kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
Samantha
Postovi: 417
Pridružen/a: 09 stu 2008 18:37
Spol/rod: žensko

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la Samantha » 27 kol 2010 23:47

divno :)

superherojka
Postovi: 88
Pridružen/a: 26 srp 2010 12:58
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la superherojka » 31 kol 2010 23:51

pt7

oh ta očekivanja koja imamo. naivna pomalo? jesam, naravno. uvijek bila i uvijek bit ću. barem je to onaj mali izgubljeni dio djeteta u meni koji svi ostali sakrivaju ili barem pokušavaju.

trenutno je 00:26. spavaš vjerojatno. ja se borim protiv trojanskih konja. doslovnih i prenesenih. stalno se neki vrag borim. napravi ono, ne ne, napravi ovo. i znaš, obično krivo odaberem kad moram birati. često radije izbjegnem odabire.

ovdje je zima. ali je tišina. čujem si misli. nedostaje mi tvoja blizina. nedostaje mi užasno. strašno je kad se jednom suočiš sam sa sobom. kad uvidiš sve mane koje imaš i shvatiš da nemaš više snage mijenjati se. ali ipak. nikad nisam voljela raditi išta što je bilo lako.

mislim da moraš izbrisati sliku o meni iz svoje glave koju imaš. tek sad me možeš upoznati. možda. ne vjerujem ljudima. ne volim ljude. često su zli. ali onda naivno vjeruješ jednom. pa drugi put. nadaš se da se slika svijeta konačno promijenila. ali nije. samo ispadneš naivan. jer želiš da te netko voli. jer želiš prijatelje. nekoga da te potapše po leđima i kaže da će sve biti u redu. često se ulovim kako to sama sebi radim. a kažem ti, ne vjerujem ni sebi više.

prošle godine u ovo vrijeme, nisam postojala. zaista, nisam. nisam vjerovala u ništa čisto i iskreno. nisam vjerovala da ću moći davati sebe toliko koliko se tebi želim dati. da ću nekome otkrivati svoje tajne. da ću plakati kad mi se plače. urlati kad mi se urla. hvala što prolaziš kroz to sve sa mnom. to neko moje ponovno rođenje. ovako na kraju puta. prije velikih odluka. odluka koje mijenjaju život. odluka za koje ćeš se uvijek pitati, da li je to bila ona prava?

fokusi se mijenjaju. ljudi se mijenjaju uostalom. znam da čitaš ovo svaki dan. i drago mi je da šutiš. ovo je sad manje ljubavna priča u ovom dijelu. ne zato jer te ne volim, nego dapače. volim te još više. mislila sam da to čak nije moguće. ali ipak! želim ti pokazati u šta si se vjerojatno uvalila. možda jesam romantik. i bljutava ponekad. znam da jesam. ali sada si mi ti bitna stvar u mom malom nebitnom životu. odjednom je postao jako bitan. imam tebe. i svaki dan, kad ustajem, mrko pijem prve gutljaje kave i onda se sjetim toga. da imam tebe. i nisam više mrka. i volim taj osjećaj. volim te.

Fauve
Postovi: 3
Pridružen/a: 03 ožu 2010 19:09

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la Fauve » 02 ruj 2010 00:10

pomalo strasno. pomalo tuzno.
nekako se nalazim u svim ovim negativnim opisima. samo malo gorje.
losa sam djeva neka cini se...

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la bašja » 02 ruj 2010 08:52

lijepo pišeš.... ali mi treba vodič za lektiru, jel ovo u grubo gledano tužna ili sretna priča?!
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la call_me » 02 ruj 2010 11:22

superherojka je napisao/la: imam tebe. i svaki dan, kad ustajem, mrko pijem prve gutljaje kave i onda se sjetim toga. da imam tebe. i nisam više mrka. i volim taj osjećaj. volim te.
:o ne kuzim...sta je ovdje tocno tuzno? sta vam je? :o

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la phos » 02 ruj 2010 11:28

1. u ratu je:
superherojka je napisao/la:pt7
..ja se borim protiv trojanskih konja. doslovnih i prenesenih. stalno se neki vrag borim. napravi ono, ne ne, napravi ovo.
2.samopouzdanj na nuli:
superherojka je napisao/la:pt7i znaš, obično krivo odaberem kad moram birati. često radije izbjegnem odabire.
3.pesimisticki stav - zima...tisina...osjecaj samoce...
superherojka je napisao/la:pt7
ovdje je zima. ali je tišina. čujem si misli. nedostaje mi tvoja blizina. nedostaje mi užasno.
4.spoznaja (samo) - negativa! :
superherojka je napisao/la:pt7
strašno je kad se jednom suočiš sam sa sobom. kad uvidiš sve mane koje imaš i shvatiš da nemaš više snage mijenjati se. ali ipak. nikad nisam voljela raditi išta što je bilo lako.

