molim za mišljenje ili komentar

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
suzy123
Postovi: 49
Pridružen/a: 29 sij 2011 21:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: split

molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la suzy123 » 14 ožu 2011 13:48

nova sam ovdje, imam dilemu ili pitanje i molim da mi date svoje mišljenje..šta biste mislili o ženskoj osobi koja
kad vas vidi ili sretne ovako reagira:
-štipa vas za guzu
-šalje poljupce
-prilikom rukovanja, drži ruku duže nego šta je potrebno
-također prilikom rukovanja miluje vas palcem
-na moj pozdrav "dobar dan", ona odgovara :uvijek je dobar kad ste vi tu...
-uvijek nađe razlog da dođe do mene na posao (radimo blizu,nije ista firma)
-na moj komentar da sumnjam u njene namjere, ona je odgovorila: žena liježe s muškarcem iz interesa, a kad žena legne sa ženom to je samo iz ljubavi
-grli me oko struka, govori dušo,ljubavi,srećo...jednom me je pomilovala po licu i rekla - ljepoto...
-ja njoj uzvraćam dodirima, pogledima i šaljem poljupce ali ipak u manjoj mjeri... no nikako da finaliziramo to i da jedna od nas učini taj prvi korak..možda su sve to prijateljske geste? koje nemaju veze sa nečim drugim..ili ipak?

prema drugima nije ovakva, moram napomenuti da ima 53 god., izgleda fantastično, ne bi joj dali te godine, izuzetna osobnost...i moram reći
da mi se sviđa.ja imam 37, zauzeta, ona slobodna...
i dali mislite da žena od 55 god., može uživati u ljubavi, seksu...
molim vas za mišljenja,jer ja sam previše u tome tako da možda ne mogu realno sagledati situaciju.
u svakom slučaju hvala.

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la phos » 14 ožu 2011 13:57

moje misljenje : ne ponasa se u skladu sa svojim godinama. eventualno je sklona alkoholu ili laksim drogama (-štipa vas za guzu).
a ako si zauzeta...ionako nije bitno kakve su joj namjere ili?
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la Ameli » 14 ožu 2011 14:17

Oprosti suzy na smijanju :D , ali ovo što si ti sve navela da ona radi, mislim da mnogi u vezama pa možda nit u braku ne dožive :D
Samo još sex i to je to.

A sad ozbiljno, godine ne vidim kao problem i ne slažem se da osoba od 50+ mora biti ozbiljna ka smrt. Meni se dopada teta od 54 (ne znam što je to u zraku, može mi mama biti :D ), emocije postoje, ali ona je hetero i ne želim pokvariti odnos sa svojom uspaljenom p. :D

Što ćeš napraviti ili ne napraviti to je tvoje, ali i dalje stojim iza toga da godine ne uništavaju želju za sexom i ljubavi ( dobro kod nekih da :D ) nego blesave glave koje ili sruše ili se ograde od života i uživanja u njemu.
Što god, sretno ti bilo :pivo:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la tamara3 » 14 ožu 2011 14:39

Zašto 55-godišnjakinja ne bi mogla uživati u ljubavi i seksu :o?

Plague

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la Plague » 14 ožu 2011 14:58

phos je napisao/la:moje misljenje : ne ponasa se u skladu sa svojim godinama. eventualno je sklona alkoholu ili laksim drogama (-štipa vas za guzu).
pročitala sam uvodni post tri puta da vidim otkud si izvukla to da je žena sklona drogama i nisam uspjela nać. vidiš kako si brza kad treba osudit.
zašto se žena ne bi ponašala u skladu sa svojim osjećajima, neovisno o godinama? štipanje za guzu mi je, doduše, neukusno od strane bilo koje dobne skupine,
ali teško da je to čini nadrogiranom alkoholičarkom.
suzy123 je napisao/la: i dali mislite da žena od 55 god., može uživati u ljubavi, seksu...
pa može još par godina. :D
Zadnja izmjena: Plague, dana/u 14 ožu 2011 15:04, ukupno mijenjano 3 puta.

