..bas san baksuz..!

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
zaboravila_ime
Postovi: 160
Pridružen/a: 20 ruj 2011 21:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

..bas san baksuz..!

Post Postao/la zaboravila_ime » 18 lis 2011 18:06

S kojom god curom da se cujem tj vecina njih Bogu je iza tregera u biti dalekoo..i sto je najgore cura odlicno izgleda,karakter mi pase a vidimo se par puta mjesecno i normalno koliko god si pasemo pukne zbog ne vidanja,ljubomore il drugih gluposti..bas me zanima hocu li tu imati vise srece :-)
...never mind I'll find someone like you, I wish nothing but the best for you too..don't forget me I beg I remebered you say "sometimes it lasts in love,but sometimes it hurts instead"

Plague

Re: ..bas san baksuz..!

Post Postao/la Plague » 18 lis 2011 18:10

ja ću po 568. put na ovom forumu postavit pitanje zašto jednostavno ne izađeš u real life i ne upoznaš nekog iz svog sela. dakle, zašto?
razumila bi da nemaš gdje, ali u profilu ti piše da si iz zadra, ne iz babine grede.

Avatar
zaboravila_ime
Postovi: 160
Pridružen/a: 20 ruj 2011 21:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ..bas san baksuz..!

Post Postao/la zaboravila_ime » 18 lis 2011 18:39

Nisan Bogu iza tregera ali studiram i radim tako da iskreno iman malo vremena za odlaske a kad mogu ekipa s kojom radim ne mogu..ili rade ili ne znaju za mene..a druga stvar imam sirok krug poznanika ali nisu gay..
...never mind I'll find someone like you, I wish nothing but the best for you too..don't forget me I beg I remebered you say "sometimes it lasts in love,but sometimes it hurts instead"

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ..bas san baksuz..!

Post Postao/la Angela07 » 18 lis 2011 18:54

:duga: uvijek se nađe netko u društvu, na poslu i sl. samo treba biti, bumo rekli, pažljiv i skoncentriran na nekakve male znakove, poglede, osmijehe, dodire itd. :D

Avatar
forgotten
Postovi: 40
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Kontakt:

Re: ..bas san baksuz..!

Post Postao/la forgotten » 18 lis 2011 18:57

veza pukne zbog neviđanja a viđate se par puta mjesečno? pardon, ali to onda ni nije veza.
cura i ja smo zbog daljine se viđale u početku jedva jednom mjesečno..i tako godinu dana. i do kud nas je to dovelo?? do 6 godina zajedničkog života.
prednost veza na daljinu je ta šta puno tipkate, puno pričate i u 2 tjedna ju upoznaš bolje nego li u 2 mjeseca da ste u istom gradu. tako da ja fakat ne vidim u čemu je problem u tih par puta mjesečno, gledajući na svoje iskustvo. možda nije problem u daljini, nego "vama".
"U pravu si. Oprosti što sam se trudio da budeš sretna. Oprostii i što sam se brinuo za svaku sitnicu, a sve da tebi bude dobro. Pokušavajući ukloniti tugu sa tvog lica, stvorio sam tugu na svom! To je moja jedina greška."

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ..bas san baksuz..!

Post Postao/la shizika » 18 lis 2011 19:04

možda ti je neko bacio uroke!
...život je lijep... (:

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ..bas san baksuz..!

Post Postao/la Peglam_subotom » 18 lis 2011 19:11

shizika je napisao/la:možda ti je neko bacio uroke!
Ok, zbilja ne kužim odakle ta potreba za konstantnim offtopicom i sprdnjom? I ovdje i u duploj temi (slučajnoj ili namjernoj, votever) koja je obrisana? Ajd da nije danima već bilo razglabanja o offtopicima i sl. pizdarija.... :roll:

Autorici teme - sorry, nemam koristan odgovor, osim da zbilja odeš van, opustiš se, bez forsiranja i već ćeš upoznati nekoga. ;) Ali na ovo sam morala reagirat jer mi je već postalo presmiješno konstantno sprdanje....
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: ..bas san baksuz..!

