ok..hmmm ne trazim curu niti nekoga za fuck

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
canis lupus
Postovi: 19
Pridružen/a: 15 srp 2010 12:31
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

ok..hmmm ne trazim curu niti nekoga za fuck

Post Postao/la canis lupus » 15 srp 2010 14:54

ugl eto ja sam nova..jako mlada..usla sam u ovaj svijet i ne zelim izac..zelim ga bolje upoznat. imala sam prijatelja koji je bio gay i on me upoznao sa ovim ali je nazalost umro..kada kazem ovaj svijet mislim na svijet gay populacije. posto sam jako mlada htjela bi nezz mozda nekog da mi uvede u ovo sve kao nekakve "instrukcije".. i zanima me zasto u zg ne postoji ni jedan kafic za kojeg se moze rec ..e ja bila u onom gay frendly kaficu.. eto to je sve od mene :duga: :duga: :duga: :ok: :ok: :pardon: :pardon:

Mazilica
Postovi: 616
Pridružen/a: 12 sij 2010 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ok..hmmm ne trazim curu niti nekoga za fuck

Post Postao/la Mazilica » 15 srp 2010 14:55

Kako nema? vimpi
same lezbe tamo :)
Γιατί πάντα υπήρχαν οι γυναίκες που λάτρευαν γυναίκες... Και όλα αρχίσαν απο εδώ...

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: ok..hmmm ne trazim curu niti nekoga za fuck

Post Postao/la pihach » 15 srp 2010 14:57

vimpi, legacy, rush, cijeli cvjetni, funk... to je to cega se zasad mogu sjetiti.
sretno s upoznavanjem i da, nemoj izlaziti iz gej svijeta ;)

canis lupus
Postovi: 19
Pridružen/a: 15 srp 2010 12:31
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ok..hmmm ne trazim curu niti nekoga za fuck

Post Postao/la canis lupus » 15 srp 2010 15:22

wouuu... ok tnx ..pomogle ste mi :D .. aaaaa sad sam sama sebi happyy :duga: :duga: :haha: :haha: :haha: :haha:

Odgovorite