što sve znači "veza"?

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
girly23
Postovi: 69
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

što sve znači "veza"?

Post Postao/la girly23 » 29 ožu 2011 19:27

Ovako. Bila sam u vezi s jednom curom dok smo bile u bolnici.Djevojka je super i na neki smo način srodne duše. Nakon što smo prekinule, ja sam otišla kući, i mislila sam da smo izgubile svaki kontakt. Par mjeseci kasnije, jedna naša prijateljica mi je rekla da je ona s njom u jednoj drugoj bolnici, i da pita za mene.
Nakon što je ta naša frendica izašla, kad je išla na pregled, rekla sam joj da ju pozdravi, i ona mi je poručila da me voli i da ne može više izdržati bez mene.
Nažalost, jedini način da komuniciramo je pošta, koju pregledavaju. Ne mogu ju otvoreno pitat da budemo u vezi, moram pazit da ne nap. nešto sumnjivo, itd.
Jedini je problem u tome što sada ne znam jesam li u vezi, a danas sam se dog. sa jednom drugom curom za spoj, ima ih još nekoliko za koje mislim da bi mogle biti gay, pa "održavam odnos" s njima, itd. Bojim se da bi se to genijalna osoba kakvu je STVARNO teško nać mogla naljutiti ako sazna da sam mutila sa drugima, a, opet, za nju i nisam sasvim sigurna hoćemo li moći biti u vezi čak i kad izađe, jer ni sama ne zna kamo će ju smjestiti.
Zadnja izmjena: girly23, dana/u 28 kol 2011 15:47, ukupno mijenjano 4 puta.

Plague

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la Plague » 29 ožu 2011 20:26

a da se prvo izliječite, pa ćete dalje lako? :D

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la dany » 29 ožu 2011 21:13

zbunjuje me malo ovo "prekinule nakon jednog dana". iskreno, nije mi baš tvoj post jasan osim toga da ste se upoznale u bolnici i da je ona još tamo. ili u nekoj drugoj bolnici, ali u bolnici, jel. :o

ne shvaćam jel se ona tebi sviđa ili ti pošto poto želiš nekakvu vezu.
jebote b*g

Avatar
TomBoy
Postovi: 479
Pridružen/a: 15 svi 2007 05:36
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la TomBoy » 29 ožu 2011 22:13

piše pisma, a ide na net? sad još samo fali golub pismonoša u priči...
I am free of all prejudice. I hate everyone equally.

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la melted_sun » 29 ožu 2011 22:25

ma ko pregledava poštu?

Plague

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la Plague » 29 ožu 2011 22:25

jeste se vi to upoznale na psihijatriji?

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la Zita » 29 ožu 2011 22:28

bolnicke romanse...hm..malo cudno al ajd...
ona je u zatvoru da joj citaju postu? mislim nema veze no ak tebe to muci pitaj je za dejtanje sastrane a ti, dok ne dobijes odgovor, pokusaj ne napravit nesto sto ces zazalit, osim ak cura ne misli dugo izac van onda...well, po vlastitoj savjesti
u svakom slucaju sretno!
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Seven_of_Nine
Postovi: 11
Pridružen/a: 10 sij 2011 23:41
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Mordor

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la Seven_of_Nine » 29 ožu 2011 22:35

Zanemarimo 90% posta, mene zanima onaj dio s pregledavanjem pošte? I dvije bolnice? Jel ona Esmeralda i ima lošu sestru blizanku koja joj je zapravo bratić i koja joj čita poštu?

http://www.youtube.com/watch?v=IF-8VwPVwTY :pjeva:
If it walks like a duck and quacks like a duck, it could be a dragon doing a duck impersonation.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la Kroacija » 29 ožu 2011 22:43

sad bi dr. house rekao "i'll take it". :D

Avatar
zee
Postovi: 367
Pridružen/a: 23 stu 2009 18:37
Spol/rod: žensko
Lokacija: ZG

