Help wanted!

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
ivona2009
Postovi: 21
Pridružen/a: 31 ožu 2011 09:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U životnom partnerstvu

Help wanted!

Post Postao/la ivona2009 » 02 lip 2011 21:01

Dame drage, meni je potreban savjet, izludit ću više. Ovako, s curom sam u vezi eto 5mjeseci, i isprva je sve bilo divno, bajno, krasno, ruže cvale da nisu mogle veće. Međudim, kako vrijeme odmiče, tako su sve učestalije prepirke, mislim, ništa sad strašno, ali previše ne slaganja, razilaženja u mišljenjima, ne trpi da sam ponekad i ja ta koja je u pravu, ne može prihvatiti to da nije savršena i da se cijeli svijet ne vrti oko nje, kad je zajebancija neka, dok je ona ta koja podjebava, sve pet, a kad krenem ja nju malo šprdat, odmah je nos do neba, para oblake nosem i naravno, odma ispričavanje i sve s moje strane. Ja jednostavno ne mogu to više trpit, pun mi je kufer njenih ispada i svega. Ne želim je povrijediti, ne mogu s njom a ne mogu ni bez nje. Molila bih vas ako biste me mogle savjetovat, što da radim, što da poduzmem. Hvala!

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Help wanted!

Post Postao/la Kroacija » 02 lip 2011 21:05

ne volim kad netko ne prima zajebanciju na svoj racun. otkaci to. osudjeno je na propast. :D

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Help wanted!

Post Postao/la phos » 02 lip 2011 21:32

kakva je to zajebancija kad se samo sprdas iz drugih?
i sto je najgore, ta osobina se nikada ne mijenja.
a sad da bas neres bez nje...
nije 5 mj sad neki period di si se mogla vezati do kraja zivota.
malo ce boljeti
malo ces cmizdriti
malo ces kukati
i sama sebe zaliti...i onda ces se vratiti na staro.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Help wanted!

Post Postao/la dany » 02 lip 2011 21:33

a gle, možda je sad ovo onaj period u kojem ste si počele primjećivat nedostatke. ako su ti njeni preveliki turn off, turn on sigurno neće postat.

ni meni se ne sviđaju ljudi koji vole zajebavat druge, a sebe drže pod staklenim zvonom. prvo moraš sebe naučit sprdat. ae.
jebote b*g

ivona2009
Postovi: 21
Pridružen/a: 31 ožu 2011 09:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U životnom partnerstvu

Re: Help wanted!

Post Postao/la ivona2009 » 02 lip 2011 21:42

Gle, šprda ona mene, šprdam ja nju, nije to ništa na što bi se normalna osoba naljutila, nisam brutalna, imamo mi i drugih načina zajebancije, ali više ne znam, ne mogu ja to s njom, nekako previše je djetinjasta..

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Help wanted!

Post Postao/la phos » 02 lip 2011 21:43

pa eto.
sama si si dala odgovor.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Help wanted!

Post Postao/la rainbow » 02 lip 2011 21:45

ma plesku joj jednu zvizni...kakvo je to ponašanje.. i šta se ispričavaš ako nemaš za šta...samo si suučesnik u njeznim krivim drinama..nu

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Help wanted!

Post Postao/la Zita » 02 lip 2011 21:48

a da pokusas sa njom ozbiljno popricati o tome? bez da joj pogazis ego i da sasvim normalno popricate
nekad razgovor zna uciniti cuda :/
Measure of a woman is her sense of humor

ivona2009
Postovi: 21
Pridružen/a: 31 ožu 2011 09:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U životnom partnerstvu

Re: Help wanted!

Post Postao/la ivona2009 » 02 lip 2011 21:52

@Zita - misliš da nisam? Svako malo sve iznova, svako par dana razgovori i sve bude ok jedan dva dana... Maloprije je prevršila svaku mjeru, ok, možda sam malo sad ispala greza too much, izbacila sam je iz stana :/

Plague

Re: Help wanted!

Post Postao/la Plague » 02 lip 2011 22:06

žene. bježale bi na prvi znak problema. kukavice najobičnije. kažeš da je ona djetinjasta, a ti si ta koja je toliko van dodira s vlastitim emocijama da je čak i meni iz dva posta jasno da nisi zaljubljena u nju, a tebi izgleda nije. ona je djetinjasta, a tebi je potrebna šačica anonimnih forumskih lezbi da ti to potvrde kako bi je mirne duše ostavila. vidiš kakva si ti. valjda imaš dovoljno mozga da znaš želiš li bit s nekim ili ne i postupiš sukladno tome. ako pak ništa od ovog nisam pogodila i ispadne da serem bez veze i da se radi o par rješivih trzavica, a moguće je jer oće to meni, onda ću ti samo napomenut da nema te svađe koju angry sex ne može riješit.

ivona2009
Postovi: 21
Pridružen/a: 31 ožu 2011 09:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U životnom partnerstvu

Re: Help wanted!

