i ja tražim... i čekam....

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la JaNNa » 11 lis 2011 13:32

true! a ova je bar imala muda i to napisala

suzy123
Postovi: 49
Pridružen/a: 29 sij 2011 21:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: split

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la suzy123 » 11 lis 2011 15:30

uopce me ne zanima hoce li naci ili ne...rekla sam svoje misljenje..
A mos mislit muda?...pisat pod nickom...
Uglavnom da ne sirimo temu to je moje osobno misljenje i ne
mora znacit ako je puno takvih zena (a znam i sama da je) da je to ispravno...ali svako za sebe
zna i ko voli nek izvoli.

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la Angela07 » 11 lis 2011 16:45

:) evo ja bih pitala i u startu molim da me se ne pljuje zbog nerazumijevanja onoga što je možda mnogima potpuno jasno i razumljivo.
dakle, doista ne razumijem - kako možeš istovremeno biti u braku - pretpostavljam s osobom koju voliš - i tražiti još nekoga? zar nisu ljudski odnosi dovoljno složeni, kao i sam životni kontekst u kojem taj bračni odnos postoji, da budem malo patetična; da imaš što razvijati, otkrivati, uranjati, uživati itd. barem za jedan ljudski vijek, a ne uz to tražiti još nekoga, rekla bih za "pod jaja"?
u čemu je stvar?

Avatar
modblaise
Postovi: 161
Pridružen/a: 07 lis 2011 10:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Trogir
Kontakt:

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la modblaise » 11 lis 2011 17:49

Iskreno, ne da mi se ovdje objašnjavati svoj život i svoje razloge... Ne sudi nikome dok nisi bio u njegovim cipelama....
Kamo sreće da sam shvatila tko sam i što sam dok sam bila sama i slobodna, da nisam odgajana da je to što osjećam bolesno i nenormalno, kamo sreće da nisam sebi zakomplicirala život....
A opet, uložila sam cijelu sebe u taj brak i moj muž je najsretniji čovjek na svijetu. Ako nakon 20 godina davanja sebe njemu i djeci želim napokon nešto za sebe, što sam ja? Čudovište? :aaaa:
Kad se hetero osobe zaljube u nekog i razvedu jel ih svi osuđujemo?
Toliko od mene.... Ako nekog još nešto interesira za raspravu neka pošalje poruku.... :plazi2:
I need you, you're the one I need.

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la Afrodita » 11 lis 2011 18:59

Mislim da ne možeš sjediti na dvije stolice jer će kad tad neko emocionalno stradati a vjerovatno ti sama najviše. Ja sam prošla sličnu situaciju i vjeruj mi kako god mislila da ćeš moći raditi ovo što si naumila... neće ići. Kad sam shvatila da je brak već dugo samo farsa odlučila sam ga prekinuti i biti to što jesam i želim... i slobodno uživati u svojoj seksualnosti i voljeti koga želim jer život je samo jedan i ne treba ga uzaludno trošiti. Ako si tih 20 godina živjela kako nisi željela onda tvoj muž nije sretan jer mu se nisi dala u potpunosti i bilo bi bolje da barem ostatak života proživite onako kako želite. Nije lako ali vjeruj mi vrijedi pokušati jer biti svoj i slobodan to je neprocjenjivo :kiss3:
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la Bash » 11 lis 2011 20:06

ignoriraj dušebrižnike i sretno :)

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la JaNNa » 11 lis 2011 20:37

nisi čudovište i imaš pravo na svoju sreću! samo nisam sigurna da je možeš naći bez emocija...
mislim da nemaš što izgubiti ako probaš i da je fer od tebe što si stavila karte na stol (pa makar to i bilo samo zato da jednog dana možeš reći, ako druga strana zabrije, REKLA SAM TI I ZNALA SI U ŠTO ULAZIŠ).
i nije bitno što si to napisala kao modestyblaise2323, a ne kao npr. Marica Marić, jer svi mi ovdje imamo nickove i svi se krijemo iza nekog imena upravo zbog našeg društva i nekakve anonimnosti...

