Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Avatar
Nyx
Postovi: 182
Pridružen/a: 25 lis 2009 22:35
Spol/rod: žensko

Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Post Postao/la Nyx » 27 pro 2010 12:13

Situacija je sljedeca.Imam najbolju prijateljicu vec odredjen niz godina,taj odredjen niz godina imam i neke osjecaje prema njoj koji nadmasuju prijateljske.Mogu rec sa sigurnoscu da ju volim medjutim pomirila sam se sa situacijom da nebu bila ''moja'' vec odavno.Ona je svijesna mojih osjecaja i nije nikad bila u potpunosti ravnodusna prema meni ali je uvijek zavrsavala s nekim drugim a dosta dugo joj nije ni postojala ta opcija da bi mogla bit sa curom u vezi.Zadnjih godinu dana smo izrazito bliske,prosle smo skupa kroz sito i reseto i znamo se medjusobno bolje i dublje nego sto nas itko drugi zna.Ona je trenutno u vezi sa osobom koja joj prodaje maglu i nije uz nju,tocnije ne ponasa se kao da je u vezi s njom i sto je najgore u celibatu je(dobro mozda to bas nije najgore ali je ipak strasno) dok sam ja u nekoj vrst otvorene veze trenutno.
E sad,desilo se to da je ona mene nedavno pitala dal bi ja htijela bit sa njom,ali da ne kazemo apsolutno nikome i da ostanemo u vezi s ove dvije osobe s kojima smo.Da se radi o bilokojoj drugoj osobi odbila bih to odma jer ne volim nikom radit iza ledja i takve naizgled neozbiljne prijedloge odbijam.Zbunjuje me njezin postupak jer inace nije osoba koja zeli ovce i novce i koja nije neiskrena sa ljudima,takodjer je jako dobro svijesna mojih osjecaja vec godinama i sumnjam da bi ih samo iz zabave isla podjarivat,plus sto je osoba s kojom je u vezi kakti njena srodna dusa(makar znam da voli i mene).
Sto sad onda zeli od mene i zasto?Sto bih ja trebala napraviti?Bojim se da ne mogu posve mirno i objektivno rassuditi situaciju pa ako koja ima kakav savjet ili je voljna podijelit sovje misljenje,sve je dobrodoslo. :sramise:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Post Postao/la tamara3 » 27 pro 2010 12:28

Nyx je napisao/la:Zbunjuje me njezin postupak jer inace nije osoba koja zeli ovce i novce
E pa očito si se prevarila. Bjež' glavom bez obzira.

Avatar
Raging cat
Postovi: 268
Pridružen/a: 06 stu 2009 12:21

Re: Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Post Postao/la Raging cat » 27 pro 2010 12:46

gle-probaj.
što god mi rekli, ti ćeš ionako probati.
i ovaj je post ovdje da nađeš podršku za činit a ne za ne činit.
tako to ide.
probaj, vidi, nauči.
(moje mišljenje: ako teta zna za tvoje osjećaje cijelo ovo vrijeme-onda ti nisi netko za nju. ovaj prijedlog je tu samo da nadoknadi manjak seksa u njenoj vezi. Njena neravnodušnost nije odgovor na tvoje osjećaje, već njena taština-laska joj to što si joj pri ruci.
Ali ne, ne nadaj se. Je bih na tvojem mjestu, shvatila taj prijedlog kao uvredu časti, osjetila bi se kao pesek.)

michelle

Re: Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Post Postao/la michelle » 27 pro 2010 12:47

Jedino je ovdje pitanje... što ti želiš i kako to želiš? daj joj to do znanja pa vidi kak će se dalje odviti situacija...

Avatar
Nyx
Postovi: 182
Pridružen/a: 25 lis 2009 22:35
Spol/rod: žensko

Re: Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Post Postao/la Nyx » 27 pro 2010 13:17