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la zee » 29 ožu 2011 23:05

PicajzLa je napisao/la:jeste se vi to upoznale na psihijatriji?
:haha: :haha: :haha: :haha:
da mi se da - još bih stavila 10 ovih smajleka...
ako te ikada igdje upoznam - imaš pivo-dva-tri, za ovaj komentar... :D

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la Zita » 29 ožu 2011 23:07

strasno ste bezosjecajne..
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
zee
Postovi: 367
Pridružen/a: 23 stu 2009 18:37
Spol/rod: žensko
Lokacija: ZG

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la zee » 29 ožu 2011 23:12

Ne, nego imamo smisao za humor.
Ne mogu nešto pretjerano suosjećati s anonimnim postom na forumu, koji mi je - osobno -napisan zbrda-zdola, i ništa ne razumijem i nemam onda ništa pametno napisati na tu temu, ali se mogu nasmijati na komentar koji mi je smiješan (i pritom ne mislim da je ovo moje - nešto pametno napisano) :)
apsolutno ništa protiv autorice teme :)
Zadnja izmjena: zee, dana/u 29 ožu 2011 23:20, ukupno mijenjano 1 put.

Plague

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la Plague » 29 ožu 2011 23:16

mene samo zanima. nije da sam htjela iskamčit pivu ili nešto.
koja bajdvej, totalno može, zee. :)

Amor
Postovi: 587
Pridružen/a: 02 sij 2011 09:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la Amor » 30 ožu 2011 08:03

bolje receno, opce nemate smisla za humor. jel se tak sprdate i sa zrtvama Japana? daj vise odrastite!

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la phos » 30 ožu 2011 08:26

bolnica u kojoj provjeravaju postu?
jel to bolnica ili institucija?
ne sprdam se, samo mi nije jasno.
i ako znas u kojoj je bolnici, zasto ju ne odes posjetiti?
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Broken Down Angel
Postovi: 911
Pridružen/a: 24 pro 2006 11:28

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la Broken Down Angel » 30 ožu 2011 09:53

Nakon jednodnevne "veze" > ... mi je poručila da me voli i da ne može više izdržati bez mene. Ne zvuči ti možda malo... zabrinjavajuće? Isto tako kažeš: ... a danas sam se dog. sa jednom drugom curom za spoj, ima ih još nekoliko za koje mislim da bi mogle biti gay, pa "održavam odnos" s njima. > Dakle, svaka gay osoba je potencijalno materijal za "vezu" samo zato što je gay?

Nažalost, zbog nekih gluposti, jedini način da komuniciramo je pošta, koju pregledavaju.
Restrikcija komunikacije se odnosi samo na nju ili na sve pacijente?

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la rainbow » 30 ožu 2011 10:04

mene možete isto žigosati kao bezosjećajnu jer sam se opalila smijat na ovo picajzlino ;)

a veza je sve sto ti os da bude veza, u konkretnom slucaju mozda mozes i polako gledati/pratiti razvoj situacije bez tih katastrofičnih scenarija u glavi; jedino ako si jaaako lovesick, onda ti niš ne bi pomoglo jer ti je vjerojatnije bitno da ima bilo kakve akcije..dunno...polako, ja pretpostavljam da na put/zivot donese i priblizi sve one s kojima trebamo bit u kontaktu/ljubavi/vezi/većnečemu

Avatar
zee
Postovi: 367
Pridružen/a: 23 stu 2009 18:37
Spol/rod: žensko
Lokacija: ZG

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la zee » 30 ožu 2011 10:19

Amor je napisao/la:bolje receno, opce nemate smisla za humor. jel se tak sprdate i sa zrtvama Japana? daj vise odrastite!
Sad kad tako kažeš - odmah ću se uozbiljit, odrast...a možda odem i do Japana.
wave je napisao/la: a veza je sve sto ti os da bude veza, u konkretnom slucaju mozda mozes i polako gledati/pratiti razvoj situacije bez tih katastrofičnih scenarija u glavi;
moram se složiti. izbaciti katastrofične scenarije iz glave je uvijek mnogo korisno :)

