namjesti mi date

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: namjesti mi date

Post Postao/la Fusion » 18 sij 2012 13:11

shizika je napisao/la: zato i jesu solo
Možda nije svakome primarna stvar na svijetu biti uparen s nekim.

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: namjesti mi date

Post Postao/la sascha » 18 sij 2012 13:35

Mislila sam prvo da basja trazi curu :haha: ne namjestam spojeve, ne volim ni kada meni smjeste.. Ali jedan takav spoj je urodio vezom od 3god.
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: namjesti mi date

Post Postao/la Jadzia Dax » 18 sij 2012 13:40

bašja je napisao/la: iako se (nažalost?) jednako ponašam i kad poticaj i blagoslov izostanu.
zašto nažalost, pa to je super
jednostavno moraš probati kad i ako vidiš nešto kvazi zanimljivo, na kraju krajeva ako i bude odjeb, zaboraviš ga za 5 sec, viruj mi, imala sam ih more :D

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: namjesti mi date

Post Postao/la bašja » 18 sij 2012 13:52

Dollea je napisao/la:Mislila sam prvo da basja trazi curu :haha:
i ja bi umrla od smijeha da tako nešto pomislim!! fuj fuj fuj cure (osim jedne). to se samo moj marketinški duh iskazao kako privuć pažnju na temu.
Jadzia Dax je napisao/la:
bašja je napisao/la: iako se (nažalost?) jednako ponašam i kad poticaj i blagoslov izostanu.
zašto nažalost, pa to je super
jednostavno moraš probati kad i ako vidiš nešto kvazi zanimljivo, na kraju krajeva ako i bude odjeb, zaboraviš ga za 5 sec, viruj mi, imala sam ih more :D
pa da, imaš pravo. na tragu toga sam i stavila onaj upitnik nakon nažalost. mislim si, možda te nečije objektivnije mišljenje odvrati od trošenja vremena, ali tako stvari jednostavno ne funkcioniraju. više o tome na onoj temi koju je rainbow otvorila!
rainbow je napisao/la:a jel? a zaš ja niš o tome ne znam, može i on i ona, pa što već bude ;)
možda jednom i saznaš! za sad, znaj samo da se o tebi priča i kad o tome pojma nemaš :D
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: namjesti mi date

Post Postao/la roadkill » 18 sij 2012 14:19

ne prilaze mi bas ljudi s recenicom da imaju nekoga za mene. zapravo, proslo ljeto se desilo i valjda nisam najsretnije reagirala. :D uglavnom, ostavljaju me na miru s tim sparivanjem. prihvatili su me ko autonomnu pokrajinu. :duckdance:
bring your mind into my head...

Avatar
Soopertrack
Postovi: 804
Pridružen/a: 14 tra 2010 23:06

Re: namjesti mi date

Post Postao/la Soopertrack » 18 sij 2012 17:20

ne volim dogovorene blind dejtove, ne volim dogovorene dejtove, ma zapravo, ne volim dejtove. :D
volim opuštena, spontana druženja kod kojih ne postoji očito zrcaljenje u očima sa prizvukom 'ovdje smo, odmjeravamo se i okrećemo bezvezne teme, o kojima razgovaramo da bi popunili vrijeme, a sve to zato što smo, eto, na dejtu'.
nakon što već nekog poznajem, a sviđa mi se, dejt mi je prirodan tijek događaja. trema je slatka, a razgovor lakši i otvoreniji, recimo. :D slađi, u svakom slučaju.
The drum is the first thing you hear.. your mothers heartbeat..

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: namjesti mi date

Post Postao/la shizika » 18 sij 2012 17:27

bitno da je sve slatko!:D
...život je lijep... (:

Avatar
Soopertrack
Postovi: 804
Pridružen/a: 14 tra 2010 23:06

Re: namjesti mi date

Post Postao/la Soopertrack » 18 sij 2012 17:34

:D to je najbitnije!

jesi vidjela kako sam pokupila to 'slatko'? : )
The drum is the first thing you hear.. your mothers heartbeat..

backspace

Re: namjesti mi date

Post Postao/la backspace » 18 sij 2012 18:20

to je kad se sredi upoznavanje u prijateljskom tonu, pa kao ako kliknu.. ah, kad se sjetim onih nježnijih godina i namještanja silnih... :D
nda, nije meni mrsko da me se namjesti nekom :D mrsko bude onima kojima me se namješta, odmah tu večer im pozli :D
dakle, ne radi mi to više nitko. na moju veliku žalost. :D

Avatar
Caroline I
Postovi: 186
Pridružen/a: 05 sij 2012 20:24
Spol/rod: žensko

Re: namjesti mi date

Post Postao/la Caroline I » 18 sij 2012 19:07

Ne, ne. Ja to ne radim tako. Preferiram biti sama svoj lovac ili biti ulovljena. Jednostavno volim kada se stvari odvijaju spontano. :)

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: namjesti mi date

Post Postao/la alice » 18 sij 2012 19:23

ne mogu se sjetiti jel mi netko namještao dejt... mislim da bi mi takva info ostala u glavi :D
ali, ja bih pokušala nekog spojiti ako bih vidjela da si odgovaraju. onako, neki tulum, više nas, pa ako se zaspikaju super, ako ne nema zla :) možda čak taj svoj evil plan ne bih dala na znanje :sinister:
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

Plague

Re: namjesti mi date

Post Postao/la Plague » 20 sij 2012 17:30

ne volim dejtove. biti u 4 oka s nepoznatom osobom... tako počinju horori. :D
nisam neka zatvorena osoba, ali redovito se bolje snalazim kada nas je u društvu barem troje. volim grupna druženja, pa ako s nekim kliknem, u redu je. ako ne, uvijek imam nekog drugog prema kome ću se okrenut kada razgovor s tom osobom zašteka. a mogu i šutit i slušat što je isto lijepo.
ne volim pritisak spoznaje da sad tu nešto moram pričat, a ionako ne volim pričat o sebi, što je zeznuto jer je ljudima izgleda najzabavnije razglabat o temama iz privatnog života, čak i kada se ne poznamo skoro pa uopće. to me straši. :D

Odgovorite