Raging cat je napisao/la:gle-probaj.
što god mi rekli, ti ćeš ionako probati.
i ovaj je post ovdje da nađeš podršku za činit a ne za ne činit.
tako to ide.
probaj, vidi, nauči.
(moje mišljenje: ako teta zna za tvoje osjećaje cijelo ovo vrijeme-onda ti nisi netko za nju. ovaj prijedlog je tu samo da nadoknadi manjak seksa u njenoj vezi. Njena neravnodušnost nije odgovor na tvoje osjećaje, već njena taština-laska joj to što si joj pri ruci.
Ali ne, ne nadaj se. Je bih na tvojem mjestu, shvatila taj prijedlog kao uvredu časti, osjetila bi se kao pesek.)
Nisam odlucila probati nego preispitat situaciju
Ma nije samo nadomjestavanje sexa jer se znamo mi kresnut i ovak a i prije ove veze je pokazivala bas ono neke osjecaje.Ona sad zeli bas nekakvu vezicu a ne sam sex,to me i zbunjuje.Mislim ja inace nisam osoba koja slini za nekim,cak sad tu nije tolko poanta u mojim osjecajima vec sto je nju tocno nagnalo da to predlozi.Poznajem ju bolje nego vlastitu sestru jednostavno karakterno i mentalno i stajaznam kako nije tip osobe koji bi se zrtvovao nekakvim nagonima a i ona ovim prijedlogom moze dosta izgubiti.Pribojavam se jer su me dosta puta zajebali vlastiti ponos i fejk hladnoca,ne zelim odbacit njezin prijedlog samo zato jer mi djeluje ponizavajuce,jos uvijek ne znam sto se krije iza njega.Ma sve je to jako komplicirano.Naravno da odluku moram donjeti sama,al ako cujem i tudje misljenje imat cu siri spektar razmisljanja za procesuirat.

Avatar
Nyx
Postovi: 182
Pridružen/a: 25 lis 2009 22:35
Spol/rod: žensko

Re: Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Post Postao/la Nyx » 27 pro 2010 13:23

michelle je napisao/la:Jedino je ovdje pitanje... što ti želiš i kako to želiš? daj joj to do znanja pa vidi kak će se dalje odviti situacija...
Ona zna da bi ja preferirala bas pravu vezu s njom,mislim nas se odnos temelji na otvorenosti i iskrenosti,no isto tako zna da moja ljubav nije sebicna te da ako je ona sretna s nekim drugim da sam ja iskreno sretna radi nje(nije proser neg je tak) i da mi je bitno samo da je u mom zivotu,sad na koji nacin to je manje bitno.Zna jako dobro da nije potrebno da mi uzvrati osjecaje kako bi ostala uz nju jer mi je prvenstveno prijateljica.Al cini mi se da je jedan ozbiljan razgovor nuzan.Samo moram smislit kako da joj pristupim.

Avatar
Nyx
Postovi: 182
Pridružen/a: 25 lis 2009 22:35
Spol/rod: žensko

Re: Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Post Postao/la Nyx » 27 pro 2010 13:24

tamara3 je napisao/la:
Nyx je napisao/la:Zbunjuje me njezin postupak jer inace nije osoba koja zeli ovce i novce
E pa očito si se prevarila. Bjež' glavom bez obzira.
A cuj,jako tesko al ipak sve je moguce,svi smo ljudi od krvi i mesa.Dakako da cu i to uzet pod razmatranje

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Post Postao/la jpeg » 27 pro 2010 13:26

ona zeli paznju od tebe jer zna das skinut zvijezde s neba ako pozeli. ma i ako ne pozeli ti to vec radis.
okej da nikom ne kazete, ali zasto zeli ostat u vezi toj nekoj bezveznoj? trazi od tebe da dajes ono sto joj fali kod njega. pa ce imat sve. a ti bi joj trebala biti dovoljna. al nisi. a ona tebi je.

ne voli te kako ti volis nju. slika

michelle

Re: Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Post Postao/la michelle » 27 pro 2010 13:31

Moraš se postavit, nema druge... mislim da nije u redu da se ti maximalno daješ u tom prijateljstvu, općenito to nije u redu ni u ljubavi, a da druga strana to nit poštuje nit to cijeni... bitno ti je da ti je u životu na bilo koji način i to je oke razmišljanje s tvoje strane, no da li je to njoj bitno? Nemoj svoju ljubav prema nikome potlačivati... nije vrijedno, vjeruj mi...

Avatar
Nyx
Postovi: 182
Pridružen/a: 25 lis 2009 22:35
Spol/rod: žensko

Re: Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Post Postao/la Nyx » 27 pro 2010 13:36

mravcica je napisao/la:ona zeli paznju od tebe jer zna das skinut zvijezde s neba ako pozeli. ma i ako ne pozeli ti to vec radis.
okej da nikom ne kazete, ali zasto zeli ostat u vezi toj nekoj bezveznoj? trazi od tebe da dajes ono sto joj fali kod njega. pa ce imat sve. a ti bi joj trebala biti dovoljna. al nisi. a ona tebi je.

ne voli te kako ti volis nju. slika
Ma kad razmislim njoj je fakat stalo do mene i voli me,al da me ne voli toliko na taj nacin koliko osobu s kojom je u vezi.Jbga mislim da je zapala u slucaj voljenja dvije osobe istovremeno,mislim da nije tolko stvar u tastini i paznji jer em kaj nije takav tip em sto zna da joj nebi skinula sve zvijezde s neba ukoliko to znaci gazenje po meni i mom ponosu jer mi ipak razum ima kontrolu nad emocijama i sebe uvijek stavljam na prvo mjesto.Ali vjerovatno ni sama ne zna kaj oce u potpunosti.Mozda bi ona trebala razmislit o svemu cak i vise od mene.

