"hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la Fuga » 21 stu 2011 16:07

Ne, meni to nije prihvatljivo, to bi značilo da se radi o osobi koja ima 17 godina, nekako si ne mogu sebe zamisliti kraj toliko mlađe osobe, ne u tom odnosu.
Meni iskustvo govori drugačije, tj. obično sam imala više «nazadne» veze s mlađim od sebe, ispadala sam kao totalna zivčenjača, gunđalo itd. Imali smo brdo komunikacijskih problema, strašni razmaka u percepciji realiteta itd. Dok s vršnjacima ili starijima od sebe toga nije bilo. Bilo je problema i nije išlo glatko, no nikad nisam imala osjećaj da sam nekome mama, dok za ove mogu reći da su me hvatali takvi osjećaji. :D
Zadnja izmjena: Fuga, dana/u 21 stu 2011 16:16, ukupno mijenjano 1 put.

Plague

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la Plague » 21 stu 2011 16:11

ne mogu baš ulazit duboko u objašnjavanja jer natipkavam ovo na on-screen tipkovnicu i nije ugodno.
stava sam samo da kvaliteta osobe nema veze s godinama. netko tko je sklon prevari bit će takav i s 18 i sa 30, samo će do tridesete eventualno postat oprezniji. ljudi se ne mijenjaju, nego se uče stilu i iz te perspektive nema što izgubit. idem sad, ruka mi je odrvenila. :D

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la Fusion » 21 stu 2011 16:29

Fuga je napisao/la:Ne, meni to nije prihvatljivo
Situacija - upoznaš neku osobu i odlično "kliknete", zabavna ti je, zrela, privlačna, pametna, sve super.
Meni je pak neprihvatljivo i suludo odbaciti sve to zbog godina i brijanja o "životnom iskustvu" koji dolazi s godinama. :/
A kaCmo kod iskustva, moje je da su neki s 18 godina i tek završenom srednjom školom bili emocionalno zreliji od onih koji imaju preko 30 + doktorat. :/
Zadnja izmjena: Fusion, dana/u 21 stu 2011 16:37, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la Fuga » 21 stu 2011 16:36

Psi laju, a karavane prolaze.

Da, polazim iz te pozicije o neprihvatljivosti, no u slučaju da me zaista ta osoba toliko impresionira kao što ti gore navodiš, vrlo vjerojatno bi si pružila priliku da se moje teze napiju vode.
Fusion je napisao/la: A kaCmo kod iskustva, moje je da su neki s 18 godina i tek završenom srednjom školom bili emocionalno zreliji od onih koji imaju preko 30 + doktorat. :/
Mislim da je prije riječ o izuzecima nego o pravilu.
Zadnja izmjena: Fuga, dana/u 21 stu 2011 16:43, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la Fusion » 21 stu 2011 16:41

Ovo je prvi put da vidim zid pred tobom. slika
Zadnja izmjena: Fusion, dana/u 21 stu 2011 16:46, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la Fuga » 21 stu 2011 16:44

A jbg, uskogrudno iskustvo i vrlo vjerojatno neznanje. Osnova za stvaranje "zidova".

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la Fusion » 21 stu 2011 16:46

Fuga je napisao/la:Meni iskustvo govori drugačije, tj. obično sam imala više «nazadne» veze s mlađim od sebe, ispadala sam kao totalna zivčenjača, gunđalo itd. Imali smo brdo komunikacijskih problema, strašni razmaka u percepciji realiteta itd. Dok s vršnjacima ili starijima od sebe toga nije bilo. Bilo je problema i nije išlo glatko, no nikad nisam imala osjećaj da sam nekome mama, dok za ove mogu reći da su me hvatali takvi osjećaji. :D
A ovo je pravilo?
Ima neka stručna literatura koja bi mi mogla reći nešto više o tome? :nerd:

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la Fuga » 21 stu 2011 16:51

Meni se najčešće se pokazalo kao pravilo. Stvar je individualne naravi, vjerojatno.
A kod stručne literature ti baš ne mogu pomoći, nisam po teoriji ništa tražila.

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la Fusion » 21 stu 2011 17:03

Fuga je napisao/la:Stvar je individualne naravi, vjerojatno.
Vrlo, vrlo vjerojatno. : )

Zapeo mi je naslov i broj "9" za oko i postavila sam si pitanje uviđaju li ljudi koliko je u onu jednadžbu besmisleno upisivati bilo koju brojku? 1,2,3,4,5...10?
I daju li im tuđe godine ikakvu (iluzornu) garanciju za uspješnost odnosa? :/ Eventualno mogu shvatiti da se misli kako je "veća mogućnost za uspjeh" na strani starijih tj. starijeg partnera.