Post Postao/la alice » 18 lis 2011 19:48

unsaved je u pravu - veza na daljinu i to par puta mjesečno? nije to baš tako strašno, a s obzirom da sam u sličnoj situaciji koja bi se u dogledno vrijeme trebala riješiti, onda ne vidim daljinu kao glavni razlog prekidanja veze. vjerojatno je bilo nešto, samo malo treba drugačije sagledati situaciju. bez obzira na to, držim fige da upoznaš nekog, činiš mi se ok - a sigurna sam da će već naići netko s vremenom. i nemoj biti previše nestrpljiva - to ne požuruje Ljubav.
ps. @pegla :ok:
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

Avatar
zaboravila_ime
Postovi: 160
Pridružen/a: 20 ruj 2011 21:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ..bas san baksuz..!

Post Postao/la zaboravila_ime » 18 lis 2011 20:23

Mene bi cudilo da nema sprdnji al vec san se navikla na to pa me ne opterecivaju vise te izjave..nisan bila direktnija,problem je sto je mene iscrpilo to tipkanje meni fali to da ja mogu curu vidit da se smije ne samo slusati,poljubit je ne poslati pusu u poruci..imala sam par takvih veza i neke su bile ok ali mi je to sve opcenito dosadilo..naravno da sve ima svoje prednosti i nedostatke ali evo konkretno fali mi ono ajmo na kavu i da dode za po ure..ne forsiram nista,kad se desi desit ce se samo san imala potrebu to napisati :-)
...never mind I'll find someone like you, I wish nothing but the best for you too..don't forget me I beg I remebered you say "sometimes it lasts in love,but sometimes it hurts instead"

Avatar
zaboravila_ime
Postovi: 160
Pridružen/a: 20 ruj 2011 21:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ..bas san baksuz..!

Post Postao/la zaboravila_ime » 18 lis 2011 20:27

..p.s. Slucajno je pisem preko moba i nije ju htjelo prvi put objavit al to je bio dobar povod za sprdnju pa eto svako zlo za neko dobro..nasladivajte se vi savrsene :-)
...never mind I'll find someone like you, I wish nothing but the best for you too..don't forget me I beg I remebered you say "sometimes it lasts in love,but sometimes it hurts instead"

divlja.ruza
Postovi: 257
Pridružen/a: 30 kol 2011 08:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ..bas san baksuz..!

Post Postao/la divlja.ruza » 19 lis 2011 07:13

ja cu se preselit k tebi i problem rjesen. :cool2:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: ..bas san baksuz..!

Post Postao/la JaNNa » 19 lis 2011 07:20

zaboravila_ime je napisao/la:S kojom god curom da se cujem tj vecina njih Bogu je iza tregera u biti dalekoo..i sto je najgore cura odlicno izgleda,karakter mi pase a vidimo se par puta mjesecno i normalno koliko god si pasemo pukne zbog ne vidanja,ljubomore il drugih gluposti..bas me zanima hocu li tu imati vise srece :-)
bila sam u vezi na daljinu koja je sad postala suživot....
upoznala sam i neke cure preko crola i bila s njima - bilo je i pozitivnih, ali bome i negativnih iskustava....

dakle, moj savjet: nemoj se ograničavat samo na crol i nemoj se ograničavat ni na daljinu (jer ako je to to, daljina može čak i bit prednost u startu - kao što je Unsaved napisala).
samo se opusti i stvari će doći same po sebe, a do tad se probaj malo više socijalizirat i nekako se ubacit u neko društvo koje bi te moglo upoznat s par lezbijki u Zadru. Koliko ja znam, a i koliko sam vidjela, tamo je Meka! :D, pa mislim da to ne bi trebalo biti teško!

sretno! ;)

divlja.ruza
Postovi: 257
Pridružen/a: 30 kol 2011 08:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ..bas san baksuz..!