Avatar
Nyx
Postovi: 182
Pridružen/a: 25 lis 2009 22:35
Spol/rod: žensko

Re: Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Post Postao/la Nyx » 27 pro 2010 13:44

michelle je napisao/la:Moraš se postavit, nema druge... mislim da nije u redu da se ti maximalno daješ u tom prijateljstvu, općenito to nije u redu ni u ljubavi, a da druga strana to nit poštuje nit to cijeni... bitno ti je da ti je u životu na bilo koji način i to je oke razmišljanje s tvoje strane, no da li je to njoj bitno? Nemoj svoju ljubav prema nikome potlačivati... nije vrijedno, vjeruj mi...
I ona je jako puno napravila i zrtvovala za mene tokom svih godina.Znam da ja njoj jesam bitna u zivotu,to je sigurno,znam da joj je stalo da me ima uz sebe.Mislim da je problem u tome sto smo eto,postale izrazito bliske i sto je i ona mene pocela voljeti,ali ne zna pod koju bi klasu strpala tu ljubav,nije samo prijateljska a nije ni romanticna nego je nesto deseto.I sama je vjerovatno zbunjena pun k.

Avatar
Raging cat
Postovi: 268
Pridružen/a: 06 stu 2009 12:21

Re: Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Post Postao/la Raging cat » 27 pro 2010 13:56

nažalost draga moja....

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1EBw_da7BZk[/youtube]

Avatar
Nyx
Postovi: 182
Pridružen/a: 25 lis 2009 22:35
Spol/rod: žensko

Re: Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Post Postao/la Nyx » 27 pro 2010 14:11

Raging cat-A dobro nebi sad bila tolko pesimisticna.Kaj god bilo znam da cemo ostat frendice jer imamo odlicnu komunikaciju.Moji osjecaji nebu nikaj narusili jer sam hladne glave i razum mi ima vecu kontrolu,isto tako sam sposobna bit zadovoljna s onim sto imam i ne bit u depri jer nismo skupa onak kak bi ja htjela.

Ukratko hvala vam na misljenjima.Bez obzira na to kakav je komentar u igri kroz razgovor uvijek bolje sagledam situaciju i lakse shvatim odredjene stvari.Pomogle ste :dada: :thumbup:

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Post Postao/la pihach » 27 pro 2010 16:12

koliko sam skuzila, imas odgovor i opravdanje za nju na svaki savjet koje su ti cure dale i jasno je da ces probati to sto ona predlaze jer si nemres pomoci.
go for it i javi kak je proslo ;)

Avatar
Nyx
Postovi: 182
Pridružen/a: 25 lis 2009 22:35
Spol/rod: žensko

Re: Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Post Postao/la Nyx » 27 pro 2010 16:48

pihach je napisao/la:koliko sam skuzila, imas odgovor i opravdanje za nju na svaki savjet koje su ti cure dale i jasno je da ces probati to sto ona predlaze jer si nemres pomoci.
go for it i javi kak je proslo ;)
Nema smisla da ju opravdavam ljudima koji ju nit poznaju,nit ju opravdavam na taj nacin sebi,samo na ovaj nacin pokusavam sagledat situaciju i iz njene perspekive jer jer ju ipak poznajem godinama i nije mi svejedno a vjerujem da je i njen razlog izrazito bitan za moju odluku tako da ga moram sto bolje utvrditi.Nisam ni trazila savjet s namjerom da ga poslusam vec da me potaknu na razmisljanje i dovedu do vlastitih spoznaja.Nekaj na semu Sokrata :D .

Cak sam odlucila da necu probat,vec da cu pricat s njom.Pa javim kaj je bilo.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Post Postao/la Bash » 27 pro 2010 18:36

Meni ovo zvuci kao da bi ona probala kako bi vam bilo, pa ako to nije to da ima bekap, tj. da ne izgubi i tebe i ovu "srodnu dusu". sritno

Gost

Re: Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Post Postao/la Gost » 27 pro 2010 18:53

Nyx je napisao/la:Nekaj na semu Sokrata :D .
:haha:

Dobro, po tome bi te netko trebao uvjeriti da njeni motivi nisu nesebični i ona krasna kao što misliš.
Ili bar poljuljati tvoje mišljenje, da bi ti formirala neko novo, realnije (istinitije, ako ćemo sokratizirati :D)... a to nitko ne može jer ju ne zna. :)

Ono što bih ja napravila je ono što ćeš ti...pričati s njom.
Saznati koji su razlozi da je spremna lagati "srodnoj duši" s kojom je u vezi, tebe tajiti i tako si lažima zaplesti život. :nezna:
Ti si u otvorenoj vezi i tvoji postupci se tiču samo tebe, ali njeni su ti koji će pot. povrijediti tu osobu s kojom je, tebe i nju samu na kraju. :emo:

Uf.