Post Postao/la ivona2009 » 02 lip 2011 22:15

Gle, nisam tražila da mi „šačica anonimnih formumskh lezbi“ potvrdi da je ostavim, samo sam tražila jbni savjet, ustrajat i pokušavat dalje ili odustati, valjda ima žena tu koje su puno iskusnije sa ženama nego ja, jbmu. I tih „par trzavica“ je previše u zadnjih mjesec dva, raskinula bi ja to davno s njom, ali mi je nešto u meni govorilo da ne radim to, da će se promijeniti, da će bit sve oke, ali to se nastavlja i dalje. I ja se ispričavam što tražim savjet, jer vidim da odmah napadaš bez da znaš drugu stranu medalje.

Plague

Re: Help wanted!

Post Postao/la Plague » 02 lip 2011 22:23

znači dva od pet mjeseci razmišljaš o prekidu u nadi da će se nešto promijenit a to se ne dešava. zašto si uopće s njom? meni je novo crno-bijela situacija. znam da tebi vjerojatno nije jer nemaš tu privilegiju gledat je sa strane, ali to je skoro pola veze da si nezadovoljna. iz moje perspektive, prekid je nalogičniji korak. sad hoćeš li ti to napravit ili ćeš iz nekih svojih razloga produljivat agoniju je isključivo na tebi.

ivona2009
Postovi: 21
Pridružen/a: 31 ožu 2011 09:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U životnom partnerstvu

Re: Help wanted!

Post Postao/la ivona2009 » 02 lip 2011 22:29

Ne znam, i ja se pitam što još radim s njom, ali opet, iskreno, strah me da si ne napravi nešto, bilo je stvari koje si je radila kad joj je bilo teško prije, a sad me je strah da si to ne napravi ako je ostavim, imam osjećaj kao da imam obavezu prema njoj… Znam da zvuči jadno…

Plague

Re: Help wanted!

Post Postao/la Plague » 02 lip 2011 22:38

ne zvuči jadno, susrela sam se sa par slučajeva u kojima je osoba a držala osobu b pod kontrolom prijetnjama da će se ranit.
u jednom slučaju se osoba a ubila, ali nećemo o tome. :nah: :D
nije u redu očekivat od tebe da ostaneš s njom zato jer je sklona pravljenju gluposti, a pravit će ih s tobom ili bez tebe.
postupi kako ti osjećaš i želiš, ne onako kako bi ona htjela ili kako ti mi tu kažemo.

ivona2009
Postovi: 21
Pridružen/a: 31 ožu 2011 09:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U životnom partnerstvu

Re: Help wanted!

Post Postao/la ivona2009 » 02 lip 2011 22:44

Ah, utješno :/ Najbolje će mi bit da prespavam ovu noć i sutra sve definitivno odlučim. Napravila sam listu dobrih i loših strana veze, i više je loših tako da.... Hvala na savjetima.
P.S. Picajzla - obratila sam vam se jer nemam nikoga tu u Zagrebu s kim bih mogla popričat u vezi ovoga...

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Help wanted!

Post Postao/la Zita » 02 lip 2011 22:46

nije bas najpametnije traziti savjete od ljudi koji nit znaju tebe, nit znaju nju, nit je stalo do jedne od vas zato sjedni i sama sa sobom rijesi sto ti je pametno ;)
Measure of a woman is her sense of humor

ivona2009
Postovi: 21
Pridružen/a: 31 ožu 2011 09:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U životnom partnerstvu

Re: Help wanted!

Post Postao/la ivona2009 » 02 lip 2011 22:49

Ah, znam, ali trebala sam to izbacit iz sebe, "olakškat dušu" kako se kaže....

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Help wanted!

Post Postao/la jpeg » 02 lip 2011 23:05

PicajzLa je napisao/la:ne zvuči jadno, susrela sam se sa par slučajeva u kojima je osoba a držala osobu b pod kontrolom prijetnjama da će se ranit.
u jednom slučaju se osoba a ubila, ali nećemo o tome. :nah: :D
nije u redu očekivat od tebe da ostaneš s njom zato jer je sklona pravljenju gluposti, a pravit će ih s tobom ili bez tebe.
postupi kako ti osjećaš i želiš, ne onako kako bi ona htjela ili kako ti mi tu kažemo.
ma e.