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la phos » 14 ožu 2011 15:01

suzy123 je napisao/la:pročitala sam uvodni post tri puta da vidim otkud si izvukla to da je žena sklona drogama i nisam uspjela nać. vidiš kako si brza kad treba osudit.
zašto se žena ne bi ponašala u skladu sa svojim osjećajima, neovisno o godinama? štipanje za guzu mi je, doduše, neukusno od strane bilo koje dobne skupine,
ali to je ne čini nadrogiranom alkoholičarkom.
ne osudujem, nego zamisljam zenu od 55 kako slatari i hioce se i nabacuje jeftini flert.
tako se ponasaju neki ljudi kad se malo opuste...(droga,alkohol)
skratila sam tekst za objasnjenja.
ugl. ne osudujem.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la Bash » 14 ožu 2011 19:37

je li ima 53 ili 55? :nerd:
ugl, ovo šta si opisala bi iz zajebancije radile možda strejtuše do 25-te godine, a mlade u duši. mislim, ova šema s palcem arrrr :aha: go for it

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la Yeci » 14 ožu 2011 20:46

Meni je bilo neugodno čitati uvodni post, ne znam kako toj gospođi od 53? godine nije neugodno tako se raskalašeno ponašati lol
totalno neukusno, ali o ukusima se ne raspravlja :D

U opće ne znam biti ontopic ili sam previše zauzeta razmišljanjem o tome kako trebam napokon u krevet odmoriti :puppyface:
Drugi put :sorry:
Don't talk about life, live it.

backspace

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la backspace » 14 ožu 2011 21:16

ah, ta raskalašena gospođa je stvarno nemoguća, neukusna i (nečim očito) totalno van okvira prihvatljivog ponašanja... stvarno užas. lajkam :* ;)

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la Kroacija » 14 ožu 2011 21:19

PicajzLa je napisao/la: štipanje za guzu mi je, doduše, neukusno od strane bilo koje dobne skupine,
right. :D

inace, ne vidim gdje je problem u topiku. :o da sam ja na njenom mjestu i da vidim da se ne mozes suprostaviti, provocirala bih te jos vise. :D

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la alice » 14 ožu 2011 21:23

teta uživa u flertu, sex moguć.
over and out.
you're welcome. :)
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

backspace

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la backspace » 14 ožu 2011 21:39

nisam ti ja komentirala... a to ne lajkam :D
dakle, ne znam temeljem čega cure iznad komentiraju što je u glavi te žene jer je ovo čisto tvoja perspektiva i na temelju tvog posta moguć samo zaključak što je tebi u glavi, a taj bi bio da se očito pališ na nju. :)
što je toj ženi u glavi, ne mogu reći. moguće da bi ista priča od nje zvučala sasvim drugačije, ne znam je li gledao tko stilske vježbe.. ako nije, preporučam ;)
uglavnom, kad bi napisala ona tu svoj post na tu temu, mogla bih možda. pa je molim da ga napiše :D

kaliopa
Postovi: 11
Pridružen/a: 25 vel 2006 13:21

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la kaliopa » 15 ožu 2011 08:46

55 godina i još je živa??? :shock2:
prestrašno. pa to je samo za krematorij, zar ne?
i tko joj je, prosim lepo, dozvolio da razmišlja o seksu? ako razmišlja, jel :palacdolje:
prakticiranje istog za te fosile trebalo bi biti samo u sferi sjećanja. iako je i to upitno. njima i sjećanja, osobito ona ugodna, treba zabraniti. zakonom, naravno.

uNrEaLL
Postovi: 1125
Pridružen/a: 18 stu 2010 12:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la uNrEaLL » 15 ožu 2011 10:51

Gle vjerovatno joj se svidas i hoce sex,zasto nebi mogla da uziva u sexu sa 50 i nesto...imam i ja frendicu koja me vata za dupe,nekad za grudi,al udana je,i cesto me pipka dok pijemo kavu,mazi po nogama :roftl: ja to ignoriram jel ne zelim keks s njom :)

Amor
Postovi: 587
Pridružen/a: 02 sij 2011 09:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la Amor » 15 ožu 2011 12:07

netko gore je napisao, zauzeta si pa onda koja svrha koje su joj namjere. da ti curu netko pipka i tepa joj, jel bi ti smetalo?

jest, malo je cudno za zamisliti ili si predociti tu sliku da netko voli sa 50god.,ali zasto bi to bilo cudno? u jednom starackom domu, starci sa 90god. su se zaljubili. uglavnom,i oni su ljudi. a,scene seksa u tim godinama si opce ne zelim predocavati :D

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la phos » 15 ožu 2011 12:30

Amor je napisao/la:netko gore je napisao, zauzeta si pa onda koja svrha koje su joj namjere. da ti curu netko pipka i tepa joj, jel bi ti smetalo?
fulala si skroz....
poanta je: ako je zauzeta i ne spominje mogucnost odlaska iz te veze...jel uopce bitno sto joj se gospodja u godinama nabacuje?!
Amor je napisao/la: jest, malo je cudno za zamisliti ili si predociti tu sliku da netko voli sa 50god.,ali zasto bi to bilo cudno? u jednom starackom domu, starci sa 90god. su se zaljubili.