Da sumiram : Pristupati sa oprezom. bomba

Sretno.

Avatar
Raging cat
Postovi: 268
Pridružen/a: 06 stu 2009 12:21

Re: Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Post Postao/la Raging cat » 27 pro 2010 19:26

ma ja to samo zbog ovog stiha:
"You must learn this lesson fast
And learn it well.."

javi ti nama rezultate pregovora.

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Post Postao/la komad kruha » 28 pro 2010 18:52

vrlo je ružno biti u vezi s osobom koja taji da je u vezi, skriva svoju partnericu i naziva ju "prijateljicom", "cimericom", "kolegicom". to smeta, boli, povrjeđuje.... a s vremenom ne bude ništa bolje....


no, ti si odlučila :)
kaj te hiče?

Avatar
pingu
Postovi: 40
Pridružen/a: 01 pro 2010 20:14
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Post Postao/la pingu » 28 pro 2010 19:43

Vjerujem da je ona divna i krasna osoba, ali reći da ona ne želi ovce i novce, a ne želi ostaviti osobu s kojom je u vezi zbog tebe, niti tebe zbog te druge osobe, je jednostavno poricanje realnosti. Postoji izreka za to - nije govno, nego se pas posr'o.
I, jebiga, opravdavaš je. Ne kažem da nemaš razloga i da ona nije super cura, ali stvari su poprilično jasne. Teško je, naravno, i ne kažem da je nemoguće voljeti ili željeti dvije različite osobe ili da tako nešto nije zbunjujuće. Ali u pitanju nije samo njena zbunjenost i njeni osjećaji, nego i osjećaji druge i treće osobe. Što bi ona također trebala uzeti u obzir. Nije mi namjera osuđivati ni tebe ni nju, ali njezini postupci u ovoj konkretnoj situaciji su sebični.
She was my personal universal donor. She gave me her heart. My body rejects any other now, even my own. I continue to walk heartless and the number of breaths I take are just enough to reach her, wherever, whenever.

Avatar
Nyx
Postovi: 182
Pridružen/a: 25 lis 2009 22:35
Spol/rod: žensko

Re: Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Post Postao/la Nyx » 28 pro 2010 23:00

Pa naravno da je sebicna,nisam rekla da nije,al sam opcenito tolerantna s ljudima i mogu joj oprostiti takav tip sebicnosti.Jedino prek lazi i nesikrenosti ne prelazim,i ona je covjek od krvi i mesa,i ja sam ponekad sebicna.Trece osobe u igri mi nije zao jer svi osim nje vide da toj osobi nije previse stalo,al jbga ona se zaljubila i dok sama ne skuzi nema pomoci.Moze se reci da ju opravdavam u jednu ruku,medjutim samo sam razborita,poznajem ju jako dobro i ne radi se tu tolko o tome da ju opravdavam vec da pokusavam pogledat situaciju i iz njene perspektive,nikad nisam odbacila mogucnost da su sve ove godine prijateljstva bile laz i da je u biti kuja,no vjerovatnost je mala al necu je na prvu deklarirat kao nekakvu nego samo idem po iskustvu i poznavanju nje kao osobe a to iskustvo me naucilo da nikad nije imala zle namjere.Jednostavno je pogrijesila,dogadja se i najboljima,moji osjecaji nemaju nikakve veze s mojim rijecima ovdje,jer sam poprilicno racionalna u uvijek hladne glave,ovo govorim vise iz iskustva jer ju vi znate po par redaka a ja po par godina. :)

inter_vivos
Postovi: 96
Pridružen/a: 29 lis 2010 00:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Re: Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Post Postao/la inter_vivos » 30 pro 2010 01:26

samo navali!!! kad ces ako ne sad.
to si i cekala, ne? preporucam ti da ne razmisljas puno, tj da opce ne mislis. prepusti se. osjeti blagdanski duh :P
:krevet:

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Post Postao/la bašja » 30 pro 2010 10:09

odjebi to. i ne pristaj na kompromise
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
jane connor
Postovi: 671
Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Post Postao/la jane connor » 30 pro 2010 12:12

čekaj i vidi kak će se dalje razvijat situacija...nekad je to najbolje
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Post Postao/la Bash » 30 pro 2010 12:16

zadnja tri komentara su sve rekla :D

Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: Eh trebam savjet,zelim cut vase misljenje.

Post Postao/la Faith » 09 sij 2011 21:56

moj savjet pojebi i odjebi
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Odgovorite