Meni je kad sve zbrojim i oduzmem bitno samo da nemam osjećaj kao da sam u psihičkom i fizičkom obliku s djetetom, majkom ili bakom.

Avatar
coppa
Postovi: 137
Pridružen/a: 16 stu 2011 15:08
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Kt

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la coppa » 21 stu 2011 17:19

Fusion je napisao/la:
Fuga je napisao/la:Ne, meni to nije prihvatljivo
Situacija - upoznaš neku osobu i odlično "kliknete", zabavna ti je, zrela, privlačna, pametna, sve super.
Meni je pak neprihvatljivo i suludo odbaciti sve to zbog godina i brijanja o "životnom iskustvu" koji dolazi s godinama. :/
A kaCmo kod iskustva, moje je da su neki s 18 godina i tek završenom srednjom školom bili emocionalno zreliji od onih koji imaju preko 30 + doktorat. :/
Slažem se. Meni se čini da su "starije" jako nezrele u zadnje vrijeme.

Gost

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la Gost » 21 stu 2011 18:01

Starije žene i iskustvo kao garancija (bolje) uspješnosti i kvalitete odnosa... Šipak. Kad se vratim unatrag, najveće emotivne ožiljke nosim od ovih "iskusnih" i "zrelih".

Ja sam za opciju u kojoj veći rizik nosi i veću nagradu, na mladima svijet ostaje. * navija za svoju kategoriju * :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la Kroacija » 21 stu 2011 18:09

:D potpisujem to gore.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la tamara3 » 21 stu 2011 18:17

PicajzLa je napisao/la:netko tko je sklon prevari bit će takav i s 18 i sa 30, samo će do tridesete eventualno postat oprezniji. ljudi se ne mijenjaju, nego se uče stilu i iz te perspektive nema što izgubit.
Je, petsto. I onaj koji se sa 6 godina tuče u parku će s 18 upadat u barske tuče.

OT: Kad sam imala 21 počela sam vezu sa ženom koja je imala 29. Ta neka razlika se počela osjećati par godina kasnije, nemam pojma više zašto. Osobno preferiram biti na otprilike istoj štengi s partnericom, generacijski i životno. A opet, tih devet godina fakat ne mora biti ne znam kakva razlika, nemam pojma više.

backspace

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la backspace » 21 stu 2011 20:26

roza_surla je napisao/la:Izazov. Upoznao.la sam momka.curu, porijeklom kombinacija saudijske arabije, indije i malezije. Predivna crna svilena kosa, oci crne ko katran, predivan osmijeh... razgovor je tekao, skakali smo s teme na temu i nadopunjavali, u nekim temama raspravljali i na kraju pronalazili kompromise.

Uglavnom, osjetila se kemija. S obje strane. Odavno sam prestao.la biti impulzivan.na i ne reagirati vise na kemiju i odmah skakati u nesto; radije ostavim vremena vidjeti jel ta kemija (aka. seksualna privlacnost) ima temelja za nesto vise.

NO, pitanje: biste li hodali s osobom koja je 9 godina mladja od vas?
e, a zašto ti pišeš tako muško.žensko? zbunjuje me dok čitam i... da, zbunjuje me skroz. gubim fluid priče, žišku li.lama. :D

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la Fusion » 21 stu 2011 20:34

Ima krizu rodnog identiteta. Sve je počelo odlaskom u Australiju. slika

backspace

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la backspace » 21 stu 2011 20:43

jel jeo makadamije možda? jer ja razmišljam da ih probam, pa reko, da razmislim još koji put prije, ovo li.la.lo bi mi moglo prouzročit stalan 'oči u križ' pogled :D

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la Fusion » 21 stu 2011 21:02

E ne znam, svašta on.a jede tamo. Trebamo pričekati da se probudi i rekne. Kod nje.ga je sad 6 sati. slika slika

Avatar
roza_surla
Postovi: 429
Pridružen/a: 03 ruj 2011 14:21

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la roza_surla » 21 stu 2011 21:35