i nitko ne spominje da ljudi sa 50 ili i vise ne mogu voljeti (naravno da mogu) ili da su liseni zelje za sexom.
nego zamisljam ozbiljnu gdju. kako u nekom osrednjem kaficu slatari klinku (da,da....svi oko 30 su jos jako mladi) i hihoce se dok joj proteza nestasno plese u ritmu hihotanja.
Amor je napisao/la:uglavnom,i oni su ljudi. a,scene seksa u tim godinama si opce ne zelim predocavati :D
a ne...cim predu 50 su perodaktili! naravno da su ljudi...
ima ih i koji su ko biljke,ali ok...
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la Ameli » 15 ožu 2011 12:39

Kako se meni čini, ovdje mnoge zaprepašćuje činjenica da se netko uopće pali na žene od 50+, nego to što bi ova ili ne bi.
Pa ne spada seks sa ženom tih godina pod nekrofiliju :D

Tko voli žene, ne pita za godine :nezna:
Žene su divne i u 20-tim u 30-tim u 40-tim u 50-tim, žena je žena slika

čini mi se da mi je proljeće došlo :D

suzy123
Postovi: 49
Pridružen/a: 29 sij 2011 21:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: split

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la suzy123 » 15 ožu 2011 13:04

hvala na komentarima, slažem se i ne slažem se, jednostavno jer ne znam kako funkcioniraju žene od 50+.
istina je da me privlači, rado bih probala ali opet ne u tolikoj mjeri da bih bila zaluđena , možda samo znatiželjna..
i dopustila sam ovu igru s njom da vidim dokle će....
inače ja njoj nikad nisam rekla dušo, ljubavi, jer za mene te riječi imaju veće značenje da bih ih uzalud trošila...dakle ona je sve prva započela, a znamo se 3 god.,
ja sam počela odgovarati ali sve kao kroz šalu..e, sad dokle? neznam...
inače nemam ništa protiv starijih žena,fizički izgled nije najbitniji, za mene je puno važnija osobnost...
možda kad bi ovdje bila neka dama od 50+, da nam da svoj komentar....vjerujem da mogu voljeti, ali šta se tiče seksa? ne znam...
hormoni, klimaks i to? uza sve poštivanje, voljela bih znati...na kraju krajeva sve nas to čeka...zato cure uživajte dok možete.

i opet nisam sigurna da moja teta od 50+ voli žene.

suzy123
Postovi: 49
Pridružen/a: 29 sij 2011 21:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: split

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la suzy123 » 15 ožu 2011 13:07

Ameli je napisao/la:Oprosti suzy na smijanju :D , ali ovo što si ti sve navela da ona radi, mislim da mnogi u vezama pa možda nit u braku ne dožive :D
Samo još sex i to je to.

A sad ozbiljno, godine ne vidim kao problem i ne slažem se da osoba od 50+ mora biti ozbiljna ka smrt. Meni se dopada teta od 54 (ne znam što je to u zraku, može mi mama biti :D ), emocije postoje, ali ona je hetero i ne želim pokvariti odnos sa svojom uspaljenom p. :D

Što ćeš napraviti ili ne napraviti to je tvoje, ali i dalje stojim iza toga da godine ne uništavaju želju za sexom i ljubavi ( dobro kod nekih da :D ) nego blesave glave koje ili sruše ili se ograde od života i uživanja u njemu.
Što god, sretno ti bilo :pivo:
ameli da je tvoja teta kojim slučajm homo, bili se upustila s njom?

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la Ameli » 15 ožu 2011 13:10

Da

Proširit ću odgovor, da, bila bi s njom jer:
1. Je predivna osoba, na koje čovjek teško da u životu naiđe
2. Mada nije neki komad, mani je nešto u njoj privlačno
3. Sad sam slobodna (mada i u braku iskreno nisam bila baš vjerna osoba)
Jedino bi me plašilo, da sve to brzo prođe.

Možemo se mi i šaliti i dijeliti savjete, ali to nema vajde. Na vama dvjema je da odlučite.
Zadnja izmjena: Ameli, dana/u 15 ožu 2011 13:22, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
plavo 777 oka
Postovi: 124
Pridružen/a: 14 vel 2011 12:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Kontakt:

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la plavo 777 oka » 15 ožu 2011 13:17

ako se znate vec 3 god. a do sad je cijelo vrijeme tako i nije otislo dalje...bolje i ostat u takvom prijateljskom odnosu... da hoce nesto ,vec bi se i dogodilo...sretno :sorry:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la tamara3 » 15 ožu 2011 15:19

suzy123 je napisao/la:možda kad bi ovdje bila neka dama od 50+, da nam da svoj komentar....vjerujem da mogu voljeti, ali šta se tiče seksa? ne znam...
hormoni, klimaks i to? uza sve poštivanje, voljela bih znati...na kraju krajeva sve nas to čeka...zato cure uživajte dok možete.
Sorry, ali sad si stvarno pretjerala kao da govoriš od 93-godišnjoj starici bez noge, u kolicima. Kaj je previše, previše je. Plus, imam filing da te u cijeloj situaciji najvećim dijelom muče njezine godine.

