Poklonit cu ti - II. dio - neka ovo procita ONA

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
NiceGirl

Poklonit cu ti - II. dio - neka ovo procita ONA

Post Postao/la NiceGirl » 12 ožu 2010 09:55

jos je rano pa nemrem jos razmisljati, kak sve te puzzle u glavi slozit u jednu cjelinu...

ponovo poklanjam nesto djevojci lijepih ociju, pametnoj ko pcelici. a, i onaj dan kad sam te slucajno srela u gradu, zapravo sam se smijala od srece, tad jos nisam bila u nekom polupijanom stanju i svijesna sam svega kaj sam ti taj dan pisala. nemrem vjerovat da sam imala tu cast vidjeti te... ali, jesam 

nakon dugooo vremena netko me je ponovno uspio dotaknut iznutra (za to si zasluzna ti). ima netko za koga sam mislila da tu osobu nikad necu moc prestat voljet, a sad se na neki nacin hladim. ima trenutaka kad me ponovo zaboli, valjda zbog toga kad se sjetim koliko sam u svemu tome u biti nemocna...

e da, i onda dodjes ti, jednostavno te nemogu samo tako pustit. znam da se ne poznajemo najbolje, ali to nije bitno, imamo vremena. ali, ono sto sam za sada vidjela, svidjelo mi se. uostalom, da mi se toliko ne svidjas, nebi se trudila. takodjer, mogu te prihvatiti sa svim tvojim manama i vrlinama, ako si na to mozda mislila.

meni bi bilo drago da te sam mogu normalno vidjet, samo da onako titras u mojoj blizini. uzivam u tvom drustvu! a, i da ne mozemo popricat u cetiri oka, to mi zbilja krivo. bunis me, sad je dobro, onda nije dobro, pa onda kad budes zivcana neznam jel to povezano samnom ili sa necim drugim. opet mislim da ne zasluzujem tak neku hladnocu. i to sam ti rekla, a da sam zbilja tak mislila - tu sam, ako ti bilo kaj zatreba, reci. neznam jel imas ili nemas problema u svom zivotu, ali ako imas - nemoj se istrest na nekome ko to ne zasluzuje, reci nekome, bilo kome, reci mene i saslusat cu te, nastojat cu ti pomoc, pa nije da ja bas nemam pojma o nicemu u zivotu. i neznam jel se tebi opcenito neke stvari nedaju, ali ako je zbilja tako, nemrem te gledat da se tako mucis, trgni se.

i, ne vidim neku aoru da ti svijetli iznad glave pa da onda moras pazit na mene hocu li ili necu patit. samo zelim bit u tvojoj blizini. molim te, sam budi iskrena prema meni, ono kaj zbilja mislis, to reci i drzi se toga. nisam vise mala beba da moras pazit kak ces i o cemu razgovarat samnom. razgovorom nazivam ono sto je uzivo, a ne nesto kaj ide preko telefona i ne gledas nekoga u oci dok pricas. ako nesto zbilja ne zelis ili ne mozes, reci tako ili da je neznam kaj drugo u pitanju.

toliko za sada od mene, znas di me mozes dobit!

NiceGirl

Re: Poklonit cu ti - II. dio - neka ovo procita ONA

Post Postao/la NiceGirl » 09 srp 2010 07:22

ooo my sweet girl
could I get a chance
to fix some wrong words

ooo my sweet girl
I want kiss your lips again
and protect you from everything bad

ooo my sweet girl
what is shortcut to your heart,
can you help me?
please,give me a chance
really,I wanna try

maybe I'm crazy
but I'm crazy only because of you


:sramise:

NiceGirl

Re: Poklonit cu ti - II. dio - neka ovo procita ONA

Post Postao/la NiceGirl » 26 srp 2010 07:40

"dodir ledja o ledja,ruka led ledena. znas kako vredja prazna postelja..."

NiceGirl

Re: Poklonit cu ti - II. dio - neka ovo procita ONA

Post Postao/la NiceGirl » 03 kol 2010 08:43

ja sam svoje sve napravila za sta sam mislila da ce pomoc situaciji i nije mi zao,al mi je zao sta sam nemocna i kaj to moram pustit,jbg-covjek nemoze imat sve kaj pozeli.

mozes da bezis,ali djaba-djaba :plazi2: . ne,ti doista bjezis od mene i prije bi te Interpol nasao. sjeti se one poruke od nedjelje (to ozbiljno mislim). bit ce dovoljno samo da sam kraj tebe. gle,a i stvarno nije mi to tak zanimljivo da se pojavis,pa nestanes,pa se opet pojavis i kazes-nemoj odmah mislit da ti dajem neku nadu (necu odmah mislit),malo vremena uspjele zajedno provest i sad opet bjezis od mene. vjeruj mi da imam puno tezih problema u zivotu pa mi nije zanimljivo kak se dragi mi ljudi pojave i opet nestanu. probaj me bar nesto poslusat ak mozes!

NiceGirl

Re: Poklonit cu ti - II. dio - neka ovo procita ONA

Post Postao/la NiceGirl » 29 kol 2010 08:36

i,bez obzira sta mi znas dignuti tlak :haha: falis na svoj nacin. da si i na kraju svijeta,ja cu iz ovih stopa ak treba,dignut se i proc za tobom. znas,mi bikovi smo jako tvrdoglavi do betona (ne odustajemo odmah) i da mogu zvijezde bih ti skidala sa neba,al mala,kako si slatkaaa (definitvno najljepse bice na svijetu)! eh,kako te samo trebam i zelim kraj sebe!!! :ruza:

Avatar
sekica63
Postovi: 771
Pridružen/a: 09 srp 2008 17:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Poklonit cu ti - II. dio - neka ovo procita ONA

Post Postao/la sekica63 » 30 kol 2010 04:33

NiceGirl je napisao/la:i,bez obzira sta mi znas dignuti tlak :haha: falis na svoj nacin. da si i na kraju svijeta,ja cu iz ovih stopa ak treba,dignut se i proc za tobom. znas,mi bikovi smo jako tvrdoglavi do betona (ne odustajemo odmah) i da mogu zvijezde bih ti skidala sa neba,al mala,kako si slatkaaa (definitvno najljepse bice na svijetu)! eh,kako te samo trebam i zelim kraj sebe!!! :ruza:


... :pivo: :hmmm:
ne ruši most, možda nas poveže

Avatar
Mina
Postovi: 179
Pridružen/a: 03 sij 2009 23:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u creatinu

Re: Poklonit cu ti - II. dio - neka ovo procita ONA

Post Postao/la Mina » 10 ruj 2010 22:25

awwww jako ljepo ...jako jako ...
ah Faith mi je zauzeto jebiga..

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Poklonit cu ti - II. dio - neka ovo procita ONA

Post Postao/la call_me » 11 ruj 2010 00:46

o cemu se radi ova tema? :o nikako da se snadjem.

NiceGirl

Re: Poklonit cu ti - II. dio - neka ovo procita ONA

Post Postao/la NiceGirl » 10 lis 2010 06:09

call_me je napisao/la:o cemu se radi ova tema? :o nikako da se snadjem.
to je bilo namijenjeno nekome ko me nije sljivio ni 0,5%,a ja bih za nju skinula i vlastitu kozu sa sebe. jebi ga,zivot zna ponekad bit nepravedan.

Odgovorite