5.razocarana u ljude oko sebe :
superherojka je napisao/la:pt7
ne vjerujem ljudima. ne volim ljude. često su zli. ali onda naivno vjeruješ jednom. pa drugi put. nadaš se da se slika svijeta konačno promijenila. ali nije. samo ispadneš naivan. jer želiš da te netko voli. jer želiš prijatelje. nekoga da te potapše po leđima i kaže da će sve biti u redu. često se ulovim kako to sama sebi radim. a kažem ti, ne vjerujem ni sebi više.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la phos » 02 ruj 2010 11:29

nije mi samo jasno zasto "oma" to cita svaki dan i suti?!
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la call_me » 02 ruj 2010 12:27

pizda : :lol:
koja anamneza phos :well_done: :D
e ak ce ovo nekog uvredit ja cu se odmah posup pepelom i ucutat majkemi. ne daj se smest djevojko :)

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la phos » 02 ruj 2010 12:49

call_me je napisao/la:pizda : :lol:
:nerd:
fala! :)
a meni je je bas nekako ...zao...
ma trenutke me opoziti u pisanju navedu da pomislim..da se radi o nekome koga nema :sorry:
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la bašja » 02 ruj 2010 14:21

baš tako, prvo sve što je phos navela, a onda pročitam onoaj dio koji je call_me citirala i mislim si ipak se vole... :srce: ljubav je kolko ja kužim obostrana i uzvraćena, a opet sve odiše teškim pesimizmom, zato sam zbunjena... čekaj, oće bit još toga?
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la phos » 02 ruj 2010 14:24

kazem ti ja-pise o nekome koga nema vise.fizicki.
:sorry:
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

superherojka
Postovi: 88
Pridružen/a: 26 srp 2010 12:58
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la superherojka » 02 ruj 2010 14:29

:) sviđa mi se analiza djevojko. uglavnom si pogodila.

nije negativno. možda i je. ne znam se inače izražavati kroz razgovor pa joj pišem. da vidi da nisam baš glupa koliko se čini možda u mnogim trenucima. lakše mi je pisati. ja sam vam samo jedna mala otužna kukavica. ovo su sve samo trenuci koje želim podijeliti s njom kad nije pored mene. da pogleda u moj mozak.

a želim da zna da mi uljepšava život. a lakše je ovako jer se inače userem kad joj trebam tako nešto reći. znate osjećaj, odjednom dolazi navala kašlja, panika i znoj. a ne volim se znojiti od panike. ni kašalj mi nije drag. ovako sam sigurna da se neću krivo izraziti i da me neće krivo shvatiti što je inače slučaj jer ne mogu se pohvaliti određenom dozom elokvencije u tim trenucima. panika mi je pored nje.

ona je nemiran duh. često je ima, ali dosta često je nema. nije tužna priča zasad. priča traje. rado bih i ja znala da će to biti jedna od onih, mislim da ih bajkama zovu. ali, život se živi iz dana u dan. lako je živjeti u prošlosti, još lakše zamišljati budućnost, ali suočiti se sa sada.. to je problem.

ona je taj moj poseban netko kojeg čekaš i načekavaš i čekaš i onda se konačno pojavi i tog istog trena postaneš svjestan da je to upravo TO. a zamislite, kad nakon cijele sezone kiše i oluje, uplovite u određenu vrstu spokoja. iskreno se nadam da ćete svi iskusiti barem dio svega toga, jer mene sve ovo čini toliko boljom osobom. imati nekoga tko vas nadahnjuje za toliko toga. imati nekoga uz sebe uz kojega imate osjećaj da možete pokoriti svijet. nije negativno ništa od toga. samo jedno prekrasno iskustvo koje morate proći radi sebe.

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la bašja » 02 ruj 2010 14:34

phos, daj me nemoj... šesto čulo spike?!!? :shock2: ili samo studijska godina u švedskoj!?! :D

@superherojka: ako ti je lakše napisat nego kazati, piši, glavno da se izraziš i da ona to pročita....
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Fauve
Postovi: 3
Pridružen/a: 03 ožu 2010 19:09

