Molim za savijet!!!!

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
Silvia
Postovi: 23
Pridružen/a: 17 sij 2011 21:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Molim za savijet!!!!

Post Postao/la Silvia » 17 sij 2011 22:31

...imam jedan problem..., za oko mi je zapela jedna profesorica..., naime, bila sam jedan dan na porti s frendicom, i naišla je ta profa s još nekom profom, mi ih pozdravimo, a ta profa me pogleda, nasmije se i pozdravi..., svaki put kad je odlazila na sat prvo je pogledala prema meni (porta je blizu zbornice) i nasmiješila mi se..., zatim sam morala odnijeti neke papire u razred i baš ko za peh uletim u razred kod te profe, dođem do nje, dam joj papir, kažem što imam, a ona svoju ruku stavi na moju, nasmiješi se i zahvali..., nakon tog dana, svaki put kad bi se srele negdje na hodniku pogledi bi nam se sreli, koji put bi mi se i nasmijala..., kasnije mi je predavala..., znala sam je uhvatiti kako dok sjedi za stolom gleda u mene, a kad bi je ja pogledala nekad me znala nastaviti gledati, a nekad brzo makne pogled, ali uvijek je imala osmijeh na licu kad bi je pogledala..., stalo mi je do te profe, ne znam što njeni pogledi znače...:help:
Zadnja izmjena: Silvia, dana/u 15 tra 2011 14:51, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la Kroacija » 17 sij 2011 22:43

nekako sumnjam da je profa pedofilski nastrojena, al opet, ko zna. mozda je ko ja. ja koketiram s muskom djecom. i u nekim okvirima zajednice nisam normalna.
nego, veca je vjerojatnost da ti svojim puppy face poor child zbunjenim stavom uzrokujes mile poglede i kinda sazaljenje kod nje.
a posto ti hormoni divljaju u ovoj dobi, ufilmala si da se zena pali na tebe.

Plague

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la Plague » 17 sij 2011 22:50

:lol:
okrutno.
ali da, veće su vjerojatnosti doj se samo dopadaš bez nekakvih seksualnih primisli.
move on. u drugom si gradu, mogućnosti su beskonačne, svijet je tvoja kamenica. enjoy. :)

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la Kroacija » 17 sij 2011 22:54

sto me i podsjetilo :) imala sam davno curu (prva cura) koja je ufilmavala takve stvari. doslo je do toga da je profu pocela posjecivati doma. ispalo je da je profa apsolutno normalna osoba kojoj ni na kraj pameti nije bio ikakav ljubavni smisao izmedju njih. prijateljstvo je sve o cemu se radilo. :)

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la Bash » 17 sij 2011 23:16

Silvia je napisao/la:rekla je da još samo fali da plešemo zajedno, tako je i bilo, gotovo cijelu noć sam plesala s njom...
meni ovo nije normalan odnos prema učenici koji bi očekivala od učiteljice, koliko god ona bila slobodnog duha ili tako nešto :o pošto si sad punoljetna, šta se ne prošetaš par puta i kao slučajno je sretneš? možda joj iznad 18 nisi napeta, ali neš znat dok ne probaš ;D

Avatar
touch_me_iM_sick
Postovi: 561
Pridružen/a: 29 stu 2010 14:46
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la touch_me_iM_sick » 17 sij 2011 23:32

a jebenti,pokusaj je uvatit hehe ;)
nemas sta izgubit,eventualno se malo ocrnit al ono.. :pardon:

lastresort

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la lastresort » 17 sij 2011 23:34

pa nigdi ne piše profina dob.možda je npr. imala 25

go for it,profe su uvik hawt :ok:

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la ticklebook » 18 sij 2011 02:23

Nadam se samo da nije profesorica hrvatskog :D (v. naslov)
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la Vox Feminae » 18 sij 2011 05:39

:D
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
Silvia
Postovi: 23
Pridružen/a: 17 sij 2011 21:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la Silvia » 18 sij 2011 08:14

...nije profa iz hrvatskog i nema 25, nego više, nezz ni ja točno, no profa je za svoje godine jako, jako zgodna, bar meni..., možda si i umišljam neke stvari, možda sam joj samo simpa..., ali zbunjuje me...
Zadnja izmjena: Silvia, dana/u 15 tra 2011 14:53, ukupno mijenjano 1 put.

ViviAna
Postovi: 266
Pridružen/a: 21 pro 2010 13:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la ViviAna » 18 sij 2011 11:01

Pojebi ti to dok nije skroz ostarilo i raspalo se! :wacko:

michelle

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la michelle » 18 sij 2011 12:33

hm, hm... ovo će možda zazvučati malo smješno, ali možda je ta profa tu zaljubljenost prepoznala u tebi i samo ti je naklonjena zboga toga :) razmisli, jesi li možda ti nju gledala svaki put kad bi vam se pogledi susreli... to igra puno.... pa može bit da si joj samo simpa zbog tog :)

Gost

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la Gost » 18 sij 2011 15:23

Ne. NE.