Osjecaj tatanja.mamanja nekoga vec odavno poznajem. I nije mi tesko donedavno bilo se naci u toj ulozi, iako s vremenom sve manje podnosim istu; ranije je otkrivam. Shvacam da je dio i problem u mojem poslu, bavim se osobama s invaliditetom i trenutno radim s dobnom skupinom preko 60 koje imaju teske poteskoce s ucenjem (ako netko napise da su bolesni ili mentalno retardirani, glavu cu mu prokinut). Iznenadilo me koliko covjek mora biti pazljv s njima jer ljudi *pretpostavljaju* da s godinama dolazi razboritost, zivotno iskustvo(?!). Hocu reci, moji korisnici imaju kapacitete dozivjeti zivotno iskustvo, ali nikako ga akumulirati u smislu apstraktnog povezivanja uzroka, dogadjaja, posljedice pa uvidjanja uzoraka i tako ''biti pametniji sljedeci put''. U odnosima trazim ravnopravnu osobu. (Fusion, 2011)

Negdje gore netko je spomenuo zivotno iskustvo - zivot s roditeljima do svoje 29, slazem se - u Hrvatkoj rijetki imaju mogucnost uopce imati prijevoz s 29 (bicikl i role se ne broje), a kamoli vlastitu nekretninu. Od osoba koje sam upoznao.la s vlastitom nekretninom - jedna se istice - djetinjasta, egocentrica, opsjednuta sobom... uspjesna da, sposobna imati zreo odnos, ne. Cak ni izgled tu nije pomogao jer covjek u sliku moze gledat samo toliko dok se ne zasiti na bar godinu dana. Ovo shtene (da se tako izrazim) je od svoje 13 u internatu, nakon toga europa i konacno stipendija za jedno od jacih sveucilista u zemlji te uz to i posao. Mislim da ce trebati bedinjanja koliko i ja; ne govorim da je ovdje prijestolje mudrosti, ali ne smatram da je netko ostecen jer je tek u 20. Sjecam se sebe u tim godinama - dan prije tog rodjendana mi je otac zavrsio na hitnoj s teskom mozdanom kapi... cijelo desetljece prije toga je bilo obiljezeno neuspjesnom borbom protiv raka drugog roditelja - u tom periodu sam (iako doma) nakupio toliko zivotnog iskustva... sve je to vrlo relativno.

Kad smo i kod ponasanja koje se temelji na tom iskustvu - jucer sam posjetio.la kliniku za seksualno zdravlje i u razgovoru s trijaznom sestrom dobio.la komentar da sam najsigurnija i najnormalnija osoba s kojom je to jutro razgovarala. I pitam se... cega li se ta zena naslusa od muskaraca i zena u njihovim 20, 30, 40 ima... Cak ni godine ni zivot samostalno ne jamce da ce netko imati zivotno iskustvo i znati ga primijeniti...

Da ne kazem briju nekih ''to se meni nece dogodit'' o HIV-u.

....


Makadamski ljesnjaci su jako dobri... pogotovo u Cadbury cokoladi

slika
Roza nije koza
Niti surla znaci da je kurva

Plague

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la Plague » 21 stu 2011 22:36

tamara3 je napisao/la:
PicajzLa je napisao/la:netko tko je sklon prevari bit će takav i s 18 i sa 30, samo će do tridesete eventualno postat oprezniji. ljudi se ne mijenjaju, nego se uče stilu i iz te perspektive nema što izgubit.
Je, petsto. I onaj koji se sa 6 godina tuče u parku će s 18 upadat u barske tuče..
prelako je banalizirat.
Fusion je napisao/la:Meni je kad sve zbrojim i oduzmem bitno samo da nemam osjećaj kao da sam u psihičkom i fizičkom obliku s djetetom, majkom ili bakom.
eto to.
a ja i dalje nabadam na on-screen tipkovnicu pa ću samo kratko nadodat da u 90% veza u kojima je razlika u godinama bila 5+, a kojima sam ja svjedočila, je ona starija pod izlikom samodeklarirane zrelosti sebi dozvoljavala da bude derište, dok se ova mlađa trudila ko kreten da ne ispadne balava. nema pravila.

Avatar
freeda
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 stu 2005 14:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la freeda » 22 stu 2011 00:32

Fuga je napisao/la:Meni iskustvo govori drugačije, tj. obično sam imala više «nazadne» veze s mlađim od sebe, ispadala sam kao totalna zivčenjača, gunđalo itd. Imali smo brdo komunikacijskih problema, strašni razmaka u percepciji realiteta itd. Dok s vršnjacima ili starijima od sebe toga nije bilo. Bilo je problema i nije išlo glatko, no nikad nisam imala osjećaj da sam nekome mama, dok za ove mogu reći da su me hvatali takvi osjećaji. :D
evo, ja se slazem s ovim.
dok sam citala ono sta je okruzivalo ovu izjavu, dobila sam dojam ko da ce se sve maloljetne lezbe (-21) ovih hladnih dana bas usrecit jer ih je tinejdzersko emo iskustvo ovog za svaku mladu lezbu teskog doba toliko poucilo i uzdiglo da im ni jedna ofucana oldfashion lezba koja je nekoc prozivljavala manje stresno tinejdzerstvo ne moze parirat. za lezbe ocito vridi - sta starija, to gluplja.

