Voljenje :)

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
Samantha
Postovi: 417
Pridružen/a: 09 stu 2008 18:37
Spol/rod: žensko

Re: Voljenje :)

Post Postao/la Samantha » 21 kol 2010 00:54

invalid_user je napisao/la:ha? -.-
ja hocela samo reci da osoba nikako ne znala koliko neka druga osoba osjecala i da to sve nas puno jebala.
Samantha je napisao/la:Jednom.
Kučka nije zaslužila.
:D

brijem da onaj kog ja uspijem zavoljeti to i zasluzi.
Tako sam i ja nekoć pričala, good old times :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Voljenje :)

Post Postao/la Kroacija » 21 kol 2010 16:39

sreca pa ja nisam ti :D

Avatar
Samantha
Postovi: 417
Pridružen/a: 09 stu 2008 18:37
Spol/rod: žensko

Re: Voljenje :)

Post Postao/la Samantha » 21 kol 2010 18:00

da, teško je biti ja :D

Avatar
Mina
Postovi: 179
Pridružen/a: 03 sij 2009 23:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u creatinu

Re: Voljenje :)

Post Postao/la Mina » 10 ruj 2010 22:46

sekica63 je napisao/la:
Mina je napisao/la:Dovoljno da me svaka do sada zajebala , al neka tako mi i treba kad sve radim za druge a niš za sebe!!!! :sramise:
baš svaka tebe zajebala?ooooooooooooooočuj to :aaaa:
da draga sve al se nadam da neš i ti
ah Faith mi je zauzeto jebiga..

Avatar
sekica63
Postovi: 771
Pridružen/a: 09 srp 2008 17:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Voljenje :)

Post Postao/la sekica63 » 22 ruj 2010 06:17

Mina je napisao/la:
sekica63 je napisao/la:
Mina je napisao/la:Dovoljno da me svaka do sada zajebala , al neka tako mi i treba kad sve radim za druge a niš za sebe!!!! :sramise:
baš svaka tebe zajebala?ooooooooooooooočuj to :aaaa:
da draga sve al se nadam da neš i ti

malena Ljubav je šah. pazi koju potezu povlačiš! :plazi2:
ne ruši most, možda nas poveže

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Voljenje :)

Post Postao/la Kroacija » 17 stu 2010 00:28

koliko puta se osjecali voljeno?
jedan. s tom osobom sam danas u izvrsnom odnosu.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Voljenje :)

Post Postao/la Moloko » 24 ožu 2015 22:25

Tema me asocirala na jedan prekrasan tekst na koji sam naišla pred par dana. Razmišljala sam u koju temu da ga skopiram i nekako mi se čini da je ova prikladna. Žena koja ga je napisala uspjela je na jedan tako intenzivan i jednostavan način reći sve ono što bih o ljubavi rekla i ja. :) Kome se da neka pročita..

"Za one ljubavi što večeras nisu u restoranima, kinima ni hotelima. Za ona imena koja čak niti na papirnatoj rezervaciji u zadimljenoj birtiji ne mogu stajati jedno uz drugo. Iz milijun razloga. Čiji dlanovi neće mirisati na ruže, a dah gasiti svijeće, čija gola bedra nisu u crvenom, klišeiziranom donjem rublju. Za one ljubavi koje šutimo. Svima, pa i sebi. Priče što su prekinute bez kraja i tako osuđene da zauvijek žive. Momenti koji nam bilo kad i bilo gdje od srca mogu načiniti izudaranu, punu rupa pikado tablu. Rečenice što su izgovorene samo jednom i nikad se više neće vratiti. "Bojim se sebe kad sam kraj tebe. Da mi kažeš da skočim s mosta, uradio bih to.“ Osjećaj kojeg jutrima redovno ispireš iz usta, kao nekad peračice odjeću na rijeci. Uzalud. Sjećanja koje svake noći kidaš u glavi kao poster sa zida kojeg si prerastao. Džaba. Za sve one što su oko sebe izgradili zidove, hladnije od najhladnijeg stećka, da bi ih se i Mak Dizdar prepao. Zbog trenutaka ludila, nježnosti i strasti, kad sve do podneva nisi mogao raspoznati šta je bio san, a šta stvarnost. Kad ste kao osuđenici na smrt koji se sreću prvi i zadnji put. I imate na raspolaganju samo usne i dvije minute. Za one ljubavi što postoje samo u mrklom mraku, daleko od svega i svih, tamo između pišanja i spavanja, kad se sretnemo sami sa sobom u zrcalu. Pa se naslonimo na lavabo da nas održi na nogama. A oči nam čatrnja koja se prelijeva poslije olujnog juga. Sebi nije dobro lagati. Jer nema tog Valentinova, filma ili knjige...Jok. Ovo traje kad sve prestane. Kad se spusti zastor u kinu, kad prođe dugi popis glumaca na mračnom platnu, kad se u žamoru raziđe publika i navuče zadnja naramenica grudnjaka u zadnjem redu, traje i kad iziđeš na cestu, na vjetar, na mrzlu zimu, traje kroz sva godišnja doba dok hodaš do stana, traje s kim god legneš i kad god se probudiš. Gdje god se probudiš. U djetinjstvu su nam visoku temperaturu i groznicu gasili mokrim čaršafom i rakijavim čarapama. Ali taj osjećaj...jači je od kompletne narodne medicine, moderne farmacije i rakije. Ko nije doživio, zdrav je i sretan čovjek."
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Voljenje :)