Post Postao/la divlja.ruza » 19 lis 2011 07:53

opet cu ponovit pitanje. da li se cure javljaju na ove oglase?

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ..bas san baksuz..!

Post Postao/la zenia » 19 lis 2011 08:14

viđale ste se par puta mjesečno? jbt šta bi ja dala
da se mogu vidjet sa svojom par puta mjesečno..
nije ti to puklo od daljine nego od nečeg drugog...

ugl brate izađi iz kuće i upoznaj ljude... uostalom ne moraš upoznat
nekog u birtiji, ili negjde u nekom klubu.. ima žena i na faksu, i na poslu
i na stanici od busa i posvuda...
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ..bas san baksuz..!

Post Postao/la bašja » 19 lis 2011 08:36

zaboravila_ime je napisao/la:Nisan Bogu iza tregera ali studiram i radim tako da iskreno iman malo vremena za odlaske a kad mogu ekipa s kojom radim ne mogu..ili rade ili ne znaju za mene..a druga stvar imam sirok krug poznanika ali nisu gay..
pa ako su ti to prioriteti u životu i nemaš vremena baš, a imaš super curu na raspolaganju s kojom se vidiš par puta mjesečno.... šta ti točno želiš, nezahvalnice :D
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
zaboravila_ime
Postovi: 160
Pridružen/a: 20 ruj 2011 21:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

:)

Post Postao/la zaboravila_ime » 19 lis 2011 10:27

Hahahah basja nisan nezahvalna ;) u pravu ste neke su takve vezice pucale zbog nas ne daljine dok su neke pukle zbog tog nevidanja jer bi bilo 2 puta u pola god...pokusavam reci da zbog posla,faxa i drugih stvari ne stignem izaci iz kruga u kojem san,a u tom krugu ljudi koliko god je velik nema nijedne :(
...never mind I'll find someone like you, I wish nothing but the best for you too..don't forget me I beg I remebered you say "sometimes it lasts in love,but sometimes it hurts instead"

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: ..bas san baksuz..!

Post Postao/la phos » 19 lis 2011 11:18

a idealna veza bi bila bez posla i faxa?
mislim...spominjes taj posao i fax kao da si lucki radnik u prekoocenanskim lukama...
i uvijek ces biti u nekim krugovima ako ces voditi zivot prosjecnog rvata.
osim ako ne zelis postati poduzetnica kad odrastes, onda neces nista radiiti i imati ces vremena za druzenja.
da...
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
zaboravila_ime
Postovi: 160
Pridružen/a: 20 ruj 2011 21:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

:)

Post Postao/la zaboravila_ime » 19 lis 2011 13:03

Spominjem posao jer taj kafic tek staje na noge i kad radim i kad ne radim moram biti tamo jer je ogranizacija kafica u banani..a tu je fax koji je u Vodicama pa mi cijeli dan oduzme jedno predavanje..
...never mind I'll find someone like you, I wish nothing but the best for you too..don't forget me I beg I remebered you say "sometimes it lasts in love,but sometimes it hurts instead"

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: ..bas san baksuz..!

Post Postao/la jpeg » 19 lis 2011 15:04

grozno teska situacija. placem i drzim ti fige da padne jedna u auto idealna na toj relaciji vd-zd, jer, nema druge

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: ..bas san baksuz..!

Post Postao/la tamara3 » 19 lis 2011 16:45

...a da potražiš manje zahtjevan posao?

Avatar
zaboravila_ime
Postovi: 160
Pridružen/a: 20 ruj 2011 21:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

:)

Post Postao/la zaboravila_ime » 19 lis 2011 17:10

Jao mrav hvala ti,ne znan sta bi bez tvoje podrske..! Tamara to cu i pokusati i razmisljam o tome ne samo zbog cura nego jer mi oduzima previse vremena i zivaca..
...never mind I'll find someone like you, I wish nothing but the best for you too..don't forget me I beg I remebered you say "sometimes it lasts in love,but sometimes it hurts instead"

divlja.ruza
Postovi: 257
Pridružen/a: 30 kol 2011 08:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ..bas san baksuz..!