ali ja sam, eto, oldfashioned. ne, ne bih bila s nekom 9 godina mladjom. sem da sam u npr. 40ima. ali tad bi cijela slika bila drugacija.
back to where i never was

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la Kroacija » 22 stu 2011 01:19

htjela sam reci da vidim razliku izmedju npr. recimo 25 i 16 godina, ali onda opet, ne mogu rasudjivati iskljucivo na osnovi godina (zrelosti) ili iskljucivo na osnovi iskustva. radi se o dobro upakiranoj i pametnoj kombinaciji oboje.
mladji bi se cesto mogli osjecati nedovoljno dobrima i nesigurnima zbog godina (i did), starijima je mozda po defaultu u glavi da su po zreloscu superiorniji u tom odnosu i upravo time su inferiorni i nezreli. oba ta stava su pogresna.
kad dvoje ljudi stupaju u nesto, call it "veza", mislim da je bitno primjetiti u cemu se razlikujete i spoznati bi li te razlike mogle bitno utjecati na odnos te mozete li ih prihvatiti, tj prihvatiti da je osoba takva i ne pokusavati je promijeniti. bitan je razgovor i povjerenje takodjer, rekla bih najbitniji. musicavost i neke greske u softveru imamo svi. a tu je i sex-faktor. barem je meni jako bitan.
ako osobi od 25 odgovara sto ova od 16 ide na pijanku i dolazi s pricom kako je vrhunac veceri bio kad je mate ispuhivao perece iz nosa, so be it. nekom je to simpaticno i smijesno, nekom dosadno i glupo i radije bi mozda cuo ukratko sadrzaj "otvorenog" sa hloverkom ili recenziju s tecaja kukicanja tabletica za tv, sto ne znaci nuzno i da je ispuhivanje pereca nezrelo. :D mogla bih otpisati polovicu svojih frendova kad bih imala takve stavove.
ukratko, preferirala sam starije jer sam i sama imala predrasudu prema tome-mislila sam da od njih mogu puno vise nauciti i drzala se toga k'o pijan plota. mladji mi nisu dolazili u obzir. i onda naletim na curu malo mladju od sebe koja je promisljenija i pametnija od mnogih starijih cura i deckiju koje sam upoznala i koji me okruzuju. i koja cesto "udre sakom o stol" i pokaze mi propust jer ja ne vidim nesto sto ona primjecuje. zato volim razlike. jos samo da ubalansiramo vlastite tvrdoglavosti. :D
inace, mali osobni touch ali rekla bih da je iskustvo, emocionalno i fizicko, jedna jako bitna stvar za razvijanje (kvalitetnog) odnosa s nekim. kroz ljude i greske, pozitivna ili negativna iskustva s njima najvise ucimo i najvise se oblikujemo. od svakog uzmemo nesto i upgrade-amo se do one najbolje verzije.
eh da, kad smo vec kod tih razlika u godinama, oni su mi kjut:

slika

slika

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la Zita » 22 stu 2011 09:14

sam/a moras odlucit jer nitko od nas nezna kak se ti osjecas i kak se ta osoba osjeca

osobno-bila sam u takvoj vezi iako sam dugo tolerirala samo +-3god i mislim da mi je pametnije da se drzim tog svog prvog pravila
iako je bilo super osjeti se ta razlika u godinama.
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la phos » 22 stu 2011 09:17

kad bi se gledala samo razlika u godinama, nije nuzno da je ona odreduje kvalitetu veze u bilo kojem smjeru, ali obzirom da nagadam da se ne radi o razlici tipa 49 i 40, onda je jako puno faktora koji dodatno utjecu na odnos.
cisto iz razloga sto se i zivotni ritam i obaveze bitno razlikuju (moje iskustvo).
i jednostavno se ne mogu staviti u poziciju da razumijem da netko npr. radi dramu iz nepolozenog ispita (samo primjer) u odnosu na probleme koje ja imam. pogotovo sto ta druga osoba nije u mojoj kozi i ne shvaca tezinu mojih problema. i naravno da ih ne shvaca kad nije u toj poziciji.
mogu sad drobiti do sutra, ali nema smisla.
po meni svako doba nosi svoje vrste obaveza i svoj nacin zivljenja.
ako se ti segmenti ne podudaraju (a rijetko kad ce se podudarati ako se radi o odnosu 32 god i 23 god) tada niti ne vidim neke dugotrajnije i cvrsce poveznice koje bi odrzale tu vezu. jer dok dodu na istu razinu, toliko ce se rasprava voditi i djelomicno se udaljiti da to vise nece biti to.

