sto vi mislite?

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Blue3Eyes

sto vi mislite?

Post Postao/la Blue3Eyes » 11 pro 2010 14:12

da li osoba koja zeli jednu normalnu vezu napokon,da li ima stvarno velike zelje i prohtjeve?
npr. koliko cura je solo i same bi htjele nekog,jako tesko.primjer-vidis neku curu,upoznas je i onda si pomislis - ah,steta,tako dobra cura pa nema nikoga. dobro,opet ako ne trazis,nece "ona" sama ti doc doma,pokucat na vrata i rec - ja zelim bit tvoja cura.
uglavnom, jel to utjecaj "modernog vremena" ili imamo prevelike kriterije... neznam.
visak slobodnog vremena pa se bacam na istrazivanja,he he.

michelle

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la michelle » 11 pro 2010 15:20

ne tražim nikoga trenutno, razlog... želim prvo srediti neke osobne stvari, a nije ni da tu gdje trenutno jesam, imam neki izbor... sve dosad što sam imala, ili nije to bilo to ili ako je i bilo, zapriječile su se neke druge, ajmo reći, "gluposti",jer su to i bile, koje su se mogle rješiti, ali nisu... uglavnom, dešava mi se kontraefekt, da je želja, sve manja... zapravo mi sada odgovara solirat, možda se kasnije nešto promjeni, a možda i ne... ne razmišljam previše o tome, kako god bude, bit će... ako netko kvalitetan u međuvremenu naiđe, naravno da ga neću odbit... a kriteriji... kod mene su vrlo jednostavni... kemija + osoba s kojom se može graditi kvalitetan odnos (oba su neizostavna)

Plague

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la Plague » 11 pro 2010 15:53

ako zanemarimo to što te kurca ne razumijem, rekla bih da nije problem nać normalnu vezu,
problem je u tome što ljudi imaju prevelika očekivanja.
vel'ka ljubav na prvi pogled, kućni ljubimac na drugom dejtu, kamion za selidbu na trećem.
a realnost je sasma drugačija. da svi pustimo stvari da idu svojim tokom bili bi puno sretniji. i da ne
tražimo ljubav života na svakom sljedećem uglu jer je tamo nema.
Blue3Eyes je napisao/la:koliko cura je solo i same bi htjele nekog,jako tesko.primjer-vidis neku curu,upoznas je i onda si pomislis - ah,steta,tako dobra cura pa nema nikoga.
upravo u tome je ključ. treba uživat u soliranju, ne forsirat isprazne veze.
znaš li kolike su šanse da ćeš tokom svog života upoznat nekog tko će te neodoljivo privuć na nekoliko različitih nivoa?
i da ćete shvatit da se u potpunosti razumijete i da ste stvoreni jedno za drugo?
skoro pa nikakve. veće su valjda da te pogodi grom. a znajući to, pa makar i nesvjesno, zadovoljavamo se
sa the next best thing. i onda smo kao u vezi i kao sretni smo a u biti samo idemo iz jedne disfunkcionalne veze u drugu
u potrazi za nečim čega nema. a sve to bi mogli zaobić kada bi bili ispunjeni na nekim drugim poljima
umjesto da to ispunjenje tražimo u ispraznim odnosima.
i ta dobra cura koja "nema nikog" jer vjerojatno sretnija od tebe i pola ovog foruma.

Avatar
Winter
Postovi: 84
Pridružen/a: 12 tra 2009 18:32

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la Winter » 11 pro 2010 16:49

PicajzLa je napisao/la:ako zanemarimo to što te kurca ne razumijem, rekla bih da nije problem nać normalnu vezu,
problem je u tome što ljudi imaju prevelika očekivanja.
vel'ka ljubav na prvi pogled, kućni ljubimac na drugom dejtu, kamion za selidbu na trećem.
a realnost je sasma drugačija. da svi pustimo stvari da idu svojim tokom bili bi puno sretniji. i da ne
tražimo ljubav života na svakom sljedećem uglu jer je tamo nema.
Sa ovim se slažem, ali to i jeste prokletstvo odnosa žena-žena....brzopotezni zanos i useljenje...a ono , nigde veze s vezom
znaš li kolike su šanse da ćeš tokom svog života upoznat nekog tko će te neodoljivo privuć na nekoliko različitih nivoa?
i da ćete shvatit da se u potpunosti razumijete i da ste stvoreni jedno za drugo?
skoro pa nikakve.
Ali sa ovim delom se ne slažem....rekla bih da je to nešto šte se u životu desi (ako se desi) jednom..možda dva puta...
svi ostali odnosi su traženje kompromisa sa samim sobom, pa onda smanjenje kriterija itd..da bi se krug na kraju opet zatvorio i osoba shvatila
da je to sve jedno obično sranje....