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Help wanted!

Post Postao/la pihach » 03 lip 2011 10:01

ivona2009 je napisao/la:Ne znam, i ja se pitam što još radim s njom, ali opet, iskreno, strah me da si ne napravi nešto, bilo je stvari koje si je radila kad joj je bilo teško prije, a sad me je strah da si to ne napravi ako je ostavim, imam osjećaj kao da imam obavezu prema njoj… Znam da zvuči jadno…
ne kuzim ovaj dio?
mislis da kada bi ju ostavila da bi si opet isto 'nesto radila' pa imas griznju savjesti?
ako zbog toga imas dilemu, onda nisi na pravom tragu pronalaska odgovora...

ivona2009
Postovi: 21
Pridružen/a: 31 ožu 2011 09:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U životnom partnerstvu

Re: Help wanted!

Post Postao/la ivona2009 » 03 lip 2011 13:49

Da, pihac, zbog toga najviše, ne želim je sjebat u totalu... Ali, eto, sve je riješeno i sređeno, s moje strane.

Mia.
Postovi: 1411
Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: London calling.
Kontakt:

Re: Help wanted!

Post Postao/la Mia. » 03 lip 2011 18:00

ako se ne osjećaš ˝ugodno˝, završi to, da, mislim, patiš sebe, nju ne znam jerbo se ona nije izjasnila.
sama si navela da si iz Zagreb grada koji vrišti djevojkama koje sviđaju djevojke, sou...
Stay tuned.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Help wanted!

Post Postao/la jpeg » 03 lip 2011 18:02

samo nadji novu koja te nece zivcirat.
pa mozda se i zaljubis u tu drugu.

ivona2009
Postovi: 21
Pridružen/a: 31 ožu 2011 09:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U životnom partnerstvu

Re: Help wanted!

Post Postao/la ivona2009 » 03 lip 2011 18:17

Eh, mislim da ja u drugu vezu neću tako lako, mislim, nakon ovog, treba mi vremena da se "sredim"... Jutros je sve riješeno, i za mene happy end.

Gost

Re: Help wanted!

Post Postao/la Gost » 03 lip 2011 19:36

Malo se kasno "ubacujem" u thread, ali drago mi je da si napravila najbolje za sebe...
Moguće je da će biti drame, iz vlastitog iskustva znam da te (samo)destruktivne cure ne odustaju tako lako... moguće da će pokušati "igrati" na savjest i osjećaj grižnje savjesti, pa pripazi - ostani jaka i dosljedna sebi i bit će ok. :)

Sretno...

ivona2009
Postovi: 21
Pridružen/a: 31 ožu 2011 09:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U životnom partnerstvu

Re: Help wanted!

Post Postao/la ivona2009 » 03 lip 2011 19:50

Ah, nažalost znam na koje "karte" može igrati... Samo se nadam da neće biti tako....

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Help wanted!

Post Postao/la Bash » 03 lip 2011 20:31

meni zvuči da je proša voz. nije bitno može li se ona promijenit, već viruješ li ti više da može. pretpostavljam da svađa nije bila tako strašna da opravdava izbacivanje iz stana, ali ta tvoja pretjerana reakcija najbolje govori koliko ti je pun kurac.
ugl, razmisli malo o tome zašto si je izbacila i jesi li u biti samo čekala taj povod..

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Help wanted!

Post Postao/la pihach » 03 lip 2011 21:32

:dada:

aj nek si rijesila. nadam se da su obje strane zadovolj(e)ne. :pivo:

ivona2009
Postovi: 21
Pridružen/a: 31 ožu 2011 09:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U životnom partnerstvu

Re: Help wanted!

Post Postao/la ivona2009 » 03 lip 2011 21:39

She isn't, sjebaus je skroz, ali opet, trebam mislit i na sebe malo, ili ne?

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Help wanted!

Post Postao/la Bash » 03 lip 2011 21:40

ivona2009 je napisao/la:Eh, mislim da ja u drugu vezu neću tako lako, mislim, nakon ovog, treba mi vremena da se "sredim"... Jutros je sve riješeno, i za mene happy end.
au nisam ni skužila. dobro je, trebaš mislit i na sebe, da.

Avatar
samo ja
Postovi: 376
Pridružen/a: 29 ožu 2011 18:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Help wanted!

Post Postao/la samo ja » 03 lip 2011 22:14

...

Odgovorite