i besmisleno mi je govoriti o tome da treba postojati medusobno razumijevanje i postivanje prostora i vremena onog drugog, jer u dugotrajnoj vezi, kad-tad ta nepoklapanja pocinju uzimati maha.

ne vezem se na niciji post, samo bzvz piskaram radnom tots.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la Fusion » 22 stu 2011 09:56

Jedini problem koji vidim u vezi s ponešto starijom ženom je taj što bi ona ušla u klimakterij prije mene. Tko će to trpiti? slika

Baš osvjestih ujutro podatak kako je kod mene omjer starijih i mlađih točno u broj 50:50 i postavih si dva pitanja + krajnji rezultat:

1. Jesam li bila u odnosu s mlađom osobom/osobama koji je završio prekidom? Jesam.
2. Jesam li bila u odnosu sa starijom osobom/osobama koji je završio prekidom? Jesam.

To me opet dovelo do zaključka kako varijabla "godine" nisu igrale nikakvu ključnu ulogu. Razlika kao i svaka druga.
Razumjela sam se podjednako dobro/loše s obje "skupine", a i to (ne)razumijevanje je irelevantno kad nije polučilo dugotrajnije rezultate.
Možda je problem u meni. slika
...a sve i da je, to opet nema nikakve veze s mojim godinama.

Avatar
didi0gisele
Postovi: 560
Pridružen/a: 04 ruj 2007 12:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Lost and never to be found..

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la didi0gisele » 22 stu 2011 10:11

Uvijek sam smatrala da ne mogu bit s nekim ko je mlađi od mene (sve cure s kojima sam bila su bile starije), a tad me puklo, kao da me život lupio ciglom po glavi i uvidjeh da ima osoba koje su u glavi upravo ono što meni odgovara, bez obzira koliko godina imali. Naravno da je kod mlađih teže naići na takav đir, ali definitivno postoji, istina jest da sam u zadnjih 2-3 godine upoznala 3 osobe koje su mlađe od mene 8-9-10 godina (nebitan spol) i koje su me opčinile svojim razmišljanjem, društvom i pogledima na svijet. Nikad nisam bila s nekim mlađim, ali zbog njih sad imam razmišljanje:
I ja sam bila ta koja je MLAĐA, pa zašto ne dat priliku i novim generacijama ;-).. :ok:
When for the last time you close your mouth, your words and soul will belong to the world of no place no time.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la JaNNa » 22 stu 2011 10:59

invalid_user je napisao/la: slika
a jel se oni ne razvode sad? ako već moramo uzimat javni primjer, onda evo ovoga:
slika

ot. nakon svih ovih postova, nisam ništa pametno zaključila niti došla do novih spoznaja: svaka je ljubav zasebna i specifična i svatko zaslužuje šansu. Lako je pametovati dok nisi u takvoj situaciji... i ja sam bila s osobama koje su bile starije od mene, pa su bile ne nezrele, nego bi ih vratila u vrtić na preodgajanje. Sad sam s mlađom i zrelija je nego neki koji prelaze 30-te... eto, mjenjam u da!
i zašto nisi stavio-la anketu???? joj.......

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la Jadzia Dax » 22 stu 2011 11:29

znam nekoliko parova, (doduše strejt), koji su tako 8, 9 godina razlike i funkcioniraju, tako da ne znam što se sekiraš, probaš pa vidiš...

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la Hidden_soul » 22 stu 2011 11:31

Pa ono, 9 godina mladja od mene bi imala 15 godina :D
Pa bi to bilo malko... problematicno :D
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la JaNNa » 22 stu 2011 11:31

Hidden_soul je napisao/la:Pa ono, 9 godina mladja od mene bi imala 15 godina :D
Pa bi to bilo malko... problematicno :D
zake? pa zajedno bi učile :D

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: "hodanje" s 9 godina mladjom osobom

Post Postao/la Hidden_soul » 22 stu 2011 11:32

A ono, da, hodale bi ipak...ono, ucile hodati i to :D
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Odgovorite