Post Postao/la JaNNa » 25 ožu 2015 10:38

mrav je napisao/la:Koliko puta u zivotu ste nekog voljeli, koliko puta se osjecali voljeno? Sto voliti za vas predstavlja? :)
hitajte.
krenut ću unatrag...
3. Riječ volim mi predstavlja skup glagola i gl. imenica: tolerancija, razumijevanje, poštivanje, privrženost, privlačnost (kod partnera), pripadanje
2. Mislim da se u zadnjih pet godina osjećam voljeno (tu i tamo s nekom rupom), ali uz najveću zaslugu self-esteem boost-a.
1. Pa ako se povedem za ovim što za mene predstavlja voliti - ne baš puno (*bitch*), ali mislim da sam najbliže tome bila dva puta sa partnerima i pet puta s frendovima.

i za kraj.. najdraža:
There are few people whom I really love, and still fewer of whom I think well.
The more I see of the world, the more am I dissatisfied with it; and every day confirms my belief of the inconsistency of all human characters, and of the little dependence that can be placed on the appearance of merit or sense.”

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Voljenje :)

Post Postao/la Yeci » 25 ožu 2015 16:42

Moloko je napisao/la:Za one ljubavi koje šutimo. Svima, pa i sebi. Priče što su prekinute bez kraja i tako osuđene da zauvijek žive. Momenti koji nam bilo kad i bilo gdje od srca mogu načiniti izudaranu, punu rupa pikado tablu. Rečenice što su izgovorene samo jednom i nikad se više neće vratiti. Osjećaj kojeg jutrima redovno ispireš iz usta, kao nekad peračice odjeću na rijeci. Uzalud.
Don't talk about life, live it.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Voljenje :)

Post Postao/la zwarte paard » 26 ožu 2015 09:49

citat je fora, ali sam na ovu recenicu odvalila od smijeha...

Ko nije doživio, zdrav je i sretan čovjek

nekako mi je provala.

voljenje, aktivan osjecaj koji prepoznajes kao nista drugo nekogo kao voljenje, jedan dio. drugi dio je odluka da radis sve sto treba za nekoga.

dakle voljenje je osjecaj povezanosti nicim izazvan, odluka i djelovanje.

volim, volim dosta osim kada sam drkenzi i kada odlucim da necu :D

a koliko sam voljena? nemam pojma, to me nesto ne zanima pretjerano. trebala bih biti zahvalnija za to sto me neki ljudi vole, ali mi nekako to bas i nije gorivo. bitno je da nisi gad, pa se onda voljenje podrazumijeva.
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Dakota
Postovi: 19
Pridružen/a: 16 sij 2015 18:51
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Voljenje :)

Post Postao/la Dakota » 01 tra 2015 07:18

Voljela sam zapravo samo jednom. Do nedavno sam prizeljkivala kako bi bilo bolje da i nisam, da me to samo oduzelo, slomilo, na dijelove razbacalo cak i nakon prekida na duzi period ali sam shvatila kako sam naucila veliki broj stvari iz tog osjecaja. Sada sam sasvim druga osoba, izgradio me taj osjecaj na bolje i da se mogu vratiti u proslost, sve promijeniti kako bi izbjegla sve to pa cak i ne voljela, ne bih to ucinila. Covjek nauci svasta iz gresaka..
Koliko sam puta voljena bila, ne bih znala reci...ali vjerujem da svakodnevno svi mi volimo i voljeni smo sa strane nasih bliznjih no, mislim da se nije na to mislilo onim pitanjem :)

Avatar
bonaca
Postovi: 146
Pridružen/a: 01 tra 2015 19:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Voljenje :)