Plague

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la Plague » 11 pro 2010 16:57

Winter je napisao/la:da bi se krug na kraju opet zatvorio i osoba shvatila
da je to sve jedno obično sranje....
pa u biti sam to htjela i reć, samo nisam uspjela bit ovako koncizna :D

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la Yeci » 11 pro 2010 20:26

Da, imam visoke želje i prohtjeve. Po nečijim mišljenjima, po svom mišljenju samo skromno tražim ultimate soulmate.
Privlačnost, ljubav, intimnost, seksualnost, duhovnost, kompatibilnost.
Koja mora biti u obliku crvene kose, plavih očiju i pjegica.
Anyone? :srce:
Don't talk about life, live it.

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la phos » 11 pro 2010 21:43

PicajzLa je napisao/la:
znaš li kolike su šanse da ćeš tokom svog života upoznat nekog tko će te neodoljivo privuć na nekoliko različitih nivoa?
i da ćete shvatit da se u potpunosti razumijete i da ste stvoreni jedno za drugo?
skoro pa nikakve. veće su valjda da te pogodi grom. a znajući to, pa makar i nesvjesno, zadovoljavamo se
sa the next best thing.
ako je i 1:1000000000000000000000,znaci da postoji sansa! :D
barem ja tako vjerujem.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Blue3Eyes

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la Blue3Eyes » 12 pro 2010 09:30

snizavajte svoje kriterije kako god znate. meni je jako hladno i ja bih se grijala :D

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la Bash » 12 pro 2010 11:16

:D

Treba se držat svojih kriterija. Većina ljudi nemaju nerealna očekivanja, ali onda opet u zaljubljenosti naprave kompromis i na tome šta im smeta od početka. I tako ostanu u vezi s ljudima koji im karakterom ne pašu dok to ne pukne. Ne vidim kako je dugoročno bolje smanjiti kriterije samo da lakše nekog nađeš, osim ako se radi o isključivo fizičkim kriterijima, tipa sise moraju bit trojka naviše, mora imat svoj stan, itd.

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la komad kruha » 12 pro 2010 12:33

danas ljudi više ništa ne znaju raditi polako.
a za kvalitetnu vezu treba puno vremena.

mislim da ljudima strašno nedostaje samokritičnosti. od druge strane očekuju savršenstvo: lijepa da ne može biti ljepše (ni slučajno deblja ili prištava, to je fuj, takve ne mogu biti kvalitetne partnerice), predivna, ono duša od čovjeka da ju svi vole (ali ona voli samo svoju curu), šarmantna (ali samo sa svojom curom), nevjerojatna ljubavnica (i djevica usput), vrhunski obrazovana i načitana (ali sa puno slobodnog vremena), sa zanimljivim, dinamičnim poslom koji je dobro plaćen (ali joj ostaje vremena i snage za graditi vezu), sa obitelji koja ne smeta, koje je super ok sa svime, sa stanom, sa autom, sa raznobojnom kosom i očima, emotivno, duhovno, sekualno potpuno uravnotežena, stabilna, zna što hoće i što može, nema perioda depresije, nesigurnosti, slabosti. .... ... bla, bla..... bla...

a koliko nas je takvih? koliko nas može za sebe tako nešto reći?
kaj te hiče?

Blue3Eyes

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la Blue3Eyes » 12 pro 2010 13:18

savrsena osoba ne postoji jer svi imamo svojih mana i vrlina i to treba znat.

evo,o sebi cu sve najbolje :D ali opet svijesna sam da i sama znam bubnut nesto i ostat ziva,ili moja tvrdoglava narav pa ni Bog ni vrag ponekad nemogu samnom.