Avatar
zaboravila_ime
Postovi: 160
Pridružen/a: 20 ruj 2011 21:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la zaboravila_ime » 11 lis 2011 20:49

Samo bih rekla da je podrzavam u tome sta radi znam konkretnu pricu,prakticki istu i znam kako je to..ova se mlada dama dovoljno dala drugima,svoj zivot i godine to sto sebe zeli usrecit nema nista lose u tome..nemojte osudivati kad niste to osjetili na svojoj kozi..i da znam da voli svoje klince i da su joj sve na svijetu i da joj je bitna sreca njenog muza al napokn bi htjela i sebe usrecit u drugom smislu sto je potpuno opravdano :-)
...never mind I'll find someone like you, I wish nothing but the best for you too..don't forget me I beg I remebered you say "sometimes it lasts in love,but sometimes it hurts instead"

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la Afrodita » 11 lis 2011 21:06

Nisam mislila ništa dušebrižnički ali jako je teško biti sa nekim i ne biti sretan ali i isto je teško ostaviti nekog nakon 20 godina zajedničkog života. A Modesty definitivno ima pravo na sreću kao i svi mi ... ako je njezini uvjeti čine sretnom želim joj svu sreću:)
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la shizika » 11 lis 2011 21:26

modesty samo napadaj - s obe noge klizeći!! :D :duga:
...život je lijep... (:

Avatar
alexis
Postovi: 30
Pridružen/a: 01 lis 2011 18:14
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la alexis » 11 lis 2011 21:57

evo da se i ja ubacim...
...cisto da spomenem moje iskustvo...
tako sam i ja upoznala na netu jednu djevojku..."skopcale se" i odlucile nakon nekog vremena se naci u zivo... odmah je kliknulo "ono"...al je dogovor bio "bez obaveze". i tako je to super funkcijoniralo (iako smo bile udaljene 300tinjak km)... na kraju, ocito ono neizbjezno...vezale se,zavoljele...znate kaj mislim :kiss2: sve super kao u bajci...zelje,snovi,planovi,zajednicki zivot i buducnost...(Boze,al ju volim!)
...nedavno me zena ostavila :cry: zasto?...ni danas ne znam :D
cinjenica je da sam sad u k....slomljena i izgubljena
pa ljudi? zar smo djeca? "volim te, al nismo za skupa"...? :nezna:
ja ne kuzim? jel moguce imat ozbiljnu vezu danas i ne strijepit da ce te zena ostavit jer je kao shavtila da ne moze u lezbijskoj vezi?

Avatar
alexis
Postovi: 30
Pridružen/a: 01 lis 2011 18:14
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la alexis » 11 lis 2011 22:02

i sad... evo, i ja trazim... i cekam...
ali sta? sta da sad trazim? da se opet predam sva...pa da na kraju skupljam ostatke svog srca ko mrvice kruha? :stop:
...nista,ajmo na 1 noc i to je to (sta je sigurno-sigurno je)

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la shizika » 11 lis 2011 22:11

Strašno, jedno razočarenje ne mora značiti kraj svijeta. Možda si nađeš neku bolju, neku koja će ti biti bliže, koja će te voliti više? .. Ne treba se sjebavat' radi jednog promašaja, jer život je satkan od padova i uspona! ..Jedna loša veza i izgubiš vjeru u ljubav, vezu, nebitno..

trgnite se slatkice, one night stand nije rješenje problema, jer možeš se i tu zaljubiti - pa patiti!:) Pa samo pogledajte koliko žena tu traži i čeka, zašto se međusobno ne povežete ? Sve čekate? Počnite kucat jedna drugoj na pp :)

Sretno!:)
...život je lijep... (:

Avatar
alexis
Postovi: 30
Pridružen/a: 01 lis 2011 18:14
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la alexis » 11 lis 2011 22:20

hihi...ludilo :ok:
pa kaj ne bi bilo fer kao...malo pricekati
ono kao...malo da se iznosi "crnina" :D