Post Postao/la divlja.ruza » 20 lis 2011 09:23

i ja sam pola dana doma, i pola dana na poslu. neznam opce di upoznat zensku osobu.

Avatar
kenjaž
Postovi: 145
Pridružen/a: 14 ruj 2011 08:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ..bas san baksuz..!

Post Postao/la kenjaž » 20 lis 2011 09:28

a jadne... jer vi ste jedine :kava:
slika

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: ..bas san baksuz..!

Post Postao/la phos » 20 lis 2011 09:29

najbolje da svi daju otkaze i druze se...
mene nema 9-10 sati doma, pa uspijem upoznavati ljude.
mislim da nije toliki problem u vremenu.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

divlja.ruza
Postovi: 257
Pridružen/a: 30 kol 2011 08:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ..bas san baksuz..!

Post Postao/la divlja.ruza » 20 lis 2011 09:51

pa,pitam zato di upoznati? di? nismo mi svi u Zagrebu pa imamo pregrst mjesta za takva upoznavanja.
ne mogu samo tak pric nekoj zeni na ulici.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

šta je s ovim temama?????

Post Postao/la JaNNa » 20 lis 2011 11:35

joj da! Zagreb ima toliko gej mjesta da ne znam di bi krenula prvo... :roll2:
nije mi jasno zašto ljudi imaju takvu (krivu) predodžbu o Zagrebu.
što? da je u Zagrebu, i radi i studira tu, onda bi lakše našla nekoga? ne kužim...
pa sam si rasporediš svoje vrijeme i svoju socijalnu aktivnost, pa makar bila na Marsu!
Tko hoće - nađe način, tko ne - nađe izgovor!

Avatar
zaboravila_ime
Postovi: 160
Pridružen/a: 20 ruj 2011 21:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

:)

Post Postao/la zaboravila_ime » 20 lis 2011 14:31

Naravno uvijek postoji nacin i mozda je stvar u tome da se organiziram drugacije..nismo jadne nego samo pricamo o tome u kakvoj smo situaciji..znam da nismo jedine al sam prva koja je to tu napisala..
...never mind I'll find someone like you, I wish nothing but the best for you too..don't forget me I beg I remebered you say "sometimes it lasts in love,but sometimes it hurts instead"

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: ..bas san baksuz..!

Post Postao/la jpeg » 20 lis 2011 14:42

ma ali kakva je to "situacija"? jesi gluva nijema i zivis u podrumu?
jesam propustila nesto?

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: ..bas san baksuz..!

Post Postao/la phos » 20 lis 2011 14:51

u uvodnom postu sam shvatila da nisi u vezi i da sad "tu nesto pokusavas".
sad skuzim - u vezi si.
ali zapravo mi nije jasno sta ti hoces?
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
zaboravila_ime
Postovi: 160
Pridružen/a: 20 ruj 2011 21:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

:)

Post Postao/la zaboravila_ime » 20 lis 2011 16:17

Mrav ako vec citas moje postove i komentiras ih onda CITAJ pa ce ti biti jasna "situacija"
Phos u uvodnoj temi san pisala opcenito o tome da je vecina mojih veza i vezica bila na duge relacije i da mi to nakon nekog vremena ne odgovara..pocela me sve vise smetati ta daljina,trenutno sam u takvom odnosu i odlicno funkcioniramo a cura je 400 km dalje od mene i tu je opet ta daljina koja me smeta..
...never mind I'll find someone like you, I wish nothing but the best for you too..don't forget me I beg I remebered you say "sometimes it lasts in love,but sometimes it hurts instead"

Odgovorite