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la Fauve » 02 ruj 2010 17:22

superherojka je napisao/la: nije negativno. možda i je. ne znam se inače izražavati kroz razgovor pa joj pišem. da vidi da nisam baš glupa koliko se čini možda u mnogim trenucima. lakše mi je pisati. ja sam vam samo jedna mala otužna kukavica. ovo su sve samo trenuci koje želim podijeliti s njom kad nije pored mene. da pogleda u moj mozak.
ako nije tu, vjerojatno postoji i razlog za to.. a i mozda je kasno sada ista vise reci, ako nisi mogla kada je trebalo..
superherojka je napisao/la:a želim da zna da mi uljepšava život. a lakše je ovako jer se inače userem kad joj trebam tako nešto reći. znate osjećaj, odjednom dolazi navala kašlja, panika i znoj. a ne volim se znojiti od panike. ni kašalj mi nije drag. ovako sam sigurna da se neću krivo izraziti i da me neće krivo shvatiti što je inače slučaj jer ne mogu se pohvaliti određenom dozom elokvencije u tim trenucima. panika mi je pored nje.
pored nekog tko je "the one" nebi smjelo biti panike.. kako ti je zivot ljepsi pored nekoga tko te cini panicnom?
superherojka je napisao/la:ona je nemiran duh. često je ima, ali dosta često je nema. nije tužna priča zasad. priča traje. rado bih i ja znala da će to biti jedna od onih, mislim da ih bajkama zovu. ali, život se živi iz dana u dan. lako je živjeti u prošlosti, još lakše zamišljati budućnost, ali suočiti se sa sada.. to je problem.
cini mi se da je ona pizda koja bjezi od obaveza i vezanja.. ne mozes pustiti ljude da te cekaju ako ne znas ni sam hoces li se vratiti..
superherojka je napisao/la:ona je taj moj poseban netko kojeg čekaš i načekavaš i čekaš i onda se konačno pojavi i tog istog trena postaneš svjestan da je to upravo TO. a zamislite, kad nakon cijele sezone kiše i oluje, uplovite u određenu vrstu spokoja. iskreno se nadam da ćete svi iskusiti barem dio svega toga, jer mene sve ovo čini toliko boljom osobom. imati nekoga tko vas nadahnjuje za toliko toga. imati nekoga uz sebe uz kojega imate osjećaj da možete pokoriti svijet. nije negativno ništa od toga. samo jedno prekrasno iskustvo koje morate proći radi sebe.
meni se ovo i dalje cini tuzno i tragicno.. ako nekog cekas i pises joj u nadi da ce mozda to procitati samo govori da medju vama nema realne komunikacije.. a na tome se ne moze temeljiti realna veza i povezanost..

oprosti ako sam prekriticna prema ovome

michelle

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la michelle » 02 ruj 2010 18:47

@Fauve: koliko sam ja skužila ona je tu negdje... mota se oko nje i čini je sretnom... možda ta priča još čeka početak koji dolazi... kako ja vidim, ovo je tek zagrijavanje... možda... we'll see!

o da, panika je kad konačno nađeš nekoga ili ono nađe tebe, tko ti tako paše i pozitivno utječe na tebe i veseli te i samo njegov/njen pogled ili osmjeh što ti uputi... jer bojiš se da ćeš slućajno negdje pogriješit i otjerat to predivno biće od sebe... jer su te već puno puta ostavljali... i izgubila si svaku nadu u ljude... bojiš se da će te i ta osoba povrijedit, jer može, kad već tako utječe na tebe...

po meni bi osoba kojoj se piše trebala tu bit pametna, pogotovo iskrena, ako ima nade ili nema da to kaže, jer ako nema nade da prekine to u startu, jer što je dulje ovdje, jače će je povrijedit... osim ako ima nade, nek ostane, al da ne zavlači previše... ako je to ono što želi, nek uskoči i uživaju oboje, kolko vidim, ovo može zbilja bit jedna jako lijepa priča :)

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la jpeg » 02 ruj 2010 19:07

ja pak nista negativno ne vidim :shinner:

Avatar
-ari-
Postovi: 90
Pridružen/a: 02 ruj 2010 18:17
Spol/rod: žensko

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la -ari- » 02 ruj 2010 19:40

Meni je ovo sve skupa baš divno. Čak i ako ima "mračnih" elemenata.

Štoviše, ima nešto u mračnim tipovima. :emo:

"Zbog nečeg đurđic uvek niče, baš u tišini...i baš u senci..."

superherojka
Postovi: 88
Pridružen/a: 26 srp 2010 12:58
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la superherojka » 03 ruj 2010 02:32

percepcija svijeta i svega toga ovisi od osobe do osobe. otkud vi svi znate da je to sve istinito što ja pišem? a uostalom, mogu sa sigurnošću reći da se još nitko nije javio tko bi bio ta moja posebna osoba. želite li doznati tko je?

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la call_me » 03 ruj 2010 03:52

samo pliz nemoj da je osoba imaginarna. sve moze proci osim toga.