Post Postao/la bonaca » 04 tra 2015 15:28

sad sam u fazi pisanja po ljubavi i svim tim sentimentalnim sranjima pa cu reci da je to bajka za budale :)
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Voljenje :)

Post Postao/la Little N » 05 tra 2015 14:13

Do sad sam voljela jednom. Volim još uvijek.
Do tog voljenja, nisam voljela sebe prvo pa vjerojatno za drugu ljubav nije ni bilo potrebe.
Trebalo mi je 6 godina da budem solo da bi shvatila da sam 5 godina bila u vezi u kojoj nijednom nisam rekla Volim te.
Trebalo mi je samo 6 mjeseci da nadoknadim sve propuštene Volim te do sada. I svaki je posebniji od prethodnog.
Volim volit ispravno.
Čudne su mi rečenice od kolesterola. Znam.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Voljenje :)

Post Postao/la zwarte paard » 05 tra 2015 14:43

mala od n, nije to kolesterol, to je ljubav ili te netko omadjijao... nikada se ne zna...:D

---------------------------------------

jak post!!!! jak i jooooj sladak. tezak, ali sladak! pokusala sam ne napisati nista, ali nisam mogla...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Voljenje :)

Post Postao/la Moloko » 06 tra 2015 14:52

Ljubav je za mene oduvijek bila i bit će- međusobno prožimanje.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

backspace

Re: Voljenje :)

Post Postao/la backspace » 06 tra 2015 18:51

http://mobile.net.hr/magazin/brak-veze/ ... ite-si-ovo

Lepi tekstić

'To nije nešto što možete isforisrati niti nešto što možete isplanirati, ali ponekad, samo ponekad nabasate na nešto predivno. Predivno, čak i ako ne uspije.'

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Voljenje :)

Post Postao/la Bash » 06 tra 2015 21:14

Baš je dobar tekst. :aha:

Avatar
turbulentno
Postovi: 83
Pridružen/a: 29 srp 2015 21:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Voljenje :)

Post Postao/la turbulentno » 05 kol 2015 22:09

E pa sad ispast ću totalni cudak možda,ne znam

Uglavnom ja voljela nisam.a ono što sam mislila da je ljubav ipak nije bila.čak kad bolje razmislim nisam ni bila zaljubljena. Sve je to bilo neko svidanje.
Mada iza mene su tri duge veze i brate nijedna nije postigla taj neki značajan efekt u mom umu,duši.
Nisam nikad varala nijednu otišla bi i to je to.

Jedno vrijeme sam mislila da neki davo ne štima samnom ali opet jebemu nije došla još očito

Voljena sam bila to sam osjetila i lijep je osjećaj mada bi rado probala da i ja volim kakve sam sreće neće biti obostrano pa bolje da jezik pregrizem

I da mislim da se može voljeti samo jednom onako baš potpuno i sad razmišljam imam li pravo to uopće komentirati

Ama imam ko mi šta smije :D

Avatar
modblaise
Postovi: 161
Pridružen/a: 07 lis 2011 10:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Trogir
Kontakt:

Re: Voljenje :)

Post Postao/la modblaise » 07 kol 2015 10:28

Bila sam par puta zaljubljena. Tad sam za neke od tih zaljubljenosti mislila da su ljubav. Al' gledajuć sad, iz ove perspektive, ljubav ne može postojati u svojoj punini ako nije uzvraćena. A te emocije su bile neuzvraćene. Jednom uzvraćene kasno, jednom pretvorene u posebno prijateljstvo, a ove neke su jednostavno ugasnule....
Sad volim i voljena sam. I za tu ljubav sam riskirala sve, ginem i ginut ću vjerojatno još dugo. Ne zbog nas, nje, nego zbog okolnosti, društva.... I ponekad pomislim da je sve to skupa idealizirano, preizromantizirano, da se ta ljubav kad-tad potroši i što onda ostaje za život... A onda opet, tu sam. Jer baš ta, blesava, luda, naivna ljubav, nas drži još uvijek skupa. Unatoč svemu. Unatoč svima.
U konačnici, čitav svoj život vapim za ljubavlju. I sad kad je konačno imam, kad je ona poput ogledala, kad se emocije prelijevaju iz drugog bića u mene i obrnuto, sad tu ljubav ne mogu ispustiti iz ruku.
I kontam ... ok, možda sam blesava, moglo je biti lagodnije, jednostavnije, sigurnije, ali svo to materijalno, sve te užitke ne bih mogla ponijeti sa sobom u one trenutke samoće, a ovo što sada imam, ostaje u meni zauvijek.
I need you, you're the one I need.

Odgovorite