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la bašja » 30 ožu 2011 10:36

ja ništa ne kužim, a ponajmanje naslov teme u odnosu na iznesene probleme. no, priču uopće nisam skužila (osim da bi netko i jebo i bio pošten), tako da, ako nisam shvatila vezu s naslovom, možda je problem u meni. najvjerojatnije nije.
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
funcutica
Postovi: 417
Pridružen/a: 28 svi 2010 01:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: 45°47'N 15°56'E

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la funcutica » 30 ožu 2011 11:31

ok, klinka, jesam li točno shvatila?
pitaš jel to što je ova rekla da ne može više bez tebe i da te voli zapravo veza. jer ako je veza, onda je ti ne želiš varat. a pod varanje podrazumijevaš odlaske na spojeve sa drugim curama, koje su gay i potencijalne partnerice. ne želiš povrijediti ovu svoju u bolnici, ali te pucaju hormoni i samo ti treba netko tko će te razumjeti a ta tvoja možebitna cura s tobom ne može ni komunicirat i pitanje je kad ćete se vidjet i hoćete li uopće.

bilo bi ful kul kad bi mogla otići do bolnice ili nazvati na mobitel ili poslati poruku preko interneta ili što već, ali imaš samo pisma koja pregledavaju. nezgodno, ali kladim se da ima načina, budi kreativna.

ali mislim, zašto se ne bi družila s drugim gay curama. mislim nemoj ih zbarit ili spavat s njima. upoznaj ih čisto frendovski. ne moraš nakon jednog dejta odmah u vezu ili šta ja znam. ako one same nešto takvo predlože, ispričaj im svoju situaciju (to će ih odbit :D ), htjedoh reći iskrenost je cool. i tako...

i da. ima vremena, ne mora sve biti odmah, strpi se malo. i okani se fatalizma.
btw. Pic :D :D :D (i ja sam bezosjećajna)
Second to the right, and straight on till morning.

LongShot
Postovi: 14
Pridružen/a: 23 sij 2011 18:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la LongShot » 30 ožu 2011 11:44

ja bi samo htjela reći...bolnica?? i još jednom (u nevjerici, da sad ne tražim smajlija) - bolnica?!? ajme... :shock2: sve ostalo je već napisano

Avatar
zelena žabica
Postovi: 231
Pridružen/a: 31 pro 2006 00:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb...

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la zelena žabica » 30 ožu 2011 12:56

meni je ovo postalo komično... ovi topici...

:telefon
ovdje bi trebalo ići nešto pametno ili duhovito, krajnje misaono i duboko.

Mia.
Postovi: 1411
Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: London calling.
Kontakt:

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la Mia. » 30 ožu 2011 13:40

Aidy13Lorelaine je napisao/la:(traže joj smještaj u domu.)
biće da je neka mlada koka.
Stay tuned.

Avatar
funcutica
Postovi: 417
Pridružen/a: 28 svi 2010 01:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: 45°47'N 15°56'E

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la funcutica » 30 ožu 2011 14:05

ne mora značit.
možda je starački, a možda studentski, a možda za nezbrinutu djecu, a možda popravni...
bolnica = nešto joj se dogodilo,
traži smještaj u domu (popravnom ili za nezbrinutu djecu) = nedostatak komunikacijskih materijala i kontrola pošte.

sad previše izmišljam. stvar je u tome da su bolnice gadna stvar, bijah tamo dugo vremena. nećem opet tako ubrzo.
ono što je glupo da u cijeloj toj priči autorica misli na svoju guzicu i sebe uzima kao bitan faktor, i što joj je najveći problem jel ona slobodna ili ne, i što traži pomoć na posve pogrešnom mjestu.
al, ok. nećem pametovat više. odoh.
Second to the right, and straight on till morning.

