postao/la Bash » 08 pro 2009 23:23

mene je ovo totalno razniježilo. :inlove: carry on, carry on. prijateljevanje nije samo kimanje glavom.

Avatar
GaMeS
Postovi: 536
Pridružen/a: 22 svi 2009 15:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Over the rainbow

Post Postao/la GaMeS » 09 pro 2009 20:21

glupe.ste. :cool:
I know, you want the sin without the sinner

Odgovorite