...

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

...

Post Postao/la dany » 03 lis 2011 22:30

svaki put kad izađemo, priželjkujem da ćeš bit tu negdje. često i jesi, ali nikad dovoljno. i onda se dogodilo...
izađem ja sa svojim tukama i znam da tebe neće bit tu gdje mi idemo. nema veze, dobro društvo i pivo sve poprave. sjedim ja, zajebavam se, pijem, kadli ono, u susret mi dolazi poznanica i s njom ti. na moje iznimno zadovoljstvo, odlučila je pridružit nam se i provest s nama večer. čitavo vrijeme sam buljila u tebe. trudila sam se ne pretjerivat i provodit vrijeme s tobom koliko i ostali. ne znam jel to samo projiciranje, al mogu se zaklet da bi se na kraju uvijek nekako stvorila kraj mene i da si na kraju najviše vremena provela u mom društvu. ne znam, sve mi je pomalo mutno, valjda tako djeluješ na mene.
na kraju smo ušli u klub, ti si ostala vani. muzika je bila bezvezna, izašli smo u roku od 45 minuta, ali tebe više nije bilo.

poanta ovog posta nije da mi se itko javi, samo vas želim upozorit da nikad ne ostavljate vani nepopijenu bocu dobre rakije. bude vam žao kasnije.
jebote b*g

Plague

Re: ...

Post Postao/la Plague » 03 lis 2011 22:32

da sam ja bila tamo, to se ne bi dogodilo.

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ...

Post Postao/la dany » 03 lis 2011 22:33

znam. :(
jebote b*g

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ...

Post Postao/la Kroacija » 03 lis 2011 22:43

tuko. :D

uNrEaLL
Postovi: 1125
Pridružen/a: 18 stu 2010 12:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ...

Post Postao/la uNrEaLL » 04 lis 2011 10:43

Poanta je u tome, da si trebala i ti izici van za njom :)

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: ...

Post Postao/la JaNNa » 04 lis 2011 11:01

dany je napisao/la:ne znam jel to samo projiciranje, al mogu se zaklet da bi se na kraju uvijek nekako stvorila kraj mene i da si na kraju najviše vremena provela u mom društvu.
znam kako ti je... ta toplina, taj gušt druženja, i to sve sa turistikinjom u prolazu...

samo ja svoju nikad ne ostavim vani... posesivna sam, pa kad ona prestane pričat i grijat me, pustim je s društvom u veliku zelenu zgradu da se druži sa svojom ekipom...
zaštita okoliša je ipak najvažnija u današnje doba!

Odgovorite