Mia.
Postovi: 1411
Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: London calling.
Kontakt:

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la Mia. » 30 ožu 2011 14:12

funcutica je napisao/la:ne mora značit.
možda je starački, a možda studentski, a možda za nezbrinutu djecu, a možda popravni...
bolnica = nešto joj se dogodilo,
traži smještaj u domu (popravnom ili za nezbrinutu djecu) = nedostatak komunikacijskih materijala i kontrola pošte.
da nije tebe, ništa mi ne bi bilo jasno.
fakat ti hvala.
Stay tuned.

girly23
Postovi: 69
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la girly23 » 30 ožu 2011 16:01

Eto da odgovorim.
NE, NE IDE NA NET. Ne znam zašto to mislite. Ne znam što je tako duhovito u ovom. Nisam pročitala SVE postove, ali CURA MI SE STVARNO SVIĐA I NE ZNAM ŠTO JE BIG DEAL U TOME DA JE U BOLNICI! U stanju sam proći mnogo toga s nekim, i ne mislim da je veza nešto u čemu trebaju biti samo ptičice i da treba odjb. osobu čim više nije spremna trčkarati okolo.
A da riješimo i misterij pisama, ne kanim vam odgovarati u KOJOJ je bolnici, ali, DA, nažalost im provjeravaju poštu. Bolnica u kojoj je je psihijatrijska, ali JEDINI razbog zašto je tamo je depresija, a, istini na volju i bez uvrede, pola vas kojima smo smiješne da je prošlo stvari koje je ONA prošla sada nebi ni bilo tu! Nismo se upoznale na psihijatriji, da ne bi bilo zabune, ali ona je sada tamo. ZNAM da će je vjerojatno mnogo vas sada osuđivati, zato i nisam to htijela isticati, ali ako uzmemo u obzir da je u bolnici te vrste završila i djevojka koja je tamo bila SAMO zato što je lezba, i da su joj izmišljali različite poremećaje da se opravdaju, onda se nemojte čuditi što neka djeca tamo završavaju samo zbog idiotizama i rupa u sustavu!
Zadnja izmjena: girly23, dana/u 16 kol 2011 21:46, ukupno mijenjano 4 puta.

girly23
Postovi: 69
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la girly23 » 30 ožu 2011 16:21

A da odgovorim funcutici: Hvala ti za post. Imaš pravo u vezi s ovim da mislim samo na svoju guzicu itd., to mi uopće nije palo napamet.
A svi vi kojima ovo izgleda "kao sapunica" ili nešto slično, nažalost, u životu se takve stvari povremeno i događaju.
Evo, još jednom ću napisati post, tako da možda bude malo jasniji:

Ovako. Bila sam u vezi s jednom curom dok smo bile u bolnici.Djevojka je super i na neki smo način srodne duše(ne, NISAM glupačica koja se zaljubljuje nakon 3 minute, nego doista imamo mnogo sličnih hobija, itd.). Nakon što smo prekinule, ja sam otišla kući, i mislila sam da smo izgubile svaki kontakt. Par mjeseci kasnije, jedna naša prijateljica mi je rekla da je ona s njom u jednoj drugoj bolnici (na psihijatriji), i da pita za mene.
Nakon što je ta naša frendica izašla, kad je išla na pregled, rekla sam joj da ju pozdravi, i ona mi je poručila da me voli i da ne može više izdržati bez mene.
Nažalost, jedini način da komuniciramo je pošta, koju pregledavaju. Ne mogu ju otvoreno pitat da budemo u vezi, moram pazit da ne nap. nešto sumnjivo, itd.
Jedini je problem u tome što sada ne znam jesam li u vezi, a danas sam se dog. sa jednom drugom curom za spoj, ima ih još nekoliko za koje mislim da bi mogle biti gay, pa "održavam odnos" s njima, itd. (da razjasnim-ne mislim da je svaka cura koja je gay odmah potencijalna partnerica, nego se vodim s "pokušaj nikad ne košta" :roll2: ). Bojim se da bi se to genijalna osoba kakvu je STVARNO teško nać mogla naljutiti ako sazna da sam mutila sa drugima, a, opet, za nju i nisam sasvim sigurna hoćemo li moći biti u vezi čak i kad izađe, jer ni sama ne zna kamo će ju smjestiti.(traže joj smještaj u domu.)