Avatar
alexis
Postovi: 30
Pridružen/a: 01 lis 2011 18:14
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la alexis » 11 lis 2011 22:28

vec kad smo kod toga...jedno pitanje...
dakle,kad si s nekim u vezi...voli te se postujete...u biti ta ti je osoba prva...ili sve na svijetu. planirate zajedno, gradite neku buducnot...onda kad jedna kaze: e sad dosta,ja ne mogu vise.
druga moze reci: ma da, sta me briga, nije ona jedina...ima i drugih...
a do jucer ti je bila sve?
ne znam dal sam se dobro izjasnila?
dakle dok ide...je,je ona je najbolja,i treba se truditi i raditi na vezi,voliti se...bla,bla
onda kad jednoj pukne i veli: fuck off
ti odgovaras: ma i onak nije bilo to-to..idemo dalje
A DO JUCER STE POSTOJALE SAMO VAS DVIJE??? :nezna: :luda:

boh? ja se idem napit... :pivo:

Avatar
zaboravila_ime
Postovi: 160
Pridružen/a: 20 ruj 2011 21:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la zaboravila_ime » 11 lis 2011 22:46

I ja san skoro za svaku (ne racunajuci brijanje) mislila da je ona prava i sve je divno i krasno i mislis da je ona ta al uvijek negdje pukne,neko nekog sjebe i normalno da cu reci nakon toga nije jedina ima i boljih..a iskreno jedan savjet ako nisi bi nego bas volis samo cure nemoj ulazit u vezu neku ozbiljnu s curom koja je bi..jer nju ce kad-tad puknut zelja da ima djecu a ti joj to ne mozes pruzit..nemojte me sad napadati zbog ove izjave,govorim iz vlastitog iskustva a i iz puno drugih primjera..mada naravno postoje iznimke..i da tu je toliko cura koje nesto direktno il indirektno nekog traze al niko nikome ne pise nit pokusava,bar koliko san shvatila..
...never mind I'll find someone like you, I wish nothing but the best for you too..don't forget me I beg I remebered you say "sometimes it lasts in love,but sometimes it hurts instead"

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la Jadzia Dax » 11 lis 2011 22:55

pa ne vrti se svijet samo oko tih patuljaka

Avatar
modblaise
Postovi: 161
Pridružen/a: 07 lis 2011 10:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Trogir
Kontakt:

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la modblaise » 12 lis 2011 13:07

zaboravila_ime je napisao/la:Samo bih rekla da je podrzavam u tome sta radi znam konkretnu pricu,prakticki istu i znam kako je to..ova se mlada dama dovoljno dala drugima,svoj zivot i godine to sto sebe zeli usrecit nema nista lose u tome..nemojte osudivati kad niste to osjetili na svojoj kozi..i da znam da voli svoje klince i da su joj sve na svijetu i da joj je bitna sreca njenog muza al napokn bi htjela i sebe usrecit u drugom smislu sto je potpuno opravdano :-)
Nemas pojma koliko mi znaci ovaj tvoj post. Osjetila si me skroz... :ruza:
I samo da kazem da sam ostvarila jedan kontakt (nije nitko s ovog foruma) i da za sada sve izgleda predivno.... :kiss3:
A sto je rekla Shizika, ulazim u to hrabro, s obe noge klizeci, pa kud me srce odvede... :srce: Jer onaj tko me razumije shvaća već od prvog posta da ja ne trazim samo one night stand nego nesto toplo i njezno, s onom kojoj ce odgovarat moja situacija iz samo njoj znanih razloga...
I need you, you're the one I need.

Avatar
alexis
Postovi: 30
Pridružen/a: 01 lis 2011 18:14
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la alexis » 12 lis 2011 13:19

puno srece! :srce:
i samo hrabro

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la shizika » 12 lis 2011 16:54

modestyblaise2323 je napisao/la: A sto je rekla Shizika, ulazim u to hrabro, s obe noge klizeci, pa kud me srce odvede... :srce:
Samo jako, samo desno :)) Šta te briga, šta drugi misle... tvoje tijelo, tvoje srce, na tvoju dušu!!:D
...život je lijep... (:

divlja.ruza
Postovi: 257
Pridružen/a: 30 kol 2011 08:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la divlja.ruza » 12 lis 2011 18:11