Amor
Postovi: 587
Pridružen/a: 02 sij 2011 09:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la Amor » 15 ožu 2011 15:41

ne, ima curu i jos joj nije dovoljno. cim procitam da je tako netko u vezi, odmah mi ide na povracenje.

Mia.
Postovi: 1411
Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: London calling.
Kontakt:

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la Mia. » 15 ožu 2011 18:58

gilfica.
(morah)
Stay tuned.

michelle

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la michelle » 15 ožu 2011 19:40

mene ovakve situacije zapravo fasciniraju... kako se ljudi samo nađu u njima i onda ne znaju što će... a najviše me fascinirala ova rečenica: "...dopustila sam ovu igru s njom da vidim dokle će..."
možda sam ja fenomen, ne znam, ali mene su od malena učili da se nije lijepo igrat s ljudima... a vidim i zašto...

Gost

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la Gost » 15 ožu 2011 21:44

Zar ste toliko frustrirane godinama?

Žena ima 55, uspješno flerta čim se autorica threada toliko izvitoperila, zašto mislite da ne bi mogla biti vitalna u krevetu?
Sigurno se sada seksa dok vi brinete za njene menopauzne epizode i krhke kukove.

Da. Sigurno.
(Život je smiješan na taj način. :D)

Sania
Postovi: 142
Pridružen/a: 26 tra 2010 11:26
Spol/rod: žensko
Lokacija: Luna

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la Sania » 15 ožu 2011 21:52

tamara3 je napisao/la:Zašto 55-godišnjakinja ne bi mogla uživati u ljubavi i seksu :o?
Upravo tako, zašto ne bi 55-godišnjakinja uživala u ljubavi i seksu...

suzy123
Postovi: 49
Pridružen/a: 29 sij 2011 21:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: split

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la suzy123 » 15 ožu 2011 22:23

ReaTM je napisao/la:Zar ste toliko frustrirane godinama?

Žena ima 55, uspješno flerta čim se autorica threada toliko izvitoperila, zašto mislite da ne bi mogla biti vitalna u krevetu?
Sigurno se sada seksa dok vi brinete za njene menopauzne epizode i krhke kukove.

Da. Sigurno.
(Život je smiješan na taj način. :D)
slažem se, kad malo bolje razmislim baš sam smotana

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la inani » 15 ožu 2011 22:27

Zena zna znanje! ;) Ocito. A i zasto ne bi mogla uzivati u sexu s toliko godina? Ako drzi do sebe i radi na sebi, ima samopouzdanja i petlje za barenje, zanimljivu osobnost, sigurno je privlacna i sigurno ti godi sva ta paznja. Ti sama moras odluciti sto zelis i kuda ce ici taj vas odnos. Igraj i ti igrice ako ti je do toga. ;) Ako ne, onda joj nemoj uzvracati paznju.
... :nesvjest:

suzy123
Postovi: 49
Pridružen/a: 29 sij 2011 21:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: split

Re: molim za mišljenje ili komentar

Post Postao/la suzy123 » 15 ožu 2011 22:35

vidim da vas moja veza malo buni, blago rečeno.nisam je htjela spominjati,zbog toga je došlo do nesporazuma. reći ću ovo i nemojte to više spominjat.
moja draga ima problem, da ja nisam znala, sad je na liječenju. prevarila me , i izlagala kao nikog..nisam je mogla ostaviti kad su je svi ostavili..zna da ću ići ća, jer nema budućnosti. toliko.
šta se tiče moje tete od 50+, od prošlog ljeta počelo je njeno faćkanje...a. znamo se 3 god., nismo prijateljice i nismo pile kavu, mislim da i ne možemo biti jer je previše vibre između nas.
i naravno da sam sve to prihvatila kao igru, pa neću valjda iz prve past na njen kompliment, nego sam uzvratila istom mjerom... i svaki moj kompliment je bio iskren.. a nadam se i njen....
i sad smo u situaciji da ovo ovako ne može vječno..morat ćemo razgovarati..

Odgovorite