Sad je, valjda, jasnije.
Zadnja izmjena: girly23, dana/u 28 kol 2011 15:45, ukupno mijenjano 5 puta.

Plague

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la Plague » 30 ožu 2011 16:23

mislim da te nitko ovdje ne osuđuje. mene je zanimalo koja je vrsta bolnice jer mi sad to što ste nakon jednog dana veze ufilmale velku ljubav, srodnodušnost i štatijaznam,
fino poprima svoje mjesto i težinu u priči. i to što u svakom tko je gay vidiš potencijalnu vezu je isto malo weirdish. znam par ljudi koji tako funkcioniraju,
neki od njih imaju dijagnosticiran poremećaj, neki još ne.
ako je cura u depresiji, zadnje što joj treba je da je ti zavlačiš svojim pismima dok razmišljaš o barenju naokolo. a ako je stvarno prošla to svašta nešto u životu,
ne čudi me da se zaljubila čim joj je netko pokazao malo nježnosti, pa makar na jedan dan.
ako (utemeljeno ili ne) pretpostavim da si ti u boljem stanju nego ona, s obzirom da si izašla iz bolnice i to sve, dolazim do zaključka
da je na tebi da napraviš pravu stvar koja je jedna od sljedećih: 1. stop fucking around. nađi način da dođeš do nje i kažeš joj što misliš, vidiš na čemu je ona i ako odlučite bit zajedno - svi sretni.
ili 2. srežeš to u korijenu ako ti se dejta s drugim ljudima, što bi bila sasvim fer stvar uzevši u obzir njeno stanje.
sve ostalo je masturbacija.
ne znam je li ovo savjet koji si htjela čut, ali iskren je i bez osude. i'd take it.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la JaNNa » 30 ožu 2011 16:52

PicajzLa je napisao/la:mislim da te nitko ovdje ne osuđuje. mene je zanimalo koja je vrsta bolnice jer mi sad to što ste nakon jednog dana veze ufilmale velku ljubav, srodnodušnost i štatijaznam,
fino poprima svoje mjesto i težinu u priči. i to što u svakom tko je gay vidiš potencijalnu vezu je isto malo weirdish. znam par ljudi koji tako funkcioniraju,
neki od njih imaju dijagnosticiran poremećaj, neki još ne.
ako je cura u depresiji, zadnje što joj treba je da je ti zavlačiš svojim pismima dok razmišljaš o barenju naokolo. a ako je stvarno prošla to svašta nešto u životu,
ne čudi me da se zaljubila čim joj je netko pokazao malo nježnosti, pa makar na jedan dan.
ako (utemeljeno ili ne) pretpostavim da si ti u boljem stanju nego ona, s obzirom da si izašla iz bolnice i to sve, dolazim do zaključka
da je na tebi da napraviš pravu stvar koja je jedna od sljedećih: 1. stop fucking around. nađi način da dođeš do nje i kažeš joj što misliš, vidiš na čemu je ona i ako odlučite bit zajedno - svi sretni.
ili 2. srežeš to u korijenu ako ti se dejta s drugim ljudima, što bi bila sasvim fer stvar uzevši u obzir njeno stanje.
sve ostalo je masturbacija.
ne znam je li ovo savjet koji si htjela čut, ali iskren je i bez osude. i'd take it.
:ok: :respekt:
mene i dalje interesira koja je to bolnica koja nekog hospitalizira radi seksualnosti.....

Plague

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la Plague » 30 ožu 2011 16:53


Odgovorite