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la ticklebook » 12 pro 2010 13:36

komad kruha je napisao/la:danas ljudi više ništa ne znaju raditi polako.
a za kvalitetnu vezu treba puno vremena.

mislim da ljudima strašno nedostaje samokritičnosti. od druge strane očekuju savršenstvo: lijepa da ne može biti ljepše (ni slučajno deblja ili prištava, to je fuj, takve ne mogu biti kvalitetne partnerice), predivna, ono duša od čovjeka da ju svi vole (ali ona voli samo svoju curu), šarmantna (ali samo sa svojom curom), nevjerojatna ljubavnica (i djevica usput), vrhunski obrazovana i načitana (ali sa puno slobodnog vremena), sa zanimljivim, dinamičnim poslom koji je dobro plaćen (ali joj ostaje vremena i snage za graditi vezu), sa obitelji koja ne smeta, koje je super ok sa svime, sa stanom, sa autom, sa raznobojnom kosom i očima, emotivno, duhovno, sekualno potpuno uravnotežena, stabilna, zna što hoće i što može, nema perioda depresije, nesigurnosti, slabosti. .... ... bla, bla..... bla...

a koliko nas je takvih? koliko nas može za sebe tako nešto reći?
Jbg, ne može :D

/ja npr. imam 5 kg viška, nemam auto, a djevica sam samo u podznaku :D - a možda i prema hetero principima, huh? :-o, nisam nikad depresivna ali sam slaba - na npr. sushi i nesigurna - na rolama :D /
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la Moloko » 12 pro 2010 14:36

Shvatila sam da neke preduboke analize nemaju smisla. Osjećaje,ljubav,zaljubljivanje ne možeš analizirati.Neka pitanja vezana za te stvari nemaju odgovora niti bi se na njih trebalo odgovarati.
Ljubav ne možeš naručiti telefonom pa da ti je dostave,ne možeš ju planirati i rijetko kad će ti biti u potpunosti razumljiva.Isto kao i što ljude ne možeš "naručiti" onda kad to želiš.
Ne opterećuj se takvim pitanjima i just go with the flow. Sve ostalo će doći samo,s vremenom.
A do tad uživaj iz dana u dan raznim lijepim trenucima.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la jpeg » 12 pro 2010 15:57

PicajzLa je napisao/la:
znaš li kolike su šanse da ćeš tokom svog života upoznat nekog tko će te neodoljivo privuć na nekoliko različitih nivoa?
i da ćete shvatit da se u potpunosti razumijete i da ste stvoreni jedno za drugo?
postoje sanse. ja nasla upravo to sta govoris :)

Avatar
real8me
Postovi: 771
Pridružen/a: 29 ruj 2009 17:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: na pola brda

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la real8me » 12 pro 2010 16:07

Moloko je napisao/la:Shvatila sam da neke preduboke analize nemaju smisla. Osjećaje,ljubav,zaljubljivanje ne možeš analizirati.Neka pitanja vezana za te stvari nemaju odgovora niti bi se na njih trebalo odgovarati.
Ljubav ne možeš naručiti telefonom pa da ti je dostave,ne možeš ju planirati i rijetko kad će ti biti u potpunosti razumljiva.Isto kao i što ljude ne možeš "naručiti" onda kad to želiš.
Ne opterećuj se takvim pitanjima i just go with the flow. Sve ostalo će doći samo,s vremenom.
A do tad uživaj iz dana u dan raznim lijepim trenucima.
potpisujem :)

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la bašja » 12 pro 2010 16:15

mravcica je napisao/la:
PicajzLa je napisao/la:
znaš li kolike su šanse da ćeš tokom svog života upoznat nekog tko će te neodoljivo privuć na nekoliko različitih nivoa?
i da ćete shvatit da se u potpunosti razumijete i da ste stvoreni jedno za drugo?
postoje sanse. ja nasla upravo to sta govoris :)
fora je što problemi ne prestaju jednom kad nađeš...
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Gost

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la Gost » 12 pro 2010 16:30

Fromm - Umijeće ljubavi.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la tamara3 » 12 pro 2010 16:33

bašja je napisao/la:fora je što problemi ne prestaju jednom kad nađeš...
Pa ne možeš očekivati da se svi problemi riješe kad uđeš u vezu s tom idealnom...