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la phos » 03 ruj 2010 07:29

ne trebas reci tko je.jasno je ko dan.radi se o pojmu a ne o osobi :)
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la bašja » 03 ruj 2010 07:51

možeš ti napisati neko ime ili kazati da ne postoji, ali ja znam tko je, znam joj čak i ime. i nema samo jedno ime. svako od nas čita tvoje riječi i upisuje vlastita sjećanja, zato su nas se toliko i dojmile tvoje riječi; nastavi pisati, imaš smisla ;)
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

michelle

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la michelle » 03 ruj 2010 15:51

možda si ta osoba ti i pišeš samoj sebi iz neke druge perspektive :D

superherojka
Postovi: 88
Pridružen/a: 26 srp 2010 12:58
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la superherojka » 14 ruj 2010 03:11

pt8

volim kad kiša pada. ispire prljavštinu sa svega. često i hodam po kiši. kao da sam prljava.

sjedila sam na mokroj travi neki dan. uvjerena da me nećeš, a u tom trenu, htjela sam te još više.

i zamišljala sam kako bi mi dan izgledao. koliko dugo bi trajao? što bi mi donijelo onaj titraj na lice koji tako lijepo i podmuklo prijeđe u osmijeh. ništa vjerojatno. dan bi trajao par sati predugo. i došla bi noć. duga hladna noć. i ona bi trajala predugo, prokleta bila. dan bi trajao 24 sata predugo. dan bi bio suvišan i nepotreban.

sjedila sam na mokroj travi i obuzeo me očaj. i pojavile su se slike. i pojavio se osjećaj. onaj, znaš koji. osjećaj tuge. i plakala sam i plakala, sama na prokletom brdu. mislila sam da me više nećeš.

i oblaci su mi bili ružni, ptice su mi kreštale, a trava je smrdjela po mrtvim životinjama. mjesto mojeg spokoja je postalo mjesto mojeg očaja i osobnog horora. i mislila sam da je bajci kraj. u tišini.

Plague

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la Plague » 14 ruj 2010 20:51

phos je napisao/la:kazem ti ja-pise o nekome koga nema vise.fizicki.
:sorry:
as in umrla je? nije je nikad bilo? nije je još upoznala?
misteriozna djeva.
phos je napisao/la:ne trebas reci tko je.jasno je ko dan.radi se o pojmu a ne o osobi :)
well done sherlock :D :D

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la phos » 14 ruj 2010 22:00

PicajzLa je napisao/la:
phos je napisao/la:kazem ti ja-pise o nekome koga nema vise.fizicki.
:sorry:
as in umrla je? nije je nikad bilo? nije je još upoznala?
misteriozna djeva.
phos je napisao/la:ne trebas reci tko je.jasno je ko dan.radi se o pojmu a ne o osobi :)
well done sherlock :D :D
samo se ti sprdaj...vidjet ces da sam u pravu...mijesanje dva svijeta-imaginarnog(wanna have i stvarnosti sa elementima bajke).
nekad o sebi prica u drugom licu,nekad u prvom.prica o stvarima koje njoj fale ali ih je i spremna dati.i konacna faza-osobu zamjenjuje za pojam.a-ha! :dada:
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Plague

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la Plague » 15 ruj 2010 00:26

Ne bi mi bilo drago da si u pravu i da cura sama sebi piše jer nema nikog
kome bi uputila koju toplu riječ. I još mlada, pametna djevojka pa ne zna
razlikovat maštu od zbilje. To bi mi fakat bilo tužno. :nah:

Plague

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la Plague » 19 ruj 2010 03:12

I šta je dalje bilo? Hoće li biti pt 9?
Jel stvarna ili ne? Već sam danima na vršcima prstiju :iščekuje:

superherojka
Postovi: 88
Pridružen/a: 26 srp 2010 12:58
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la superherojka » 23 ruj 2010 17:14

pt9

buđenje pored tebe je najljepši osjećaj.
pogledaš me onim pogledom, a meni se čini da još uvijek sanjam.
i lagano se privučeš još bliže meni, a ja iznutra vrištim od sreće.

i tako nam dani prolaze. i osjećam sreću kad te gledam. volim te promatrati kad ne gledaš. pa nam se pogledi susretnu preko prepune sobe i u tim trenucima pomislimo isto.

nadam se.

Plague

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la Plague » 23 ruj 2010 17:34

to je to? :emo:

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: kuckam ti riječi, možda ih pročitaš. jednom.

Post Postao/la phos » 23 ruj 2010 19:20

ozivila je!!! :predaja:
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Odgovorite