Toliko od mene. :D

Avatar
kaliope
Postovi: 82
Pridružen/a: 10 sij 2011 11:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la kaliope » 18 sij 2011 17:41

ViviAna je napisao/la:Pojebi ti to dok nije skroz ostarilo i raspalo se! :wacko:
:roftl: :roftl: :roftl:
...najljepše se stvari dogode u mraku....

Avatar
Silvia
Postovi: 23
Pridružen/a: 17 sij 2011 21:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la Silvia » 18 sij 2011 18:05

...michelle, možda ima nešto u tome što si rekla, ali definitivno je ona mene prva počela gledati, a kad bi nam se pogledi sreli, nisam baš obraća pažnju koja koju prva pogleda, jer kad god bi je ja pogledala, ona bi gledala u mene... :sramise:

...ViviAna, vjeruj mi da mi je jedna noć s njom, uh... :wacko:

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la zenia » 18 sij 2011 18:17

a da pronađeš nekoga tko nije godište tvojih roditelja?

okej, kužim, starije žene imaju nešto, sve je to kul,
al to ti nije pametno...
kao prvo nemaš šanse kod nje... žena ti vjerojatno može biti
majka i teško da bi si dopustila da završi s tobom...
zato radije nađi ti sebi nekoga bar približno svoje dobi...
ili bar nekog tko neće kazneno odgovarati ako te povede u krevet...
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
Silvia
Postovi: 23
Pridružen/a: 17 sij 2011 21:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la Silvia » 18 sij 2011 18:54

...u potpunosti se slažem sa tobom zenia, skroz si u pravu, ja sam svjesna da nemam šanse, i znam da ona nikada ne bi bila sa mnom, njene godine, jbg, briga me za njih, može mi biti majka, ali ja je tako nikada neću gledati..., meni je problem izbit nju iz glave..., način na koji me je gledala, trenutak kada su nam se pogledi susreli, njen osmijeh, zagrljaj..., kad bi bar imala u sebi opciju delete, pa da to sve mogu izbrisati (zvuči očajno i glupo, možda mi divljaju hormoni, kak je netko gore naveo, ali ne mogu si pomoći), čak mi je rekla ako će mi trebati kakva pomoć oko faksa da joj se slobodno obratim mailom...
Zadnja izmjena: Silvia, dana/u 15 tra 2011 14:54, ukupno mijenjano 1 put.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la Bash » 18 sij 2011 19:26

no pa kakva kaznena odgovornost kad si punoljetna. obrati joj se ti :D

Avatar
fiorina
Postovi: 23
Pridružen/a: 17 sij 2011 19:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la fiorina » 18 sij 2011 19:36

pa žena ti je već dala opravdanje da je nazoveš - kao fakultet ovo, ono... kreni odatle - malo pomoći za fax, pa ajmo na piće, pa bla, bla... pa večera, pa boca vina...A kako je ona žena sa iskustvom već će te ona sama usmjeriti onamo kamo želi. Samo nemoj dugo odugovlačit jer gravitacija ipak čini svoje!
Sretno!! :ok:

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la bašja » 18 sij 2011 19:45

pa da! sad si punoljtna jel? viš da je ta tvoja iskusna profica pripremila teren da joj se javiš čim je zakonski zadovoljiš :D
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
Silvia
Postovi: 23
Pridružen/a: 17 sij 2011 21:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la Silvia » 18 sij 2011 20:13

...punoljetna sam...hvala vam na savjetima (ohrabrenja) fiorina i bašja, nadam se da ste u pravu..., probat ću joj ja nekako prići, iako me :sramise: (uskoro ću otići do bivše škole)..., ne volim ja prva probijati led, mislim da sam napravila prvi korak kad sam joj poklonila :ruza: za zadnji dan škole..., da me i nešto pitala ili bilo tko drugi ćemu to imala sam savršenu priču da se izvučem... :dada:

...jbg :luda3: ...

michelle

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la michelle » 18 sij 2011 22:53

razmisli još malo prije nego išta konkretno poduzmeš... mozda si ti ta koja je nju zaljubljeno gledala, profa je to primjetila i to joj je bilo slatko i postala si joj na neki način draga, što ne mora značit da bi ona nešto više od prijateljstva s tobom :-o

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la inani » 19 sij 2011 00:37

Ah, te profesorice, neodoljive su! :D

Znas da neke profe imaju miljenike i mozda si joj samo jako draga i zeli ti pomoci, ljubazna je prema tebi, obzirna, stalo joj je da uspijes u zivotu. Mislim da ne bi bilo pametno da ista pokusavas.
... :nesvjest:

Sania
Postovi: 142
Pridružen/a: 26 tra 2010 11:26
Spol/rod: žensko
Lokacija: Luna

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la Sania » 19 sij 2011 05:26

Silvia je napisao/la:...imam jedan problem..., na početku 3. razreda srednje, za oko mi je zapela jedna profesorica..., naime, bila sam jedan dan na porti s frendicom, i naišla je ta profa s još nekom profom, mi ih pozdravimo, a ta profa me pogleda, nasmije se i pozdravi..., svaki put kad je odlazila na sat prvo je pogledala prema meni (porta je blizu zbornice) i nasmiješila mi se..., zatim sam morala odnijeti neke papire u razred i baš ko za peh uletim u razred kod te profe, dođem do nje, dam joj papir, kažem što imam, a ona svoju ruku stavi na moju, nasmiješi se i zahvali..., nakon tog dana, svaki put kad bi se srele negdje na hodniku pogledi bi nam se sreli, koji put bi mi se i nasmijala..., godinu dana kasnije mi je predavala..., znala sam je uhvatiti kako dok sjedi za stolom gleda u mene, a kad bi je ja pogledala nekad me znala nastaviti gledati, a nekad brzo makne pogled, ali uvijek je imala osmijeh na licu kad bi je pogledala..., probat ću skratiti, ali zbilja bi vas zamolila za savijet, stalo mi je do te profe, ne znam što njeni pogledi znače..., kako smo imali amfitetarne učionice, nekoliko puta je profa sjela tik uz mene, iako je imala mjesta bilo gdje drugdje, jedno me čak i nogom dotaknula ispod klupe..., bila mi je na maturalnoj, slikala sam se s njom, s time da me ona toliko snažno zagrlila oko vrata, da sam ja ostala zbunjena, rekla je da još samo fali da plešemo zajedno, tako je i bilo, gotovo cijelu noć sam plesala s njom..., na dan podjele svjedodžbe bio je mali domjenak, bila sam s frendicama i starcima za jednim stolom, stajali smo, došla je do nas, poljubila me i čestitala na svjedodžbi i upoznala se s mojim starcima..., ima još, ali i ovo je previše, neda mi se više pisati, meni ta profa ne ide iz glave..., sad kad sam na faksu i kako je više ne viđam, svejedno je ne mogu zaboraviti... :help:

Nemoj previše uzimati sve k srcu. Imaš toliko prostora, vremena i mogućnosti za sebe, i makar je ne možeš zaboraviti, zaboravi je. Postala si joj na neki način draga, što ne mora značiti da bi ona nešto više od prijateljstva s tobom, jer te gledala, zagrlila i osmjehivala ti se, a možda si je ti poticala na to.

Avatar
Silvia
Postovi: 23
Pridružen/a: 17 sij 2011 21:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la Silvia » 19 sij 2011 10:07

...sve ste upravu, najbolje bi bilo da sve to zaboravim i krenem dalje...
Zadnja izmjena: Silvia, dana/u 15 tra 2011 14:55, ukupno mijenjano 1 put.

michelle

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la michelle » 19 sij 2011 13:41

Ja bi to sve shvatila da si joj bila samo miljenica... svaka profa/profač imaju nekog takvog...

Avatar
zelena žabica
Postovi: 231
Pridružen/a: 31 pro 2006 00:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb...

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la zelena žabica » 19 sij 2011 14:36

Kako je na ovom portalu u zadnje vrijeme premalo zanimljivih i duhovitih tema, ajde molim te do te profe, izrazi joj svoje simpatije. . .
i prenosi nam daljnje događaje...

Svi smo u srednjoj imali crusheve... pa i na faksu... ah te profesorice...

i opet, ovdje je jako dossadnooo... zato se malo zabavi, obrukaj ako treba, sve ti to ide u rok službe...


bez bruke nema nauke.



:ok:
ovdje bi trebalo ići nešto pametno ili duhovito, krajnje misaono i duboko.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la jpeg » 19 sij 2011 18:34

a gle, moja frendica je imala isti slucaj i bile su zajedno i nije tad bila punoljetna.
nije da ti zelim dati nade samo kazem da se moze desiti.

Avatar
Silvia
Postovi: 23
Pridružen/a: 17 sij 2011 21:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la Silvia » 19 sij 2011 21:29

...sve je moguće, nada umire zadnja..., sad su mi kolokviji, pa ne stignem svratiti do škole, ali čim to riješim, svratiti ću u školu, pa ćemo vidjeti...

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Molim za savijet!!!!

Post Postao/la Fuga » 19 sij 2011 21:45

Rađe se primi neke asistentice na faksu, jednostavnije je :D
Kud ćeš se sad vraćati u srednjak. :P

Odgovorite