Plague

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la Plague » 12 pro 2010 16:35

mravcica je napisao/la:
PicajzLa je napisao/la:
znaš li kolike su šanse da ćeš tokom svog života upoznat nekog tko će te neodoljivo privuć na nekoliko različitih nivoa?
i da ćete shvatit da se u potpunosti razumijete i da ste stvoreni jedno za drugo?
postoje sanse. ja nasla upravo to sta govoris :)
ne govorim ja da ne postoje šanse, govorim samo da su male i da stoga ne treba forsirat nego
uživat u svemu što je. znam i previše ljudi koji kukaju po cijele dane da su sami i da nikad neće nać nikoga.
a pun mi ih je kurac. i onih kojima su uzor tuke iz seksa i grada koje su svima pojam emancipiranih žena
a nijednoj život nema smisla ako nemaju odgovarajućeg krkana uz sebe. :zbljuv:
riječima tegan i sare - "there's more to life than love and being together".
riječ dana: samodostatnost. zapamtite ju.
Zadnja izmjena: Plague, dana/u 12 pro 2010 16:37, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la Hidden_soul » 12 pro 2010 16:36

ReaTM je napisao/la:Fromm - Umijeće ljubavi.
One of my favorites :)

Hm, on je tu izlozio tezu kako je ljubav stvar odluke, nadovezao se na Freuda kod njegovog razlikovanja ljubavi i zaljubljenosti, pa kaze kako se ljudi cesto zajebu jer kad prestane zaljubljenost, prekidaju i nastavljaju dalje tragati jer zele obnoviti taj osjecaj. Koji onda postignu s nekim novim i koji opet traje neko vrijeme, pa opet prestaje a oni opet hop, iznova i ukrug.
Ne znam kako tocno misli da je ljubav stvar odluke, tj. mislim da znam i slozila bih se donekle s njim. On veli - ljudi svjesno svojom voljom odlucuju ostati uz nekoga kada prodje osjecaj zaljubljenosti, jer zaljubljenost je kemija, hormoni, nesto slicno, u svakom slucaju prolazan.
Da ne filozofiram, covjek fino zeli reci da vam fali sposobnost svjesnog i cvrstog donosenja odluka. :D

Isto tako mi se svidja onaj dio gdje kaze da ljudi cesto misle kod ljubavi da je bitan objekt, da je bitno da se samo pojavi prava osoba i sve ce biti super. Ali da je to greska, negdje u rangu ideje nekog slikara koji nema veze od slikanja, koji misli da ce nacrtati umjetnicko djelo cim se pojavi pravi motiv. Lajkam to. :)

Lajkam Fromma :D
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
Raging cat
Postovi: 268
Pridružen/a: 06 stu 2009 12:21

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la Raging cat » 12 pro 2010 16:48

ja mislim da i u situaciji kad se nađe ta jedna prava, kad ta veza funkcionira ali baš u svemu, kad je ona točno toliko nesavršena i točno toliko savršena da se poput puzzli slaže na naše, kad nema uopće ni jedan jedini problem sa strane koji će ugroziti to, kad smo sposobni dane provesti u njenom krevetu i nikad ne poželit izaći ili kad dane provedemo bez nje kao da nisu ni postojali, a opet potpuni do trena kad ona dođe, i kad baš u svemu vidimo da je to veza koja je suđena i koju je stvarao ali baš svaki naš i loš i dobar potez u životu-upravo zbog toga da ju stvori i nas učini potpunim, i tko kaže da će ta veza opstati? I tko kaže da ćemo ju prepoznati? I tko kaže da čak i ako ju prepoznamo imamo dovoljno hrabrosti živjeti s tim? U svijetu u kojem smo navikli tražit i zadovoljavati se osrednjim? U svijetu u kojem nismo navikli čekati....?