zaboravila_ime je napisao/la:I ja san skoro za svaku (ne racunajuci brijanje) mislila da je ona prava i sve je divno i krasno i mislis da je ona ta al uvijek negdje pukne,neko nekog sjebe i normalno da cu reci nakon toga nije jedina ima i boljih..a iskreno jedan savjet ako nisi bi nego bas volis samo cure nemoj ulazit u vezu neku ozbiljnu s curom koja je bi..jer nju ce kad-tad puknut zelja da ima djecu a ti joj to ne mozes pruzit..nemojte me sad napadati zbog ove izjave,govorim iz vlastitog iskustva a i iz puno drugih primjera..mada naravno postoje iznimke..i da tu je toliko cura koje nesto direktno il indirektno nekog traze al niko nikome ne pise nit pokusava,bar koliko san shvatila..
javi se meni i ja cu te utjesit ;)

Gost

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la Gost » 12 lis 2011 19:16

Bilo bi zanimljivo vidjeti biste li podržali str8 muškarca u traženju ljubavnice putem "tražim i čekam" threadova.

divlja.ruza
Postovi: 257
Pridružen/a: 30 kol 2011 08:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la divlja.ruza » 12 lis 2011 19:19

ReaTM je napisao/la:Bilo bi zanimljivo vidjeti biste li podržali str8 muškarca u traženju ljubavnice putem "tražim i čekam" threadova.
pa, lakse ce musko nac curu, nego cura curu pa im ne treba utjeha ;)

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la jpeg » 12 lis 2011 19:22

rea govori o varanju.

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la Angela07 » 12 lis 2011 19:26

mrav je napisao/la:rea govori o varanju.
:) eto, da nazovemo stvari pravim imenom

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la Angela07 » 12 lis 2011 19:30

ReaTM je napisao/la:Bilo bi zanimljivo vidjeti biste li podržali str8 muškarca u traženju ljubavnice putem "tražim i čekam" threadova.

:D :D :D ja mislim da bi mu i lezbe i strejtuše pišu odrezale :D :D :D

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la Afrodita » 12 lis 2011 19:37

Re: i ja tražim... i čekam....
mrav je napisala:
rea govori o varanju.


Konačno prava riječ...
Treba imati hrabrosti pa živjeti teško i reći ne svima oko sebe i biti to što jesi. Ne moraš izaći iz ormara ali dovoljno je da sebi priznaš tko si i što želiš i tako i živiš. Svko od nas ima neku svoju priču ... neku svoju bol... ali varati nekoga nije ljudski i boli i onoga tko vara i onoga tko je prevaren ...
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la Angela07 » 12 lis 2011 20:41

:D ne znam jel mi čitamo isti topic, ali modesty ne da niš ne boli pače predivno joj je!
ali ako se uozbiljimo, afrodito u pravu si - dugoročno gledano tako će biti - tuga, bol i jad kod sve troje, prije ili kasnije!

Avatar
rafaella
Postovi: 73
Pridružen/a: 03 stu 2005 21:59

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la rafaella » 12 lis 2011 22:03

@ modestyblaise2323
dajem ti svu svoju podršku, detalje ti šaljem na pp jer mi se
ne da sad ulazit u rasprave oko outanja, "varanja" i sličnim temama, jer da napišem što mislim znam da bi me "hrabre mlade vučice" popljuvale i rastrgale ... lako je s tuđim k... po koprivama mlatiti :pardon: :predaja:
So come, my friends, be not afraid.
We are so lightly here.
It is in love that we are made;
In love we disappear.
L.C.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: i ja tražim... i čekam....

Post Postao/la jpeg » 12 lis 2011 22:37

ma gle, na ovom forumu smo navikli na udate koje su se kasnije osvjestile i skuzile sta zele i s kim zele, i ovdi im se daje snaga i potvrda da su normalne :) al, svakako, za prevaru nikad nisam, a i ovdje stoji isto pravilo. nece mi subjektivnost zamracit oci :D
i naravno da tribas ic za srcem, i to ovdi niko nece negirat! al stvar je puno zajebanija i puno kompleksnija da bi se rijesila upoznavanjem druzice za sexualne trenutke. i ne virujem da moze stat na tome samo.
treba se uvatit u kostac s tim, i osmislit dalje drugaciji zivot.
jer nije zajebancija i nije lako.

cure koje su isto prosle, obratite joj se i dajte neki savjet.

Odgovorite