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la bašja » 12 pro 2010 16:48

tamara3 je napisao/la:
bašja je napisao/la:fora je što problemi ne prestaju jednom kad nađeš...
Pa ne možeš očekivati da se svi problemi riješe kad uđeš u vezu s tom idealnom...
da, znam. to i htjedoh reći. prvo naći, onda ući u vezu i onda veza sama. život te može zeznut na bezbroj načina :) ali nema tu drugog lijeka nego se opustiti, ali opet stalno pokušavati, raditi male kompromise, ne raditi velike itd.
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la Kroacija » 12 pro 2010 16:50

i ja lajkam hidden gore, freuda etc. :)
bas sam razmisljala (okej, cesto razmisljam o tome) kako se ponasamo kada smo zaljubljeni i kada volimo, smijesno mi je sto ljudi to ne znaju odvojiti. smijesno mi je sto bi u zaljubljenosti netko nekom skinuo planete i zvijezde. ne kazem da i mene ne ponese, dapace, ali desilo mi se i da sam zbilja osjetila ljubav nakon toga. usudjujem se to reci, jer smatram da je to jedino sto kod sebe na emotivnom planu mogu uistinu prepoznati.
smijesno mi je kako su ljudi povrsni pa "vole" kada su zaljubljeni i sl., kada poznaju osobu 2-3 mjeseca ili vec na drugom dejtu planiraju djecu i stan. lejm i nezrelo. neki jednostavno ne znaju hendlati osjecajima jer ne znaju sto osjecaju, a ponese ih euforija.
a kod sebe mi je uvijek smetalo sto mi glava nije u oblacima kada se zaljubim, nego kada zavolim. vecina ljudi funkcionira sasvim suprotno.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la jpeg » 12 pro 2010 17:26

i s idealnom osobom postoje problemi, nerazumjevanja i trzavice. al je idealan nacin rjesavanja istih, postojanje rjesavanja uopce sto je jako bitno.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la Kroacija » 12 pro 2010 17:37

o cemu vi pricate? :) ne postoji idealna osoba, postoji samo go-with-the-flow i no strings attached opcija, i dvoje ljudi koji su dovoljno pametni da spoznaju da to furaju vec neko duze vrijeme.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la Hidden_soul » 12 pro 2010 17:39

Kakav je to idealan nacin rjesavanja problema?
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la roadkill » 12 pro 2010 17:39

hocu li stvarno toliko pogrijesiti ako kazem da je problem u tim istim ljudima koji "nikad ne nalete na nekog normalnog"? uopce ne znam kako zavrsiti s nekim "nenormalnim" u vezi, a sebe ne smatram cudom prirode. :o
bring your mind into my head...

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la Hidden_soul » 12 pro 2010 17:45

invalid_user je napisao/la:i ja lajkam hidden gore, freuda etc. :)
bas sam razmisljala (okej, cesto razmisljam o tome) kako se ponasamo kada smo zaljubljeni i kada volimo, smijesno mi je sto ljudi to ne znaju odvojiti. smijesno mi je sto bi u zaljubljenosti netko nekom skinuo planete i zvijezde. ne kazem da i mene ne ponese, dapace, ali desilo mi se i da sam zbilja osjetila ljubav nakon toga. usudjujem se to reci, jer smatram da je to jedino sto kod sebe na emotivnom planu mogu uistinu prepoznati.
smijesno mi je kako su ljudi povrsni pa "vole" kada su zaljubljeni i sl., kada poznaju osobu 2-3 mjeseca ili vec na drugom dejtu planiraju djecu i stan. lejm i nezrelo. neki jednostavno ne znaju hendlati osjecajima jer ne znaju sto osjecaju, a ponese ih euforija.
a kod sebe mi je uvijek smetalo sto mi glava nije u oblacima kada se zaljubim, nego kada zavolim. vecina ljudi funkcionira sasvim suprotno.
A osim toga, nema nista loseg ni u zaljubljivanju u nekoga koga vec volis. Bas je slatko zaljubit se nakon par godina opet u svoju curu na primjer :D :)
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la Kroacija » 12 pro 2010 17:50

razmisljala sam i o tome :D to spada u onaj drugi topik. mislim da se tu treba poklopiti dosta toga, da bi doslo do "revivala". ako u medjuvremenu nije stvoreno intenzivnije prijateljstvo, moguce je ponovno pronaci "the" nit. mislim, sve je moguce. ako su sanadera uhitili... :D

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: sto vi mislite?

Post Postao/la jpeg » 12 pro 2010 17:50

meni je idealno rjesavanje onda kad se prica i prihvaca i pokusava nesto ucinit. znaci nema zataskavanja, bezveznog optuzivanja, predbacivanja.
i povjerenje. ak je rekla da je crno, onda je crno.
al to su moji prioriteti.

Odgovorite